Ухвала суду № 105545462, 20.07.2022, Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська

Дата ухвалення
20.07.2022
Номер справи
183/2709/22
Номер документу
105545462
Форма судочинства
Кримінальне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Справа № 183/2709/22

Провадження № 1-кс/201/1298/2022

УХВАЛА

іменем України

20.07.2022 р. м. Дніпро

Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська у складі головуючого слідчого судді Нагорного А.О., при секретарі судового засідання Дон О.В., за участю прокурора Реуки О.В., захисника адвоката Гусєва І.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська у м. Дніпрі клопотання прокурора у кримінальному провадженні-прокурора Сватівської окружної прокуратури Луганської області Реуки О.В., про здійснення спеціального досудового розслідування, заявленого в межах кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42022132590000024 від 21.04.2022 р. відносно

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Ровеньки Луганської області, громадянина України, раніше не засудженого, який відповідно до рішення Ради адвокатів Миколаївської області № 50 від 28.09.2017 р. є адвокатом (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю№ 001232 від 28.09.2017 р.), має паспорт громадянина України НОМЕР_1 , виданий Антрацитівським РВ УМВС України у Луганській області 19.08.2002 р., зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченогоч. 7 ст. 111-1 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська надійшло клопотання прокурора

у кримінальному провадженні-прокурора Сватівської окружної прокуратури Луганської області Реуки О.В., про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно підозрюваного ОСОБА_1 , у кримінальному провадженні, внесеному 21.04.2022 р. до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42022132590000024 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 7 ст.111-1 КК України.

Прокурор у судовому засіданні підтримав клопотання та просив ухвалити рішення, яким надати дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування з підстав, зазначених в клопотанні.

Захисник в судовому засіданні проти задоволення клопотання не заперечував.

Вислухавши думку прокурора, захисника, вивчивши клопотання та дослідивши долучені до нього документи, слідчий суддя дійшов до наступних висновків.

Короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв`язку з яким подається клопотання.

24.02.2022 р. Російською Федерацію здійснено повномасштабне військове вторгнення на територію України, у зв`язку із чим розпочато ведення агресивної війни проти України та захоплення її території.

Указом Президента України від 24.02.2022 р.№ 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» в Україні введено воєнний стан із 05 год. 30 хв. 24.02.2022 р. строком на 30 діб.

Законом України від 24.02.2022 р. «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»» затверджено зазначений Указ.

Указом Президента України від 14.03.2022 р.№ 133/2022«Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» продовжено строк дії воєнного стану в Україні з 05 год. 30 хв. 26.03.2022 р. строком на 30 діб.

Законом України від 15.03.2022 р. «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»» затверджено зазначений Указ.

У зв`язку із веденням агресивної війни з боку Російської Федерації проти України, 08.03.2022 р. захоплено місто Сватове, у зв`язку із чим, на підтвердження контролю над містом, на будівлі на будівлі Сватівської районної ради, розташованої за адресою: Луганська область, Сватівський район, м. Сватове, майдан Злагоди, 25, а також на будівлі Сватівської окружної прокуратури Луганської області, розташованої за адресою: Луганська область, Сватівський район, м. Сватове, вулиця Шевченко, 10, незаконними збройними формуваннями встановлено прапори так званої «ЛНР».

В період часу у квітні 2022 року, більш точний час встановити за об`єктивних причин не виявилось можливим, ОСОБА_1 , будучи громадянином України, усвідомлюючи здійснення відкритої російської агресії, яка розпочалась приблизно о 04 годині ранку 24.02.2022 р. повномасштабним російським військовим вторгненням на територію України, метою якого є повалення конституційного ладу, територіальної цілісності та захоплення території України, усвідомлюючи російську агресію проти України, з метою переслідування своїх особистих інтересів, перебуваючи на території міста Сватове Сватівського району Луганської області маючи умисел на зайняття посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території м. Сватове Сватівського району, та реалізуючи його вступив в злочинну змову з окупаційними військами Російської Федерації та представниками так званої «ЛНР», та отримавши від них пропозицію на зайняття посади в правоохоронному органі окупаційної влади в м. Сватове Сватівського району Луганської області, в порушення вимог Конституції та Законів України добровільно, умисно погодився на вказану пропозицію.

Продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу, ОСОБА_1 , у квітні 2022 року, більш точний час встановити за об`єктивних причин не виявилось можливим, будучи громадянином України, перебуваючи на території м. Сватове Сватівського району Луганської області, діючи зі своїх особистих мотивів та бажання, погоджуючись на пропозицію представників окупаційної адміністрації держави-агресора - Російської Федерації та представників незаконних збройних формувань так званої «ЛНР», умисно, добровільно зайняв посаду - «прокурора прокуратури Сватівського району ЛНР», в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.

Правова кваліфікація кримінального правопорушення із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність.

01.06.2022 р. ОСОБА_1 повідомлено про підозру у добровільному зайнятті громадянином України посади, про підозру у добровільному зайнятті громадянином України посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 КК України.

Виклад обставин, що дають підстави підозрювати особу у вчиненні кримінального правопорушення, і посилання на обставини.

Наявність обґрунтованої підозри у вчиненні ОСОБА_1 інкримінованого йому кримінального правопорушення підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами, а саме:

- протоколом огляду від 04.05.2022 р. публікації у Інтернет мережі;

- протоколом огляду від 12.05.2022 р. публікації Інтернет мережі;

- протоколом допиту свідка ОСОБА_2 від 13.05.2022 р.;

- протоколом допиту свідка ОСОБА_3 від 27.05.2022 р.;

- протоколом допиту свідка ОСОБА_4 від 06.06.2022 р.

Відомості про те, що підозрювана виїхала та/або перебуває на тимчасово окупованій території України.

В ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_1 перебуває на тимчасово окупованій території України, а саме в місті Сватове Сватівського району Луганської області, що підтверджується протоколами допиту свідків ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та ОСОБА_4 , протоколом огляду інтернет-сторінки за посиланням https://www.instagram.com/gp_lpr/. на якій наявна публікація за посиланням https://www.instagram.com/p/CcptWb3IjxP/.

Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» тимчасово окупована Російською Федерацією територія України є невід`ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України.

Тимчасова окупація Російською Федерацією територій України, визначених частиною першою статті 3 цього Закону, незалежно від її тривалості, є незаконною і не створює для Російської Федерації жодних територіальних прав.

Пунктом 7 частини 1 статті 1-1 Закону визначено поняття «тимчасово окупована Російською Федерацією територія України» та встановлено, що це частини території України, в межах яких збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановили та здійснюють фактичний контроль або в межах яких збройні формування Російської Федерації встановили та здійснюють загальний контроль з метою встановлення окупаційної адміністрації Російської Федерації.

Статтею 3 Закону встановлено перелік територій, які вважаються «тимчасово окупованою територією».

Такою територією визначається:

1) сухопутна територія тимчасово окупованих Російською Федерацією територій України, водні об`єкти або їх частини, що знаходяться на цих територіях;

2) внутрішні морські води і територіальне море України навколо Кримського півострова, територія виключної (морської) економічної зони України вздовж узбережжя Кримського півострова та прилеглого до узбережжя континентального шельфу України, внутрішні морські води, прилеглі до сухопутної території інших тимчасово окупованих Російською Федерацією територій України, на які поширюється юрисдикція органів державної влади України відповідно до норм міжнародного права, Конституції та законів України;

3) інша сухопутна територія України, внутрішні морські води і територіальне море України, визнані в умовах воєнного стану тимчасово окупованими рішенням Ради національної безпеки і оборони України, введеним у дію указом Президента України.

Аналіз вказаних положень Закону свідчить, що існує декілька підстав та способів віднесення певних територій держави до категорії тимчасово окупованих.

Так, виходячи з положень п. 1 ч. 1 ст. 3 та п. 7 ч. 1 ст. 1-1 Закону, будь-яка частина території України набуває статусу тимчасово окупованої території за наявності у неї певних ознак, визначених Законом, і при цьому у даному випадку Закон не вимагає проходження будь-яких додаткових процедур або прийняття додаткових нормативно-правових актів для встановлення факту окупації.

