
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 червня 2021 року Справа № 160/6640/21
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Кадникової Г.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Центрального управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради про визнання протиправним та скасування повідомлення,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 (далі – ОСОБА_1 , позивач) звернулась до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправним та скасування повідомлення Центрального управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради (далі – Центральне управління соціального захисту населення ДМР, відповідач) №464/21 від 06.04.2021р. про відшкодування коштів по переплаченим житловим субсидіям.
В обґрунтування позовних вимог зазначено, що у грудні 2015 року позивач зверталась до відповідача із заявою про призначення житлової субсидії. Додатком до заяви позивачем було заповнено декларацію про доходи (в редакції чинній на дату звернення), в пункті 3 якої зазначаються: «Особи, які зареєстровані (для орендарів - особи які фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку». Так, позивачем зазначено дві особи: себе та сина. Оскільки в даному полі було зазначено саме «зареєстрованих осіб», свого чоловіка не вказувала, оскільки він за вказаною адресою не зареєстрований та не проживає.
15.04.2021 року позивач отримала повідомлення Центрального управління соціального захисту населення ДМР у Шевченківському районі №464/21 від 06.04.2021р. про відшкодування коштів по переплаченим житловим субсидіям з вимогою про необхідність повернення надмірно нарахованих (виплачених) коштів житлової субсидії в розмірі 22 969,74 грн. за період 01.05.2018р. по 31.12.2020р. (з урахуванням доходів чоловіка).
Позивач не погоджується із зазначеним рішення про повернення суми надміру перерахованої житлової субсидії оскільки, житлова субсидія у період з 01.05.2018 по 31.12.2020р. була призначена на підставі документів, поданих у 2015р., і жодної недостовірної інформації нею не було подано, що стало підставою для звернення до суду із цим позовом.
Ухвалою суду від 05.05.2021р. позовну заяву прийнято до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання, за наявними у справі матеріалами та відкрито провадження у справі.
21.05.2021р. відповідачем подано відзив на позовну заяву, в якому зазначено, що відповідно до відповіді Шевченківського районного у м.Дніпрі відділу державної реєстрації цивільного стану від 18.03.2021р. №530/20.22-31 з`ясовано, що ОСОБА_1 не повідомила Управління про перебування у шлюбі станом на 01.05.2018 р.
Пунктом 9 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового (рідкого) палива, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995 р. (далі - Положення № 848) (в редакції на момент призначення житлової субсидії) встановлено, що житлова субсидія розраховуються на всіх членів домогосподарства.
Так, під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім`ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства у разі призначення субсидії.
Позивачу перераховано надану житлову субсидію з урахуванням доходів чоловіка, внаслідок чого їй надміру нараховані (виплачені бюджетні кошти в сумі 22 969,74 грн. за період з 01.05.2018 по 31.12.2020.
31.05.2021 р. позивачем подано письмову відповідь на відзив, яка за своїм змістом підтверджує обґрунтування позову.
Вивчивши матеріали справи, оцінивши наведені сторонами доводи, надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.
Судом встановлено та матеріалами справи підтверджено, що з 28.03.2015 р. позивач перебуває в шлюбі із ОСОБА_2 (далі – ОСОБА_2 ), про що Бабушкінським відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції складено актовий запис №155 від 28.03.2015 р. та видано свідоцтво про шлюб Серії НОМЕР_1 .
15.04.2021р. позивачем отримано повідомлення Центрального управління соціального захисту населення ДМР у Шевченківському районі №464/21 від 06.04.2021 р. про відшкодування коштів по переплаченим житловим субсидіям з вимогою про необхідність повернення надмірно нарахованих (виплачених) коштів житлової субсидії в розмірі 22 969,74 грн. за період 01.05.2018 р. по 31.12.2020 р. (з урахуванням доходів чоловіка).
Як зазначено в самому повідомленні, підставою для його винесення стало неповідомлення позивачем про перебування у шлюбі станом на 01.05.2018 р., що було виявлено 12.01.2021 р. та підтверджено відповіддю РАЦС від 18.03.2021 р.№530/20.22-31.
Так, в грудні 2015р. позивач звернулась до відповідача із заявою про призначення житлової субсидії. Додатком до заяви позивачем заповнено декларацію про доходи (в редакції чинній на дату звернення), в п.3 якої зазначаються: «Особи, які зареєстровані (для орендарів - особи які фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку», та відповідно позивачем було зазначено дві особи: її та сина. Оскільки в полі зазначено саме «зареєстрованих осіб», чоловіка ОСОБА_1 не вказувала, оскільки він за вказаною адресою не зареєстрований та не проживає. Відповідно, і до теперішнього часу чоловік позивача - ОСОБА_2 не зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , що підтверджується копією паспорту громадянина України Серії НОМЕР_2 .
