
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07 вересня 2021 року м. Київ № 640/14038/20
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Вєкуа Н.Г., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу
за позовом ОСОБА_1
до Головного управління ДПС у Київській області, в особі відокремленого структурного підрозділу Державної податкової служби України
третя особа ОСОБА_2
про визнання протиправним та скасування податкового, повідомлення- рішення, -
В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулась ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код РНОКПП: НОМЕР_1 ) з позовом до Головного управління Державної податкової служби у Київській області (03151, м. Київ, вул. Народного ополчення, 5-а, код ЄДРПОУ 43141377), третя особа - ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 ), в якому просить суд:
- визнати протиправними та скасувати податкове повідомлення-рішення за №926184-5605-1031 від 25 березня 2020 року Головного управління Державної податкової служби у Київській області (код ЄДРПОУ - 43141377) про визначення ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 ) податкового зобов`язання за платежем: земельний податок з фізичних осіб 18010700, податковий період - 2020, сума податкового зобов`язання-707,18 грн та борг - 2882,54 грн із встановленням зобов`язання сплатити їх протягом 60 днів з дня його отримання;
- визнати протиправною бездіяльність щодо збереження відображення інформаційних баз даних Головного управління Державної податкової служби у Київській області, як центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну та митну політику і інтегрованих картках платника податків відомостей та даних відносно гр. ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 ), як платника податку на землю та зобов`язати Головне управління державної податкової служби у Київській області (код ЄДРПОУ - 43141377) внести зміни в інформаційну систему "Податковий блок", шляхом виключення з них відомостей про платника податку на землю - гр. ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 ).
Позовні вимоги мотивовано тим, що з 2013 року позивач не є власником земельної ділянки з кадастровим номером №3210945300:01:040:0042 разом з житловим будинком, а право власності на зазначені об`єкти належить ОСОБА_2 . Так, оскільки позивач не є власником зазначеної земельної ділянки, в неї відсутній обов`язок сплачувати земельний податок за таку ділянку. Отже, дії відповідача щодо винесення оскаржуваного податкового повідомлення-рішення є протиправними, а таке повідомлення-рішення підлягає скасуванню.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 20.07.2020 відкрито спрощене позовне провадження у справі, без повідомлення учасників справи (письмове провадження), встановлено відповідачу строк для надання відзиву та витребувано від останнього докази та відповідні матеріали.
Відповідач надав суду відзив на позовну заяву, в якому, серед іншого, зазначив, що інформаційну картку платника ОСОБА_1 по земельному податку приведено до відповідності, а податкове повідомлення-рішення від 25.03.2020 №926184-5605-1031 вважається відкликаним, податковий борг за попередні періоди - відсутній.
Ухвалою суду від 09.08.2021 витребувано від Головного управління Державної податкової служби у Київській області (03151, м. Київ, вул. Народного ополчення, 5-а, код ЄДРПОУ 43141377) докази відкликання податкового повідомлення-рішення №926184-5605-1031 від 25.03.2020, відсутності податкового боргу по зазначеному податковому повідомленню-рішенню та приведення до відповідності інформаційної картки платника по земельному податку ОСОБА_1 .
На виконання вимог ухвали суду від 09.08.2021, від Головного управління ДПС у Київській області надійшли додаткові пояснення, в яких зазначено, що за результатами проведеної звірки даних відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно №219396690 від 07.08.2020 власником земельної ділянки за адресою: АДРЕСА_3 , загальною площею 0,089 га є ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ), гр. ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) володіє часткою житлового будинку АДРЕСА_3 , розташованого на земельній ділянці площею 0,1759 га без зазначеного кадастрового номеру. Реєстраційний номер будинку належить гр. ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) відповідно до відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відрізняються від реєстраційного номеру будинку, який перебуває у власності громадянці ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ).
Податкове повідомлення-рішення форми «Ф» від 25.03.2020 №926184-5605-1031 вважається скасованим (відкликаним), а інтегрована картка платника податків приведена у відповідність.