У цьому випадку, достатньо довести, що окремо визначена території відповідає одному з критеріїв встановлених п. 1 ч. 1 ст. 3 та п. 7 ч. 1 ст. 1-1 Закону, а саме:

1.частина території України, в межах якої збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановили та здійснюють фактичний контроль;

2.частина території України в межах якої збройні формування Російської Федерації встановили та здійснюють загальний контроль з метою встановлення окупаційної адміністрації Російської Федерації.

В ході досудового розслідування встановлено, що відповідно до статей 1-3, 6 Конституції України - Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава; Суверенітет України поширюється на всю її територію; Україна є унітарною державою; Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною; Людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю; права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави, яка відповідає перед людиною за свою діяльність; Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову; Органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України.

Згідно зі статтями 17, 19, 65, 68 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу; на території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом; на території України не допускається розташування іноземних військових баз; органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов`язком громадян України; кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей; незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Відповідно до ч. 2 ст. 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», від 12.05.2015 р. за № 389-VIII, органи місцевого самоврядування здійснюють повноваження, надані їм Конституцією України, цим та іншими законами України.

Частиною 3 статті 4 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», від 12.05.2015 р. за № 389-VIII, військові адміністрації населених пунктів утворюються в одному чи декількох населених пунктах (селах, селищах, містах), в яких сільські, селищні, міські ради та/або їхні виконавчі органи не здійснюють покладені на них Конституцією та законами України повноваження, у тому числі внаслідок фактичного саморозпуску або самоусунення від виконання своїх повноважень, або їх фактичного невиконання, або припинення їх повноважень згідно із законом.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 24.02.2022 р. Російською Федерацію здійснено повномасштабне військове вторгнення на територію України, у зв`язку із чим розпочато ведення агресивної війни проти України та захоплення її території.

Згідно з Резолюцію Генеральної Асамблеї Організації Об`єднаних Націй "Агресія проти України" A/RES/ES-11/1 від 2 березня 2022 року, визнається, що Росія вчинила агресію проти України, порушивши базові норми ООН.

Проміжним рішенням Міжнародного суду Організації Об`єднаних Націй від 16.03.2022 р., констатовано факт вторгнення Росії на територію України.

Крім того, преамбулою Закону встановлено, що збройна агресія Російської Федерації розпочалася з неоголошених і прихованих вторгнень на територію України підрозділів збройних сил та інших силових відомств Російської Федерації, а також шляхом організації та підтримки терористичної діяльності, а 24.02.2022 р. переросла в повномасштабне збройне вторгнення на суверенну територію України.

Російська Федерація чинить злочин агресії проти України та здійснює тимчасову окупацію частини її території за допомогою збройних формувань Російської Федерації, що складаються з регулярних з`єднань і підрозділів, підпорядкованих Міністерству оборони Російської Федерації, підрозділів та спеціальних формувань, підпорядкованих іншим силовим відомствам Російської Федерації, їхніх радників, інструкторів та іррегулярних незаконних збройних формувань, озброєних банд та груп найманців, створених, підпорядкованих, керованих та фінансованих Російською Федерацією, а також за допомогою окупаційної адміністрації Російської Федерації, яку складають її державні органи і структури, функціонально відповідальні за управління тимчасово окупованими територіями України, та підконтрольні Російській Федерації самопроголошені органи, які узурпували виконання владних функцій на тимчасово окупованих територіях України.

Указом Президента України від 24.02.2022 р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» в Україні введено воєнний стан із 05 год. 30 хв. 24.02.2022 р. строком на 30 діб.

Законом України від 24.02.2022 р. «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» затверджено зазначений Указ.

Указом Президента України від 14.03. 2022 р. № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» продовжено строк дії воєнного стану в Україні з 05 год. 30 хв. 26.03.2022 р. строком на 30 діб.

Законом України від 15.03.2022 р. «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»» затверджено зазначений Указ.

