Постанова № 12178504, 02.09.2010, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
02.09.2010
Номер справи
2а-5757/10/1270
Номер документу
12178504
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Категорія №6.6.4

ПОСТАНОВА

Іменем України

02 вересня 2010 року

Справа № 2а-5757/10/1270

Луганський окружний адміністративний суд у складі:

Судді: Каюди А.М.,

при секретарі: Єгоровій О.О.

за участю представників:

від заявника Ружа А.Ю.,посв. №491 від 12.05.2008

від позивача Бережний А.П., дов. №12510/9/10 від 02.09.2010

Білощук Я.А., дов. №7/9/10 від 04.01.2010

від відповідача Силенко О.Ю., дов. №18/01-19-10 від 02.04.2010

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов Прокурора Артемівського району м. Луганська в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції в Артемівському районі у м. Луганську до Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства "Луганськтеплокомуненерго" про стягнення податкового боргу шляхом звернення стягнення на активи платника податків.

ВСТАНОВИВ:

28 липня 2010 року Луганським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі за адміністративним позовом Прокурора Артемівського району м. Луганська в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції в Артемівському районі у м. Луганську до Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства "Луганськтеплокомуненерго", в якому позивач просить стягнути з відповідача суми податкового боргу:

- з податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до обласної, комунальної власності міського Фінансового управління у розмірі 1769561 грн. 35 коп. на користь міського бюджету, код платежу 11020200 р/р 33214860700003, одержувач УДКУ у м. Луганську ГУ ДКУ у Луганській області, код одержувача 24046582, банк ГУ ДКУ у Луганській області, МФО 804013

- з податку на додану вартість у розмірі 873167 грн. 60 коп. на користь державного бюджету, код платежу 14010100 р/р 31110029700003, одержувач УДКУ у м. Луганську ГУ ДКУ у Луганській області, код одержувача 24046582, банк ГУ ДКУ у Луганській області, МФО 804013.

Уточненням до адміністративного позову від 31.08.2010 №12364/9/10 (а.с. 48) позивач збільшив позовні вимоги та просить суд стягнути з відповідача суму податкового боргу:

- з податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до обласної, комунальної власності міського Фінансового управління у розмірі 4 208 998грн. 15коп.. на користь міського бюджету, код платежу 11020200 р/р 33214860700003, одержувач УДКУ у м. Луганську ГУ ДКУ у Луганській області, код одержувача 24046582, банк ГУ ДКУ у Луганській області, МФО 804013;

- з податку на додану вартість у розмірі 3 225 746грн. 19коп. на користь державного бюджету, код платежу 14010100 р/р 31110029700003, одержувач УДКУ у м. Луганську ГУ ДКУ у Луганській області, код одержувача 24046582, банк ГУ ДКУ у Луганській області, МФО 804013.

- зі збору за спеціальне водокористування загальнодержавного значення у розмірі 122 453грн. 37коп., на користь державного бюджету, код платежу 13020100 р/р 31111017700003, одержувач УДКУ у м. Луганську ГУ ДКУ у Луганській області, код одержувача 24046582, банк ГУ ДКУ у Луганській області, МФО 804013 звернувши стягнення на його активи.

На обгрунтування заявлених вимог позивачем зазначено наступне.

Відповідач зареєстрований як юридична особа та знаходиться на податковому обліку з 27.06.2000р. Відповідно до ст. 9 Закону України "Про систему оподаткування" № 1251-ХІІ від 25.06.1991 платники податків та зборів зобов’язані сплачувати відповідну суму податків та зборів у встановлені законом строки. Згідно з п.п. "б" п.п. 4.2.2 п. 4.2 ст. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" № 2181-ІІІ від 21.12.2000 відповідачу було визначено податкове зобов’язання. У адміністративному порядку податкове зобов’язання відповідачем оскаржено не було, тому воно вважається узгодженим.

Через несплату податкового зобов"язання відповідачу були направлені перша податкова вимога №1/301 від 14.06.2004 (а.с. 10) та друга податкова вимога №2/329 від 16.07.2004(а.с. 11).

У зв’язку з несвоєчасною сплатою податкових зобов’язань у відповідача станом на 30.08.10р. виник податковий борг в розмірі 7 557 197, 71 грн.

