Ухвала суду № 10480064, 13.07.2010, Одеський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
13.07.2010
Номер справи
2-а-12082/09/1570
Номер документу
10480064
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 липня 2010 р.Справа № 2-а-12082/09/1570 Категорія: 2.11.1Головуючий в 1 інстанції: Аракелян М.М. Судова колегія Одеського апеляційного адміністративного суду у складі:

головуючого Бітова А.І.

суддів Милосердного М.М.

Ступакової І.Г.

при секретарі Новицькій Н.В.

з участю: представника Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси Білянського Дмитра Ігоревича, представника Головного управління Державного казначейства України в Одеській області Желяскової Ольги Михайлівни, представника прокуратури Приморського району м. Одеси Кірющенко Алли Вікторівни, представника товариства з обмеженою відповідальністю "Карбомакс" Жукова Євгенія Сергійовича,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Одесі адміністративну справу за апеляційними скаргами Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси, Головного управління Державного казначейства України в Одеській області, прокуратури Приморського району м. Одеси на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 01 квітня 2010 року по справі за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Карбомакс" до Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси, Головного управління Державного казначейства України в Одеській області, за участю прокуратури Приморського району м. Одеси, про скасування податкових повідомлень-рішень, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И Л А :

У жовтні 2009 року товариство з обмеженою відповідальністю (далі ТОВ) "Карбомакс" звернулося до суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції (далі ДПІ) у Приморському районі м. Одеси, Головного управління Державного казначейства (далі ГУДК) України в Одеській області про:

- скасування (з урахуванням уточнення позовних вимог) податкових повідомлень-рішень від 06 жовтня 2009 року: №0009122310/0, №0009132310/0, №0009142310/0, №0009182310/0;

- зобов'язання ДПІ у Приморському районі м. Одеси відновити в обліковій картці позивача наявну бюджетну заборгованість по податку на додану вартість (далі ПДВ):

листопад 2008 року - у сумі 17 495 грн.,

грудень 2008 року 51 939 грн.,

січень 2009 року 7 091 грн.,

лютий 2009 року 444 грн.,

березень 2009 року 19 127 грн.

- стягнення з Державного бюджету України в особі ГУДК України в Одеській області на користь ТОВ "Карбомакс" бюджетну заборгованість по ПДВ шляхом перерахування на рахунок позивача в установі банку.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилався на протиправність оскаржуваних податкових повідомлень-рішень з огляду на правомірне користування пільгами по сплаті ПДВ та податку на прибуток підприємств.

Відповідач - ДПІ у Приморському районі м. Одеси позовні вимоги не визнав, посилаючись на правомірність оскаржуваних податкових повідомлень-рішень з огляду на порушення позивачем вимог пп. 4.1.1 п.4.1 ст. 4. п.п. 5.3.3 п.5.3 ст. 5, п.6.1 ст. 6, пп.11.3.1 п.11.3 ст.11 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" та п.3.1 ст. 3, п.4.1 ст. 4, п.5.15 ст. 5, пп.6.2.4 п.6.2 ст. 6, п.п.7.4.1 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" у зв'язку з неправомірним застосуванням позивачем пільг по сплаті ПДВ, в результаті чого занижено податок на прибуток, ПДВ та завищено суму бюджетною відшкодування при визначенні податкових зобов'язань по операціям з надання транспортно-експедиційних послуг Компанії "Chemcoal LTD" згідно договору від 01 березня 2007 року №01/07.

Відповідач - ГУ ДКУ в Одеській області з адміністративним позовом не погоджується та вважає його таким, що не підлягає задоволенню, стверджуючи, що відшкодування ПДВ відповідно до п.п.7.7.6 п.7.7 ст.7 Закону України "Про податок на додану вартість", Порядку відшкодування податку на додану вартість проводиться на підставі висновку податкового органу, однак такого висновку на відшкодування бюджетної заборгованості по ПДВ ТОВ "Карбомакс" на суму 96 096 грн. ГУДКУ в Одеській області від податкового органу не отримувало.

