Рішення № 99221771, 27.08.2021, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
27.08.2021
Номер справи
640/7567/21
Номер документу
99221771
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

27 серпня 2021 року м. Київ № 640/7567/21

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Кармазіна О.А., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу

за позовомОСОБА_1 доМіністерства внутрішніх справ Українипровизнання протиправними дії та зобов`язання вчинити пені дії,-

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ) звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Міністерства внутрішніх справ України (01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10, код ЄДР: 00032684), в якому просить суд:

1) визнати протиправними дії Міністерства внутрішніх справ України щодо відмови ОСОБА_1 в підготовці та надані до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві оновленої довідки про розмір його грошового забезпечення станом на 05.03.2019 відповідно до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для здійснення обчислення та перерахунку з 01.04.2019 основного розміру його пенсії;

2) зобов`язати Міністерство внутрішніх справ України підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві нову довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 05.03.2019 відповідно до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 №2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», статті 9 Закону України від 20.12.1991 № 2011-XII «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та з врахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру його пенсії.

Позиція позивача.

Позивач зазначає, що є військовим пенсіонером, який перебуває на обліку в ГУ ПФУ в м. Києві та отримує пенсію за вислугу років, призначену відповідно до вимог Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 № 2262-ХІІ (надалі - Закон № 2262-ХІГ).

Позивач зазначає, що 30.08.2017 КМ України прийняв постанову №704, яка набрала чинності 01.03.2018 та якою затверджено тарифні сітки розрядів і коефіцієнтів посадових окладів, схеми тарифних розрядів, тарифних коефіцієнтів, додаткові види грошового забезпечення, розміри надбавки за вислугу років, пунктом 2 якої установлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Позивач також зазначає, що 21.02.2018 Кабінет Міністрів України прийняв постанову №103, пунктами 1, 2 якої встановлено перерахувати з 01.01.2018 пенсії, призначені згідно із Законом № 2262-ХП до 01.03.2018 (крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, вищі навчальні заклади), що визначені станом на 01.03.2018 відповідно до постанови №704.

У позові йдеться про те, що у травні місяці 2018 року ГУ ПФУ в м. Києві Позивачу було перераховано пенсію з 01.01.2018 відповідно до ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» та постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» (надалі - Постанова КМУ № 103) на підставі довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, яку видав Відповідач.

Зазначений перерахунок був здійснений ГУ ПФУ із таких видів грошового забезпечення: посадовий оклад, оклад за військовим званням та надбавка за вислугу років.

05.03.2019 набрало законної сили рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 12.12.2018 у справі № 826/3858/18, яким визнано протиправними та нечинними пункти 1, 2 постанови № 103 та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку № 45.

У зв`язку з набранням 05.03.2019 законної сили рішенням у справі № 826/3858/18 Позивач звернувся в Міністерство внутрішніх справ України (надалі - Відповідач) із заявою, в якій він просив виготовити на надіслати в ГУ ПФУ оновлену довідку про розмір його грошового забезпечення станом на 05.03.2019 із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення для здійснення обчислення та перерахунку його пенсії.

Відповідач листом від 03.03.2021 № А-4775/22 повідомив Позивача про те, що нормативно-правових актів щодо визначення умов, порядку та розмірів, за яких мають проводитися перерахунки пенсій, призначених згідно із Закону України №2262-Х1І «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», після дати набрання рішення суду у справі №826/3858/18 законної сили не приймалося. Крім того, списки за формою, згідно з додатком 1 до Порядку, від органу Пенсійного фонду України до Відповідача не надходили, а також іншого порядку для перерахунку пенсій на сьогодні не визначено, а тому на думку Відповідача у нього відсутні правові підстави для оформлення та подання до органу пенсійного фонду нової довідки про розмір грошового забезпечення.

Позивач вважає протиправними дії (бездіяльність) відповідача щодо відмови оформити та надати ГУ ПФУ оновлену довідку про його грошове забезпечення з урахування додаткових видів грошового забезпечення станом на 05.03.2019 для здійснення обчислення та перерахунку з 01.04.2019 основного розміру пенсії.

