Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Підтримай ЗСУ!

Збираємо кошти на викуп та адресну доставку

10 квадрокоптерів Autel Dual 640T
30 бронежилетів

Підтримати
Теми 11 березня 2021 р.

Фізична особа

Поділитися:
Фізична особа

Під поняттям фізичної особи мається на увазі кожен український громадянин, іноземець або особа, яка не має громадянства, але має ряд обов'язків і прав за фактом існування. Простіше кажучи, фізична особа – це будь-яка людина, яка виступає в ролі суб'єкта правових відносин.

 

 

Права і обов'язки фізичних осіб

 

 

Здатність мати обов'язки і цивільні права з'являються з моменту народження і поширюються протягом усього життя людини до самої смерті. Кожен громадянин має однаковий  обсяг прав.

 

Громадяни України мають можливість заповідати й успадковувати майно, мати право власності на майно, здійснювати будь-яку не заборонену законодавством діяльність, включаючи підприємницьку. Будь-яка фізична особа має право створювати юридичні особи, здійснювати будь-які законні угоди і самостійно обирати місце проживання. Крім того, права фізичних осіб поширюються на авторські права творів мистецтва, літератури і науки. Фізичні особи мають можливість володіти особистими немайновими та іншими майновими правами.

 

 

Як можна перевірити фізичну особу?

 

 

До процедури перевірки фізичних осіб часто вдаються фінансові департаменти, керівники фірм, ріелтори, фахівці служби безпеки або HR. Сюди можна додати й приватних осіб, які регулярно здійснюють перевірки фізосіб перед тим, як укласти велику угоду.

 

Перевірка фізичних осіб для бізнесу активно використовується під час прийому нових співробітників на роботу, моніторингу співробітників, перевірки та пошуку керівників контрагентів, перевірки орендарів техніки і т.д. Приватні особи здійснюють перевірку оренди, продажу або купівлі нерухомості, наймання домашнього персоналу або будівельників, купівлі техніки.

 

Швидко здійснити перевірку можна за допомогою аналітичної системи YouControl. Для цього достатньо виконання двох простих дій:

 

1. Необхідно зазначити ПІБ людини.

2. Отримати всю необхідну інформацію в структурованому і зручному досьє.

 

Детальна інструкція перевірки людини в YouControl

 

Система підготує актуальну інформацію з Єдиного державного реєстру. Завдяки детальному досьє ви дізнаєтеся, в яких фірмах людина вважається підписантом, керівником або бенефіціаром. Крім того, ви зможете дізнатися, чи зареєстрована фізична особа як ФОП чи ні. Інструменти YouControl допоможуть з'ясувати інформацію щодо того, чи знаходиться людина в списку боржників, числиться безвісти зниклою або переховується від органів влади.

 

Перевірити людину

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’