Указом Президента України від 18.04. 2022 р. №259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» продовжено строк дії воєнного стану в Україні з 05 год. 30 хв. 25.04.2022 р. строком на 30 діб.

Законом України від 21.04.2022 р. «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»» затверджено зазначений Указ.

Указом Президента України від 17.05. 2022 р. №341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» продовжено строк дії воєнного стану в Україні з 05 год. 30 хв. 25.05.2022 р. строком на 90 діб.

Законом України від 22.05.2022 р. «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»» затверджено зазначений Указ.

У зв`язку із веденням агресивної війни з боку Російської Федерації проти України, 24.02.2022 р. окуповано місто Сватове Сватівського району Луганської області та збройними формуваннями Російської Федерації встановлено загальний контроль з метою встановлення окупаційної адміністрації Російської Федерації спільно з незаконними збройними формуваннями ЛНР.

Пізніше, збройними формуваннями Російської Федерації спільно з незаконними збройними формуваннями ЛНР створено окупаційну адміністрацію, яка встановила та здійснює фактичний контроль над територією Сватівського району Луганської області.

Зокрема, на вказаній території створено та функціонує адміністрація Сватівського району ЛНР, правоохоронні органи («Сватовский районный отдел внутренних дел МВД ЛНР», прокуратура Сватівського району Генеральної прокуратури ЛНР).

Згідно показань свідків ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , починаючи із 24.02.2022 р. та до теперішнього часу, територія міста Сватове Сватівського району Луганської області окупована представника так званої «ЛНР» та військовими Російської Федерації.

Відповідно до наказу Міністерстваз питаньреінтеграції тимчасовоокупованих територійУкраїни від25.04.2022р.№ 75в редакціївід 14.06.2022р.«Про затвердженняПереліку територіальнихгромад,що розташованів районіпроведення воєнних(бойових)дій абоякі перебуваютьв тимчасовійокупації,оточенні (блокуванні)станом на11.06.2022р.»Сватівська міськатериторіальна громадаСватівського районуЛуганської областіперебуває втимчасовій окупації.

Відповідно до публікації під назвою «Мінреінтеграції: Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні» опубліковано 24.05.2022 р. на сайті «Урядовий портал» в якій зазначено, що перелік територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій (посилання https://www.kmu.gov.ua/news/minreintegraciyi-onovleno-aktualnij-perelik-gromad-u-rajonah-bojovih-dij-na-tot-ta-tih-shcho-v-otochenni).

Таким чином, зібраними в ході досудового розслідування доказами доведено, що ОСОБА_1 перебуває в м. Сватове Сватівського району Луганської області, яке відповідно до положень п. 1 ч. 1 ст. 3 та п. 7 ч. 1 ст. 1-1 Закону вважається тимчасово окупованою територією України.

Виклад обставин про те, що підозрюваний переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності.

30.05.2022 р., 31.05.2022 р., 01.06.2022 р. ОСОБА_1 , відповідно до вимог ст. ст. 111, 135, 278 КПК України, викликався до Луганської обласної прокуратури для вручення повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 7 ст. 111-1 КК України та допиту в якості підозрюваного, шляхом публікації повістки про виклик в газеті «Урядовий кур`єр» (випуск № 117 від 26.05.2022 р.), яка є засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.

Однак, у визначений прокурором час, ОСОБА_1 до органу досудового розслідування або прокуратури не з`явився, про причини своєї неявки не повідомив.

У зв`язку з викладеним, 04.06.2022 р. відповідно до вимог ст. ст. 111, 135, 278 КПК України в газеті «Урядовий кур`єр» (випуск № 124 від 04.06.2022 р.), яка є засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора опубліковано повідомлення про підозру ОСОБА_1 у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 КК України, а також повістки про його виклик до Луганської обласної прокуратури на 08.06.2022 р., 09.06.2022 р., 10.06.2022 р. для допиту в якості підозрюваного.

Однак, у визначений прокурором час, ОСОБА_1 до органу досудового розслідування або прокуратури не з`явився, про причини своєї неявки не повідомив.

Підозрюваний ОСОБА_1 ухиляється від явки на виклик прокурора (не прибув на виклики без поважної причини більш двох разів), переховується від органів досудового розслідування, з метою ухилення від кримінальної відповідальності, перебуває на тимчасово окупованій території України, у зв`язку із чим 20.06.2022 р. його оголошено у розшук, здійснення якого в подальшому доручено оперативному підрозділу ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Нормативно-правове обґрунтування клопотання.

Згідно із ч. 5 ст. 139 КПК України, ухилення від явки на виклик слідчого, прокурора чи судовий виклик слідчого судді, суду (неприбуття на виклик без поважної причини більш як два рази) підозрюваним, обвинуваченим, який оголошений у міжнародний розшук, та/або який виїхав, та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, є підставою для здійснення спеціального досудового розслідування чи спеціального судового провадження.

Відповідно до ч. 3 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 р. № 1207-VII передбачено, що ухилення від явки на виклик слідчого, прокурора чи судовий виклик слідчого судді, суду (неприбуття на виклик без поважної причини більш як два рази) підозрюваним, обвинуваченим, який перебуває на тимчасово окупованій території України, та оголошення його у розшук є підставою для здійснення спеціального досудового розслідування чи спеціального судового провадження в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України, з особливостями, встановленими цим Законом.

Згідно з ч. 2 ст. 297-1 КПК України, спеціальне досудове розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні щодо злочинів, передбачених статтями в тому числі ст. 111-1 Кримінального кодексу України, стосовно підозрюваного, крім неповнолітнього, який переховується від органів слідства та суду на тимчасово окупованій території України, на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, з метою ухилення від кримінальної відповідальності та/або оголошений у міжнародний розшук.

Здійснення спеціального досудового розслідування щодо інших злочинів не допускається, крім випадків, коли злочини вчинені особами, які переховуються від органів слідства та суду на тимчасово окупованій території України, на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, з метою ухилення від кримінальної відповідальності та/або оголошені у міжнародний розшук, та розслідуються в одному кримінальному провадженні із злочинами, зазначеними у цій частині, а виділення матеріалів щодо них може негативно вплинути на повноту досудового розслідування та судового розгляду.

Крім того, ч. 3 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 року № 1207-VII встановлено, що порядок вручення повістки про виклик особи, стосовно якої існують достатні підстави вважати, що така особа виїхала та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, а також правові наслідки ухилення від явки на виклик слідчого, прокурора чи судовий виклик слідчого судді, суду (неприбуття на виклик без поважної причини більш як два рази) підозрюваним, обвинуваченим, який виїхав та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, визначаються Кримінальним процесуальним кодексом України.

Прокурором в судовому засіданні доведено та підтверджено наявними в матеріалах клопотання доказами, що ОСОБА_1 оголошений у розшук, переховується від органів досудового розслідування з метою ухилення від кримінальної відповідальності та стосовно якого наявні фактичні дані, що вона перебуває на тимчасово окупованій території - Луганської області, тому слідчий суддя дійшов до висновку про наявність правових підстав для задоволення клопотання органу досудового розслідування про здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 21.04.2022 р. за № 42022132590000024, стосовно ОСОБА_1 , який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 КК України.

На підставі вимог ч. 3 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15 квітня 2014 року № 1207-VII, керуючись вимогами ст.ст. 2,7, ст.3 ч.1 п.18), ст.139 ч.5,ст.ст. 2971-2975,309,372, 376,532 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання прокурора у кримінальному провадженні-прокурора Сватівської окружної прокуратури Луганської області Реуки Ольги Володимирівни, про здійснення спеціального досудового розслідування, заявленого в межах кримінального провадження, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42022132590000024 від 21.04.2022 р. - задовольнити.

Надати дозвіл прокурору Сватівської окружної прокуратури Луганської області Реуці Ользі Володимирівні на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні № 42022132590000024, відомості про яке 21.04.2022 р. внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно ОСОБА_1 за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченогоч. 7 ст. 111-1 КК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали оголошено 25.07.2022 р. о 12 год.30 хв.

Слідчий суддя

Жовтневого районного суду

м. Дніпропетровська А.О.Нагорний