Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Підтримай ЗСУ!

Збираємо кошти на викуп та адресну доставку

10 квадрокоптерів Autel Dual 640T
30 бронежилетів

Підтримати
Теми 1 серпня 2021 р.

Як закрити ФОП

Поділитися:
Як закрити ФОП

Щоб успішно завершити діяльність фізичних осіб-підприємців потрібно багато сил і часу. Кілька років тому, тільки для запуску процедури ліквідації потрібен був збір безлічі різноманітних документів і довідок, потрібно було відвідати велику кількість державних інстанцій і протягом багатьох тижнів очікувати остаточного рішення. У 2021 році цьому є більш проста і зручна альтернатива – ліквідувати ФОП можна через інтернет.

 

Що потрібно щоб ліквідувати ФОП у 2021 році?

 

Процедура закриття ФОП може стати актуальною в тому випадку, якщо підприємець вирішив тимчасово призупинити власну діяльність або прийняв рішення остаточно ліквідувати власне ФОП.

Для того щоб закрити ФОП у 2021 році потрібно виконати шість обов'язкових умов:

1. Подати заяву.

2. Погасити заборгованості.

3. Підготувати звітності.

4. Закрити банківські рахунки.

5. Пройти аудиторську перевірку.

6. Виконати перевірку даних.

 

У першу чергу підприємець повинен подати відповідну заяву до відділу з питань реєстрації юридичних осіб та ФОП. Процес розгляду зазвичай займає не більше трьох робочих днів. Після цього необхідно уточнити наявність податкового боргу, за наявності – необхідно погасити його повністю, включаючи поточний місяць.

Далі протягом місяця підприємець повинен підготувати звітність з ЄСВ. Його форма і склад визначається в залежності від системи оподаткування. Після цього необхідно провести закриття всіх банківських рахунків з отриманням відповідних виписок, що включають в себе 3-річний період.

Для проведення аудиторської перевірки досить звернутися з відповідною заявою в центр ДФС і він виділить аудитора, який здійснить перевірку. Аудит буде проведений протягом 10 днів. За його результатами ФОП знімається з обліку. Останнім етапом є отримання підтвердження закритого ФОП. Це дозволить уникнути можливих спірних ситуацій в подальшому. За допомогою сайту Мін'юсту надайте свою заявку на перевірку даних.

 

Як закрити ФОП в режимі онлайн?

 

Якщо ви хочете заощадити свій час і сили, то тепер можна звернутися до онлайн-послуг. ФОПи, що працюють на спрощеній та загальній системі оподаткування, можуть подати заяву в ДФС в режимі онлайн.

Ліквідувати ФОП можна за допомогою офіційного порталу або мобільного додатку "Дія". Для цього потрібно зовсім небагато часу. Все що потрібно – зареєструватися, заповнити форму, підписати заяву за допомогою електронного цифрового підпису та дочекатися підсумкового результату про закриття ФОП. Після цього в особистий кабінет "Дія" прийде повідомлення про зняття фізичної особи з обліку підприємців. Одночасно з цим дані будуть передані в податкову службу України.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’