Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як не заплутатися серед однофамільців?
Зустрічайте унікальне оновлення YouControl

Дізнатись більше
Статті 23 липня 2021 р.

Уточнений пошук фізосіб з новим інструментом "Унікальність імені"

Поділитися:
Уточнений пошук фізосіб з новим інструментом "Унікальність імені"

Мельник, Шевченко, Коваленко, Бондаренко, Бойко… Напевно, в кожного є знайомі з такими прізвищами. Не дивина, бо це п'ятірка найбільш поширених прізвищ в Україні!

Під час пошуку фізичної особи за ПІБ важливо впевнитися, що результати пошуку стосуються конкретної людини. Для цього команда YouControl розробила доповнення до системи пошуку фізосіб – показник "Унікальність імені".

 

Коли потрібно дізнатися інформацію про конкретну людину – натрапити на тезок та однофамільців означає заплутатися в результатах пошуку. 

 

Система YouControl надає різні варіації пошуку фізосіб. Пошук можна здійснювати за ПІБ, датою народження, ідентифікаційним кодом. Оскільки в більшості реєстрів можливий пошук лише за ПІБ, цей параметр є ключовим для успішного пошуку особи.

 

Що демонструє "Унікальність імені"?

 

Показник вказує чи результати пошуку стосуються конкретної особи. Тобто, шукаючи будь-кого, ви побачите наскільки унікальним є його ПІБ і зрозумієте, яка вірогідність, що ви перевіряєте однофамільця. 

 

До прикладу, ви хочете отримати інформацію про Петренка Павла Олександровича. Зважаючи на досить високу поширеність цього прізвища в Україні та доволі традиційне ім'я та по батькові, дане ПІБ не є унікальним. Про що заздалегідь просигналізує новий параметр.

 

 

Як працює показник?

 

Показник демонструє рівень оригінальності ПІБ у відсотковому відношенні. 

 

Надаються дані щодо збігу ПІБ як загалом по Україні, так і по окремих областях. 

 

Максимальне значення для унікальності ПІБ – 99%. Це говорить про те, що в конкретній області, або країні загалом, вірогідно є лише одна людина з таким ПІБ.

 

 

Якщо унікальність дорівнює 50% – в обраній географічній одиниці (в країні загалом або в конкретній області), вірогідно, є дві людини з таким ПІБ.

 

Відповідно до цієї орієнтовної логіки розрахунків:

 

• 33% – три людини з ідентичним ПІБ;

• 25% – чотири;

• 20% – п'ять осіб;

• 10% – десять фізосіб;

• 1% – сто людей і т.д.

 

На що потрібно звертати увагу?

 

Важливий момент – орієнтуватися на географічний фактор. Якщо ви хочете перевірити людину з конкретного регіону України, це значно покращить шанси знайти інформацію про необхідну особу.

 

 

Наприклад, потрібно перевірити умовного Мельника О.О. з Одеської області. Загалом по Україні рівень унікальності цього ПІБ буде низьким. Якщо звузити пошук до конкретного регіону – унікальність буде вищою. Адже може статися, що саме в Одеській області унікальність становить 99%, тож уся інформація може стосуватися лише однієї особи. Або для показника 50% – однієї з двох осіб. Це значно звужує коло перевірки.

 

Спробуйте новинку прямо зараз!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’