В судовому засіданні представник прокуратури Приморського району м. Одеси проти задоволення позовних вимог заперечував.

Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 01 квітня 2010 року адміністративний позов ТОВ "Карбомакс" до ДПІ у Приморському районі м. Одеси, ГУДК України в Одеській області, за участю прокуратури Приморського району м. Одеси, про скасування податкових повідомлень-рішень, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення заборгованості задоволений повністю.

Скасовані податкові повідомлення-рішення ДПІ у Приморському районі м. Одеси від 06 жовтня 2009 року №0009122310/0, №0009132310/0, №0009142310/0, №0009182310/0.

Зобов'язано ДПІ у Приморському районі м. Одеси відновити в обліковій картці ТОВ "Карбомакс" (65026, м. Одеса Польський узвіз, 6, ЄДРПОУ 34930228, п/р 26008311335801 в АБ "Південний" у м. Одеса наявну бюджетну заборгованість по ПДВ: листопад 2008 року - у сумі 17 495 грн., грудень 2008 року 51 939 грн., січень 2009 року 7 091 грн., лютий 2009 року 444 грн., березень 2009 року 19 127 грн.

Стягнуто з Державного бюджету України в особі ГУДК України в Одеській області на користь ТОВ "Карбомакс" (65026. м. Одеса, Польський узвіз, 6. код ЄДРПОУ 34930228, п/р 26008311335801 в АБ "Південний" у м. Одеса) бюджетну заборгованість по ПДВ: листопад 2008 року у сумі 17 495 грн., грудень 2008 року 51 939 грн., січень 2009 року 7 091 грн., лютий 2009 року. 444 грн., березень 2009р. 19 127 грн. шляхом перерахування на рахунок ТОВ "Карбомакс" (65026, м. Одеса, Польський узвіз, 6, код ЄДРПОУ 34930228, п/р 26008311335801 в АБ "Південний" у м. Одеса) в установі банку.

В апеляційних скаргах ДПІ у Приморському районі м. Одеси, прокуратури Приморського району м. Одеси ставиться питання про скасування судового рішення в звязку з тим, що воно постановлено з порушенням норм матеріального та процесуального права.

В апеляційній скарзі ГУДК України в Одеській області ставиться питання про скасування судового рішення в звязку з тим, що воно постановлено з порушенням норм матеріального права, а також що у звязку з тим, що висновки суду не відповідають обставинам справи.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши доповідача, доводи апеляційних скарг ГУДК України в Одеській області, ДПІ у Приморському районі м. Одеси, прокуратури Приморського району м. Одеси перевіривши законність і обґрунтованість судового рішення в межах позовних вимог і доводів апеляційної скарги, судова колегія вважає, що апеляційні скарги не підлягають задоволенню, з таких підстав.

Судом першої інстанції встановлені наступні обставини справи.

З 21 серпня 2009 року по 17 вересня 2009 року співробітниками ДПІ у Приморському районі м. Одеси відповідно до плану-графіка проведення планових виїзних перевірок суб'єктів господарювання проведена планова виїзна перевірка ТОВ "Карбомакс" з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 12 лютого 2007 року по 31 березня 2009 року.

За результатами перевірки складено акт від 22 вересня 2009 року № 12390/23-1/34930228, в якому зазначено, що позивачем порушено:

- п.п.4.1.1 п.4.1 ст. 4, п.п.5.3.3 п.5.3 ст. 5, п.6.1 ст. 6, пп.11.3.1 п.11.3 ст. 11 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" в результаті чого занижено податок на прибуток всього у сумі 67 224 грн. (у т.ч. 1 квартал 2007 року 4 608 грн. півріччя 2007 року 17 942, 3 квартали 2007 року 29 148 грн., 2007 рік 35 633 грн, 1 квартал 2008 року -24 207 грн., півріччя 2008 року 23 005 грн., 3 квартали 2008 року 7 390 грн., 2008 рік 31 591 грн.);

- п.3.1 ст. 3, п.4.1 ст. 4, п.5.15 ст. 5, п.п.6.2.4 п.6.2 ст. 6, п.п.7.4.1 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" в результаті чого занижено ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету всього у сумі 87 276 грн. (у т. ч. березень 2007 року в сумі 1 928 грн., квітень 2007 року 5 615 грн., травень 2007 року 7 127 грн., червень 2007 року 6 642 грн., липень 2007 року 4 350 грн., серпень 2007 року 4 628 грн., вересень 2007 року 740 грн., жовтень 2007 року 1 829 грн., листопад 2007 року 1 997 грн., грудень 2007 року. 50 грн., лютий 2008 року 1 340 грн., березень 2008 року 2 569 грн., квітень 2008 року. 2 167 грн., травень 2008 року - 4 818 грн., червень 2008 року 15 910 грн., вересень 2008 року - 8 016 грн., жовтень 2008 року 1 455 грн., листопад 2008 року 2 281 грн., січень 2009 року 13 813 грн.);

- завищено залишок від'ємного значення ПДВ, який включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду в сумі 4 055 грн.; завищено суму, що підлягає бюджетному відшкодуванню на розрахунковий рахунок у сумі 122 102 грн. (у т.ч. вересень 2008 року 9 094 грн. (8 724,0 відшкодовано 17 жовтня 2008 року.), жовтень 2008 року 16 764 грн. (16 764 відшкодовано 16 січня 2009 року), листопад 2008 року 17 495 грн., грудень 2008 року 51 939 грн., січень 2009 року 7 091 грн., лютий 2009 року - 592 грн., березень 2009 року 19 127 грн.).

Виявлені відповідачем порушення вимог податкового законодавства базуються на тих обставинах, що ТОВ "Карбомакс" виконує послуги по забезпеченню порожніми цистернами для перевезення вантажів замовника, місцем поставки яких є Україна, а витрати, які свідчать про надання цих послуг за межами митної території України, позивачем не понесені.

Крім того, позивач, на думку ДПІ, не вправі користуватись пільгами з ПДВ (код пільги 14010333, 14010118) згідно з п.п.5.15 ст. 5, п.6.2.4 п.п.6.2 ст. 6 Закону України "Про податок на додану вартість", тому що послуги по забезпеченню порожніми цистернами для перевезення вантажів замовника, не є послугами перевезення, а їх виконавець (позивач) не є учасником перевезення вантажів.

З тих же підстав ДПІ дійшла висновку про неправомірне користування позивачем пільгою з податку на прибуток (код пільги 11020044), яка передбачена п.6.1 ст. 6 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств".

На підставі зазначеного акту перевірки від 22 вересня 2009 року № 12390/23-1/34930228 ДПІ у Приморському районі м. Одеси прийняті податкові повідомлення-рішення від 06 жовтня 2009 року №009122310/0 (у зв'язку з порушенням позивачем пп. 4.1.1 п.4.1 ст.4, п.п. 5.3.3 п.5.3 ст. 5. п.6.1 ст.6, пп.11.3.1 п.11.3 ст. 11 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", №0009132310/0, №0009142310/0, №0009182310/0 (у зв'язку з порушенням позивачем п.3.1 п.3., п.4.1 ст. 4, п.5.15 ст. 5, п.п.6.2.4 п. 6.2 ст. 6, п.п.7.4.1 п.7.4. ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість"), якими, відповідно, визначено суму податкового зобов'язання з податку на прибуток у розмірі 67 562,6 грн. податкового зобов'язання з ПДВ на суму 130 913 грн.; зменшено суму бюджетного відшкодування на суму 96 096 грн. (у т.ч. листопад 2008 року 17 495 грн., грудень 2008 року 51 939 грн., січень 2009 року 7 091 грн., лютий 2009 року 444 грн., березень 2009 року -19 127 грн.); зменшено суму бюджетного відшкодування на 25 488 грн. та у зв'язку з їх відшкодуванням на момент заявлення донараховано суму податку у розмірі 25 488 грн. та штрафні санкції в розмірі 12 744 грн.

З 01 березня 2007 року по 31 березня 2009 року позивачем надавалися транспортно-експедиторські послуги нерезиденту - Компанії "Chemcoal LTD" на підставі договору про надання транспортно-експедиторських послуг, пов'язаних з перевезенням вантажів №01/07.

На підставі договору №01/07, додаткової угоди №1 від 01 квітня 2008 року та додатку №4 до договору № 01/07 від 30 квітня 2008 року, позивач у період з 01 березня 2007 року по 31 березня 2008 року надавав Компанії " Chemcoal LTD" наступні послуги:

- надання для перевезення наливних вантажів цистерн (рухомий состав);

- послуги контролю спостереження рухомого составу на території СНД та надання інформації про дислокацію цистерн;

- погодження із відповідними підрозділами залізничних адміністрацій місячних планів та об'ємів перевезень, за заздалегідь отриманим заявкам нерезидента;

- контроль за своєчасним проведенням ремонту рухомого составу відповідно до графіків, із зазначенням напряму руху цистерн до пунктів ремонту та зливу, та інші послуги згідно з предметом договору.

Цистерни надавались для перевезення наливних вантажів за маршрутом Росія (станція відправлення - Заринская зап, сиб. ж/д), через прикордонні станції переходу, тобто транзитом через митну територію України (станції переходу - РЖД/МОС/СУЗЕМКА (Експорт) -ИЗОВ/УЗ (Експорт) - Польща (станція призначення - Хрубешов), що підтверджується дублікатом накладної відправлення №АА288266 від 09 березня 2007 року.

Факт надання вищезазначених послуг підтверджується актами виконаних послуг, досліджуваними ДПІ при проведенні перевірки, зокрема, актом від 30 грудня 2007 року виконаних послуг по Договору № 01/07 від 01 березня 2007 року.

Надання цих послуг позивачем, одержання ТОВ "Карбомакс" плати за їх поставку не заперечується ДПІ у Приморському районі м.Одеси та встановлено самим відповідачем в акті перевірки від 22 вересня 2009 року, у якому зазначається, що доходи від продажу цих послуг у період з 12 лютого 2007 року по 31 березня 2009 року склали 2 016 768 грн. згідно документів, перелік яких наведений у додатку №4 до акту перевірки.

Крім того, у період з 01 квітня 2008 року по 31 березня 2009 року відповідно до умов договору №01/07, а також додаткових угод до нього, ТОВ "Карбомакс" надавались наступні послуги:

- контроль відвантаження пека кам'яновугільного;

- контроль за своєчасним проведенням ремонту рухомого составу відповідно до графіків, із зазначенням напряму руху цистерн до пунктів ремонту та зливу;

- погодження із відповідними підрозділами залізничних адміністрацій місячних планів та об'ємів перевезень, за заздалегідь отриманим заявкам нерезидента;

- послуги з надання для перевезення наливних вантажів порожніх цистерн.

Цистерни надавались для перевезення наливних вантажів за маршрутом Росія (станція відправлення - Новотроїцьк ЮУР ж.д.) - Фінляндія (станція призначення -Хамина) без заходу на територію України, тобто за межами державного кордону України (акт від 31 грудня 2008 року виконаних послуг по Договору № 01/07 від 01 березня 2007 року). Факт надання цих послуг за межами території України не заперечується відповідачем, що відображено в акті перевірки від 22 вересня 2009 року, укладеному ДПІ у Приморському районі м. Одеси.

Згідно повідомлень Компанії "Chemcoal LTD" на адресу ТОВ "Карбомакс" вагони надавались для використання за межами державного кордону України.

Вирішуючи справу, суд першої інстанції виходив з того, що послуги, що були надані позивачем за договором з нерезидентом у зв'язку з транспортним експедируванням вантажів, що проходили транзитом через територію України, є транспортними послугами з перевезення вантажів, що звільняються від оподаткування за п.5.15 ст. 5 Закону України "Про податок на додану вартість" та позивач правомірно застосовував до цих операцій нульову ставку з ПДВ, оскільки ці послути є транспортною експедицією, пов'язані з перевезенням вантажів, і підпадають під поняття поставки транспортних послуг залізничним транспортом по перевезенню вантажів за межами державного кордону України.

