
Україна
Донецький окружний адміністративний суд
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
20 січня 2022 року Справа№200/10669/21
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1
Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Молочної І. С., за участю секретаря судового засідання – Загнібеда Е. О.,
представника позивача – Наумова К. І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження адміністративну справу за позовною заявою Головного управління ДПС у Донецькій області, як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України, до Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов`янський курорт» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» про стягнення з платника податків податкового боргу,
встановив:
20.08.2021 Головне управління ДПС у Донецькій області, як відокремлений підрозділ Державної податкової служби України, (місце знаходження: вул. Італійська, буд. 59, м. Маріуполь, Донецька область, 87515, код ЄДРПОУ ВП 44070187), позивач, звернуся до Донецького окружного адміністративного суду з позовними вимогами до Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов`янський курорт» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (місце знаходження: вул. Пушкінська, буд. 2, м. Слов`янськ, Донецька область, 84110, код ЄДРПОУ 30708792) про стягнення податкового боргу з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) (код платежу 14010100) у розмірі 6120,00 грн., із земельного податку з юридичних осіб (код платежу 18010500) у розмірі 1120541,98 грн., з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості (код платежу 18010100) у розмірі 13743,93 грн., з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості (код платежу 18010400) у розмірі 204999,08 грн.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду 25.08.2021 позовну заяву прийнято до розгляду відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) сторін.
Ухвалою суду від 20.10.2021 вирішено подальший розгляд справи №200/10669/21 здійснювати за правилами загального позовного провадження.
24.11.2021 представник відповідача заявив клопотання про відкладення підготовчого засідання.
24.12.2021 представник відповідача заявив клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції та про перенесення розгляду справи.
Ухвалою суду від 28.12.2021 заяву представника відповідач від 24.12.2021 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції від 24.12.2021 повернуто заявнику без розгляду.
Ухвалою суду від 29.12.2021 заяву представника відповідача від 24.12.2021 про відкладення розгляду справи повернуто заявнику без розгляду, закрито підготовче провадження у справі та призначено справу до судового розгляду по суті на 20.01.2022.
20.01.2022 представник позивача у судове засідання прибув. Представник відповідача в судове засідання не прибув, докази належного повідомлення знаходяться в матеріалах справи.
В порядку частини першої статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
Отже, відсутні перешкоди для розгляду справи по суті.
Згідно з частиною шостою статті 162 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Позивач в обґрунтування позовних вимог зазначає, що за відповідачем наявна сума податкового боргу з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) (код платежу 14010100) у розмірі 6120,00 грн., із земельного податку з юридичних осіб (код платежу 18010500) у розмірі 1120541,98 грн., з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості (код платежу 18010100) у розмірі 13743,93 грн., з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості (код платежу 18010400) у розмірі 204999,08 грн., у загальному розмірі 1345404,99 грн.
Платником не виконуються належним чином обов`язок щодо своєчасної та в повному обсязі сплати податкових зобов`язань, у зв`язку з чим позивач звернувся до суду за захистом порушених прав.
Просить задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.
Відповідач правом надання відзиву на позовну заяву не скористався.
Суд, розглянувши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, встановив наступне.
Позивач, Головне управління Державної податкової служби Донецької області, є суб`єктом владних повноважень, який в даних правовідносинах реалізує надані йому Податковим кодексом України повноваження, згідно статті 43 КАС України здатний здійснювати свої адміністративні процесуальні права та обов`язки.
Відповідно до підпункту 20.1.34 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України, контролюючі органи мають право, зокрема звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
Відповідач, Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов`янський курорт» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» є юридичною особою, зареєстрованою у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 10.03.2000 за №12771200000000946 (код ЄДРПОУ 30708792), зареєстроване за юридичною адресою: вул. Пушкінська, буд. 2, м. Слов`янськ, Донецька область, 84110.
Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов`янський курорт» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» перебуває на обліку в Головному управлінні ДПС у Донецькій області, Слов`янська ДПІ (м. Слов`янськ), як платник податків.