В підтвердження наведених доводів відповідачем надано суду службовий лист ГУ ДПС у Київській області від 11.08.2021 №16438/10-36-24, а також витяг з інтегрованої картки з земельного податку за 2020-2021 роки позивача.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 06.09.2021 замінено відповідача в адміністративній справі №640/14038/20 - Головне управління ДПС у Київській області (Код ЄДРПОУ 43141377) на правонаступника - Головне управління ДПС у Київській області, в особі відокремленого структурного підрозділу Державної податкової служби України (Код ВП ЄДРПОУ 44096797).
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 06.09.2021 закрито провадження у справі в частині позовних вимог про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення за №926184-5605-1031 від 25 березня 2020 року Головного управління Державної податкової служби у Київській області (код ЄДРПОУ - 43141377) про визначення ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 ) податкового зобов`язання за платежем: земельний податок з фізичних осіб 18010700, податковий період - 2020, сума податкового зобов`язання-707,18 грн та борг - 2882,54 грн із встановленням зобов`язання сплатити їх протягом 60 днів з дня його отримання, в іншій частині позову продовжено розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження.
Відповідно до частини 3 статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України у справах, розгляд яких проводився за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні), заявами по суті справи є позов та відзив.
Суд, розглянувши у відповідності до вимог статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні), дослідивши в сукупності письмові докази, якими сторони обґрунтовують позовні вимоги та відзив на позов, встановив наступне.
12 червня 2020 року на адресу позивача від Головного управління ДПС у Київській області надійшло податкове повідомлення- рішення від 25 березня 2020 року № 926184-5605-1031.
Вказаним податковим повідомленням - рішенням відповідач визначив ОСОБА_1 суму податкового зобов`язання зі сплати податку на землю у розмірі 707,18 грн. та боргу в сумі 2882, 54 грн.
Позивач, наголошує, що ще з 2013 року вона не є власником земельної ділянки, щодо якої відповідачем пред`явлено безпідставно вимогу та направлено податкове повідомлення-рішення від 25.03.2020 року.
Таким чином, позивач звернулась до суду з вимогою про визнати протиправною бездіяльності відповідача щодо збереження відображення інформаційних баз даних Головного управління Державної податкової служби у Київській області, як центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну та митну політику і інтегрованих картках платника податків відомостей та даних відносно гр. ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 ), як платника податку на землю та зобов`язати Головне управління державної податкової служби у Київській області (код ЄДРПОУ - 43141377) внести зміни в інформаційну систему "Податковий блок", шляхом виключення з них відомостей про платника податку на землю - гр. ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 ).
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам суд зазначає наступне.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема щодо компетенції контролюючих органів, повноважень і обов`язків їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальності за порушення податкового законодавства, урегульовані ПК.
Відповідно до пп. 14.1.72 та пп. 14.1.73 п. 14.1 статті 14 ПК України, земельний податок - обов`язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів; - землекористувачі - юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди. Але я також не була, й не є орендарем будь-якої земельної ділянки.
Плата за землю - обов`язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (пп. 14.1.147 п. 14.1 статті 14 ПК України).
Положеннями ст.270 ПК України також визначено, що платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.
Об`єктами оподаткування є: земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні; земельні частки (паї), які перебувають у власності.
Згідно з п. 287.1 статті 287 ПК України, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.
У пункті 61.1 статті 61 цього Кодексу визначено, що податковий контроль - система заходів, що вживаються контролюючими органами та координуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, з метою контролю правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати податків і зборів, а також дотримання законодавства з питань регулювання обігу готівки, проведення розрахункових та касових операцій, патентування, ліцензування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.
Способом здійснення такого контролю є, зокрема, інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності контролюючих органів (підпункт 62.1.2 пункту 62.1 статті 62 ПК).
Відповідно до статті 71 ПК інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності контролюючих органів - комплекс заходів, що координується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, щодо збору, опрацювання та використання інформації, необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій.
Наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 №422 затверджено «Порядок ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» (далі - Порядок №422).
Зазначеним Порядком визначено організацію діяльності з ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).
Згідно з п. 2 Розділу І Порядку №422, інформаційна система органів ДФС - інтегрована структура, що складається з одного чи більшої кількості процесів, компонентів апаратного та програмного забезпечення, засобів та персоналу, що забезпечує можливість задоволення встановленої потреби або цільової функції.
Інтегрована картка платника (далі - ІКП) - форма оперативного обліку податків, зборів, митних платежів до бюджетів та єдиного внеску, що ведеться за кожним видом платежу та включає перелік показників підсистем інформаційної системи органів ДФС, які характеризують стан розрахунків платника з бюджетами та цільовими фондами.
Первинні показники - показники, що містяться у первинних документах та є визначальними для характеристики процесів адміністрування податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів та єдиного внеску.
Облікові показники - показники, що інтегруються в процесі ведення оперативного обліку; оперативний облік - процес відображення, систематизації та узагальнення первинних показників через їх перетворення в облікові показники в ІКП.
Частиною 5 Розділу І встановлено, що контроль достовірності первинних показників за податками і зборами, митними та іншими платежами до бюджетів та єдиним внеском здійснюється керівниками структурних підрозділів органів ДФС за напрямами роботи.
Загальний контроль за достовірністю відображення в ІКП облікових показників забезпечується підрозділом, який здійснює облік платежів та інших надходжень.
Дії працівників органів ДФС при відображенні в інформаційній системі органів ДФС первинних показників фіксуються із зазначенням ідентифікатора користувача, дати та часу дії.
При виявленні некоректних базових записів структурними підрозділами за напрямами роботи готується коригуючий документ з обов`язковим посиланням на первинний документ, показники якого виправляються. Коригування даних в інформаційній системі органів ДФС здійснюється підрозділами, відповідальними за введення таких даних з первинних документів, за поточною датою.
У разі необхідності коригування облікових показників ІКП у ручному режимі таке коригування здійснюється виключно за рішенням керівника (заступника керівника) органу ДФС, підготовленим відповідним структурним підрозділом за напрямом роботи.
У разі встановлення, що перекручення (викривлення) показників допущене у результаті умисних дій працівників органів ДФС, такі працівники притягуються до відповідальності у встановленому законодавством порядку.
Відповідно до п. 1 ч. 1 Розділу ІІ Порядку №422, з метою обліку нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску органами ДФС відкриваються ІКП за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками.
ІКП містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника податків з бюджетами та цільовими фондами за відповідним видом платежу.
Частиною 1 розділу 7 Порядку №422 встановлено, що у разі коли згідно з Податковим кодексом України відповідальність за визначення податкового зобов`язання платника покладається на органи ДФС, суми податкових зобов`язань розраховуються на підставі інформації про суб`єкти та об`єкти оподаткування.
Для визначення сум податкових зобов`язань платників здійснюється:
формування переліків суб`єктів та об`єктів оподаткування;
розрахунок сум податкових зобов`язань;
формування податкового повідомлення-рішення про сплату податків;
відображення в ІКП нарахованих сум податків за податковими повідомленнями-рішеннями з використанням облікових показників (операцій) щодо нарахування зобов`язань.
Органи ДФС відповідно до статей 266, 267 та 269 розділу ХІІ Податкового кодексу України визначають податкові зобов`язання фізичних осіб - платників:
- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
- транспортного податку;
- земельного податку.
Первинними показниками для розрахунку сум плати за землю є дані державного земельного кадастру, які ДФС на підставі пункту 286.1 статті 286 розділу ХІІ Податкового кодексу України отримує від органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин.