Оскільки несплата податкових зобов’язань порушує інтереси держави, загрожує невиконанню державних цільових програм, які фінансуються з бюджету, то позивач просив суд стягнути з відповідача суму податкових зобов’язань в розмірі 7 557 197, 71 грн.

Прокурор просив стягнути з відповідача на користь позивача суму боргу.

В судовому засіданні прокурор та представник позивача збільшені позовні вимоги підтримали в повному обсязі, надавали пояснення аналогічні викладеним в позовній заяві, просили позов задовольнити.

Відповідачем у судовому засіданні надано письмову заяву про надання розстрочки, в якій відповідач збільшені позовні вимоги визнає в повному обсязі та просить суд надати розстрочку виконання судового рішення, встановивши порядок виконання судового рішення шляхом сплати Луганським обласним комунальним спеціалізованим теплозабезпечуючим підприємством "Луганськтеплокомуненерго" протягом 8 років щомісячних сум боргу з 01.10.2010 по 30.09.2018 року рівними частинами відповідно до графіку погашення податкового боргу.

Представник позивача у судовому засіданні надав письмові пояснення з приводу поданої відповідачем заяви про надання розстрочки, в яких проти надання відстрочки виконання рішення відповідно до запропонованого відповідачем графіку погашення заборгованості не заперечує.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст.69-72 КАС України, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених вимог з огляду на таке.

Судом встановлено, що відповідач, Луганське обласне комунальне спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство "Луганськтеплокомуненерго" (далі ЛОКСТП "Луганськтеплокомуненерго"), зареєстрований Виконавчим комітетом Луганської міської ради за №13821200000002269 від 06.09.2000р. (а.с. 31-32).

Луганське обласне комунальне спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство "Луганськтеплокомуненерго" зареєстроване у якості платника податків в ДПІ Артемівського районна м. Луганська з 27.06.2000 за № 2416 (а.с. 33)

Згідно з п. 1.3. ст. 1 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” податковий борг (недоїмка) —податкове зобов’язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов’язання.

Підпунктом 4.1.1 п. 4.1 ст. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов"язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" №2181-ІІІ (далі Закон №2181) платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов’язання, яку зазначає у податковій декларації, крім випадків, передбачених підпунктом “г” підпункту 4.2.2 пункту 4.2, а також пунктом 4.3 цієї статті.

Відповідно до п.5.1. вказаного Закону податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.

Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку. Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 цього Закону) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок.

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо такі уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені. Форма уточнюючих розрахунків визначається у порядку, встановленому для податкових декларацій.

Підпункт 5.4.1 п. 5.4 ст. 5 Закону України № 2181 передбачає, що узгоджена сума податкового зобов’язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків.

Як вбачається з матеріалів справи, відповідачем було самостійно узгоджені податкові зобов’язання зі сплати податку на додану вартість відповідно до декларацій від 19.01.2009 №37781, від 19.01.2009 №14971, від 19.01.2009 №14972, від 19.01.2009 №8783, від 19.02.2010 №735, від 12.03.2009 №1867, від 15.04.2009 №3114, від 17.04.2009 №2032, від 20.05.2009 №4757, від 19.05.2009 №2747, від 15.03.2010 №3362. від 22.06.2009 № 3104, 19.06.2009 №8451, від 22.06.2009 №6971, від 14.07.2009 №7841, від 21.09.2009 №48477, уточнюючих розрахунків від 06.06.2009 №6553, №6556, №6550, №6551, №6552, №6548 (а.с.83-117) та декларацій з податку на додану вартість від 20.10.2009 №58226, від 19.11.2009 №64876 ( а.с. 120-123).

