Всі дані, як на долоні: ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців
Необхідні дані з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців тепер завжди під вашою рукою. Отримайте досьє на будь-яку компанію України всього за 60 секунд. Дізнайтесь, на які ризикові фактори варто звернути увагу при перевірці компанії.
Шукаєте будь-яку інформацію про потенційних партнерів, клієнтів, конкурентів або юридичну особу чи фізичну-особу підприємця? Отримайте швидкий доступ до досьє обраної компанії за одну хвилину та дізнайтесь про: статус контрагента, наявні судові документи, його фінансові показники та зв’язки з іншими особами тощо.
Відтепер вам не потрібно витрачати довгі години на пошуки необхідних даних, адже інструменти системи YouControl завжди під вашою рукою.
Спростіть собі запит на витяг з ЄДР на потрібного контрагента за допомогою нашої системи та отримайте повний обсяг інформації про його діяльність і навіть більше. YouControl надає дані із понад 50 державних реєстрів, аби ви могли тримати все під контролем.
Крок 1. Здійсніть пошук будь-якої компанії, скориставшись назвою, кодом ЄДРПОУ, прізвищем, ІПН, адресою чи номером телефону:
Крок 2. Відкрийте досьє необхідного контрагента:
Отримати доступ до інформації ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців тепер простіше, адже вам не доведеться щоразу шукати необхідні дані власноруч.
Аналітики YouControl вже підготували всю необхідну інформацію, в тому числі й ризикові фактори, які можна знайти в “Експрес-аналізі контрагента” та наявні в кожному досьє на будь-яку компанію України.
Такий аналіз допомагає відразу помітити ті ризикові фактори в Досьє контрагента, які потребують особливої уваги. Інструмент самостійно визначає ступінь ризику інформації про контрагента, яка може негативно вплинути на співпрацю з вами.
Якщо ви хочете проаналізувати досьє контрагента на можливі ризики, зверніть увагу на:
1. Статус контрагента: ризикова компанія має статус: “припинено”, “є документи ВГСУ про банкрутство”;
2. Санкції: компанія, чи її засновник під санкціями (українськими чи міжнародними), в “чорних списках” або співпрацює із країнами під санкціями;
3. Місцезнаходження: діяльність на окупованих територіях, реєстрація засновника чи учасника компанії на окупованих територіях, сумнівне місце реєстрації (житловий фонд чи масова адреса);
4. Конкурентоспроможність: недостатній строк існування чи розмір статутного капіталу;
5. Судові рішення: кримінальні провадження, а також велика кількість судових рішень, в яких компанія присутня в статусі відповідача;
6. Фінансовий стан: спадаючий рівень прибутку та активів, присутність боргів, недостатня ліквідність;
7. Зв’язки: існування зв'язків між різними підприємствами чи ФОП, які можуть вести незаконну діяльність.
Така ефективна перевірка контрагентів допоможе вберегти власний дорогоцінний час та гроші, де б ви не були. Аналізуйте ваших потенційних партнерів, а про все інше подбає YouControl.
Читайте також:
Теми 4 серпня 2020 р.
Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl
Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи. Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: • ЗМІ в журналістських розслідуваннях;
Теми 4 жовтня 2019 р.
Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду
Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.
Теми 4 жовтня 2019 р.
Що таке статутний капітал і як він формується
Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.