Рішення № 9994743, 01.06.2010, Господарський суд Дніпропетровської області

Дата ухвалення
01.06.2010
Номер справи
пр30/94-10
Номер документу
9994743
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

01.06.10р.Справа № ПР30/94-10 За позовом: Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області, м. Дніпропетровськ

до відповідача-1: відкритого акціонерного товариства "Дніпрохімбуд", м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області

відповідача-2: Дніпродзержинської міської ради, м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області

про зобов'язання вчинити певні дії

Суддя: Євстигнеєва Н.М.

Секретар судового засідання: Ворошило О.М.

Представники:

Від позивача: Коваль В.А., довіреність від 12.01.2010 року № 6, головний спеціаліст - юрисконсульт відділу претензійно-позовної роботи у сфері захисту майнових інтересів держави

Від відповідача-1: не з'явився

Від відповідача-2: Яцина О.І., довіреність від 26.03.2010 року №107-мр, головний спеціаліст - юрисконсульт

С У Т Ь С П О Р У:

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області (м. Дніпропетровськ) звернулося до господарського суду із позовом, згідно якого просить:

- зобов'язати відкрите акціонерне товариство "Дніпрохімбуд" передати до комунальної власності територіальної громади м. Дніпродзержинська в особі Дніпродзержинської міської ради по акту приймання - передачі об'єкти державного житлового фонду, а саме: гуртожитки по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) разом з об'єктами інженерної інфраструктури, що обслуговують вищезазначені об'єкти, які не увійшли до статутного фонду ВАТ "Дніпрохімбуд";

- зобов'язати Дніпродзержинську міську раду прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Дніпродзержинська по акту приймання - передачі від відкритого акціонерного товариства "Дніпрохімбуд" об'єкти державного житлового фонду, а саме: гуртожитки по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) разом з об'єктами інженерної інфраструктури, що обслуговують вищезазначені об'єкти, які не увійшли до статутного фонду ВАТ "Дніпрохімбуд".

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що при проведенні приватизації державного підприємства – тресту "Дніпрохімбуд" шляхом його перетворення у відкрите акціонерне товариство "Дніпрохімбуд" із статутного фонду підприємства були вилучені об'єкти державного житлового фонду (20 одиниць), загальною вартістю 105092 млн. крб., в тому числі гуртожитки по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) площею 3213 кв.м., та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) (колишня комендатура по вул. Жовтневій), площею 3247 м.кв. у м. Дніпродзержинську.

Зазначені об’єкти не увійшли до статутного фонду ВАТ "Дніпрохімбуд" та не були передані у його власність, але перебувають на його балансі. Спірні будівлі відносяться до житлового фонду та є державною власністю. Оскільки постановою господарського суду Дніпропетровської області від 14.10.2008 року ВАТ "Дніпрохімбуд" визнано банкрутом, відносно нього відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатора, спірні гуртожитки повинні бути передані, в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідної територіальної громади без додаткових умов. Разом з житловим фондом передаються вбудовані та прибудовані приміщення, а також будівлі, призначені для обслуговування цього фонду. Позивачем прийнято рішення про передачу у комунальну власність територіальної громади міста Дніпродзержинська об’єктів державного житлового фонду, в тому числі й гуртожитків, які в процесі приватизації не увійшли до статутного фонду товариства. Між тим, рішенням Дніпродзержинської міської ради від 27.12.2006 року затверджені акти приймання-передачі відомчого житлового фонду –житлових будинків, крім спірних гуртожитків.

Відповідач-1 у судове засідання не з'явився, відзив та витребувані судом документи не надав.

Дніпродзержинська міська рада (відповідач-2) проти задоволення позовних вимог заперечує, вважає, що вимоги безпідставно вмотивовані обов’язком відповідача набуття у власність територіальної громади м. Дніпродзержинська спірних об’єктів. Відповідач-2 вважає безпідставним посилання позивача на ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", оскільки зазначена норма передбачає можливість передачі у комунальну власність об’єктів державного житлового фонду, у тому числі гуртожитків, які в разі банкрутства підприємства передаються в порядку, встановленому законодавством. Відповідно до чинного законодавства гуртожитки повинні бути придатними для проживання в ньому людей і використовуватися виключно за призначенням. Спірні ж гуртожитки за рішенням міської ради визнано непридатними для проживання в ньому людей. Особа не може бути примушена до дій, вчинення яких не є обов’язковими для неї. Згоди на прийняття спірних будинків у комунальну власність міська рада не надавала. У 2003 році Дніпродзержинська міська рада внесла зміни до рішення від 20.12.2002 року №96-04/ХХІУ "Про надання згоди на передачу житлового фонду, що перебуває на балансі відкритих акціонерних товариств та державних підприємств, і житлового фонду, що увійшов до статутних фондів підприємств при приватизації (корпоратизації)", яким виключила з переліку об’єктів, що передаються у комунальну власність територіальної громади міста спірні гуртожитки.