Крім того, відповідачем приймались заходи щодо узгодження та погашення визначених податкових зобов’язань. Зокрема договором про реструктуризацію податкового боргу від 06.04. 2006 року № 2Р було реструктуризовано податковий борг відповідача за розрахунок за енергоносії в загальній сумі 1 085 408 грн. без пені та штрафних санкцій строком на 10 років ( а.с. 59-60). Рішенням № 124 від 02.02.2010 було скасовано угоду про реструктуризацію податкового боргу від 06.04.2009 № 3 на суму 648 825 грн. у зв’язку не можливість погашення боргу платником, тому цей борг підлягає стягненню в загальному порядку ( а.с. 64-66). Договором від 04.04.2006 №6\24-8399 було реструкторизовано суму податкових зобов’язань в розмірі 792 550 грн. ( а.с. 69-73). Між позивачем та відповідачем був підписаний договір про розстрочення податкових зобов’язань від 30.07.2009 № 8\3\24 на загальну суму 26 996, 14 грн. під проценти терміном з 30.07.2009 року по 15.12.2009 року (а.с. 118-119). Сума в розмірі 100 578, 19 грн. договором від 30.03.2006 року № 1\24-21758344 між сторонами була реструкторизована ( а.с. 124- 125). Договором від 06.04. 2006 року № 9 було реструктуризовано суму боргу в розмірі 33 310 грн. ( а.с. 133- 136). Договором про реструктуризації боргу від 06.04.2006 № 2 реструктуризовано борг на суму 79 774, 61 грн. ( 141-142). Договором від 06.04.2006 № 4 борг в сумі 493 711 грн. реструктуризовано. Договором від 04.04.2006 № 5 рестуркторизовано борг в розмірі 112 942 грн. (а.с. 154-156). 31.03.2006 року за № 1\24—24846144 було підписано угоду про реструктуризацію суми боргу в розмірі 4626, 79 грн. (а.с. 181-188). 04.04. 2006 року за № 6 було підписано договір про реструктуризацію податкового боргу на суму 294 048 грн. ( а.с. 191-193).

Однак у зв’язку з неплатоспроможністю відповідача всі зазначені вище угоди про реструктуризацію податкового боргу рішеннями податного органу були скасовані, а податкові зобов’язання підлягали стягненню в загальному порядку.

Зазначені вище факти свідчать про узгодженість суми податкового зобов’язання з податкову на додану вартість.

У зв’язку з порушенням строків сплати самостійно узгоджених податкових забов’язань з податку на додану вартість податковим органом були нараховані штрафні санкції в загальні суму 854 064, 60 грн., що підтверджується розрахунком суми податкового боргу (а.с. 76-82), відповідними податковими повідомленнями-рішеннями (а.с. 21-30, ) та не оспорюється відповідачем.

Що стосується податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до обласної комунальної власності міського фінансового управління загальна сума якого складає 4 208 998, 15грн., з яких узгоджені податкові зобов’язання в розмірі 2 997 846, 80 грн. та штрафні санкції –1 211 151, 35 грн., наявність податкового боргу у заявленій сумі підтверджується податковими повідомленнями-рішеннями про нарахування основного зобов"язання та штрафних санкцій (а.с. 12-21), самостійно узгодженими сумами податку відповідно до декларацій від 06.02.2009 №39928, від 09.02.2009 №9374, від 05.02.2009 №24441, від 29.04.2009 №17897, від 10.08.2009 №41749, від 09.02.2010 №82127, від 09.02.2010 №19124, та уточнюючого розрахунку від 04.08.2010 №40071 (а.с. 176-195).

За відповідачем також обліковується узгоджений податковий борг зі збору за спеціальне водовикористання в загальній сумі 122 453, 37 грн., з яких податкові зобов’язання у сумі 119 760 грн., штрафні санкції в розмірі 2 693, 35 грн.. Сума податкового боргу відповідача підтверджується наявними в матеріалах справи договорами про реструктуризацію податкового боргу, штрафні санкції податковими повідомленнями рішеннями (а.с. 54-75).

Згідно з п.п. 5.3, п. 5.3.1. ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.

Відповідно до п.п. 5.4.1. п.5.4. ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” узгоджена сума податкового зобов’язання, не сплачена платником податків у строки, визначені ст. 5 цього закону визначається сумою податкового боргу платника податків.

Згідно з п.п 6.2.1 п. 6.2 ст.6 Закону України № 2181 у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов’язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

Якщо контролюючий орган, що провів процедуру узгодження суми податкового зобов’язання з платником податків, не є податковим органом, такий контролюючий орган надсилає відповідному податковому органу подання про здійснення заходів з погашення податкового боргу платника податків, а також розрахунок його розміру, на підставі якого податковий орган надсилає податкові вимоги.

