Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

ukraine map
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Інший погляд на ринок з YouControl
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Теми 1 березня 2021 р.

Реєстр судових рішень

Поділитися:
Реєстр судових рішень

З інформацією про підприємців, фізичних або юридичних осіб, що міститься у реєстрі судових рішень України, потрібно ознайомитись до початку співпраці з контрагентами. Оскільки Законодавством України передбачено право вільного доступу до судових рішень – ви можете дізнатись про результати судових процесів, в яких приймав участь ваш контрагент, за допомогою ЄДРСР або системи YouControl.

 

 

Як користуватися реєстром судових рішень в системі YouControl

 

 

ЄДРСР (Єдиний державний реєстр судових рішень) є повністю автоматичною системою, яка здатна здійснювати збір, облік, зберігання, пошук, захист і надання копій рішень суду в електронній формі. До реєстру судових рішень вноситься інформація з усіх господарських, адміністративних і цивільних справ, а також справ, пов'язаних з кримінальними процесами й адміністративними правопорушеннями.

 

ЄДРСР здатний забезпечити громадськості відкритий доступ до рішень суду, що виступає ключовим фактором, який впливає на лояльне ставлення до українського правосуддя. На жаль, функціональні можливості ЄДРСР мають ряд особливостей і обмежень, через що страждає зручність роботи з ресурсом. 

 

Для того щоб оперативно отримати необхідні дані з ЄДРСР досить звернутися до системи YouControl.

 

Аби пошук судових рішень, що стосуються підприємців — фізичних або юридичних осіб, був для вас найбільш комфортним, ви можете скористатися будь-яким з представлених критеріїв пошуку:

 

за регіоном;

за судовим органом, що виніс рішення по справі;

за номером судового рішення або справи.

 

Знайшовши необхідний документ, ви можете ознайомитися з його змістом та прийняти в подальшому рішення щодо співпраці з вашими партнерами з підприємницької діяльності.

 

Уся інформація, яку ви отримаєте в нашому сервісі, є актуальною. Вона зібрана з ЄДРСР та інших офіційних джерел. Що стосується актуальності інформації, вона є чинною на момент її отримання.

 

Документи, що ви отримаєте, можна зберегти на свій комп’ютер чи роздрукувати для подальшого використання. Ми не здійснюємо ніяких обмежень у наданні інформаційної підтримки.

 

 

Переваги користування сервісом YouControl, а саме каталогом судових рішень з ЄДРСР

 

 

Користувачам YouControl ми пропонуємо різноманітні пошукові інструменти. 

 

1. Ви можете здійснити пошук за регіоном чи за судовою інстанцією. Детальне налаштування пошуку забезпечить вам економію часу.

2. Отримання завжди актуальної інформації, що дозволить вам спланувати наступні дії.

3. Можливість необмеженого використання отриманої вами інформації, а саме: копіювання, роздрукування чи збереження на персональних носіях.

4. Надання всієї необхідної контактної інформації, що стосується судового рішення й органу, який його виніс.

5. Інтерактивний пошук нашої системи, завдяки якому ви зможете знайти всі необхідні дані з ЄДР України та інших офіційних джерел.

 

Скористайтеся нашим сервісом просто зараз та отримайте необхідну інформацію про судові рішення стосовно підприємців, що вас зацікавили!

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’