Так, позивач наполягає щодо застосування стосовно нього постанови № 704 та зазначає, що з 05.03.2019 - з дня набрання чинності судовим рішенням у справі № 826/3858/18 виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом № 2262-ХП, з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавки за вислугу років, а також додаткових видів грошового забезпечення, та з цієї дати Позивач має право на отримання пенсії, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з постановою № 704 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ та статті 9 Закону №2011-ХІІ.

Процесуальні дії, вчинені у справі.

Ухвалою судді від 25.03.2021 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Вирішено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження (в письмовому провадженні).

Встановлені судом обставини.

Так, у даному випадку встановлено, що позивач є пенсіонером Міністерства внутрішніх справ.

Пенсія призначена 16.11.1995.

26.07.2018 за № 22/6-1879 МВС України позивачу була видана довідка про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії за посадою - начальник контрактного відділу буд.комплексу «Вектор» ГУТ та МТО МВС України. Зокрема, визначено складові: посадовий оклад 8 320,00 грн., оклад за військовим (спеціальним) званням 1410,00 грн., надбавка за вислугу років - 50% - 4865,00 грн. Усього 14 595,00 грн. за станом на 01.03.2018. Основний розмір пенсії - 79%.

З розрахунку пенсії на лютий 2021 підсумок пенсії складає 15 327,96 грн.

Хоча позивач не надав до матеріалів справи своє звернення до МВС та копії пенсійного посвідчення, між тим, із відповіді МВС України від 03.03.2021 вбачається, що МВС України (Департамент персоналу) повідомило позивача, що КМ України прийняв постанову № 103, яка визначала порядок та механізм проведення перерахунків пенсій, призначених відповідно до Закону.

Зазначено, що особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) при визначенні грошового забезпечення для перерахунку пенсії з 01 січня 2016 року враховувалися оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, за січень 2016 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» (далі - постанова № 988).

Звернута увага на те, що на виконання пункту 3 Постанови № 103 Національна поліція України визначила та надала МВС інформацію про фактично виплачені надбавки, доплати, підвищення та середні розміри премії за відповідними посадами поліцейських. Згідно з цією інформацією за січень 2016 року поліцейським була виплачена лише премія. Інші надбавки, які передбачені постановою № 988 за січень 2016 року, не виплачувалась.

Тобто, як зазначило МВС, розмір пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) з 01.01.2016 перераховувався з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення та премії (на відміну від пенсії з числа військовослужбовців).

Звернута увага на те, що Велика Палата Верховного Суду, розглянувши зразкову справу № 802/2196/17-а, установила, що для включення до розміру грошового забезпечення для перерахунку пенсії виплат, які фактично не встановлювалися та не виплачувалися поліцейським за січень 2016 року, підстави відсутні.

Одночасно повідомлено, що з моменту прийняття постанови № 988 і до теперішнього часу Кабінетом Міністрів України не приймалося рішень щодо підвищення розміру грошового забезпечення поліцейських. Розміри посадових окладів, окладів за спеціальним званням та надбавки за стаж служби в поліції, які визначені постановою № 988, не збільшувалися та будь-які нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення не вводилися.

Також звернута увага на те, що рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 грудня 2018 року у справі № 826/3858/18 (набрало законної сили 05 березня 2019 року) та від 14 травня 2019 року у справі № 826/12704/18 (набрало законної сили 19 листопада 2019 року) не містять зобов`язань щодо видачі нових довідок про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, а також не змінюють діючий алгоритм їх видачі.

МВС України зазначило, що списки осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, від територіальних органів Пенсійного фонду України до МВС не надходили, а відтак, для виготовлення нових довідок про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії на будь-яку іншу дату підстави відсутні.

Вирішуючи спір по суті, суд виходить з наступного.

Слід зазначити, що спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на службі в органах внутрішніх справ, є, зокрема, Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09 квітня 1992 року № 2262-ХІІ (далі - Закон № 2262-ХІІ).

29.12.2015 набрав чинності Закон України від 23.12.2015 №900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей».

Ним доповнено статтю 63 Закону №2262-XII частиною третьою, згідно з якою перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

11.11.2015 Кабінет Міністрів України прийняв постанову №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» (далі - Постанова №988).

Пунктом 2 Постанови №988 установлено, що грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Наказом МВС України від 06.04.2016 № 260 затверджений Порядок та умови виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання (далі - Порядок №260).

Порядком № 260 установлено такі додаткові види грошового забезпечення: надбавка за специфічні умови проходження служби в поліції, надбавка за безперервний стаж на шифрувальній роботі, надбавка за виконання функцій державного експерта з питань таємниць, надбавка за службу в умовах режимних обмежень, надбавка за почесне звання «заслужений», доплата за науковий ступінь з відповідної спеціальності, доплата за вчене звання, доплата за службу в нічний час.

Згідно з ч. 4 ст. 63 Закону №2262-XII (зі змінами, внесеними Законом України від 06.12.2016 №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України») усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Тобто, підставою для перерахунку пенсії позивача є підвищення грошового забезпечення особи, що несе службу за прирівняною посадою. Таких обставин у спірних правовідносинах не доведено належними доказами.

Слід зазначити, що форма довідки та види грошового забезпечення, в частині, що стосується позивача, визначались пунктом 3 Постанови КМ України №103 та додатком № 3 до Порядку № 45 в редакції постанови КМ України № 103 (форма № 3).

Так, оскільки позивач є пенсіонером МВС, пунктом 3 постанови № 103 передбачалося перерахувати з 1 січня 2016 р. пенсії, призначені згідно із Законом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського, враховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, за січень 2016 р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 96, ст. 3281). Розмір премії визначається у середніх розмірах, що фактично виплачені за відповідною посадою (посадами) поліцейського за січень 2016 року.

Пунктом 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 (далі - Порядок № 45) передбачено, що пенсії, призначені відповідно до Закону № 2262, у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

При цьому, замість додатку № 2 до Порядку № 45, постановою № 103 було введено дві окремі форми довідки, зокрема, додаткову форму довідки за формою Додатку № 3 до Порядку № 45 (для пенсіонерів МВС) про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, яку постановою № 103 було викладено в новій редакції, яка передбачала включення до довідки (для пенсіонерів МВС) нижче зазначених складових.

Порівнюючи форму довідки (для пенсіонерів МВС) до внесення та після внесення змін постановою № 103, вбачається наступні складові після внесення змін: посадовий оклад, підвищення посадового окладу, оклад за спеціальним званням, надбавка за стаж служби, надбавка за службу в умовах режимних обмежень, надбавка за почесне звання "заслужений" чи "народний", доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук чи вчене звання, інші надбавки, які мають постійний характер та визначені постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", премія.

З наведеного вбачається, що для пенсіонерів МВС в оновленій редакції форми довідки передбачалися додаткові види грошового забезпечення для цілей перерахунку пенсії, перелік яких був ширше, ніж для військовослужбовців.

При цьому, п. 5 постанови № 103 передбачалося, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) відповідно до пункту 3 цієї постанови проводиться на підставі довідок про розміри грошового забезпечення, поданих Міністерством внутрішніх справ органам Пенсійного фонду України до набрання чинності цією постановою, або довідок, додатково оформлених та поданих відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р., N 45.

Пунктом 1 Постанови № 988, у т.ч. на даний час, визначено, що грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Перерахунок пенсії відповідно до п. 4 Порядку №45 здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону. Якщо внаслідок перерахунку розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.

Під час розгляду справи позивачем в порядку ч. 1 ст. 77 КАС України не доведено змін у розмірі грошового забезпечення поліцейських, внаслідок чого могли виникнути підстави для перерахунку пенсії через видачу нових довідок про розмір грошового забезпечення відносно пенсіонерів МВС.

Щодо посилання позивача на наявність підстав для видачі довідки про грошове забезпечення станом на 05.03.2019 для перерахунку їх пенсії з 01.04.2019 у зв`язку з прийняттям рішення Верховного Суду у зразковій справі № 160/8324/19, воно не є обґрунтованими. Висновки Суду стосувалися аналізу норм законодавства, дія яких не поширюється на правовідносини позивача з відповідачем. Зокрема, позивачем у зразковій справі є пенсіонер з числа військовослужбовців. Нормативне регулювання перерахунку пенсій такої категорії пенсіонерів відмінне від пенсіонерів з числа органів внутрішніх справ. Окружний адміністративний суд міста Києва рішенням від 12.12.2018 в адміністративній справі №826/3858/18, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05.03.2019 та постановою Верховного Суду від 12.11.2019, визнав протиправними та нечинними пункти 1, 2 Постанови №103 (не стосуються пенсіонерів МВС), а також зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку №45.