15.06.2004 року відповідачем отримано першу податкову вимогу №1/301 від 14.06. 2004 року, про що свідчить особистий підпис головного бухгалтера підприємства відповідача на корінці першої податкової вимоги. (а.с. 10)

21.07.2004 року відповідачем отримано другу податкову вимогу № 2/329 від 16.07. 2004 року, про що свідчить особистий підпис головного бухгалтера підприємства відповідача на корінці другої податкової вимоги. (а.с. 11).

Відповідно до п. 1 ст. 17 Закону України №2181 штрафні санкції за порушення податкового законодавства накладаються на платника податків у розмірах, визначених цією статтею, крім штрафних санкцій за порушення валютного законодавства, що встановлюються окремим законодавством.

Штрафні санкції накладаються контролюючими органами, а у випадку, передбаченому пунктом 17.2 цієї статті, самостійно нараховуються та сплачуються платником податків.

А ні податкові вимоги, а ні податкові повідомлення-рішення про накладення штрафних санкцій відповідачем у встановленому законом порядку не оскаржені та є чинними на час розгляду даної справи.

Перевіривши розрахунки суми податкового боргу суд вважає його математично вірним та обгрунтованним, а позовні вимоги такими, що підлягають задоволенню.

З огляду на досліджені матеріали справи суд приходить до висновку про наявність податкового боргу у відповідача в загальному розмірі 7 557 197, 71 грн.

Відповідно до статті 136 Кодексу адміністративного судочинства України відповідач може визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

З урахуванням приписів статті 112 КАС України у разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.

Суд не приймає визнання адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії відповідача суперечать закону чи порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Представник відповідача під час судового розгляду справи звернувся з заявою, у якій визнав суму заявленого позову (з урахуванням збільшення позовних вимог) повністю та просив встановити порядок та строк виконання рішення у справі шляхом сплати щомісячних сум боргу з 15.10.2010 року по 14.09.2018 року рівними частинами по 43 843, 73 грн. з податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до обласної комунальної власності, з податку на додану вартість з 15.10.2010 по 14.09.2010 року рівними частинами по 33 601, 52 грн. та зі збору за спеціальну водовикористання загальнодержавного значення з 15.10.2010 по 14.09.2010 рівними частинами по 1 275, 17 грн. відповідно до графіку.

Сума податкового боргу у заявленому до стягнення розмірі підтверджена матеріалами справи, а відтак судом приймається визнання позову відповідачем, оскільки ці дії відповідача не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Крім того, відповідачем подано уточнення до заяви про розстрочення виконання судового рішення, в якому відповідач просить суд зобов’язати позивача, Державну податкову інспекцію в Артемівському районі м. Луганська внести відповідні зміни щодо розстрочення податкового боргу з податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до обласної, комунальної власності міського Фінансового управління, податку на додану вартість та збору за спеціальне водокористування загальнодержавного значення у картку особового рахунку Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства "Луганськтеплокомуненерго".

Представник позивача та прокурор проти задоволення заяви відповідача про надання розстрочки виконання рішення не заперечували. Позивачем надано у судовому засіданні письмові пояснення з приводу поданої відповідачем заяви про надання розстрочки, в яких проти надання відстрочки виконання рішення відповідно до запропонованого відповідачем графіку погашення заборгованості він не заперечує.

Матеріалами справи підтверджено, що ЛОКСТП "Лугансьтеплокомуненерго" є виробничо-господарським теплопостачальним комплексом, заснованими на майні спільної власності територіальних громад області, управління яким здійснює Луганська обласна рада. З жовтня 2007 року відповідач не здійснює основної виробничої діяльності у зв’язку з затвердженням Концепції Програми реформування теплового господарства Луганської області та передачею міським, районним, селищним, комунальним підприємства об’єктів теплопостачання без передачі дебіторської та кредиторської заборгованості. Всі кошти підприємство направляє на виплату поточної заробітної плати та перерахування обов’язкових відрахувань до фондів, до бюджету.

