YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті 23 листопада 2020 р.

Чи є бізнес після COVID? Як пандемія вплинула на українські компанії

Поділитися:
Чи є бізнес після COVID? Як пандемія вплинула на українські компанії

Пандемія сформувала нові умови для всіх ринків і сфер бізнесу. Перебудова бізнес-процесів, зміна економічних пріоритетів і цілого ланцюжка завдань – результат впливу пандемії у всьому світі та в Україні. У цій статті короткий огляд дослідження KPMG про те, як змінився український бізнес після COVID-19.

 

 

Змінилося ставлення до співробітників

 

Зміни торкнулися підходів до роботи з працівниками. Керівники планують перейти на дистанційну роботу і скоротити офісні площі. Частина співробітників буде працювати віддалено навіть після закінчення пандемії.

 

Також зараз для бізнесу актуальні люди з навичками впровадження і підтримки цифрових рішень, гнучкості та вміння адаптуватися під нестабільні обставини.

 

68% керівників вважають, що комунікація з працівниками покращилась під час кризи. 

 

 

З'явилися нові стимули для діджитал-рішень

 

39% СЕО вважають, що пандемія прискорила цифрову трансформацію і створення операційної моделі нового покоління. З розвитком аналітики, штучного інтелекту, автоматизації процесів і інтернету речей компанії майбутнього стануть більш "оцифрованими", а співробітників буде менше, але вони будуть володіти необхідними для сучасності новими навичками.

 

Від впровадження цифрових технологій компанії очікують в першу чергу підвищення продуктивності та скорочення витрат. Однак найчастіше мова не йде про довгостроковий докладний план дій з розкладом ініціатив за часом. Переважно в компаніях реалізується набір короткострокових проєктів з впровадження певної технології. А саме:

  • роботизація бізнес-процесів (RPA);

  • впровадження чат-ботів для обслуговування клієнтів;

  • аналітика або машинне навчання в операційних процесах.

 

Приклад –  ситуації, коли впровадження цифрових технологій покращує роботу служб безпеки підприємств.

 

Керівникам і надалі доведеться приймати непрості кадрові рішення і розставляти пріоритети в інвестиціях. Вже зараз 67% керівників відповіли, що переважно вкладають в купівлю нових технологій, і лише 33% заявили, що більше інвестують в розвиток персоналу.

 

 

Менше впевненості у майбутньому

 

Попри загальне розуміння тенденцій, криза похитнула впевненість керівників в зростанні світової економіки. Приблизно третина опитаних визнають, що все менше вірять у перспективи світового зростання в найближчі три роки. Однак щодо власних компаній впевненості у них більше – адже тут більше контролю і важелів впливу.

 

Тому, навіть на тлі падіння економічних показників в Україні, 72% керівників, що взяли участь в опитуванні, очікують зростання прибутку їх організацій в наступні 3 роки. Це безпосередньо залежить від того, наскільки швидко вони зможуть провести необхідні цифрові зміни.

 

У нових "екстремальних" умовах чимало компаній оперативно запустили віддалений режим роботи. І ми зі свого боку всіма силами допомагали й продовжуємо допомагати українському бізнесу освоїтися в мінливій реальності.

 Зокрема, YouControl допомагає компаніям перейти на електронний документообіг. А також за допомогою аналітичних інструментів системи була розроблена і запущена інтерактивна мапа для моніторингу і прогнозування медичного забезпечення у зв'язку з поширенням COVID-19.

 

Вже те, що в розпал економічної та гуманітарної кризи компанії ставлять на перше місце людей, збільшує віру в правильне корпоративне лідерство. А працювати в умовах політичної та економічної невизначеності нам не звикати. І тут буде доречною не нова, але актуальна фраза "що нас не вбиває –  робить нас сильнішими".

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’