YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 10 квітня 2019 р.

Пошук в ЄДР судових рішень юридичних осіб

Поділитися:
Пошук в ЄДР судових рішень юридичних осіб

Чи ви певні в тому, що володієте дійсно вичерпною інформацією, що необхідна для ведення бізнесу? Чи достатньо ви знаєте про всіх ваших контрагентів? Відповіді на ці питання є саме тією інформацією, володіння якою дорівнює успіху.

Проте, якби дістати цю інформацію було б так само легко, як, наприклад, замовити каву, то довгий і тернистий шлях до успіху зміг би здолати кожен, а не тільки справжній професіонал. Команда професіоналів розробила YouControl — сервіс пошуку та аналізу інформації та бізнес-розвідки.

Пошук в ЄДР — що ми пропонуємо нашим клієнтам?

Спеціалізація YouControl — надання інформаційних послуг в режимі реального часу. Ми можемо швидко надати вам наступні відомості:

Пошук в ЄДР судових рішень юридичних осіб. Ця послуга дозволяє швидко дізнатися, чи є в державному реєстрі будь-які судові рішення щодо певної юридичної особи. Завдяки пошуку в ЄДР судових рішень ви можете робити висновки щодо репутації, фінансового стану, платоспроможності та інших характеритик вашого контрагенту.

Пошук за кодом ЄДРПОУ. Ця опція стає в нагоді, якщо вам необхідно швидко встановити дані про підприємство, про яке знаєте лише код юридичної особи з реєстру. Ми надамо вам повний перелік відомостей про об’єкт вашого запиту, починаючи з форми власності і закінчуючи напрямком діяльності підприємства та навіть контактними телефонами. Важливо зазначити, що ця опція включає в себе пошук підприємств за кодом ЄДРПОУ незалежно від їх форми власності, моменту утворення чи будь-яких інших структурних змін у цих параметрах. Крім того, ми можемо здійснити пошук юридичних осіб за кодом ЄДРПОУ, незважаючи на будь-які інші відомості, як то дата та місце утворення, засновники, статутний капітал тощо. Вам достатньо вказати лише код юридичної особи, яка вас цікавить.

Пошук відомостей в ЄДР Самостійний пошук даних юридичної особи або фізичної особи-підприємця в ЄДР може зайняти безліч часу, якого, зазвичай, бракує. YouControl зробить це замість вас. Вам достатньо вказати вихідні дані для пошуку і зазначити, яку інформацію ви хотіли б отримати. Пошук відомостей у всіх інших відкритих джерелах, що стосуються податкової звітності, ліцензування господарської діяльності та будь-яких інших відомостей, доступ до яких не обмежено законом. Формування вичерпного досьє на кожного вашого контрагента. Досьє містить всі зазначені вище набори даних — систематизовані, проаналізовані та викладені таким чином, що ваша робота з ними буде швидкою та ефективною.

Чому саме ми?

Відповідь на це питання стане абсолютно зрозумілою, коли ви побачите декілька прикладів, як ми працюємо і на яких умовах виконуємо нашу роботу:

•  Мінімальна антикризова ціна, якої немає в конкурентів.

•  Швидкий пошук в режимі реального часу.

•  Зручна обробка інформації та її первинний аналіз.

•  Всеохоплююча база реєстрів, яка дозволяє встановити всі суттєво важливі відомості по вашому запиту.

Можливість щоденного моніторингу змін або появи нової інформації.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’