Також відповідач-2 зазначає, що позивачем невиконані вимоги п.7 постанови Кабінету міністрів України від 21.09.1998 року №1482 щодо надання документів, необхідних для прийняття нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна до комунальної власності територіальної громади міста. Позивачем не підтверджено право власності на зазначені спірні будівлі в порядку, встановленому законом. Актами комісії від 26.05.2010 року було встановлено, що у будівлі за адресою вул. Цимлянська,61 люди більш ніж 10 років не проживають. Крім того, рішенням Дніпродзержинської міської ради від 23.12.2009 року №864-45/У відмовлено у прийнятті з державної у комунальну власність міста будівель гуртожитків за адресами вул. Цимлянське,61 та проспекту Ювілейному,97. Рішення міської ради є обов’язковим для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, підприємствами, організаціями, посадовими особами.

Розгляд справи було відкладено з 20.04.2010 року на 18.05.2010 року, з 18.05.20120 року на 01.06.2010 року.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника сторін, господарський суд, -

В С Т А Н О В И В:

В процесі приватизації державного підприємства –будівельно-монтажного тресту "Дніпрохімбуд", згідно Акту оцінки вартості цілісного майнового комплексу будівельно-монтажного тресту "Дніпрохімбуд", затвердженого Фондом державного майна України 02.02.1996 року, та планом розміщення акцій відкритого акціонерного товариства, затвердженого заступником начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області 31.07.1996 року, до складу майна, що не підлягає приватизації, увійшли об’єкти державного житлового фонду, у тому числі гуртожитки по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) площею 3213 кв.м., та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) (колишня комендатура по вул. Жовтневій), площею 3247 м.кв. у м. Дніпродзержинську. Вартість державного житлового фонду складає 105092 млн.крб.

При проведенні приватизації державного підприємства –будівельно-монтажного тресту "Дніпрохімбуд" перехід права власності на гуртожитки по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) площею 3213 кв.м., та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) (колишня комендатура по вул. Жовтневій), площею 3247 м.кв. у м. Дніпродзержинську до відповідача-1, ВАТ "Дніпрохімбуд", не відбувся. Зазначені будівлі є державною власністю.

Позивач просить зобов’язати відповідача-1 передати, а відповідача-2 прийняти до комунальної власності міста Дніпродзержинська гуртожитки по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) площею 3213 кв.м., та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) (колишня комендатура по вул. Жовтневій), площею 3247 м.кв. разом з об'єктами інженерної інфраструктури, що його обслуговують та не увійшли до статутного фонду товариства, проти чого заперечує відповідач-2, що і є причиною спору.

Відносини, пов'язані з передачею об'єктів права державної власності у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах або у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, а також об'єктів права комунальної власності у державну власність регулюються Законом України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 року №891, про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, Положенням про управління державним майном, яке не увійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, затверджене спільним наказом від 19.05.1999 року №908/68 Фонду державного майна України та Міністерства економіки України тощо.

Так, згідно п.1.3 Положення про управління державним майном, яке не увійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, затверджене спільним наказом від 19.05.1999 року №908/68 Фонду державного майна України та Міністерства економіки України, управління державним майном, яке не увійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, полягає у виборі та забезпеченні уповноваженим органом (державні органи приватизації) способу та умов подальшого використання майна у межах чинного законодавства.

Згідно з ч. 2 ст.7 Закону України "Про управління об’єктами державної власності", до повноважень регіонального відділення, яке є одним із суб’єктів управління об’єктами державної власності (п.1 ст.4 цього Закону) відноситься, зокрема, прийняття рішення про передачу об’єктів державної власності в комунальну власність.

Відповідно до вимог ст. 2 та ч. 1 ст. 4 Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, передача об’єктів з державної до комунальної власності здійснюється за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном, самоврядних організацій - щодо об’єктів, у тому числі житлового фонду та інших об'єктів соціальної інфраструктури, які перебувають у повному господарському віданні чи оперативному управлінні державних підприємств, установ, організацій або не увійшли до статутних фондів господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), у тому числі не завершені будівництвом.

