Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Поділитися:
Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите.

Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Правда, з тих пір, як чиновники запустили Єдиний інформаційно-довідковий центр судової влади України, ситуація трохи покращилася. Ви можете набрати безкоштовний номер (080) 050-14-92, або зайти на сайт центру і через пошук знайти потрібне вам засідання суду.

 

Яку інформацію можна отримати про судове засідання:

 

 

•  розклад роботи і розклад прийому громадян;

•  оперативне інформування учасників судового процесу про етапи руху справи;

•  адреса та контактні телефони судових установ, що входять до складу Верховного Суду;

•  інформацію про стан розгляду судових справ;

•  перелік державних і приватних установ, що надають правову (безкоштовну або на платній основі) допомогу в разі виникнення юридичних питань;

На практиці ж буває не так просто дізнатися потрібну інформацію. Державний сайт часто не справляється з навантаженням. Кількість сторінок, які можна відкрити з однієї IP-адреси, не так вже й багато.

Більш того, вас можуть просто заблокувати, якщо система вважатиме вашу активність «підозрілою». І тоді треба чекати, коли вас розблокують, або заходити на сайт з іншого комп'ютера.

 

Як гарантовано дізнатися про засідання суду?

 

Ви можете щодня перевіряти Єдиний інформаційно-довідковий центр судової влади України, або автоматизувати цей процес через різні сервіси, такі як YouControl. Ви отримаєте повідомлення про дату суду на свою електронну пошту. Залишилося тільки її регулярно перевіряти.

Більше того, через YouControl ви можете моніторити судові справи ваших бізнес партнерів. Ви будете знати про будь-які судові засідання контрагента. Для зручності, ви можете відфільтрувати судові рішення за різними параметрами.

 

 

Перевірити контрагента прямо зараз!

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Теми 4 жовтня 2019 р.

А раптом він у розшуку? Як легко перевірити партнера по бізнесу

Будь-який бізнесмен намагається вести справи тільки з перевіреними і знайомими людьми. Але так виходить не завжди, тому, щоб убезпечити свій бізнес, варто перевірити потенційного партнера – раптом він нечистий перед законом. Для цього достатньо перевірити список людей в розшуку. Уже кілька років як МВС відкрило для будь-якої людини доступ до бази даних по особам, які перебувають у розшуку та ховаються від органів влади. Щороку в цьому списку перебувають десятки тисяч чоловік.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’