Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Теми

Пошук в ЄДР судових рішень юридичних осіб

Пошук в ЄДР судових рішень юридичних осіб

Чи ви певні в тому, що володієте дійсно вичерпною інформацією, що необхідна для ведення бізнесу? Чи достатньо ви знаєте про всіх ваших контрагентів? Відповіді на ці питання є саме тією інформацією, володіння якою дорівнює успіху.

Проте, якби дістати цю інформацію було б так само легко, як, наприклад, замовити каву, то довгий і тернистий шлях до успіху зміг би здолати кожен, а не тільки справжній професіонал. Команда професіоналів розробила YouControl — сервіс пошуку та аналізу інформації та бізнес-розвідки.

Пошук в ЄДР — що ми пропонуємо нашим клієнтам?

Спеціалізація YouControl — надання інформаційних послуг в режимі реального часу. Ми можемо швидко надати вам наступні відомості:

Пошук в ЄДР судових рішень юридичних осіб. Ця послуга дозволяє швидко дізнатися, чи є в державному реєстрі будь-які судові рішення щодо певної юридичної особи. Завдяки пошуку в ЄДР судових рішень ви можете робити висновки щодо репутації, фінансового стану, платоспроможності та інших характеритик вашого контрагенту.

Пошук за кодом ЄДРПОУ. Ця опція стає в нагоді, якщо вам необхідно швидко встановити дані про підприємство, про яке знаєте лише код юридичної особи з реєстру. Ми надамо вам повний перелік відомостей про об’єкт вашого запиту, починаючи з форми власності і закінчуючи напрямком діяльності підприємства та навіть контактними телефонами. Важливо зазначити, що ця опція включає в себе пошук підприємств за кодом ЄДРПОУ незалежно від їх форми власності, моменту утворення чи будь-яких інших структурних змін у цих параметрах. Крім того, ми можемо здійснити пошук юридичних осіб за кодом ЄДРПОУ, незважаючи на будь-які інші відомості, як то дата та місце утворення, засновники, статутний капітал тощо. Вам достатньо вказати лише код юридичної особи, яка вас цікавить.

Пошук відомостей в ЄДР Самостійний пошук даних юридичної особи або фізичної особи-підприємця в ЄДР може зайняти безліч часу, якого, зазвичай, бракує. YouControl зробить це замість вас. Вам достатньо вказати вихідні дані для пошуку і зазначити, яку інформацію ви хотіли б отримати. Пошук відомостей у всіх інших відкритих джерелах, що стосуються податкової звітності, ліцензування господарської діяльності та будь-яких інших відомостей, доступ до яких не обмежено законом. Формування вичерпного досьє на кожного вашого контрагента. Досьє містить всі зазначені вище набори даних — систематизовані, проаналізовані та викладені таким чином, що ваша робота з ними буде швидкою та ефективною.

Чому саме ми?

Відповідь на це питання стане абсолютно зрозумілою, коли ви побачите декілька прикладів, як ми працюємо і на яких умовах виконуємо нашу роботу:

•  Мінімальна антикризова ціна, якої немає в конкурентів.

•  Швидкий пошук в режимі реального часу.

•  Зручна обробка інформації та її первинний аналіз.

•  Всеохоплююча база реєстрів, яка дозволяє встановити всі суттєво важливі відомості по вашому запиту.

Можливість щоденного моніторингу змін або появи нової інформації.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’