YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті 23 липня 2021 р.

Уточнений пошук фізосіб з новим інструментом "Унікальність імені"

Поділитися:
Уточнений пошук фізосіб з новим інструментом "Унікальність імені"

Мельник, Шевченко, Коваленко, Бондаренко, Бойко… Напевно, в кожного є знайомі з такими прізвищами. Не дивина, бо це п'ятірка найбільш поширених прізвищ в Україні!

Під час пошуку фізичної особи за ПІБ важливо впевнитися, що результати пошуку стосуються конкретної людини. Для цього команда YouControl розробила доповнення до системи пошуку фізосіб – показник "Унікальність імені".

 

Коли потрібно дізнатися інформацію про конкретну людину – натрапити на тезок та однофамільців означає заплутатися в результатах пошуку. 

 

Система YouControl надає різні варіації пошуку фізосіб. Пошук можна здійснювати за ПІБ, датою народження, ідентифікаційним кодом. Оскільки в більшості реєстрів можливий пошук лише за ПІБ, цей параметр є ключовим для успішного пошуку особи.

 

Що демонструє "Унікальність імені"?

 

Показник вказує чи результати пошуку стосуються конкретної особи. Тобто, шукаючи будь-кого, ви побачите наскільки унікальним є його ПІБ і зрозумієте, яка вірогідність, що ви перевіряєте однофамільця. 

 

До прикладу, ви хочете отримати інформацію про Петренка Павла Олександровича. Зважаючи на досить високу поширеність цього прізвища в Україні та доволі традиційне ім'я та по батькові, дане ПІБ не є унікальним. Про що заздалегідь просигналізує новий параметр.

 

 

Як працює показник?

 

Показник демонструє рівень оригінальності ПІБ у відсотковому відношенні. 

 

Надаються дані щодо збігу ПІБ як загалом по Україні, так і по окремих областях. 

 

Максимальне значення для унікальності ПІБ – 99%. Це говорить про те, що в конкретній області, або країні загалом, вірогідно є лише одна людина з таким ПІБ.

 

 

Якщо унікальність дорівнює 50% – в обраній географічній одиниці (в країні загалом або в конкретній області), вірогідно, є дві людини з таким ПІБ.

 

Відповідно до цієї орієнтовної логіки розрахунків:

 

• 33% – три людини з ідентичним ПІБ;

• 25% – чотири;

• 20% – п'ять осіб;

• 10% – десять фізосіб;

• 1% – сто людей і т.д.

 

На що потрібно звертати увагу?

 

Важливий момент – орієнтуватися на географічний фактор. Якщо ви хочете перевірити людину з конкретного регіону України, це значно покращить шанси знайти інформацію про необхідну особу.

 

 

Наприклад, потрібно перевірити умовного Мельника О.О. з Одеської області. Загалом по Україні рівень унікальності цього ПІБ буде низьким. Якщо звузити пошук до конкретного регіону – унікальність буде вищою. Адже може статися, що саме в Одеській області унікальність становить 99%, тож уся інформація може стосуватися лише однієї особи. Або для показника 50% – однієї з двох осіб. Це значно звужує коло перевірки.

 

Спробуйте новинку прямо зараз!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’