Структурні підрозділи органів ДФС за місцезнаходженням земельної ділянки, які за своїми функціональними обов`язками забезпечують адміністрування плати за землю, вносять до інформаційної системи органів ДФС дані про земельні ділянки та їх власників на підставі документів про право власності та право користування земельними ділянками, отриманих від платників, про ставки земельного податку та грошову оцінку земельних ділянок, отриманих від територіальних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин, рішень органів місцевого самоврядування.
Внесення зазначених даних здійснюється протягом 10 робочих днів з дати отримання відповідної інформації.
Частиною 2 Розділу ІІ Порядку №422 встановлено, що ІКП відкривається за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об`єктів оподаткування або об`єктів, які пов`язані з оподаткуванням, або через які проводиться діяльність (неосновне місце обліку).
Згідно з приписами ч. 3 Розділу ІІ Порядку №422, ІКП закриваються структурним підрозділом, який здійснює облік платежів та інших надходжень, у разі проведення заходів щодо зняття з обліку платників в органах ДФС у зв`язку з припиненням платника податків або відсутністю за неосновним місцем обліку об`єктів оподаткування або об`єктів, пов`язаних з оподаткуванням.
У разі зняття з обліку платника податків за неосновним місцем обліку у зв`язку з відсутністю об`єктів оподаткування або об`єктів, пов`язаних з оподаткуванням, в органі ДФС виконуються такі операції:
підрозділ, який здійснює адміністрування податків, зборів, та підрозділ, який здійснює погашення заборгованостей, після отримання відповідних підтвердних документів здійснюють усі необхідні заходи щодо повноти розрахунків по платежах, контроль за справлянням яких здійснюють органи ДФС;
підрозділ, який здійснює облік платежів та інших надходжень, закриває ІКП;
підрозділ, який здійснює облік платників, знімає з обліку платників податків за неосновним місцем обліку на підставі службових документів, наданих підрозділом, який здійснює адміністрування податків, зборів, після проведення відповідних заходів (у тому числі забезпечення відсутності грошових зобов`язань, податкового боргу, внесення до реєстру об`єктів оподаткування відповідних змін) за погодженням з підрозділом, який здійснює облік платежів та інших надходжень (у частині закриття всіх ІКП за неосновним місцем обліку).
За наявності грошових зобов`язань або податкового боргу орган ДФС не здійснює подальші процедури щодо зняття платника податків з обліку до їх погашення або визнання такого боргу безнадійним та його списання у порядку, визначеному статтею 101 глави 9 розділу ІІ Податкового кодексу України.
При цьому в інформаційній системі органів ДФС ІКП закриваються із встановленням дати закриття за умов:
погашення сум податкового боргу, заборгованості зі сплати єдиного внеску, штрафних санкцій та пені та/або списання сум податкового боргу, штрафних санкцій та пені;
повернення платнику помилково та/або надміру сплачених грошових зобов`язань та/або списання до бюджету за заявою платника;
повернення платнику помилково та/або надміру сплачених коштів єдиного внеску та/або списання до фондів соціального страхування за заявою платника;
відсутності розстрочених (відстрочених) грошових зобов`язань або податкового боргу, не погашених на дату закриття ІКП.
Таким чином, з наведених приписів Порядку №422 вбачається, що контролюючий орган наділений повноваженнями щодо закриття ІКП земельного податку в разі відсутності за неосновним місцем обліку об`єктів оподаткування.
Позивач наголошує, що згідно з договором купівлі-продажу земельної ділянки від 12.11.2013, належна їй на праві власності земельна ділянка площею 0,0890 га з кадастровим №3210945300:01:040:0042 разом з належним їй житловим будинком, що були розташовані та знаходились за адресою: АДРЕСА_3 були продані нею та іншим співвласником - гр. ОСОБА_2 , що підтверджується копіями вказаного Договору купівлі-продажу земельної ділянки від 12.11.2013, посвідченого приватним нотаріусом Ірпінського міського нотаріального округу Нельзним М.С. за реєстр. № 7168 та договором купівлі-продажу житлового будинку від 12.11.2013 року, посвідченим також вказаним нотаріусом за реєстр. № 7614. Відповідно, позивач стверджує, що ще з 2013 року вона не є власником земельної ділянки.