Первинно субсидія позивачу була призначена 11.01.2016 р. на підставі декларації позивача про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, що підтверджується повідомленням про надання субсидій №021704 на період з грудня 2015 р. по листопад 2016 р.
Та за моменту призначення субсидії, ОСОБА_1 не зверталась до управління соціального захисту населення з будь-яким заявами про призначення субсидії та субсидію на наступні періоди було розраховано в автоматичному режимі.
Надаючи оцінку правовідносинам, що склалися між сторонами, суд виходить з наступного.
У відповідності до ч.2 ст.19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг регулює Закон України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р., який набрав чинності 10.12.2017р. (далі – Закон України №2189-VIII).
Приписами п.7 ч.1 ст.4 Закону України №2189-VIII встановлено, що визначення порядку надання пільг та житлових субсидій населенню в частині забезпечення надання житлових субсидій як частки вартості житлово-комунальних послуг, у тому числі їх виплати у грошовій формі, належить до повноважень Кабінету Міністрів України.
Так, умови призначення та порядок надання громадянам щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на плату за користування житлом або його утримання та комунальні послуги (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового (рідкого) палива, визначаються Положення №848.
Згідно з п.2 Положення №848 право на отримання адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, поширюється на громадян, які проживають у житлових приміщеннях (будинках) державного та громадського житлового фонду, в тому числі у гуртожитках, - на оплату користування житлом; приватного житлового фонду та фонду житлово-будівельних (житлових) кооперативів - на оплату утримання житла; житлового фонду незалежно від форм власності - на оплату комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Відповідно до п.7 Положення №848 у згаданій редакції, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, у тому числі осіб, призваних на строкову військову службу.
Кількість зазначених осіб визначається на початок місяця, в якому надійшло звернення за призначенням субсидії, а у разі повторного призначення субсидії на наступний період - на початок місяця, з якого призначається субсидія.
Пунктом 12 Положення №848 (в редакції яка діяла на момент призначення житлової субсидії позивачу вперше) передбачалось, що субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного сукупного доходу осіб, зазначених у п. 7 цього Положення, а для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік.
Згідно з п.14, субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням і розраховується: на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня; на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня.
Після закінчення терміну отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період (12 місяців, календарний рік) для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді. Для цього структурні підрозділи з питань соціального захисту населення збирають необхідну інформацію у порядку, передбаченому п.13 цього Положення, без звернення громадян і протягом десяти днів після отримання зазначеної інформації приймають рішення про призначення (непризначення) субсидії та письмово інформують про прийняте рішення громадян.
В подальшому, Кабінетом Міністрів України 27.04.2018р. прийнято Постанову №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1022» (далі - Постанова КМУ №329), якою вказане Положення № 848 викладено у новій редакції.
Пунктом 2 Постанови Кабінета Міністрів України №329 установлено, що з 1 травня 2018 р. призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства, зокрема є особи, члени сім`ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства.
Відповідно до п.2 нової редакції Положення №848, право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (далі - громадяни), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).
Призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві і Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад (п.3 Положення № 848).
Пунктом 4 Положення №848 визначено, що житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги та/або скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо, внеску/платежу об`єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла, соціальних нормативів житлово-комунальних послуг, скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, витрат на управління багатоквартирним будинком (далі - соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування) і розміром обов`язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Згідно з п.8 Положення №848, житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які зареєстровані і фактично проживають в житловому приміщенні (будинку).
При цьому, за змістом п.9, під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім`ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Кількість членів домогосподарства визначається на початок місяця, з якого призначається житлова субсидія.
Для розрахунку житлової субсидії враховуються доходи членів домогосподарства, членів сім`ї особи із складу домогосподарства, зазначених у п.9 цього Положення, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються такі доходи (п.10 Положення №848).
Пунктом 13 Положення №848 встановлено, що для призначення житлової субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання (орендарі, внутрішньо переміщені особи - за фактичним місцем проживання), зокрема, заяву про призначення житлової субсидії за формою, встановленою Мінсоцполітики; декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формою, встановленою Мінсоцполітики.
Відповідно до п.16 Положення №848, після закінчення строку отримання житлової субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок житлової субсидії на наступний сезон для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому сезоні (крім орендарів, внутрішньо переміщених осіб та осіб, які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також домогосподарств, у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб).