Передачі в комунальну власність підлягають житлові будинки відомчого житлового фонду, у тому числі гуртожитки (п. 1.2 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 року № 891).

Згідно статті 4 Житлового кодексу УРСР та ст.1 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, державний житловий фонд (жилі будинки і жилі приміщення в інших будівлях), це житловий фонд місцевих Рад народних депутатів та житловий фонд, який знаходиться у повному господарському віданні чи оперативному управлінні державних підприємств, організацій, установ.

За визначенням гуртожитки –це спеціально споруджені або переобладнані для цієї мети жилі будинки (ст.ст.127-131 Житлового кодексу України та п. 3 Примірного положення про гуртожитки, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 03.06.1986 року №208).

Відповідно до ч.2 ст. 127 Житлового кодексу УРСР, п.5 розділу І Примірного Положення про гуртожитки, спірні жилі будинки зареєстровані як гуртожитки у виконавчому комітеті районної, міської, районної в місті Ради народних депутатів, протилежне не доведене відповідачем-2. Доказів зміни статусу спірних житлових будинків (гуртожитків), розташованих по вул. Цимлянська, 61 та пр. Ювілейний, 97 у м. Дніпродзержинську в установленому порядку після проведення приватизації державного підприємства –будівельно-монтажного тресту "Дніпрохімбуд" та повідомлення власника про таку зміну відповідачем-2 не надано.

Обов’язкова передача гуртожитків, які є об’єктами права державної власності, передбачена ч. 9 ст. 8 Закону України „ Про приватизацію державного житлового фонду". Згідно приведеної норми в разі банкрутства підприємств, зміни форми власності або ліквідації підприємств, установ, організацій, у повному господарському віданні яких перебуває державний житловий фонд, останній одночасно передається у комунальну власність відповідних міських, селищних, сільських Рад народних депутатів.

Крім того, за приписами частини 1 статті 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або повного господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідаційної процедури, включаються до складу ліквідаційної маси, за винятком об'єктів житлового фонду, в тому числі гуртожитків, дитячих дошкільних закладів та об'єктів комунальної інфраструктури, які в разі банкрутства підприємства передаються в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку.

Як вбачається з матеріалів справи, ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 13.05.2003 року порушено провадження у справі №Б29/91/03 про банкрутство ВАТ "Дніпрохімбуд".

Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 14.10.2008 року ВАТ "Дніпрохімбуд" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатора.

Також обов’язкова передача гуртожитків, які є об’єктами права державної власності, крім гуртожитків, що знаходяться на балансі військових частин, закладів, установ та організацій Збройних Сил України та Міністерства Внутрішніх справ України, у власність територіальних громад передбачена Законом України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", який набрав законної сили з 01.01.2009 року.

Разом з житловим фондом, відповідно до частини 2 пункту 4 статті 7 Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, передаються вбудовані і прибудовані приміщення, зовнішні мережі електро-, тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення, а також будівлі, призначені для обслуговування цього фонду (бойлерні, котельні, каналізаційні та водопровідні споруди, обладнання тощо).

Така ж норма передбачена п. 3 Положення про порядок передачі у комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 року № 891, згідно якої разом з відомчим житловим фондом передаються відповідним комунальним підприємствам зовнішні мережі електро-, водо-, газо, теплопостачання та водовідведення, а також будівлі, призначені для обслуговування цього фонду (бойлерні, котельні, каналізаційні та водопровідні споруди, обладнання, тощо).

Вказані об'єкти інженерної інфраструктури є невід’ємною складовою частиною спірних житлових будинків та забезпечують належне функціонування та використання об'єктів державного житлового фонду.

Конкретний перелік об’єктів інженерної інфраструктури має бути встановлений сторонами під час складення відповідного акту прийому-передачі за наслідками роботи відповідної комісії, як це передбачено ст. 5 Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та Положенням про порядок передачі у комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 року № 891.

Відповідно до наказу Фонду Державного майна України від 09.02.2007 року №222 передача об’єктів державного житлового фонду разом з інженерною інфраструктурою, що його обслуговує, а також інших об’єктів соціально-культурного призначення, які не увійшли до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації, але залишились на їх балансі, до комунальної власності здійснюється регіональними відділеннями Фонду Державного майна України за місцем розташування таких об’єктів.

Відповідно до статті 3 Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності" ініціатива щодо передачі об’єктів права державної та комунальної власності може виходити відповідно від органів, уповноважених управляти державним майном.

