Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми

Інформаційно-ресурсний центр

Інформаційно-ресурсний центр

Якщо вам потрібно отримати максимум актуальної офіційної інформації про певну юридичну особу, вам допоможе бізнес-пошукова система сайту youcontrol.com.ua.

YouControl — це унікальний сервіс, за допомогою якого можна зібрати необхідні дані з десяти відкритих джерел лише за одну хвилину! Для цього достатньо вказати код ЄДРПОУ фірми, яка вас цікавить.

Ідентифікація юридичної особи за кодом ЄДРПОУ

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ — це унікальний восьмизначний номер юридичної особи у Державному реєстрі підприємств і організацій України. Кожне підприємство під час утворення отримує серійно-порядковий номер, за яким його можна ідентифікувати серед тисяч інших.

Ідентифікаційний код ЄДРПОУ обов’язково має бути вказаний у всій діловій документації фірми – бланках, звітах, офіційних листах, первинних документах, а також на її печатках і штампах.

Ідентифікаційний код ЄДРПОУ обов’язково має бути вказаний у всій діловій документації фірми – бланках, звітах, офіційних листах, первинних документах, а також на її печатках і штампах.

Навіщо потрібна інформація з ЄДР?

Інформація з ЄДР корисна вякості офіційних даних конкурента або ділового партнера. Тут ви знайдете всі необхідні дані:

•  зміни в статуті цікавої вам організації;

•  розмір її статутного капіталу;

•  хто на даний момент є підписантом ділової документації;

•  відсутність чи наявність податкової заборгованості перед державою;

•  судові справи було щодо цієї організації, а також їх результати;

•  контактні дані: адреса, номера телефонів, електронна пошта.

Електронна бізнес-пошукова система за кодом ЄДРПОУ

Адміністратором усіх реєстрів України, зокрема і Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, є державне підприємство “Інформаційно-ресурсний центр” (ІРЦ).

Електронна бізнес-пошукова система сайту youcontrol.com.ua завантажує дані про необхідну вам юридичну особу з ЄДРПОУ та інших реєстрів. Таким чином формується повне та максимально глибоке досьє на будь-яку зареєстровану організацію. І для цього вам достатньо знати і вказати її код код ЄДРПОУ.

Переваги користування бізнес-пошуковою системою YouControl

Пошук даних за кодом ЄДРПОУ на нашому сайті має вагомі переваги перед іншими ресурсами:

•  Дані завантажуються не менше як з десяти офіційних відкритих джерел (таких як інформаційно-ресурсний центр тощо) – пошук в ЄДР у цьому випадку максимально результативний, і ви отримуєте найповнішу інформацію про потрібне вам підприємство.

•  Актуальність і достовірність даних. Відомості стосовно будь-яких змін у статусі юридичної особи своєчасно оновлюються на офіційних веб-ресурсах, тому ви на сто відсотків можете бути впевнені в даних, отриманих через нашу пошукову систему.

•  Швидка відповідь на запит. Якщо ви – ділова людина, то ви знаєте ціну часу. На нашому ресурсі ви отримаєте відповідь на свій запит протягом однієї хвилини, що суттєво економить час.

Вам не потрібно самостійно шукати розрізнену інформацію на багатьох ресурсах – система зробить це за вас. Ми позбавили вас необхідності розшукувати офіційні сайти податкової служби, судових установ, єдині і державні реєстри тощо. Тепер достатньо зайти лише на один сайт – youcontrol.com.ua, і ви знайдете всю інформацію, зібрану з названих та інших джерел.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’