Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Теми 12 липня 2018 р.

Перевірити підприємство за ІПН (ЄДРПОУ). Найбільш надійний спосіб перевірки боргів контрагента.

Поділитися:
Перевірити підприємство за ІПН (ЄДРПОУ). Найбільш надійний спосіб перевірки боргів контрагента.

Як перевірити підприємство за ІПН (ЄДРПОУ) на податкову заборгованість

 

YouControl постійно нагадує про важливість перевірки контрагентів. Співпраця з незаконослухняним партнером може нашкодити не лише конкретній угоді, але й вашій репутації, яку ві напрацювали роками. Саме тому ми створюємо інструменти для швидкої та зручної бізнес-розвідки. Перевірка за ІПН – це один з таких способів.

Чому саме ідентифікаційний номер платник податків? Адже система YouControl та досьє підприємства у системі пропонують пошук за назвою, прізвищем директора, адресою реєстрації та іншими атрибутами. І ви можете користуватися будь-яким зручним методом, але знайте, що назви компаній інколи співпадають, адреси – теж, не кажучи вже про засновників/керівників. Тільки індивідуальний податковий номер надається лише один раз і його неможливо змінити.

 

Що таке ІПН – коротко

 

Індивідуальний податковий номер, або ІПН, присвоюється фізичним особам-підприємцям (ФОП). ІПН складається з 10 цифр. Аналог ІПН для юридичних осіб (організацій) - код ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України). ЄДРПОУ - 8 цифр.

Пошук і перевірка за ІПН або ЄДРПОУ всього за 5 хвилин дає таку інформацію:

•  чи дійсно існує в Україні шуканий ідентифікаційний код

•  чи збігається ім'я засновника і дата реєстрації ФОП з наданою вам інформацією

•  наявність у підприємства податкової заборгованості

Зазвичай, цих вступних даних достатньо, щоб скласти об'єктивне уявлення про порядність потенційного бізнес-партнера або про те, чи варто провести більш ретельну перевірку.

 

Перевірка підприємства за ІПН покроково

 

Дізнатися номер ІПН або ЄДРПОУ можна зі статутних документів компанії, які менеджер або бухгалтер надасть за запитом.

Припустимо, ви плануєте співпрацювати з компанією, що продає одяг, і плануєте поставити їй партію товару. Введіть податковий номер в пошуковий рядок на головній сторінці YouСontrol. Система відразу відкриє досьє підприємства (оскільки номер індивідуальний, то збігів в динамічному пошуку бути не може). Перша вкладка "Досьє" покаже вам актуальний статус ФОП:

Вочевидь, такого ФОП вже не існує, його реєстрація припинена.

У разі, якщо ФОП не є у стадії припинення, ви побачите таке вікно:

Зверніть увагу на зареєстрований вид діяльності підприємця - чи відповідає стаття вашій угоді?

 

Перевірка податкового боргу за ІПН

 

Інформація про стосунки підприємства з Податковою службою знаходиться у вкладці "Податкова". На її підставі можна судити про дисциплінованість бізнесу. Підприємець, який недбало ставиться до зобов'язань, може підвести і вас.

Як ще можна оцінювати інформацію про податковий борг? Якщо заборгованість велика – це може означати серйозні проблеми. Є ризик, що ваша передоплата піде на закриття касового розриву замість відвантаження вам продукції.

Невеликі податкові борги і/або несвоєчасне подання звітів може свідчити про некомпетентність бухгалтера або взагалі його відсутність. У такому випадку співпраця можлива на ваш страх і ризик, але врахуйте, що перевіряти документацію по цьому контрагенту потрібно якомога уважніше.

Таким чином ви можете переглянути будь-яке підприємство за ІПН або ЄДРПОУ в системі YouControl і буквально за кілька хвилин дізнатися про податковий борг і про те, чи здає компанія звіти вчасно.

 


Перевірити податковий борг

Безкоштовний тариф "Open Data"

Зареєструватися в системі
Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’