YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 9 листопада 2021 р.

Логістичні компанії України – перевірка в YouControl

Поділитися:
Логістичні компанії України – перевірка в YouControl

У будь-якому бізнесі однією з основних причин для занепокоєння є невпевненість у партнерах. Особливо, якщо це стосується постачання. Найбільше хотілося б працювати з перевіреними компаніями.

Аналітична система YouControl допоможе у перевірці благонадійності будь-якого українського контрагента, що допоможе прийняти єдине правильне рішення стосовно можливої співпраці.

 

Навіщо перевіряти логістичні компанії України?

 

Ретельно перевіряти контрагента необхідно у таких випадках:

до цього ви не працювали з цією компанією;

є підозри, що підприємство реально існує;

нещодавно зареєстровані компанії.

 

Якщо ви плануєте першу спільну співпрацю з логістичною компанією, проведіть поглиблену перевірку. Як показує практика, саме перша співпраця найчастіше найбільш ризикована. Укладаючи угоду з невідомим суб'єктом ви ризикуєте нарватися на підводне каміння .

Провівши перевірку контрагента, ви можете знайти ознаки його фіктивності. Деякі компанії намагаються працювати без реєстрації або всіляко прикривають свою нелегальну діяльність.

На особливу увагу заслуговує перевірка нещодавно створених компаній. Якщо молоде підприємство пропонує вигідні умови співпраці, то перш ніж укладати угоду важливо переконатися, що контрагент не виявиться одноденним, що він не має проблем із податковою та судовою системою.

___________________________________________________________________________________

Читати на тему: Новостворені компанії в YouControl

 

Як вибрати логістичну компанію?

 

Аналіз ринків YouControl допомагає проаналізувати лідерів будь-якої бізнес-сфери України.

Якщо ви шукаєте хорошу логістичну компанію-партнера – цей інструмент ідеальний для цього. Достатньо запровадити потрібний КВЕД (вид діяльності) і система сформує ТОП компаній у сфері на ринку України.

Компанії можна сортувати за виручкою, доходом, розміром, кількістю співробітників. Отриману інформацію можна завантажити офлайн  у форматі таблиці. Також у таблиці будуть контакти таких компаній.

 


Замовити демо-доступ Аналізу ринку Передзвоніть мені

 

Як працює система YouControl?

 

Аналітична система YouControl надає можливість за пару кліків перевірити будь-яку логістичну компанію одразу за багатьма державними реєстрами та іншими офіційними джерелами інформації. Після проходження процесу швидкої реєстрації в системі перед користувачем відкриється можливість отримати досьє на будь-яку логістичну компанію України.

Пошук контрагента, який вас цікавить, може здійснюватися будь-яким зручним способом: за ПІБ засновника або директора, за назвою підприємства, за кодом ІПН, ЄДРПОУ. Ознайомившись із подробицями зручного та структурованого досьє, ви можете дізнатись про поточний статус компанії, наявність податкових заборгованостей, відкриті виконавчі діловодства, судові рішення та інші важливі моменти.

 


Перевірити компанію зараз

Безкоштовний тариф "Open Data"

Зареєструватися в системі
Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’