Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Ефективна перевірка підприємства: крок за кроком

youcontol

Комплексна перевірка підприємства: досьє на будь-яку компанію України

Зовсім не таємниця, що перевірка підприємства перед укладенням чергового договору – це запорука успішного бізнесу. Але де знайти всю потрібну інформацію і на які ризикові фактори варто перевіряти контрагента? Аналітики YouControl підготували для вас всі необхідні дані.

У бізнес-середовищі часто виникає потреба перевірити компанію, конкурентів, а також потенційних підрядників на надійність, бо саме це може стати гарантією вдалої угоди. Своєчасний аналіз контрагентів допомагає виявити несподівані ризики, які згодом могли б виявитися загрозою для репутації власного бізнесу.

Як перевірити компанію?

Ключовим аспектом будь-якої ефективної перевірки є джерело інформації, а саме досьє контрагента. В системі YouControl представлені тисячі досьє на будь-яку організацію України, в кожному з яких сформовані всі необхідні дані про діяльність будь-якого контрагента. Вам не потрібно витрачати час на копіткі пошуки інформації про компанію, тому що система вже зробила це за вас.

Для того, щоб перевірити фірму, виконайте пошук за її назвою, кодом ЄДРПОУ, прізвищем, ІПН, адресою або номером телефону:

Перевірити фірму: 4 головних ризикових показника

Перед тим, як почати співпрацю, варто перевірити організацію щодо:

1.  Статусу юридичної особи. Не варто вірити контрагенту, який має статус: "припинено", "є документи ВГСУ про банкрутство";

2.  Фінансового стану. Перевірка "фінансового здоров'я" організації допоможе вберегти вас від дебіторської заборгованості, яка може виникнути через співпрацю з контрагентом;

3.  Судових рішень. У судових справах ненадійної компанії можна помітити кримінальні провадження, а також велику кількість судових рішень, в яких компанія фігурує в статусі відповідача;

4.  Токсичних зв’язків. Зверніть увагу на існування зв'язків між різними підприємствами або ФОП, які можуть вести незаконну діяльність.

Перевірити організацію простіше простого

Не прогаяти важливі деталі в діяльності будь-якої компанії, а також перевірити фірму допоможе "Експрес-аналіз контрагента". Він виявляє всі можливі ризикові фактори в досьє контрагента і групує за ступенем ризику дані, які можуть негативно вплинути на співпрацю з вами.

Перевірити фірму набагато простіше, якщо використовувати вже сформовані досьє. Переконайтеся своєчасно в надійності контрагента, щоб уберегти вашу компанію від впливу шахраїв. А про інше подбає YouControl.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно