
№ 3/229/1567/2021
ЄУН 229/4592/21
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"16" вересня 2021 р. м. Дружківка
Суддя Дружківського міського суду Донецької області Грубник О.М., розглянувши матеріали, які надійшли з ВП №1 Краматорського РУП ГУ НП у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Дружківка Донецької області, громадянина України, не працюючого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 ,
за ст.187 ч.1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
23 лютого 2021 року постановою Дружківського міського суду Донецької області відносно ОСОБА_1 було встановлено адміністративний нагляд строком на один рік з відповідними обмеженнями.
В провадженні Дружківського міського суду Донецької області перебувають матеріали справи №229/4594/21 (провадження 3/229/1569/2021); №229/4593/21 (провадження 3/229/1568/2021), №229/4592/21 (провадження 3/229/1567/2021) відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.187 ч.1 КУпАП.
Відповідно до ч.2 ст.36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
Правила, встановлені ст. 36 КУпАП, допускають розгляд одним і тим же органом справ про адміністративні правопорушення відносно особи, яка вчинила кілька адміністративних правопорушень.
Вказані протоколи складені у відношенні однієї особи та знаходяться у провадженні одного органу, уповноваженого на їх розгляд. У зв`язку з чим, на підставі ст. 36 КУпАП дані матеріали підлягають об`єднанню в одне провадження.
23 серпня 2021 року о 17 годині 00 хвилин перебував у кафе « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_3 , де здійснюється реалізація спиртних напоїв на розлив, чим ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме п.4 постанови Дружківського міського суду Донецької області, від 23 лютого 2021 року (1-в/229/24/2021), таким чином вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.187 КУпАП (протокол серія ВАБ №840108).
24 серпня 2021 року о 16 годині 00 хвилин перебував у кафе «Червона шапочка» за адресою: м.Дружківка Донецької області, вул.П.Комуни, 54, де здійснюється реалізація спиртних напоїв на розлив, чим ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме п.4 постанови Дружківського міського суду Донецької області, від 23 лютого 2021 року (1-в/229/24/2021), таким чином вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.187 КУпАП (протокол серія ВАБ №840108).
25 серпня 2021 року о 18 годині 00 хвилин перебував у кафе «Червона шапочка» за адресою: м.Дружківка Донецької області, вул.П.Комуни, 54, де здійснюється реалізація спиртних напоїв на розлив, чим ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме п.4 постанови Дружківського міського суду Донецької області, від 23 лютого 2021 року (1-в/229/24/2021), таким чином вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.187 КУпАП (протокол серія ВАБ №840108).
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав та просив його суворо не карати.
Суддя, заслухавши особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи, приходить до наступних висновків.
Положеннями ч.2 ст.7 КУпАП визначено, що провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Згідно з положеннями ст.9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Згідно вимог ст.245 КУпАП, завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.
Відповідно до ст. 251 Кодексу України про адміністративне правопорушення доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Згідно зі ст.252 КУпАП орган (посадова особа), що розглядає справу про адміністративне правопорушення оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Відповідно до вимог ст.280 КУпАП, суд при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов`язаний з`ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Обставини скоєння адміністративного правопорушення передбаченого ст.187 ч.2 КУпАП підтверджуються наступними даними: протоколом про адміністративне правопорушення серія ВАБ №840108, протоколом про адміністративне правопорушення серія ВАБ №840107, протоколом про адміністративне правопорушення серія ВАБ №840109, постановою Дружківського міського суду Донецької області від 23 лютого 2021 року, письмовими поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності та поясненнями наданими в суді.
Суддя, об`єктивно з`ясувавши обставини справи, дослідивши письмові матеріали справи, вважає, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення передбаченого ст.187 ч.1 КУПАП, а саме: порушення правил адміністративного нагляду.
Також, враховуючи характер і ступінь здійсненого правопорушення, особу правопорушника, той факт, що скоєне адміністративне правопорушення мало місце і факт адміністративного правопорушення підкріплений доказами, раніше до адміністративної за аналогічне правопорушення притягалася, суддя вважає за необхідне підвергнути правопорушника адміністративному стягненню у вигляді штрафу.
Згідно зі ст.40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
На підставі п.5 ст.4 ЗУ «Про судовий збір» з ОСОБА_1 також підлягає стягненню судовий збір у розмірі 0,2% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Керуючись ст.ст. 33, 36, 40-1, 283-284 КпАП України, суддя,-
П О С Т А Н О В И В :
Об`єднати в одне провадження справи про адміністративні правопорушення №229/4594/21 (провадження 3/229/1569/2021); №229/4593/21 (провадження 3/229/1568/2021), №229/4592/21 (провадження 3/229/1567/2021) відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.187 ч.1 КУпАП.
Присвоїти справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.187 ч.1 КУпАП номер № 229/4592/21 (провадження 3/229/1567/21).
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ст.187 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) грн.00 коп.
Стягнути ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 454 грн. 00 коп.
Виконавчий документ може бути пред`явлений до виконання протягом трьох місяців з наступного дня після набрання рішенням законної сили.
На постанову може бути подана апеляційна скарга протягом десяти днів з дня винесення постанови. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Реквізити для сплати штрафу: Дружківська міська ТГ Донецьке ГУК/Дружкiвська МТГ/2108110037967785 Казначейство України(ел. адм. подат.) UA808999980313000106000005694 / 21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції "00" Без деталізації за відомчою ознакою
Реквізити для сплати судового збору: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37993783, Банк отримувача Казначейство України (ЕАП), Номер рахунку (IBAN) UA908999980313111256000026001, Код класифікації доходів бюджету 22030106, Призначення платежу: *;101;____(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір стягнутий з ______ (ПІБ чи назва установи, організації з якої стягується судовий збір) на користь держави, за рішенням №_/_/__(номер рішення про стягнення судового збору).
Суддя: О. М. Грубник