За Дочірнє підприємство «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов`янський курорт» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» рахується податковий борг у розмірі 1345404,99 грн., що раніше не був заявлений до суду, який виник з причини несплати самостійно задекларованих зобов`язань та штрафних санкцій, а саме:
- податок на додану вартість (код платежу 14010100) у розмірі 6120,00 грн.:
1020,00 грн. - борг виник 11.08.2020 - податкове повідомлення-рішення (форма «ПС») №0041755504 від 27.07.2020 (а.с.14) (направлено поштою та вручено платнику 28.07.2020 (а.с. 15, об.а.с. 15)), прийнято на підставі акта перевірки від 17.07.2020 №1240/05-99-55-04/30708792 (а.с.16-17) (направлено поштою та вручено платнику 18.07.2020 (а.с. 18, об.а.с. 18));
1020,00 грн. - борг виник 26.08.2020 - податкове повідомлення-рішення (форма «ПС») №0042465504 від 06.08.2020 (а.с.19) (направлено поштою та вручено платнику 11.08.2020 (а.с.19)), прийнято на підставі акта перевірки від 27.07.2020 №1278/05-99-55-04/30708792 (об.а.с. 20, а.с. 21) (направлено поштою та вручено платнику 28.07.2020 (а.с. 22));
1020,00 грн. - борг виник 23.10.2020 - податкове повідомлення-рішення (форма «ПС») №0032870420 від 30.09.2020 (а.с. 23) (направлено поштою та вручено платнику 08.10.2020 (а.с. 24)), прийнято на підставі акта перевірки від 07.09.2020 №1389/05-99-04-20/30708792 (об.а.с. 24, а.с. 25) (направлено поштою та вручено платнику 15.09.2020 (а.с. 26));
1020,00 грн. - борг виник 05.11.2020 - податкове повідомлення-рішення (форма «ПС») №0072660420 від 19.10.2020 (а.с. 27) (направлено поштою та вручено платнику 22.10.2020 (а.с. 27)), прийнято на підставі акта перевірки від 01.10.2020 №1464/05-99-04-20/30708792 (об.а.с. 28, а.с. 29) (направлено поштою та вручено платнику 08.10.2020 (а.с. 30));
1020,00 грн. - борг виник 31.12.2020 - податкове повідомлення-рішення (форма «ПС») №0017160420 від 11.12.2020 (а.с. 31) (направлено поштою та вручено платнику 16.12.2020 (а.с. 32-33)), прийнято на підставі акта перевірки від 26.11.2020 №667/05-99-04-20/30708792 (об.а.с. 33, а.с. 34) (направлено поштою та вручено платнику 03.12.2020 (а.с. 35-36));
1020,00 грн. - борг виник 18.06.2021 - податкове повідомлення-рішення (форма «ПС») №0060661814 від 04.06.2021 (а.с. 37) (вручено платнику 04.06.2021 (об.а.с. 37)), прийнято на підставі акта перевірки від 12.05.2021 №4934/05-99-18-14/30708792 (а.с. 38-39) (направлено поштою та вручено платнику 14.05.2021 (а.с. 40)).
- земельний податок з юридичних осіб (код платежу 18010500) у розмірі 1120541,98 грн.:
112054,20 грн. - борг виник 30.04.2020 - податковий розрахунок земельного податку №9025250274 від 14.02.2020 (а.с. 42-43) термін сплати 30.04.2020;
112054,20 грн. - борг виник 29.06.2020 - податковий розрахунок земельного податку №9025250274 від 14.02.2020 (а.с. 42-43) термін сплати 29.06.2020;
112054,20 грн. - борг виник 30.06.2020 - податковий розрахунок земельного податку №9025250274 від 14.02.2020 (а.с. 42-43) термін сплати 30.06.2020;
112054,20 грн. - борг виник 30.07.2020 - податковий розрахунок земельного податку №9025250274 від 14.02.2020 (а.с. 42-43) термін сплати 30.07.2020;
112054,20 грн. - борг виник 31.08.2020 - податковий розрахунок земельного податку №9025250274 від 14.02.2020 (а.с. 42-43) термін сплати 31.08.2020;
112054,20 грн. - борг виник 30.09.2020 - податковий розрахунок земельного податку №9025250274 від 14.02.2020 (а.с. 42-43) термін сплати 30.09.2020;
112054,20 грн. - борг виник 30.10.2020 - податковий розрахунок земельного податку № 9025250274 від 14.02.2020 (а.с. 42-43) термін сплати 30.10.2020;
112054,20 грн. - борг виник 30.11.2020 - податковий розрахунок земельного податку № 9025250274 від 14.02.2020 (а.с. 42-43) термін сплати 30.11.2020;
112054,20 грн. - борг виник 30.12.2020 - податковий розрахунок земельного податку № 9025250274 від 14.02.2020 термін сплати 30.12.2020;
112054,18 грн. - борг виник 01.02.2021 - податковий розрахунок земельного податку № 9025250274 від 14.02.2020 (а.с. 42-43) термін сплати 01.02.2021.
- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченої юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості (код платежу 18010100) у розмірі 13743,93 грн.:
3435,98 грн. - борг виник 29.04.2020 - розрахунок у частині об`єктів житлової нерухомості. Додаток 1 (а.с. 45) до податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки № 9034264047 від 25.02.2020 термін сплати 29.04.2020;
3435,98 грн. - борг виник 29.07.2020 - розрахунок у частині об`єктів житлової нерухомості. Додаток 1 (а.с. 45) до податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки № 9034264047 від 25.02.2020 термін сплати 29.07.2020;
3435,98 грн. - борг виник 29.10.2020 - розрахунок у частині об`єктів житлової нерухомості. Додаток 1 (а.с. 45) до податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки № 9034264047 від 25.02.2020 термін сплати 29.10.2020;
3435,99 грн. - борг виник 29.01.2021 - розрахунок у частині об`єктів житлової нерухомості. Додаток 1 (а.с. 45) до податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки № 9034264047 від 25.02.2020 термін сплати 29.01.2021.
- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченої юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості (код платежу 18010400) у розмірі 204999,08 грн.:
68333,07 грн. - борг виник 29.07.2020 - розрахунок у частині об`єктів нежитлової нерухомості. Додаток 2 (а.с. 47) до податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки № 9034264045 від 25.02.2020 термін сплати 29.07.2020;
68333,07 грн. - борг виник 29.10.2020 - розрахунок у частині об`єктів нежитлової нерухомості. Додаток 2 (а.с. 47) до податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки № 9034264045 від 25.02.2020 термін сплати 29.10.2020;
68332,94 грн. - борг виник 29.01.2021 - розрахунок у частині об`єктів нежитлової нерухомості. Додаток 2 (а.с. 47) до податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки № 9034264045 від 25.02.2020 термін сплати 29.01.2021.
Податкові повідомлення-рішення не оскаржувалось відповідачем в адміністративному чи судовому порядку, що не заперечується сторонами.
З метою погашення податкового боргу контролюючим органом було сформовано податкову вимогу форми «Ю» №811-25 від 22.04.2014, яку було направлено поштою та вручено відповідачу 08.09.2014 (а.с. 8). Податкова вимога не оскаржувалась та не відкликалась, що не заперечується сторонами.
Вказані заходи не призвели до сплати податкового боргу.
Інтегрованою карткою платника податків підтверджується наявність боргу з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) (код платежу 14010100) у розмірі 6120,00 грн., із земельного податку з юридичних осіб (код платежу 18010500) у розмірі 1120541,98 грн., з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості (код платежу 18010100) у розмірі 13743,93 грн., з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості (код платежу 18010400) у розмірі 204999,08 грн., у загальному розмірі 1345404,99 грн.
Податковий борг станом на день розгляду справи не сплачений.
При ухваленні рішення суд виходив з наступних мотивів та керувався такими положеннями законодавства.
Відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Згідно підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України (далі - ПК України) платник податків зобов`язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.
Підпунктом 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 ПК України передбачено обов`язок платників податків сплачувати податки та збори у строки та в розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Згідно пункту 36.1, пункту 36.2 статті 36 ПК України податковим обов`язком визнається обов`язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи. Податковий обов`язок виникає у платника за кожним податком та збором.
Податкове зобов`язання, самостійно визначене платником податків, оскарженню не підлягає (пункт 56.11 статті 56 ПК України).
Відповідно до приписів пункту 59.1. статті 59 ПК України, у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Згідно з пунктом 59.3 статті 59 ПК України податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов`язання.
Відповідно до пункту 59.4 статті 59 ПК України податкова вимога надсилається (вручається) також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов`язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Відповідно до підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України, податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Грошове зобов`язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 39.14. статті 39 ПК України).
Згідно з підпунктом 14.1.265 пункту 14.1 статті 14 ПК України, штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Відповідно до підпункту 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 ПК України, податкове зобов`язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
Згідно з підпунктом 14.1.157 пункту 14.1 статті 14 ПК України, податкове повідомлення-рішення - письмове повідомлення контролюючого органу (рішення) про обов`язок платника податків сплатити суму грошового зобов`язання, визначену контролюючим органом у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законодавчими актами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, або внести відповідні зміни до податкової звітності.
Пунктом 57.3 статті 57 ПК України визначено, що у разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
Відповідно до підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 ПК України, нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов`язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов`язання, визначеного цим Кодексом (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).