Відповідно до ч.1 ст.257 КАС України у разі необхідності спосіб, строки і порядок виконання можуть бути визначені у самому судовому рішенні.

З урахуванням клопотання представника відповідача та відсутністю заперечень з боку прокурора та представників позивача, суд вважає за необхідне відповідно до ч.1 ст.257 КАС України встановити порядок виконання судового рішення шляхом сплати Луганським обласним комунальним спеціалізованим теплозабезпечуючим підприємством "Луганськтеплокомуненерго" протягом 8 років щомісячних сум боргу з 01.10.2010 по 30.09.2018 року рівними частинами відповідно до графіку погашення податкового боргу та зобов"язання позивача внести відповідні зміни щодо розстрочення податкового боргу у картку особового рахунку ЛОКСТП "Луганськтеплокомуненерго".

Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даному випадку.

Керуючись Законом України “Про порядок погашення зобов’язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами”, статтями 17, 18, 94, 112, 136, 158-163, 167, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ

Позов Прокурора Артемівського району м. Луганська в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції в Артемівському районі у м. Луганську до Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства "Луганськтеплокомуненерго" про стягнення податкового боргу шляхом звернення стягнення на активи платника податків задовольнити повністю.

Стягнути з Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства "Луганськтеплокомуненерго", м. Луганськ, вул. К Маркса, 54, ід. код 03340529, суму податкового боргу:

заборгованість з податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до обласної, комунальної власності міського Фінансового управління у розмірі 4 208 998грн. 15коп.. на користь міського бюджету, код платежу 11020200 р/р 33214860700003, одержувач УДКУ у м. Луганську ГУ ДКУ у Луганській області, код одержувача 24046582, банк ГУ ДКУ у Луганській області, МФО 804013;

з податку на додану вартість у розмірі 3 225 746грн. 19коп. на користь державного бюджету, код платежу 14010100 р/р 31110029700003, одержувач УДКУ у м. Луганську ГУ ДКУ у Луганській області, код одержувача 24046582, банк ГУ ДКУ у Луганській області, МФО 804013.

зі збору за спеціальне водокористування загальнодержавного значення у розмірі 122 453грн. 37коп., на користь державного бюджету, код платежу 13020100 р/р 31111017700003, одержувач УДКУ у м. Луганську ГУ ДКУ у Луганській області, код одержувача 24046582, банк ГУ ДКУ у Луганській області, МФО 804013 звернувши стягнення на його активи

Задовольнити заяву Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства "Луганськтеплокомуненерго" про надання розстрочки виконання судового рішення.

Встановити порядок виконання судового рішення шляхом сплати Луганським обласним комунальним спеціалізованим теплозабезпечуючим підприємством "Луганськтеплокомуненерго" протягом 8 років щомісячних сум боргу з 01.10.2010 по 30.09.2018 року рівними частинами відповідно до графіку погашення податкового боргу:

- з податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до обласної, комунальної власності міського Фінансового управління у розмірі 4 208 998грн. 15коп.

період сплати

сума грн.