27.01.2007 року Регіональним відділенням фонду Державного майна України по Дніпропетровській області видано наказ №12/10-03-УДМ про передачу у комунальну власність територіальної громади міста Дніпродзержинська об’єкти державного житлового фонду, які у процесі приватизації не увійшли до статутного фонду ВАТ "Дніпрохімбуд" та знаходяться на його балансі.

Попередня згода на передачу цих об’єктів у комунальну власність надавалась регіональним відділенням листами від 21.06.2001 року №12/10-2491 та від 19.08.2004 року №12/10-4145.

Листами від 14.12.2005 року за вих. №12/10-7491 та вих. №12/26-493 від 29.01.2007 року позивач просив відповідачів вжити заходів по прискоренню передачі об’єктів житла до комунальної власності.

Таким чином, відповідачів було повідомлено про управлінське рішення Регіонального відділення Фонду Державного майна по Дніпропетровській області про передачу у комунальну власність територіальної громади міста Дніпродзержинська об’єктів державного житлового фонду, які у процесі приватизації не увійшли до статутного фонду ВАТ "Дніпрохімбуд" та знаходяться на його балансі.

Представницькими органами відповідних територіальних громад, які здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією та законами, є органи місцевого самоврядування – сільські, селищні, міські ради (п.1 ст. 10 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”).

Згідно ч.2 ст.4 Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, передача об’єктів з державної у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах здійснюється за наявності згоди відповідних сільських, селищних, міських, районних у містах рад, якщо інше не передбачено законом.

За змістом пункту 51 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", питання щодо надання згоди на передачу об’єктів з державної у комунальну власність, вирішується виключно на пленарних засіданнях відповідних рад.

20.12.2002 року Дніпродзержинська міська рада прийняла рішення №96-04/ХХІУ, яким надала згоду на передачу у комунальну власність міста загальнодержавного житлового фонду, що перебуває на балансі відкритих акціонерних товариств та державних підприємств і житлового фонду, що увійшов до статутних фондів підприємств при приватизації (корпоратизації)".

Згідно ч.3 п.9 постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року №1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” передача майна здійснюється в місячний термін з дня прийняття рішення про передачу.

Листом від 21.07.2004 року за вих. №4и-08/386 відповідач-2 повідомив регіональне відділення, що рішенням міської ради від 19.12.2003 року №263-11/ХХІУ надано згоду на передачу у 2004 році житлового фонду ВАТ "Дніпрохімбуд" разом із гуртожитками.

Рішенням Дніпродзержинської міської ради №913 від 27.12.2006 року "Про затвердження актів приймання-передачі відомчого житлового фонду ВАТ "Дніпрохімбуд" у комунальну власність міста" затверджені відповідні акти приймання-передачі 18 об'єктів державного житлового фонду, крім спірних гуртожитків.

Доказів передачі відповідачем-1 відповідачу-2, а також прийняття відповідачем-2 від відповідача-1 гуртожитків по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) разом з об'єктами інженерної інфраструктури, що обслуговують вищезазначені об'єкти, станом на час розгляду справи відповідачами не надано.

З огляду на викладене вище, позовні вимоги про спонукання ВАТ "Дніпрохімбуд" передати до комунальної власності гуртожитки по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) разом з об'єктами інженерної інфраструктури, що обслуговують вищезазначені об'єкти, а Дніпродзержинську міську раду прийняти ці об’єкти, є правомірними та підлягають задоволенню.

Суд відхиляє посилання відповідача-2 на рішення міської ради від 19.12.2003 року №263-11/ХХІУ "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20.12.2002 року №96-04/ХХІУ "Про надання згоди на передачу у комунальну власність міста загальнодержавного житлового фонду, що перебуває на балансі відкритих акціонерних товариств та державних підприємств і житлового фонду, що увійшов до статутних фондів підприємств при приватизації (корпоратизації)". Названим рішенням Додаток до рішення міської ради від 20.12.2002 року №96-04/ХХІУ викладено в новій редакції. Зі змісту Додатку вбачається, що кількість житлових будинків, що перебувають на балансі ВАТ "Дніпрохімбуд" становить 18 одиниць. Між тим, перелік будинків, їх адреси, площа та вартість в Додатку не наведені відповідачем-2.

Отже, зі змісту рішення міської ради від 19.12.2003 року №263-11/ХХІУ не можливо дійти висновку, які саме будинки, що знаходились на балансі відповідача-1, не підлягали передачі у комунальну власність.