Для цього структурні підрозділи з питань соціального захисту населення без звернення громадян збирають необхідну інформацію у порядку, передбаченому п.14 цього Положення, і протягом 10 днів після отримання зазначеної інформації приймають рішення про призначення (відмову в призначенні) житлової субсидії та інформують про прийняте рішення громадян у порядку, визначеному п.14 цього Положення.
Пунктом 14 Положення №848, а саме: абз.18 визначено, що структурні підрозділи з питань соціального захисту населення мають право робити запити та безоплатно отримувати у строк до 10 календарних днів від інших підприємств, установ і організацій інформацію, необхідну для призначення житлових субсидій та проведення перевірок достовірності даних, отриманих від осіб, які звертаються за їх призначенням.
У разі прийняття рішення про відмову в призначенні житлової субсидії структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомляє заявнику про прийняте рішення протягом трьох календарних днів з дня його прийняття. При цьому структурний підрозділ з питань соціального захисту населення надсилає повідомлення заявнику в паперовому вигляді рекомендованим листом із зазначенням причин відмови і порядку оскарження прийнятого рішення.
Рішення комісії про призначення або відмову в призначенні житлової субсидії може бути оскаржено заявником до суду.
Також, п.16 Положення №848 передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов`язаний протягом 30 календарних днів проінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема, зміни у складі сім`ї члена домогосподарства.
Згідно з п.22 Положення №848, за рішенням комісії надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється за поданням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, управителів, об`єднання, виконавців комунальних послуг у разі, коли, зокрема, громадянин не повідомив структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про обставини, зазначені у п.16 цього Положення, протягом 30 календарних днів з дня їх виникнення.
Отже, зміст вказаних норм дає підстави дійти висновку, що з 01.05.2018 р. суттєво змінилися умови надання житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Зокрема, під час призначення житлової субсидії почали враховуватись доходи не тільки осіб зі складу домогосподарства, тобто, осіб, які зареєстровані або фактично проживають у певному житловому приміщенні, а й членів сімей цих осіб, місце фактичного проживання (реєстрації) відмінне від адреси домогосподарства.
При цьому, особи, які отримували житлову субсидію і члени сім`ї яких не були зареєстровані за адресою домогосподарства, зобов`язані були подати нові заяви та декларації для призначення житлової субсидії із зазначенням таких членів сім`ї.
На виконання п.43 Положення №848 (в редакції, яка діяла на момент подачі позивачем заяви та декларації про призначення субсидії у травні 2020 року), для призначення житлової субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання (орендарі, внутрішньо переміщені особи - за фактичним місцем проживання):
заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі за формою, встановленою Мінсоцполітики (далі - заява);
декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формою, встановленою Мінсоцполітики (далі - декларація);
довідки про доходи - у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у порядку, встановленому цим Положенням. У разі неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру;
копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності);
договір наймання (оренди) житла (у разі наявності).
Структурним підрозділом з питань соціального захисту населення протягом 10 календарних днів з дня подання зазначених документів приймається рішення про: призначення житлової субсидії; непризначення житлової субсидії (у разі, коли за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове або від`ємне значення); відмову в призначенні житлової субсидії; подання документів на розгляд комісії (п. 60 Положення№ 848 у згаданій редакції).
У разі прийняття рішення про подання документів щодо призначення житлової субсидії на розгляд комісії структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомляє заявнику про прийняте рішення протягом трьох календарних днів з дня його прийняття. При цьому структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує заявника про прийняте рішення в паперовому вигляді з врученням відповідного повідомлення під особистий підпис із зазначенням підстав для подання таких документів на розгляд комісії і порядку оскарження відповідного рішення (п. 63).
Рішення про призначення, непризначення або відмову в призначенні житлової субсидії приймається комісією протягом 30 календарних днів з дня прийняття структурним підрозділом з питань соціального захисту населення рішення про подання документів щодо призначення житлової субсидії на розгляд комісії (пункт 66).
Відповідно до приписів п.90 Положення №848, громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов`язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема, щодо зміни у складі сім`ї члена домогосподарства.
У разі коли громадянин не повідомив про зазначені обставини, за рішенням комісії надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється за поданням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, управителів, об`єднання, виконавців комунальних послуг (пункт 119).
Отже, відповідно до приписів вказаних норм, за результатами розгляду заяви та декларації про призначення субсидії, уповноважені органи (структурні підрозділи з питань соціального захисту населення або комісії) мають право прийняти одне з трьох рішень: про призначення житлової субсидії, непризначення або відмову в призначенні житлової субсидії.
При цьому, рішення про припинення житлової субсидії може бути прийняте уповноваженим органом тільки у передбачених випадках і тільки після прийняття рішення про призначення житлової субсидії.
Так, судом встановлено, що приймаючи рішення про припинення раніше призначеної субсидії ОСОБА_1 , Центральне управління соціального захисту населення ДМР діяло на підставі та у порядку, передбаченому Положенням №848.
Однак, дослідивши подані матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи та об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті в їх сукупності, суд не може погодитись з доводами відповідача, з огляду на таке.
Станом на момент призначення позивачу житлової субсидії відповідач не здійснив перевірку, наданих позивачем в декларації відомостей, призначивши їй субсидію без перевірки соціального статусу позивача, зокрема не з`ясувавши відомостей щодо перебування позивача у шлюбі, кількості осіб зареєстрованих в приміщенні тощо, та з 01.05.2018 р. призначив субсидію позивачу в автоматичному режимі.
Окрім того, судом не встановлено наявності в діях позивача умислу на навмисне неподання інформації про більшу кількість зареєстрованих у квартирі осіб на момент вирішення питання про отримання субсидії, а також виходячи з необхідності дотримання справедливого балансу між інтересами держави та втручанням у права позивача, суд дійшов висновку про відсутність підстав для примусового повернення отриманих відповідачем коштів у вигляді житлової субсидії.
З наданих суду документів, не встановлено зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) або зміни у складі сім`ї члена позивача, а тому позивач не була зобов`язана повідомляти відповідачу дані про членів сім`ї, зокрема, і у формі нових заяви і декларації.
Суд дійшов висновку, що у даному випадку позивач є добросовісним набувачем, оскільки надмірне перерахування (виплата) субсидії відбулось, через неналежне виконання відповідачем обов`язків щодо перевірки наданих позивачем відомостей.
Так згідно зі ст.1215 ЦК України не підлягає поверненню безпідставно набуті: 1) заробітна плата і платежі, що прирівнюються до неї, пенсії, допомоги, стипендії, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю, аліменти та інші грошові суми, надані фізичній особі як засіб до існування, якщо їх виплата проведена фізичною або юридичною особою добровільно, за відсутності рахункової помилки з її боку і недобросовісності з боку набувача; 2) інше майно, якщо це встановлено законом.
Отже, законодавцем передбачені два винятки із цього правила: по-перше, якщо виплата відповідних грошових сум є результатом рахункової помилки зі сторони особи, яка проводила таку виплату; по-друге, у разі недобросовісності зі сторони набувача виплати.
Зазначений правовий висновок викладений у постанові Верховного Суду України від 02.07.2014 року у справі №6-91цс14 та у постанові Верховного Суду у складі Об`єднаної палати Касаційного цивільного суду від 06.02.2019 року у справі №545/163/17 (провадження №61-33727сво18).
Оцінивши докази суб`єкта владних повноважень на підтвердження правомірності своїх рішень та докази, надані позивачем, суд приходить до висновку, що встановлені у справі обставини підтверджують позицію позивача, покладену в основу позовних вимог, а тому позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Відповідно до ч.1, 2 ст.77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 78 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідач по справі, як суб`єкт владних повноважень, не довів суду правомірність та законність своїх дій всупереч вимогам ч.2 ст.77 КАС України.
Згідно із ст.90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Ніякі докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.
На підставі ч.1 ст.139 КАС України, з урахуванням задоволення позовних вимог у повному обсязі, підлягають стягненню з Центрального управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 судові витрати у розмірі 908грн. 00коп., сплата яких підтверджується квитанцією №88442 від 26.04.2021р.
Керуючись ст.ст.72-77, 90, 139, 241-246, 255, 258, 262, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Центрального управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради про визнання протиправним та скасування повідомлення - задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати повідомлення Центрального управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради №464/21 від 06.04.2021р. про відшкодування коштів по переплаченим житловим субсидіям.
Стягнути з Центрального управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради (49005, м.Дніпро, вул. Василя Жуковського, буд.39/41; код ЄДРПОУ 42788347) за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_3 ) судові витрати з оплати судового збору у розмірі 908грн. 00коп.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог ст.255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржено в строки, передбачені ст.295 Кодексу адміністративного судочинства України.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до п.п.15.5 п.15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Г. В.Кадникова