15.10.2010

43843,73

15.11.2010

43843,73

15.12.2010

43843,73

14.01.2011

43843,73

15.02.2011

43843,73

15.03.2011

43843,73

15.04.2011

43843,73

13.05.2011

43843,73

15.06.2011

43843,73

15.07.2011

43843,73

15.08.2011

43843,73

15.09.2011

43843,73

14.10.2011

43843,73

15.11.2011

43843,73

15.12.2011

43843,73

16.01.2012

43843,73

15.02.2012

43843,73

15.03.2012

43843,73

13.04.2012

43843,73

15.05.2012

43843,73

15.06.2012

43843,73

13.07.2012

43843,73

15.08.2012

43843,73

14.09.2012

43843,73

15.10.2012

43843,73

15.11.2012

43843,73

14.12.2012

43843,73

15.01.2013

43843,73

15.02.2013

43843,73

15.03.2013

43843,73

15.04.2013

43843,73

15.05.2013

43843,73

14.06.2013

43843,73

15.07.2013

43843,73

15.08.2013

43843,73

13.09.2013

43843,73

15.10.2013

43843,73

15.11.2013

43843,73

13.12.2013

43843,73

15.01.2014

43843,73

13.02.2014

43843,73

14.03.2014

43843,73

15.04.2014

43843,73

15.05.2014

43843,73

13.06.2014

43843,73

15.07.2014

43843,73

15.08.2014

43843,73

15.09.2014

43843,73

15.10.2014

43843,73

14.11.2014

43843,73

15.12.2014

43843,73

15.01.2015

43843,73

13.02.2015

43843,73

13.03.2015

43843,73

15.04.2015

43843,73

15.05.2015

43843,73

15.06.2015

43843,73

15.07.2015

43843,73

14.08.2015

43843,73

15.09.2015

43843,73

15.10.2015

43843,73

13.11.2015

43843,73

15.12.2015

43843,73

15.01.2016

43843,73

15.02.2016

43843,73

15.03.2016

43843,73

15.04.2016

43843,73

13.05.2016

43843,73

15.06.2016

43843,73

15.07.2016

43843,73

15.08.2016

43843,73

15.09.2016

43843,73

14.10.2016

43843,73

15.11.2016

43843,73

15.12.2016

43843,73

16.01.2017

43843,73

15.02.2017

43843,73

15.03.2017

43843,73

14.04.2017

43843,73

15.05.2017

43843,73

15.06.2017

43843,73

14.07.2017

43843,73

15.08.2017

43843,73

15.09.2017

43843,73

13.10.2017

43843,73

15.11.2017

43843,73

15.12.2017

43843,73

15.01.2018

43843,73

15.02.2018

43843,73

15.03.2018

43843,73

13.04.2018

43843,73

15.05.2018

43843,73

15.06.2018

43843,73

13.07.2018

43843,73

15.08.2018

43843,73

14.09.2018

43843,8

всього

4 208 998,15

- з податку на додану вартість у розмірі 3 225 746грн. 19коп.

Період сплати

сума грн.

