YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 2 жовтня 2021 р.

Перевірка компаній Києва

Поділитися:
Перевірка компаній Києва

Однією з обов'язкових умов для успішного ведення справ є перевірені та надійні партнери. Для того, щоб співпраця була максимально взаємовигідною та успішною, слід знати якомога більше інформації про своїх ділових партнерів. Для того, щоб перевірити компанії Києва можна скористатися Єдиним державним реєстром або аналітичною системою YouControl, яка пропонує більш зручні та широкі інструменти для моніторингу.

 

Коли потрібно перевіряти компанії Києва?

 

Перевірка контрагента – одна з обов'язкових умов для успішного та безпечного ведення справ. Особливу увагу слід приділити новим діловим партнерам перед укладанням першої угоди. Процес перевірки дозволить переконатися у благонадійності контрагента та виключити ймовірність шахрайської схеми.

Пильну увагу до потенційного партнера слід звернути у таких випадках:

компанія просить відвантажити їй товар із платіжною відстрочкою;

компанія готова поставити вам продукцію лише за умов передоплати;

зустрічалися негативні відгуки про компанію;

фірма нещодавно зареєстрована і майже не має історії.

 

Крім того, слід регулярно перевіряти власних боржників, адже такі контрагенти будь-якої миті можуть запустити процес банкрутства, а ви дізнаєтеся про це в останню чергу.

 

Як швидко перевірити компанії Києва та на що звернути увагу?

 

Деякі компанії витрачаються на утримання дорогого відділу безпеки, але зараз існує просте та ефективніше рішення. Система YouControl дозволяє швидко отримати розгорнуте та зручне досьє на будь-яку українську компанію. Анкета зручно структурована і містить інформацію, отриману з десятків офіційних реєстрів і баз даних.

Приступаючи до перевірки компанії, слід звернути увагу на поточний статус контрагента. Важливо, щоб потенційний партнер був чинним підприємством та не планував банкрутство.

Наступним важливим моментом буде перевірка кодів КВЕД, адже види діяльності компанії повинні точно відповідати тим послугам, які плануються у рамках вашої співпраці. Підозрілим моментом буде відсутність взаємозв'язку між основним та неосновним видом діяльності фірми. Зверніть увагу на кількість дозволених видів діяльності, їх не має бути аномально багато.

Звертайте увагу на дані з реєстру платників ЄП, перевірте статус платника ПДВ, діючі ліцензії та борги з податків. Значна податкова заборгованість може спричинити арешт рахунків компанії.

Якщо ваш потенційний партнер регулярно фігурує у судових діловодствах, то швидше за все він часто порушує укладені домовленості. Зверніть увагу на вид фігуруючих проваджень: кримінальні, господарські чи адміністративні. Крім того, важливим є статус компанії (позивач або відповідач) у судових справах.

 


Перевірити компанію!

Безкоштовний тариф "Open Data"

Зареєструватися в системі
Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’