Суд зазначає, що матеріалами справи дійсно підтверджуються обставини щодо продажу земельної ділянки площею 0,0890 га з кадастровим №3210945300:01:040:0042 разом з належним позивачці житловим будинком, що були розташовані та знаходились за адресою: АДРЕСА_3 , громадянці ОСОБА_2 , про що також свідчать дані Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Водночас, суд зазначає, що матеріали справи також свідчать, що відповідачем після відкликання оскаржуваного податкового повідомлення рішення було сформовано нові податкові повідомлення-рішення за 2017-2020 роки:
- №150496-5605-1031 від 06.08.2020 сумою 960,12 грн (за 2017 рік);
- №150494-5605-1031 від 06.08.2020 сумою 893,91 грн (за 2018 рік);
- №150493-5605-1031 від 06.08.2020 сумою 893,91 грн (за 2019 рік);
- №150495-5605-1031 від 06.08.2020 сумою 893,91грн (за 2020 рік).
Матеріали справи не місять доказів оскарження зазначених податкових повідомлень-рішень, визнання їх протиправними в судовому порядку та їх скасування.
При цьому, як зазначено вище відповідно до вимог Порядку №422, в інформаційній системі органів ДФС ІКП закриваються із встановленням дати закриття за умови, зокрема, погашення сум податкового боргу, заборгованості зі сплати єдиного внеску, штрафних санкцій та пені та/або списання сум податкового боргу, штрафних санкцій та пені.
Таким наразі у суду відсутні підстави для задоволення вимог позивача щодо збереження інформації про неї в базах даних ІП «Податковий блок», водночас, враховуючи наведені вище обставини переходу права власності на земельну ділянку до гр. ОСОБА_2 , суд вважає за доцільне зобов`язати відповідача розглянути питання про внесення змін в інформаційну систему "Податковий блок" стосовно відомостей про платника податку на землю - гр. ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 ), враховуючи відсутність у власності останньої об`єкта оподаткування у вигляді земельної ділянки з кадастровим №3210945300:01:040:0042 разом з житловим будинком, що були розташовані та знаходились за адресою: АДРЕСА_3 .
Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Частиною другою статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Згідно з частиною першою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до частини другої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
Оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, Окружний адміністративний суд міста Києва, з урахуванням вимог встановлених частиною другою статті 19 Конституції України та частиною другою статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, виходячи з системного аналізу положень законодавства України та доказів, наявних у матеріалах справи, вважає, що адміністративний позов підлягає задоволенню частково.
Відповідно до ч. 3 ст. 139 КАС України, при частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог. При цьому суд не включає до складу судових витрат, які підлягають розподілу між сторонами, витрати суб`єкта владних повноважень на правничу допомогу адвоката та сплату судового збору.
Враховуючи викладене та керуючись статтями 2, 6, 72-77, 90, 139, 241-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
1. Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код РНОКПП: НОМЕР_1 ) - задовольнити частково.
2. Зобов`язати Головне управління ДПС у Київській області, в особі відокремленого структурного підрозділу Державної податкової служби України (Код ВП ЄДРПОУ 44096797) розглянути питання про внесення змін в інформаційну систему "Податковий блок" стосовно відомостей про платника податку на землю - гр. ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 ), враховуючи висновки суду, викладені в мотивувальній частині даного рішення.
3. В іншій частині позову - відмовити.
4. Стягнути на корить ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код РНОКПП: НОМЕР_1 ) судові витрати по сплаті судового збору в розмірі 1 261, 20 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Київській області, в особі відокремленого структурного підрозділу Державної податкової служби України (03151, м. Київ, вул. Народного ополчення, 5-а, Код ВП ЄДРПОУ 44096797).
Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 293, 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання апеляційної скарги через суд першої інстанції.
Суддя Вєкуа Н.Г.