Грошове забезпечення працівників органів внутрішніх справ не регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», яку аналізував Верховний Суд у вказаному рішенні в контексті наявності права пенсіонерів з числа військовослужбовців на перерахунок їх пенсії з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення. Тому висновки Верховного Суду, викладені в ній, не можуть бути застосовані для правовідносин позивача у цій справі.

Що стосується посилання на рішення суду у справі №826/3858/18, слід зазначити, що дійсно рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 грудня 2018 року, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05 березня 2019 року, у справі № 826/3858/18, визнано протиправними та нечинними пункти 1, 2 постанови № 103 та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку №45.

Між тим, як вбачається із описової частини мотивувальної частини рішення суду у справі № 826/3858/18, справа розглядалася за позовом пенсіонера ЗСУ та в аспекті зменшення гарантій військовим пенсіонерам (у т.ч. щодо додатку № 2 в редакції постанови № 103), а не пенсіонерам МВС на що вказує цитування в описовій частині рішення суду саме першого абзацу пункту 5 Порядку 45 (в редакції постанови № 103) та рішення суду не зачіпало п. 3 постанови № 103 та додатку № 3 до Порядку № 45 (форма довідки для пенсіонерів МВС в редакції постанови № 103), внаслідок чого форма довідки для пенсіонерів МВС, як зазначено вище, містила ширше коло видів грошового забезпечення, ніж для військових пенсіонерів.

За існуючими правилами підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути як відповідна заява пенсіонера та додані до неї документи, так і рішення, прийняте Кабінетом Міністрів України, про що державні органи, визначені Порядком №45, повідомляють орган Пенсійного фонду України. Аналогічний правовий висновок міститься у постанові Верховного Суду від 10.10.2019 у справі №553/3619/16-а.

Слід наголосити, що починаючи з 05.03.2019 року - з дня набрання чинності судовим рішенням у справі №826/3858/18 та з 19.11.2019 року - дня набрання чинності судовим рішенням у справі №826/12704/18, виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом №2262-ХІІ, з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавки за вислугу років, а також додаткових видів грошового забезпечення.

Оскільки пункт 3 Постанови №103, що стосується перерахунку розміру грошового забезпечення особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), визнано нечинним рішенням у справі №826/12704/18, яке набрало законної сили 19.11.2019 року, - саме з цієї дати позивач має право на отримання пенсії, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з постановою №988, Порядком №260, у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ.

Сторонами у справі не заперечується, що перерахунок пенсій позивача з 01.01.2018 проведений.

Відтак, оскільки збільшення грошового забезпечення позивача як пенсіонера МВС за прирівняною посадою станом на 05.03.2019 не відбулося, відсутні підстави для видачі йому оновленої довідки про грошове забезпечення станом на 05.03.2019 для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру його пенсії.

Підстави для видачі довідки станом на 05.03.2019 не доведені. Отже, відповідач, відмовляючи позивачу у видачі такої довідки, діяв обґрунтовано, в межах, порядку та спосіб, що передбачені законом.

Таким чином вимога позивача, який є пенсіонером МВС, про необхідність визначення МВС розміру грошового забезпечення, за нормами чинними станом на 05.03.2019 року є безпідставною.

Виходячи з того, що позивач є пенсіонером МВС і набрання законної сили рішенням суду у справі №826/3858/18, яким скасовано пункти 1 та 2 Постанови №103, не має наслідком перерахунок пенсії такій категорії пенсіонерів (МВС), враховуючи заявлені у даній справі позовні вимоги та підстави позову, суд приходить до висновку, що за таких обставин, відсутні підстави для задоволення позову.

На підставі вищевикладеного та керуючись положеннями ст.ст. 2, 5 - 11, 19, 72 - 77, 90, 139, ст. ст. 241 - 246, 250, 251, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

В И Р І Ш И В:

У задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ) - відмовити у повному обсязі.

Рішення суду набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України. Рішення суду може бути оскаржено за правилами, встановленими ст. ст. 293, 295 - 297 Кодексу адміністративного судочинства України з урахуванням положень п/п. 15.5 п. 15 Розділу VII «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України (в редакції Закону № 2147-VIII).

Суддя О.А. Кармазін