Суд відхиляє посилання відповідача-2 на рішення Дніпродзержинської міської ради від 12.03.2008 року №178 "Про затвердження актів міської комісії по обстеженню житлових будинків та приміщень на предмет придатності для проживання", згідно якого житлові будинки за адресою проспект Ювілейний,97 та по вул. Цимлянській,61 визнані непридатними для проживання. Обставина прийняття відповідачем-2 рішення від 12.03.2008 року №178 "Про затвердження актів міської комісії по обстеженню житлових будинків та приміщень на предмет придатності для проживання", не є підставою для відмови позивачу у позові.

Суд відхиляє посилання відповідача-2 на рішення Дніпродзержинської міської ради від 23.12.2009 року №864-45/У "Про відмову у прийнятті з державної у комунальну власність міста будівель гуртожитків за адресами: вул. Цимлянська,61 та просп. Ювілейний,97".

Відповідно до ч.2 ст.4 Господарського процесуального кодексу України господарський суд не застосовує акти державних та інших органів, якщо ці акти не відповідають законодавству України.

Обов’язковість передачі та прийняття у комунальну власність гуртожитків, що знаходяться в управлінні підприємства –банкрута встановлена Законами України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, "Про приватизацію державного житлового фонду" та не залежить від бажання ні підприємства - балансоутримувача, ні органів місцевого самоврядування.

З огляду на викладене вище, суд відхиляє решту посилань відповідача-2, приведені в обґрунтування заперечень на позовні вимоги.

Відповідно до статті 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати покладаються на відповідача-1 у повному обсягу, оскільки, як вбачається з обставин справи, спір виник внаслідок неправильних дій відповідача-1.

Керуючись ст.ст.1, 33, 34, 43, 44, 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити.

Зобов'язати відкрите акціонерне товариство "Дніпрохімбуд" (51909 м. Дніпродзержинськ, вул. Дніпропетровська,27, код ЄДРПОУ 01238318) передати до комунальної власності територіальної громади м. Дніпродзержинська в особі Дніпродзержинської міської ради (51931, м. Дніпродзержинськ, пл. Дзержинського,2 код ЄДРПОУ 36071977) по акту приймання - передачі об'єкти державного житлового фонду, а саме: гуртожитки по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) разом з об'єктами інженерної інфраструктури, що обслуговують вищезазначені об'єкти, які не увійшли до статутного фонду ВАТ "Дніпрохімбуд" у місячний термін з дня набрання рішенням законної сили, про що видати наказ.

Зобов'язати Дніпродзержинську міську раду (51931, м. Дніпродзержинськ, пл. Дзержинського,2 код ЄДРПОУ 36071977) прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Дніпродзержинська по акту приймання - передачі від відкритого акціонерного товариства "Дніпрохімбуд" (51909 м. Дніпродзержинськ, вул. Дніпропетровська,27, код ЄДРПОУ 01238318) об'єкти державного житлового фонду, а саме: гуртожитки по вул. Цимлянській, 61 (інв. №01610) та по просп. Ювілейному, 97 (інв. №01970) разом з об'єктами інженерної інфраструктури, що обслуговують вищезазначені об'єкти, які не увійшли до статутного фонду ВАТ "Дніпрохімбуд" у місячний термін з дня набрання рішенням законної сили, про що видати наказ.

Стягнути з відкритого акціонерного товариства "Дніпрохімбуд" (51909 м. Дніпродзержинськ, вул. Дніпропетровська,27, код ЄДРПОУ 01238318) в доход Державного бюджету України в особі управління Державного казначейства у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Головного управління державного казначейства України у Дніпропетровській області (49027, м. Дніпропетровськ, пл. Шевченка, 7, рахунок 31118095700005 в УДКУ в Дніпропетровській області, код ЗКПО 24246786, МФО 805012) державне мито в розмірі 85 грн., про що видати наказ.

Стягнути з відкритого акціонерного товариства "Дніпрохімбуд" (51909 м. Дніпродзержинськ, вул. Дніпропетровська,27, код ЄДРПОУ 01238318) в доход Державного бюджету України в особі управління Державного казначейства у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Головного управління державного казначейства України у Дніпропетровській області (49027, м. Дніпропетровськ, пл. Шевченка, 7, рахунок 31211259700005 в Дніпропетровській області, ККД 22050000 "Оплата витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справ у судах", ЗКПО 24246786, МФО 805012) витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 236 грн., про що видати наказ.

Накази видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його підписання.

Суддя                                                                                Н.М.Євстигнеєва

(дата підписання рішення оформленого відповідно до

статті 84 Господарського процесуального кодексу України, - 04.06.2010року)