15.10.2010

33601,52

15.11.2010

33601,52

15.12.2010

33601,52

14.01.2011

33601,52

15.02.2011

33601,52

15.03.2011

33601,52

15.04.2011

33601,52

13.05.2011

33601,52

15.06.2011

33601,52

15.07.2011

33601,52

15.08.2011

33601,52

15.09.2011

33601,52

14.10.2011

33601,52

15.11.2011

33601,52

15.12.2011

33601,52

16.01.2012

33601,52

15.02.2012

33601,52

15.03.2012

33601,52

13.04.2012

33601,52

15.05.2012

33601,52

15.06.2012

33601,52

13.07.2012

33601,52

15.08.2012

33601,52

14.09.2012

33601,52

15.10.2012

33601,52

15.11.2012

33601,52

14.12.2012

33601,52

15.01.2013

33601,52

15.02.2013

33601,52

15.03.2013

33601,52

15.04.2013

33601,52

15.05.2013

33601,52

14.06.2013

33601,52

15.07.2013

33601,52

15.08.2013

33601,52

13.09.2013

33601,52

15.10.2013

33601,52

15.11.2013

33601,52

13.12.2013

33601,52

15.01.2014

33601,52

13.02.2014

33601,52

14.03.2014

33601,52

15.04.2014

33601,52

15.05.2014

33601,52

13.06.2014

33601,52

15.07.2014

33601,52

15.08.2014

33601,52

15.09.2014

33601,52

15.10.2014

33601,52

14.11.2014

33601,52

15.12.2014

33601,52

15.01.2015

33601,52

13.02.2015

33601,52

13.03.2015

33601,52

15.04.2015

33601,52

15.05.2015

33601,52

15.06.2015

33601,52

15.07.2015

33601,52

14.08.2015

33601,52

15.09.2015

33601,52

15.10.2015

33601,52

13.11.2015

33601,52

15.12.2015

33601,52

15.01.2016

33601,52

15.02.2016

33601,52

15.03.2016

33601,52

15.04.2016

33601,52

13.05.2016

33601,52

15.06.2016

33601,52

15.07.2016

33601,52

15.08.2016

33601,52

15.09.2016

33601,52

14.10.2016

33601,52

15.11.2016

33601,52

15.12.2016

33601,52

16.01.2017

33601,52

15.02.2017

33601,52

15.03.2017

33601,52

14.04.2017

33601,52

15.05.2017

33601,52

15.06.2017

33601,52

14.07.2017

33601,52

15.08.2017

33601,52

15.09.2017

33601,52

13.10.2017

33601,52

15.11.2017

33601,52

15.12.2017

33601,52

15.01.2018

33601,52

15.02.2018

33601,52

15.03.2018

33601,52

13.04.2018

33601,52

15.05.2018

33601,52

15.06.2018

33601,52

13.07.2018

33601,52

15.08.2018

33601,52

14.09.2018

33601,79

всього

3 225 746,19

зі збору за спеціальне водокористування загальнодержавного значення у розмірі 122 453грн. 37коп.,

період сплати

сума грн.

15.10.2010

1275,56

15.11.2010

1275,56

15.12.2010

1275,56

14.01.2011

1275,56

15.02.2011

1275,56

15.03.2011

1275,56

15.04.2011

1275,56

13.05.2011

1275,56

15.06.2011

1275,56

15.07.2011

1275,56

15.08.2011

1275,56

15.09.2011

1275,56

14.10.2011

1275,56

15.11.2011

1275,56

15.12.2011

1275,56

16.01.2012

1275,56

15.02.2012

1275,56

15.03.2012

1275,56

13.04.2012

1275,56

15.05.2012

1275,56

15.06.2012

1275,56

13.07.2012

1275,56

15.08.2012

1275,56

14.09.2012

1275,56

15.10.2012

1275,56

15.11.2012

1275,56

14.12.2012

1275,56

15.01.2013

1275,56

15.02.2013

1275,56

15.03.2013

1275,56

15.04.2013

1275,56

15.05.2013

1275,56

14.06.2013

1275,56

15.07.2013

1275,56

15.08.2013

1275,56

13.09.2013

1275,56

15.10.2013

1275,56

15.11.2013

1275,56

13.12.2013

1275,56

15.01.2014

1275,56

13.02.2014

1275,56

14.03.2014

1275,56

15.04.2014

1275,56

15.05.2014

1275,56

13.06.2014

1275,56

15.07.2014

1275,56

15.08.2014

1275,56

15.09.2014

1275,56

15.10.2014

1275,56

14.11.2014

1275,56

15.12.2014

1275,56

15.01.2015

1275,56

13.02.2015

1275,56

13.03.2015

1275,56

15.04.2015

1275,56

15.05.2015

1275,56

15.06.2015

1275,56

15.07.2015

1275,56

14.08.2015

1275,56

15.09.2015

1275,56

15.10.2015

1275,56

13.11.2015

1275,56

15.12.2015

1275,56

15.01.2016

1275,56

15.02.2016

1275,56

15.03.2016

1275,56

15.04.2016

1275,56

13.05.2016

1275,56

15.06.2016

1275,56

15.07.2016

1275,56

15.08.2016

1275,56

15.09.2016

1275,56

14.10.2016

1275,56

15.11.2016

1275,56

15.12.2016

1275,56

16.01.2017

1275,56

15.02.2017

1275,56

15.03.2017

1275,56

14.04.2017

1275,56

15.05.2017

1275,56

15.06.2017

1275,56

14.07.2017

1275,56

15.08.2017

1275,56

15.09.2017

1275,56

13.10.2017

1275,56

15.11.2017

1275,56

15.12.2017

1275,56

15.01.2018

1275,56

15.02.2018

1275,56

15.03.2018

1275,56

13.04.2018

1275,56

15.05.2018

1275,56

15.06.2018

1275,56

13.07.2018

1275,56

15.08.2018

1275,56

14.09.2018

1275,17

всього

122 453,37

Зобов’язати позивача, Державну податкову інспекцію в Артемівському районі м. Луганська внести відповідні зміни щодо розстрочення податкового боргу з податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до обласної, комунальної власності міського Фінансового управління, податку на додану вартість та збору за спеціальне водокористування загальнодержавного значення у картку особового рахунку Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства "Луганськтеплокомуненерго".

Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.

Постанова суду може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено, про що згідно вимог частини 2 статті 167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.

Постанову складено у повному обсязі 07.09.2010

Суддя

А.М. Каюда