
Справа № 560/5902/22
РІШЕННЯ
іменем України
14 жовтня 2022 рокум. ХмельницькийХмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Блонського В.К. розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області , Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області про визнання відмови протиправною та зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася в суд з позовом до відповідачів, в якому просить:
- визнати протиправною відмову Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області в перерахунку пенсії державного службовця по інвалідності 2-ї групи відповідно до частини 9 статті 37 Закону України "Про державну службу" (3723-XII) для ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , згідно довідки № 257-Ф від 04.03.2021 року;
- рішення оформлене листом за № 2200-0304-8/29602 від 06.05.2022 року Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області визнати протиправним і скасувати;
- зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області здійснити перерахунок й виплату ОСОБА_1 з 20.01.2021 року пенсію державного службовця відповідно до частини 9 статті 37 Закону України "Про державну службу" у розмірі 60 % від заробітку, зазначеного в довідці 257-Ф від 04.03.2021 року (1259,36 грн., місячної премії, 14,97 грн., грошової та матеріальної допомоги), виданою Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області з урахуванням виплачених сум пенсії по інвалідності-2-ї групи.
В обгрунтування позовних вимог позивач зазначає, що на виконання рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 08.04.2021 року вирішено зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області призначити та виплачувати ОСОБА_1 з 20.01.2021 пенсію державного службовця відповідно до статті 37 Закону України від 16.12.1993 №3723-ХІІ "Про державну службу" в розмірі 60% від заробітку, зазначеного у довідках від 13.01.2021 №26-Ф, та №28-Ф.
Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області рішення суду виконано частково, а саме: здійснено розрахунок пенсії з врахуванням посадового окладу, вислуги років, рангу, зазначених у довідці № 28-Ф від 13.01.2021 року та надбавки за інтенсивність згідно довідки №26-Ф від 13.01.2021 року.
На письмове звернення позивача від 05.01.2022 року відповідач листом від 20.01.2022 року № 812-187/П-03/8-2200/22 повідомив, що 348,83 грн., надбавки за роботу з відомостями, що становлять державну таємницю, 1263,76 грн., місячної премії, 1431,94 грн., матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань не включено в розрахунок, оскільки надбавка за роботу з відомостями, що становлять державну таємницю позивачу не встановлювалася, середній розмір премії за відповідними посадами не вірно обчислений з врахуванням кількості працюючих провідних спеціалістів, при визначенні середнього розміру грошової матеріальної допомоги не застосовано розрахунок 1/12 від загальної суми з урахуванням кількості працюючих провідних спеціалістів згідно довідки від 13.01.2021 року № 26-Ф та зазначені суми не відповідають первинним документам про нарахування заробітної плати.
Також вказано, що за результатами звірки відповідних даних про заробітну плату первинним документам на заміну довідки від 13.01.2021 року № 26-ф видано нову довідку від 04.03.2021 року № 257-ф.
12.04.2022 року позивач звернулася до відповідача із заявою, в якій просила перерахувати пенсію державного службовця по інвалідності на підставі довідки від 04.03.2021 року № 257-ф.
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області листом від 06.05.2022 року № 2200-0304-8/29602 відмовило позивачу у перерахунку пенсії.
Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 02.06.2022 року вирішено відкрити провадження у даній справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
Відповідач - Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області подало до суду відзив, в якому зазначило, що його дії є повністю правомірними, а тому підстави для задоволення позову відсутні.
Позивач подав до суду відповідь на відзив, в якій не погодився із правовим обґрунтуванням відповідачем - Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області відзиву.
Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 12.09.2022 року вирішено залучити в якості другого відповідача Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.
Відповідач - Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області подало до суду відзив, в якому зазначило, що його рішення від 20.04.2022 року № 3 є повністю правомірним, а тому підстави для задоволення позову відсутні.
Суд, дослідивши матеріали справи, встановив наступне.
На виконання рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 08.04.2021 року вирішено зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області призначити та виплачувати ОСОБА_1 з 20.01.2021 пенсію державного службовця відповідно до статті 37 Закону України від 16.12.1993 №3723-ХІІ "Про державну службу" в розмірі 60% від заробітку, зазначеного у довідках від 13.01.2021 №26-Ф, від 13.01.2021 №28-Ф.
