YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 10 січня 2019 р.

Ефективна перевірка підприємства: крок за кроком

Поділитися:
Ефективна перевірка підприємства: крок за кроком

Комплексна перевірка підприємства: досьє на будь-яку компанію України

Зовсім не таємниця, що перевірка підприємства перед укладенням чергового договору – це запорука успішного бізнесу. Але де знайти всю потрібну інформацію і на які ризикові фактори варто перевіряти контрагента? Аналітики YouControl підготували для вас всі необхідні дані.

У бізнес-середовищі часто виникає потреба перевірити компанію, конкурентів, а також потенційних підрядників на надійність, бо саме це може стати гарантією вдалої угоди. Своєчасний аналіз контрагентів допомагає виявити несподівані ризики, які згодом могли б виявитися загрозою для репутації власного бізнесу.

Як перевірити компанію?

Ключовим аспектом будь-якої ефективної перевірки є джерело інформації, а саме досьє контрагента. В системі YouControl представлені тисячі досьє на будь-яку організацію України, в кожному з яких сформовані всі необхідні дані про діяльність будь-якого контрагента. Вам не потрібно витрачати час на копіткі пошуки інформації про компанію, тому що система вже зробила це за вас.

Для того, щоб перевірити фірму, виконайте пошук за її назвою, кодом ЄДРПОУ, прізвищем, ІПН, адресою або номером телефону:

Перевірити фірму: 4 головних ризикових показника

Перед тим, як почати співпрацю, варто перевірити організацію щодо:

1.  Статусу юридичної особи. Не варто вірити контрагенту, який має статус: "припинено", "є документи ВГСУ про банкрутство";

2.  Фінансового стану. Перевірка "фінансового здоров'я" організації допоможе вберегти вас від дебіторської заборгованості, яка може виникнути через співпрацю з контрагентом;

3.  Судових рішень. У судових справах ненадійної компанії можна помітити кримінальні провадження, а також велику кількість судових рішень, в яких компанія фігурує в статусі відповідача;

4.  Токсичних зв’язків. Зверніть увагу на існування зв'язків між різними підприємствами або ФОП, які можуть вести незаконну діяльність.

Перевірити організацію простіше простого

Не прогаяти важливі деталі в діяльності будь-якої компанії, а також перевірити фірму допоможе "Експрес-аналіз контрагента". Він виявляє всі можливі ризикові фактори в досьє контрагента і групує за ступенем ризику дані, які можуть негативно вплинути на співпрацю з вами.

Перевірити фірму набагато простіше, якщо використовувати вже сформовані досьє. Переконайтеся своєчасно в надійності контрагента, щоб уберегти вашу компанію від впливу шахраїв. А про інше подбає YouControl.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’