Згідно з підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 ПК України, нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми податкового зобов`язання, визначеного контролюючим органом у випадках, не пов`язаних з проведенням податкових перевірок, - починаючи з першого робочого дня наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).
Відповідно до приписів пункту 59.1. статті 59 ПК України, у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Оскільки відповідачем не було погашено суми грошових зобов`язань, тому в силу підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України, ці суми набули статусу податкового боргу.
Підпунктом 20.1.34 пункту 20.1 статті 20 ПК України, передбачено, що контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
Пунктом 95.1 статті 95 ПК України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Пунктом 95.3 статті 95 ПК України встановлено, що стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Виходячи з вимог законодавства несплачений платником податків податковий борг підлягає стягненню з такого платника.
Вирішуючи спір судом враховані правові висновки, що викладені у постанові Верховного Суду від 19.02.2019 в справі №807/495/17, де Суд аналізуючи процесуальні положення Кодексу адміністративного судочинства України, які визначають предмет доказування у справі (частина перша статті 138 Кодексу в редакції, яка діяла до 15.12.2017, а натепер аналогічні положення містить частина друга статті 73 Кодексу), згідно з якими предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення, дійшов висновку, що з огляду на зміст наведеної норми процесуального права та зважаючи на те, що вимогою заявленого позову є стягнення податкового боргу, предметом доказування у даній справі є обставини, які свідчать про наявність підстав, з якими закон пов`язує можливість стягнення податкової заборгованості в судовому порядку; встановлення факту її сплати в добровільному порядку або встановлення відсутності такого факту; перевірка вжиття контролюючим органом заходів щодо стягнення податкового боргу на підставі та в черговості, встановлених Податковим кодексом України, тощо.
При цьому питання правомірності нарахованих контролюючим органом грошових зобов`язань, у тому числі й штрафних (фінансових) санкцій, не охоплюється предметом даного позову, оскільки податкові повідомлення-рішення суб`єкта владних повноважень, згідно з якими відповідні зобов`язання визначено, не є предметом позову у справі, а отже суд не має процесуальних повноважень у межах розгляду даної справи здійснювати їх правовий аналіз. Наведене є однією із гарантій дотримання у податкових відносинах принципу правової визначеності, як складової принципу верховенства права.
Дотримання податковим органом встановленої законодавством процедури, що передує стягненню податкового боргу в судовому порядку підтверджується податковою вимогою.
Суд бере до уваги, що позивачем була дотримана процедура формування та направлення податкової вимоги, податкових повідомлень-рішень.
Суд також звертає увагу, що відповідачем не оскаржена ані податкова вимога, ані податкові повідомлення-рішення, які були належним чином отримані, відповідно до вимог чинного податкового законодавства.
Таким чином, враховуючи, що відповідач у встановлені законодавством строки не сплатив суму податкового боргу, суд приходить до висновку про обґрунтованість позовних вимог та вважає їх такими, що підлягають задоволенню.
Згідно вимог частини другої статті 139 КАС України, при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Керуючись статтями 2-15, 31-32, 72-80, 139, 160-161, 168, 171, 241-246, 255, 263, 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
вирішив:
Адміністративний позов Головного управління ДПС у Донецькій області, як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України, (місце знаходження: вул. Італійська, буд. 59, м. Маріуполь, Донецька область, 87515, код ЄДРПОУ ВП 44070187) до Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов`янський курорт» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (місце знаходження: вул. Пушкінська, буд. 2, м. Слов`янськ, Донецька область, 84110, код ЄДРПОУ 30708792) про стягнення з платника податків податкового боргу – задовольнити повністю.
Стягнути з Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов`янський курорт» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» кошти в рахунок погашення податкового боргу на загальну суму 1345404,99 (один мільйон триста сорок п`ять тисяч чотириста чотири) грн. 99 коп., а саме:
з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) (код платежу 14010100) у розмірі 6120,00 грн.;
із земельного податку з юридичних осіб (код платежу 18010500) у розмірі 1120541,98 грн.;
з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченої юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості (код платежу 18010100) у розмірі 13743,93 грн.;
з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості (код платежу 18010400) у розмірі 204999,08 грн.
Вступна та резолютивна частини рішення проголошені у судовому засіданні 20.01.2022.
Рішення складено у повному обсязі та підписано 02.02.2022.
Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку безпосередньо до Першого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до Першого апеляційного адміністративного суду у паперовому вигляді або через електронний кабінет (https://id.court.gov.ua/) у підсистемі «Електронний суд».
У разі застосування судом частини третьої статті 243 КАС України строк на апеляційне оскарження обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя І.С. Молочна