На виконання вказаного рішення Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області здійснено розрахунок пенсії з врахуванням посадового окладу, вислуги років, рангу, зазначених у довідці № 28-Ф від 13.01.2021 року та надбавки за інтенсивність згідно довідки №26-Ф від 13.01.2021 року.
Позивач не погоджуючись із розрахунком пенсії, в який не враховано 348,83 грн., - надбавки за роботу з відомостями, що становлять державну таємницю, 1263,76 грн., - місячної премії, 1431,94 грн., - матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, звернувся до відповідача із відповідною заявою.
На письмове звернення позивача від 05.01.2022 року відповідач листом від 20.01.2022 року повідомив позивача, що:
- надбавка за роботу, що становлять державну таємницю;
- середній розмір місячної премії, та матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових - не включені в розрахунок, оскільки середній розмір надбавки за роботу з відомостями, що становлять державну таємницю позивачу не встановлювалися, середній розмір місячної премії за відповідними посадами невірно обчислений з урахуванням кількості працюючих провідних спеціалістів, при визначенні середнього розміру грошової та матеріальної допомоги не застосовано розрахунок 1/12 від загальної суми з урахуванням кількості працюючих провідних спеціалістів згідно довідки від 13.01.2021 року № 26-ф та зазначені суми не відповідають первинним документам про нарахування заробітної плати.
За результатами звірки відповідних даних про заробітну плату первинним документам на заміну довідки від 13.01.2021 року № 26-ф видано нову довідку від 04.03.2021 року № 257-ф.
12.04.2022 року позивач звернулася до відповідача із заявою, в якій просила перерахувати пенсію державного службовця по інвалідності на підставі довідки від 04.03.2021 року № 257-ф.
Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області рішенням від 20.04.2022 року № 3 відмовило позивачу у задоволенні її заяви, оскільки не передбачено перерахунку пенсії державним службовцям.
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області листом від 06.05.2022 року № 2200-0304-8/29602 відмовило позивачу у перерахунку пенсії на підставі рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області від 20.04.2022 року № 3.
Позивач, вважаючи її права та інтереси порушеними, звернулася в суд із вказаним позовом.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.
Принципи, правові та організаційні засади забезпечення державної служби, зокрема порядок реалізації права на пенсійне забезпечення державних службовців, визначає Закон №889-VIII.
Відповідно до пункту 2 розділу ХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону №889-VIII з 01.05.2016 втратив чинність Закон №3723-XII, крім статті 37, що застосовується до осіб зазначених у пункті 10 і 12 цього розділу.
Пунктами 10, 12 розділу ХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону №889-VIII передбачено, що державні службовці, які на день набрання чинності цим Законом займають посади державної служби та мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених статтею 25 Закону №3723-XII та актами Кабінету Міністрів України, мають право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону №3723-XII у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців. Для осіб, які на день набрання чинності цим Законом мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону №3723-XII та актами Кабінету Міністрів України, зберігається право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону №3723-XII у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.
Таким чином, за наявності в особи станом на 01.05.2016 певного стажу державної служби (10 років для осіб, що на зазначену дату займали посади державної служби, або 20 років незалежно від того, чи працювала особа станом на 01.05.2016 на державній службі), така особа зберігає право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону №3723-XII, у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.
Частиною 1 статті 37 Закону №3723-XII встановлено, що на одержання пенсії державних службовців мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, та жінки, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону №1058-IV, за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом 1 частини 1 статті 28 згаданого Закону, у тому числі стажу державної служби не менш як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку.
Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, а до 01.01.2011 - страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - у розмірі 60 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, а до 2011 року - страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування.
Частиною 9 статті 37 Закону №3723-XII визначено, що пенсія по інвалідності у розмірах, передбачених частиною 1 цієї статті, призначається за наявності страхового стажу, встановленого для призначення пенсії по інвалідності відповідно до Закону №1058-IV особам, визнаним інвалідами І або II групи у період перебування на державній службі, які мають стаж державної служби не менше 10 років, а також особам з числа інвалідів І або II групи незалежно від часу встановлення їм інвалідності, які мають не менше 10 років стажу державної служби на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, якщо безпосередньо перед зверненням за призначенням такої пенсії вони працювали на зазначених посадах. Пенсія по інвалідності відповідно цього Закону, призначається незалежно від причини інвалідності за умови припинення державної служби.
Оскільки позивач є особою з інвалідністю ІІ групи (довідка МСЕК серії АВ №1080921), та мала стаж менш як 20 років роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, тому ОСОБА_1 має право на призначення пенсії по інвалідності згідно з статтею 37 Закону №3723-XII.
Аналогічна правова позиція викладена Великою Палатою Верховного Суду у рішенні від 13.02.2019 по зразковій справі №822/524/18.
Європейський суд з прав людини у пунктах 52, 56 рішення від 14.10.2010 у справі "Щокін проти України" зазначив, що тлумачення й застосування національного законодавства є прерогативою національних органів. Суд, однак, зобов`язаний переконатися в тому, що спосіб, у який тлумачиться й застосовується національне законодавство, призводить до наслідків, сумісних із принципами Конвенції з погляду тлумачення їх у світлі практики Суду. На думку ЄСПЛ, відсутність у національному законодавстві необхідної чіткості та точності, які передбачали можливість різного тлумачення, порушує вимогу "якості закону", передбачену Конвенцією, і не забезпечує адекватний захист від свавільного втручання публічних органів державної влади в майнові права заявника. Таким чином, у випадку існування неоднозначного або множинного тлумачення прав та обов`язків особи в національному законодавстві, органи державної влади зобов`язані застосувати підхід, який був би найбільш сприятливим для особи.
Право позивача на пенсію по інвалідності державного службовця підтверджується рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду від 08.04.2021 року по справі № 560/2585/21, яким зобов`язано Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області призначити та виплачувати ОСОБА_1 з 20.01.2021 пенсію державного службовця відповідно до статті 37 Закону України від 16.12.1993 №3723-ХІІ "Про державну службу" в розмірі 60% від заробітку, зазначеного у довідках від 13.01.2021 №26-Ф, від 13.01.2021 №28-Ф.
Спірним питанням у даній справі є неврахування відповідачем при перерахунку пенсії позивача довідки від 04.03.2021 №257-Ф, виданої взамін довідки від 13.01.2021 року № 26-Ф, на виконання рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 08.04.2022 року по справі № 560/2585/21.
Судом встановлено, що при видачі довідки від 13.01.2021 року № 26-ф саме Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області невірно зазначено складові виплат позивача для переведення (призначення) її на пенсію.
Дані обставини підтверджуються актом складеним за результатами проведення перевірки достовірності та обґрунтованості видачі довідки для призначення (перерахунку) пенсії № 328 від 09.03.2021 року, в якому зроблено висновок про те, що на заміну довідки № 26-ф від 13.01.2021 року було видано довідку № 257-ф від 04.03.2021 року, в якій обраховано суми виплат по відповідній посаді із середнім розміром станом на грудень 2020 року.
До заяви від 20.01.2021 року про переведення позивача із пенсії по інвалідності, призначеної відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" від 9 липня 2003 року № 1058-IV на пенсію по інвалідності згідно із Законом України «Про державну службу», остання додала довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця від 13.01.2021 №26-Ф, від 13.01.2021 №28-Ф, виданих Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.
Суд звертає увагу на те, що 04.03.2021 року позивач звернулася в Хмельницький окружний адміністративний суд із позовом, в якому просила:
- визнати протиправною відмову відповідача в переведенні, призначенні й виплаті пенсії державного службовця по інвалідності ІІ групи відповідно до частини 9 статті 37 Закону України від 16.12.1993 №3723-ХІІ "Про державну службу" (далі по тексту - Закон №3723-ХІІ);
- визнати незаконним та скасувати рішення відповідача від 29.01.2021 №34-03 про відмову в переведенні, призначенні та виплаті пенсії державного службовця по ІІ групі інвалідності;
- зобов`язати відповідача призначити, здійснити нарахування та виплату з 20.01.2021 пенсії державного службовця відповідно до частини 9 статті 37 Закону №3723-ХІІ у розмірі 60% від заробітку, зазначеного в довідках від 13.01.2021 №26-Ф, від 13.01.2021 №28-Ф.
Рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду від 08.04.2021 року вирішено даний позов задовольнити, а саме:
- визнано протиправним та скасовано рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області від 29.01.2021 №34/03 про відмову у переведенні ОСОБА_1 на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України від 16.12.1993 №3723-ХІІ "Про державну службу";
- зобов`язано Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області призначити та виплачувати ОСОБА_1 з 20.01.2021 пенсію державного службовця відповідно до статті 37 Закону України від 16.12.1993 №3723-ХІІ "Про державну службу" в розмірі 60% від заробітку, зазначеного у довідках від 13.01.2021 №26-Ф, від 13.01.2021 №28-Ф.
Вказане рішення набрало законної сили 16.06.2021 року, таким чином право позивача на призначення пенсії з 20.01.2021 року відповідно до статті 37 Закону України від 16.12.1993 №3723-ХІІ "Про державну службу" в розмірі 60% від заробітку, зазначеного у довідках від 13.01.2021 №26-Ф, від 13.01.2021 №28-Ф, встановлене судовим рішенням, яке набрало законної сили, та обов`язкове до виконання .
Суд зазначає, що при зверненні до суду 04.03.2021 року із зазначеним вище позовом, довідку про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця № 257-ф від 04.03.2021 року позивач до заяви від 20.01.2021 року не додала, і фізично за станом на 04.03.2021 її додати не могла, оскільки актом, складеним за результатами проведення перевірки достовірності та обґрунтованості видачі довідки для призначення (перерахунку) пенсії № 328 від 09.03.2021 року, зроблено висновок про те, що на заміну довідки № 26-ф від 13.01.2021 року видано довідку № 257-ф від 04.03.2021 року, в якій обраховано суми виплат по відповідній посаді із середнім розміром станом на грудень 2020 року.
Тому, враховуючи встановлені у справі обставини, а також те, що справа розглядається в межах заявлених позовних вимог, суд вважає за необхідне зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області здійснити перерахунок й виплату ОСОБА_2 з 20.01.2021 пенсію державного службовця по інвалідності відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 року №3723-ХІІ у розмірі 60 відсотків від заробітку, зазначеного у довідці від 04.03.2021 №257-Ф, виданої Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, з урахуванням виплачених сум пенсії.
Оскільки позивач із заявою про призначення пенсії по інвалідності відповідно до Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 року №3723-ХІІ звернулася до пенсійного органу 20.01.2021 року, перерахунок та виплата такої пенсії повинні проводитись саме з дня звернення із відповідною заявою.
За таких обставин рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області від 20.04.2022 № 3, яким відмовлено ОСОБА_1 у перерахунку пенсії, є протиправним та підлягає скасуванню.
Щодо позовних вимог, в яких позивач просить суд визнати протиправною відмову Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області в перерахунку пенсії державного службовця по інвалідності 2-ї групи відповідно до частини 9 статті 37 Закону України "Про державну службу" (3723-XII) для ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , згідно довідки № 257-Ф від 04.03.2021 року, а також рішення, оформлене листом за № 2200-0304-8/29602 від 06.05.2022 року Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, суд вважає за необхідно відмовити, оскільки вказаними листами пенсійний орган лише повідомив позивача про прийняте рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області від 20.04.2022 № 3.
Окрім того, суд вважає достатнім способом захисту порушених прав позивача те, що даним рішенням суд скасовує рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області від 20.04.2022 № 3, яким відмовлено ОСОБА_1 у перерахунку пенсії.
Щодо форми довідки для призначення пенсії державного службовця по інвалідності, суд зазначає наступне.
Відповідно до пунктів 2, 10, 12 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про державну службу", пунктів 9, 10 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 року № 280, та пункту 5 Порядку призначення пенсій деяким категоріям осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 622, правління Пенсійного фонду України постановою від 17.01.2017 № 1-3, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 08 лютого 2017 року за № 180/30048 "Про форми довідок про заробітну плату для призначення пенсії державним службовцям" затвердила форми довідок про заробітну плату для призначення згідно з пунктами 10 і 12 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII "Про державну службу" пенсії відповідно до статті 37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII “Про державну службу”, що додаються:
-форму довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (посадовий оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років);
-форму довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією);
-форму довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії особі, яка має не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державної служби, і яка на момент виходу на пенсію не займає посади державної служби.
Таким чином, враховуючи встановлені судом обставини, суд вважає, що позивач подала пенсійному органу належну довідку для призначення пенсії державного службовця по інвалідності № 257-Ф від 04.03.2021 року.
Щодо негайного виконання рішення суду в частині зобов`язання виплати пенсії у межах стягнення за один місяць, суд зазначає наступне.
Відповідно до п.1 ч.1ст.371 КАС України, негайно виконуються рішення суду про присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у межах суми стягнення за один місяць.
Із зазначеного слідує, що негайно виконуються рішення суду саме про стягнення пенсії, що є вимогою майнового характеру. Однак зобов`язання вчинити дії, в тому числі перерахувати та виплатити пенсію, є вимогою немайнового характеру. Рішення суду у цій справі носить саме зобов`язальний характер. Тому відсутні підстави для допущення до негайного виконання рішення суду в частині вимоги про зобов`язання виплати пенсію у межах стягнення за один місяць.
Вимога позивача встановити судовий контроль за виконанням судового рішення у цій справі не може бути задоволена з огляду на наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 382 КАС України, суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов`язати суб`єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Отже, з вказаного положення слідує, що зобов`язання суб`єкта владних повноважень подати звіт про виконання судового рішення є прерогативою суду і висновок про необхідність вчинення даної дії має робити виключно суд в провадженні якого знаходиться відповідна справа та за наслідками її розгляду.
В даному випадку, суд не вважає за необхідне встановлювати судовий контроль за виконанням винесеного рішення, оскільки у матеріалах справи відсутні будь-які докази, які вказували на те, що відповідач ухилятиметься від його виконання.
Згідно з ч. 1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Таким чином, суд дійшов висновку, що позивач довів позовні вимоги, а суб`єкт владних повноважень, який заперечує проти позову, не довів, що діяв у межах закону, що підтверджено доказами, перевіреними в суді, тому позов задовольняється частково.
Оскільки, позивач звільнена від сплати судового збору та не сплачувала його, розподіл судових витрат, відповідно до вимог ст. 139 КАС України не здійснюється.
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити частково.
Визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області від 20.04.2022 року № 3, яким ОСОБА_1 відмовлено у перерахунку пенсії.
Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області провести перерахунок і виплату ОСОБА_1 пенсії державного службовця по інвалідності відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 року №3723-ХІІ у розмірі 60 відсотків від заробітку, зазначеного у довідці від 04.03.2021 №257-Ф, виданої Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, з урахуванням виплачених сум пенсії, з 20.01.2021.
В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Судові витрати розподілу не підлягають.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Позивач:ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 ) Відповідач:Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (вул. Гната Чекірди, 10,Хмельницький,Хмельницька область,29013 , код ЄДРПОУ - 21318350) Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області (пр. Соборний, буд. 158-Б,Запоріжжя,Запорізька область,69005 , код ЄДРПОУ - 20490012) Головуючий суддя В.К. БлонськийСудове рішення № 106762504, Хмельницький окружний адміністративний суд було прийнято 14.10.2022. Форма судочинства - Адміністративне, форма рішення - Рішення. На цій сторінці ви зможете знайти ключові дані про це судове рішення. Ми надаємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних охоплює повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам легко знаходити ключові дані.
Це рішення відноситься до справи № 560/5902/22. Компанії, які зазначені в тексті цього судового документа: