YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Теми 10 грудня 2020 р.

Реєстр корупціонерів та інформація, яку можна отримати

Поділитися:
Реєстр корупціонерів та інформація, яку можна отримати

Ні для кого не секрет, що успішне й вигідне співробітництво напряму залежить від порядності контрагента. Тому перш ніж планувати спільну роботу з тим чи іншим контрагентом, необхідно обов'язково перевірити його в базі корупціонерів. Це дозволить убезпечити себе від фінансових і репутаційних ризиків.

 

Як перевірити контрагента в реєстрі корупціонерів

 

Нещодавно з'явився Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Відповідно до Закону України "Про протидію корупції" Національне агентство з питань запобігання корупції створило реєстр, який включає в себе список осіб, які були викриті в корупції.

У реєстрі знаходиться вся інформація, що стосується осіб, залучених до цивільно-правової, адміністративної, кримінальної або дисциплінарної відповідальності за здійснення корупційних порушень.

Для отримання виписки з реєстру корупціонерів необхідно зареєструватися на сайті. Пошук в реєстрі може здійснюватися різними способами:

•  за ПІБ;

•  за назвою юридичної особи;

•  за ідентифікаційним кодом юридичної особи тощо.

 

Завдяки цій можливості, кожен зареєстрований користувач системи може отримати необхідні дані про контрагента, який цікавить.

 

Чому варто скористатися послугами системи YouControl?

 

Аналітична система YouControl – це унікальний український сервіс, який дозволяє перевіряти діяльність фізичних та юридичних осіб. Широкі функціональні можливості системи спрямовані на формування прозорого бізнес-середовища в Україні.

У порівнянні з державним реєстром система YouControl має цілу низку вагомих переваг. У першу чергу це стосується зручності самого ресурсу й високої швидкості його роботи. Для того щоб розібратися з функціоналом і знайти всю цікаву інформацію вам прийдеться витратити  мінімум часу. Можливості системи пропонують різні атрибути для здійснення пошуку. Формування актуального досьє відбувається в лічені секунди, яким у подальшому можна користуватися не тільки онлайн, але і офлайн. Запрошуємо самостійно спробувати й оцінити переваги системи YouControl - https://youcontrol.com.ua/.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’