Судова колегія вважає ці висновки суду першої інстанції правильними і такими, що відповідають вимогам ст.ст. 2, 7, 10, 11, 70, 71, 72 КАС України, п.5.15 ст. 5, пп. 6.2.4. п. 6.2. ст. 6, п.п.7.4.1 п.7.4, п.п.7.5.1 п.7.5, п.п 7.7.1, 7.7.2, 7.7.4 п.7.7 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість",п.п.4.1.1 п.4.1 ст. 4, п.5.3.3 п.5.3 ст. 5, п.6.1 ст. 6, п.п.11.3.1 п.11.3 ст. 11 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", п.5.12. Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 30 травня 1997 року №166.

В апеляційній скарзі ДПІ у Приморському районі м. Одеси, прокуратури Приморського району м. Одеси вказується, що в порушення п.3.1 ст. 3, п.4.1 ст. 4, п.5.15 ст. 15, п.п.6.2.4, п.6.2 ст. 6 Закону України "Про податок на додану вартість" ТОВ "Карбомакс" в періоді з 12 лютого 2007 року по 31 березня 2009 року не включало до об'єкту та бази оподаткування ПДВ за ставкою 20% обсяги послуг по забезпеченню порожними цистернами для перевезення вантажів замовника, яка виражена в вартості плати виконавця в сумі 1 988 095,0 грн., внаслідок чого занижені податкові зобов'язання з ПДВ на 397 619 грн.

В апеляційній скарзі ГУДК України в Одеській області вказується, що відшкодування ПДВ, відповідно до п.7.7.6 п.7.7 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" проводитися на підставі висновку податкового органу, якій апелянт не отримував.

Судова колегія не приймає до уваги ці доводи апелянтів, з огляду на наступне.

Стаття 3 Закону України "Про податок на додану вартість" тільки визначає об'єкти оподаткування та операції, що не є об'єктами оподаткування (неоподатковувані операції).

За змістом положення п.3.1 ст. 3 цього Закону операції, що є об'єктом оподаткування, можуть бути звільнені від оподаткування згідно з приписами ст. 5 Закону України "Про податок на додану вартість", а ті що не звільнені - оподатковуються за правилами ст. 6 Закону, тобто об'єкти оподаткування, визначені ст. 3 цього Закону, за винятком операцій, звільнених від оподаткування, та операцій, до яких застосовується нульова ставка згідно з цим Законом, оподатковуються за ставкою 20 відсотків (п. 6.1 ст.6 Закону України "Про податок на додану вартість").

Безпосередньо з п.3.1 ст. 3 Закону України "Про податок на додану вартість" та його зв'язку з визначенням поняття "місце поставки послуг" згідно з п.6.5 ст.6 цього Закону не випливає порушення позивачем вимог Закону шляхом застосування пільги по ПДВ за п.5.15 ст. 5, оскільки спірні послуги згідно з п.5.15 ст. 5 Закону звільнені від оподаткування.

Таким чином, операції позивача з надання послуг по забезпеченню порожніми цистернами для перевезення вантажів транзитом через територію України є оподатковуваними операціям, які звільнені від оподаткування згідно з п.5.15 ст. 5 Закону України "Про податок на додану вартість".

Також судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції щодо послуг, які надавав ТОВ "Карбомакс" згідно договору №01/07 від 01 березня 2007 року нерезиденту у звязку з перевезенням вантажів за межами державного кордону України та застосував нульову ставку з ПДВ, тому що ці послуги (згідно зі ст. 306, 316 ГК України, ст. 3, 8, 9 Закону України "Про транспортно-експедиторську діяльність", ст.1, 7 Закону України "Про транзит вантажів") є транспортною експедицією, які пов'язані з перевезенням вантажів, та підпадають під поняття поставки транспортних послуг залізничним транспортом по перевезенню вантажів за межами державного кордону України.

