Якщо вам потрібно отримати максимум актуальної офіційної інформації про певну юридичну особу, вам допоможе бізнес-пошукова система сайту youcontrol.com.ua.
YouControl — це унікальний сервіс, за допомогою якого можна зібрати необхідні дані з десяти відкритих джерел лише за одну хвилину! Для цього достатньо вказати код ЄДРПОУ фірми, яка вас цікавить.
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ — це унікальний восьмизначний номер юридичної особи у Державному реєстрі підприємств і організацій України. Кожне підприємство під час утворення отримує серійно-порядковий номер, за яким його можна ідентифікувати серед тисяч інших.
Ідентифікаційний код ЄДРПОУ обов’язково має бути вказаний у всій діловій документації фірми – бланках, звітах, офіційних листах, первинних документах, а також на її печатках і штампах.
Ідентифікаційний код ЄДРПОУ обов’язково має бути вказаний у всій діловій документації фірми – бланках, звітах, офіційних листах, первинних документах, а також на її печатках і штампах.
Інформація з ЄДР корисна вякості офіційних даних конкурента або ділового партнера. Тут ви знайдете всі необхідні дані:
• зміни в статуті цікавої вам організації;
• розмір її статутного капіталу;
• хто на даний момент є підписантом ділової документації;
• відсутність чи наявність податкової заборгованості перед державою;
• судові справи було щодо цієї організації, а також їх результати;
• контактні дані: адреса, номера телефонів, електронна пошта.
Адміністратором усіх реєстрів України, зокрема і Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, є державне підприємство “Інформаційно-ресурсний центр” (ІРЦ).
Електронна бізнес-пошукова система сайту youcontrol.com.ua завантажує дані про необхідну вам юридичну особу з ЄДРПОУ та інших реєстрів. Таким чином формується повне та максимально глибоке досьє на будь-яку зареєстровану організацію. І для цього вам достатньо знати і вказати її код код ЄДРПОУ.
Пошук даних за кодом ЄДРПОУ на нашому сайті має вагомі переваги перед іншими ресурсами:
• Дані завантажуються не менше як з десяти офіційних відкритих джерел (таких як інформаційно-ресурсний центр тощо) – пошук в ЄДР у цьому випадку максимально результативний, і ви отримуєте найповнішу інформацію про потрібне вам підприємство.
• Актуальність і достовірність даних. Відомості стосовно будь-яких змін у статусі юридичної особи своєчасно оновлюються на офіційних веб-ресурсах, тому ви на сто відсотків можете бути впевнені в даних, отриманих через нашу пошукову систему.
• Швидка відповідь на запит. Якщо ви – ділова людина, то ви знаєте ціну часу. На нашому ресурсі ви отримаєте відповідь на свій запит протягом однієї хвилини, що суттєво економить час.
Вам не потрібно самостійно шукати розрізнену інформацію на багатьох ресурсах – система зробить це за вас. Ми позбавили вас необхідності розшукувати офіційні сайти податкової служби, судових установ, єдині і державні реєстри тощо. Тепер достатньо зайти лише на один сайт – youcontrol.com.ua, і ви знайдете всю інформацію, зібрану з названих та інших джерел.
Читайте також:
Теми 4 серпня 2020 р.
Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl
Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи. Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: • ЗМІ в журналістських розслідуваннях;
Теми 4 жовтня 2019 р.
Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду
Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.
Теми 4 жовтня 2019 р.
Що таке статутний капітал і як він формується
Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.