YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Теми 2 серпня 2021 р.

База клієнтів

Поділитися:
База клієнтів

Для ефективного розвитку бізнесу дуже корисною буде інформація не тільки про ділового партнера, але і про конкурентів. Електронна база даних українських підприємств – це відмінний і незамінний помічник у роботі менеджера, юриста, бізнесмена, бухгалтера, журналіста і представників інших професій. За рахунок отриманих даних ви можете здійснити власний аналіз діяльності будь-якої української компанії.

 

Переваги бази даних підприємств України

 

Електронна база українських підприємств містить в собі корисні відомості, які допоможуть у розвитку будь-якої сфери вашого бізнесу. Тут ви можете знайти фізичні та юридичні адреси, адреси електронної пошти, стаціонарні й мобільні телефони й інші атрибути, які дозволяють швидко знайти необхідного контрагента.

У базі міститься контактна інформація приватних підприємців і юридичних фірм, зазначені всі установчі документи, включаючи свідоцтва про державну реєстрацію, платника єдиного податку та ПДВ. Звернувшись до бази даних, ви можете переконатися в тому, що потенційний партнер має всі необхідні ліцензії на провадження певних видів діяльності.

 

 

Крім того, база даних містить в собі відомості про будь-які зміни, які були проведені в статутах юросіб. Функціональні можливості ресурсу дозволяють простежувати зміну всіх керівних посад, завдяки цьому ви можете знати, хто є підписантом. Для того щоб уникнути неприємних і небезпечних наслідків, слід перевірити наявність усіх необхідних дозволів та ліцензій у потенційного партнера і тільки потім підписувати договори.

 

Чи варто довіряти електронній базі даних?

 

База даних підприємств України містить в собі систематизовані відомості, отримані з таких відкритих і офіційних джерел як:

єдиний ліцензійний реєстр;

реєстр юридичних осіб та ФОП;

реєстр платників податку на додану вартість;

реєстр платників єдиного податку;

єдиний державний реєстр судових рішень.

 

Крім того, в базу надходить інформація з Верховного Суду України і Державної фіскальної служби України. Щоденні оновлення даних дозволяють отримувати тільки актуальну інформацію, яка відповідає дійсності.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’