Як вбачається з матеріалів справи, позивач подав до органу ДПС податкові декларації з ПДВ, зокрема, за листопад, грудень 2008 року, січень, лютий, березень 2009 року з розшифровками податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, довідки щодо залишку від'ємного значення попереднього періоду, розрахунки сум бюджетного відшкодування, заяви про повернення суми бюджетного відшкодування, які підтверджують заявлене до бюджетного відшкодування суми 96 096 грн., у т.ч.:

- листопад 2008 року 17 495 грн.;

- грудень 2008 року 51 939 грн.;

- січень 2009 року 7 091 грн.;

- лютий 2009 року 444 грн.;

- березень 2009 року 19 127 грн.

ТОВ "Карбомакс" заявило до відшкодування усього 25 488 грн., у т.ч.

- у вересні 2008 року - 9 094грн. (8 724грн. відшкодовано 17 жовтня 2008 року) ;

- у жовтні 2008 року - 16 764 грн. (відшкодовано 16 січня 2009 року),

з чим не погодилось ДПІ при проведенні перевірки, прийнявши податкове повідомлення-рішення №09182310/0 від 06 жовтня 2009 року, яким безпідставно зменшено бюджетне відшкодування в цій сумі та нараховано штрафні санкції.

Таким чином, враховуючи положення п.п.5.3.3 п.5.3 ст. 5, п.6.1 ст. 6 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", суд правомірно дійшов висновку про необґрунтованість висновків акту перевірки (п.п.3.1.4. п. 3 акту) про заниження позивачем податку на прибуток та неправомірне користування пільгою з цього податку (код пільги 11020044).

Тому, ТОВ "Карбомакс" правомірно заявлено до бюджетного відшкодування суми ПДВ за листопад 2008 року 17 495 грн., грудень 2008 року 51 939 грн., січень 2009 року 7 091 грн., лютий 2009 року 444 грн., березень 2009 року 19 127 грн. та на законних підставах отримано бюджетне відшкодування за вересень, жовтень 2008 року у сумі 25 488 грн.

Також судова колегія зазначає, що в супереч положенням п.2 ст. 187 КАС ДПІ у Приморському районі м. Одеси жодним чином не обґрунтовує свої вимоги та не зазначає у чому саме полягає неправильність чи неповнота дослідження доказів і встановлення обставин у справі та (або) застосування норм права, а апеляційна скарга є тотожною (за виключенням перших двох вступних абзаців) запереченням на адміністративний позов, факти та мотивування якого цілком були проаналізовані судом першої інстанції з наданням їм вірної оцінки.

Крім того, судова колегія звертає увагу на те, що в тексті податкових повідомлень-рішень від 06 жовтня 2009 року, №0009132310/0, №0009142310/0, №0009182310/0 (а.с. 44, 45,47) міститься посилання на п.п.5.15 ст.15 Закону України "Про податок на додану вартість" у той час як, Закон України "Про податок на додану вартість" містить всього 11 статей. Вказане порушення також є підставою для скасування вищевказаних податкових повідомлень-рішень.

Враховуючи все вищевикладене, судова колегія вважає, що суд першої інстанції порушень матеріального і процесуального права при вирішенні справи не допустив, а наведені в скаргах доводи правильність висновків суду не спростовують. За таких обставин, апеляційні скарги задоволенню не підлягають.

Керуючись ст.ст. 195, 196; п.1 ч.1 ст. 198; ст. 200; п.1 ч.1 ст. 205; ст. 206; ч.5 ст. 254 КАС України, судова колегія,

У Х В А Л И Л А :

Апеляційні скарги Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси, Головного управління Державного казначейства України в Одеській області, прокуратури Приморського району м. Одеси залишити без задоволення, а постанову Одеського окружного адміністративного суду від 01 квітня 2010 року залишити без змін.

Ухвала апеляційного суду набирає чинності негайно після її проголошення, але може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого Адміністративного Суду України протягом одного місяця після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції.

Головуючий:

Суддя:

Суддя: