
Дніпровський районний суд м.Дніпродзержинська
Справа № 204/1463/20
Провадження № 2/209/503/21
РІШЕННЯ
іменем України
"19" липня 2021 р. Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді Лобарчук О.О.
при секретарі Золотих Л.М.
представника позивача (адвоката) Слободянюка Р.О.
представника відповідача Житлової комісії Дніпропетровського ОТЦК та СП Полуциган С.В.
представника КЕВ м.Дніпро Матвієнко Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Житлової комісії Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в особі Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Квартирно-експлуатаційного відділу м. Дніпро про визнання незаконними та скасування рішень,
В С Т А Н О В И В:
Короткий зміст позовних вимог
05 березня 2020 року Позивач ОСОБА_1 звернувся до Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська з позовом, в якому просив суд визнати незаконним та скасувати рішення житлової комісії Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (код ЄДРПОУ 08353525) від 23 грудня 2019 року, оформлене протоколом № 10, в частині виключення з обліку осіб Дніпропетровського ОТЦК та СП та виключення зі списків осіб, які користуються правом першочергового отримання жилих приміщень у зв`язку з переміщенням по військовій службі до іншої військової частини підполковника ОСОБА_1 , зі складом сім`ї 3 особи: він – ОСОБА_1 1977 р.н., дружина ОСОБА_2 1981 р.н., донька ОСОБА_3 ; Зобов`язати житлову комісію Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (код ЄДРПОУ 08353525) поновити підполковника Комарянського С.О, зі складом сім`ї 3 особи: ОСОБА_1 1977 р.н., дружина ОСОБА_2 1981 р.н., донька ОСОБА_3 на квартирному обліку військовослужбовців та осіб, які користуються правом першочергового отримання житла з 05 серпня 1999 року; Визнати незаконним та скасувати рішення житлової комісії Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (код ЄДРПОУ 08353525) від 23 грудня 2019 року, оформлене протоколом № 10, в частині відміни попереднього рішення житлової комісії від 07.11.2019 року п. 4.3. протоколу №9 щодо надання 2-х кімнатної квартири у АДРЕСА_1 .; Визнати незаконним рішення Квартирно - експулатаційного відділу м. Дніпро (код ЄДРПОУ 08004581) від 20 грудня 2019 року, оформлене листом вих. №525/4098 щодо підполковника ОСОБА_1 , яким запропоновано об`єднаній військовій комісії Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки передати особову справу підполковника ОСОБА_1 для постановки на квартирний облік в об`єднану житлову комісію військової частини А1314 згідно керівних документів з новою датою реєстрації.
В обґрунтування свого позову заначив, що 07 листопада 2019 року на засіданні житлової комісії Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки протоколом № 9, було прийнято рішення яким постановили: Надати 2-х кімнатну квартиру АДРЕСА_2 для постійного проживання підполковнику ОСОБА_1 зі складом сім`ї 3 особи: він – ОСОБА_1 1977р.н., дружина ОСОБА_2 , 1981 р.н., донька ОСОБА_3 , 2007 р.н. Вказаний протокол від 07.11.2019 року був затверджений наказом військового комісара Дніпропетровського ОТЦК та СП від 12.11.2019 року №566. Водночас, 23 грудня 2019 року протоколом №10 житловою комісією Дніпропетровського ОТЦК та СП відмінено попереднє рішення житлової комісії від 07.11.2019 року п. 4.3. протоколу №9 щодо надання 2-х кімнатної квартири АДРЕСА_3 відповідно до п. 17 розділу VI наказу Міністра оборони України від 31.07.2018 №380, виключено з обліку осіб Дніпропетровського ОТЦК та СП та виключено зі списків осіб, які користуються правом першочергового отримання жилих приміщень у зв`язку з переміщенням по військовій службі до іншої військової частини підполковника ОСОБА_1 , зі складом сім`ї 3 особи: він – ОСОБА_1 1977 р.н., дружина ОСОБА_2 1981 р.н., донька ОСОБА_3 . 10 лютого 2020 року через засоби поштового зв`язку, позивачу стало відомо, що відповідачем було прийняте незаконне рішення, яким скасований протокол від 07.11.2019 року №9 та винесене нове рішення. Позивач не погоджуючись з прийнятими рішеннями та вважає їх незаконним, що порушує гарантоване державною право та право членів його сім`ї на отримання для постійного проживання жилого приміщення за рахунок Міністерства оборони України.
Процесуальні дії у справі.
Ухвалою Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 13.08.2020 року дану цивільну справу передано за підсудністю до Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області.(т.1 а.с.115)
26 серпня 2020 року позивачем ОСОБА_1 та його представником адвокатом Слободянюком Р.О. була подана апеляційну скаргу на ухвалу Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 13 серпня 2020 року про передачу справи за позовом ОСОБА_1 до житлової комісії Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в особі Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, квартирно-експлуатаційного відділу м. Дніпро про визнання незаконним та скасування рішень, за підсудністю.(т.1 а.с.121-123)
Постановою Дніпровського апеляційного суду від 30.12.2020 року залишено без задоволення Апеляційну скаргу ОСОБА_1 , ухвалу Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 13 серпня 2020 року - залишено без змін.(т.1 а.с.145-148)
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями 26.01.2021 року зазначена цивільна справа була передана для розгляду судді Лобарчук О.О.(т.1 а.с.153)
28 січня 2021 року ухвалою судді Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Лобарчук О.О. цивільну справу прийнято до провадження та призначено до розгляду. (т.1 а.с.154)
Ухвалою суду від 15 березня 2021 року вжито заходів забезпечення позову шляхом - заборони житловій комісії Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в особі Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (код ЄДРПОУ 08353525), Квартирно-експлуатаційному відділу м. Дніпро (код ЄДРПОУ 08004581) вчиняти будь які дії щодо розподілення та надання 2-х кімнатної квартири АДРЕСА_1 , третім особам.
Заяви (клопотання) учасників справи.
Позивач ОСОБА_1 в судове засідання не з`явився, про місце та час услухання справи був повідомлений належним чином, про причини не явки суд не повідомив.
Представник позивача адвокат Слободянюк Р.О. в судовому засіданні позов підтримав у повному обсязі та просив суд задовольнити у повному обсязі.
Представник житлової комісії Дніпропетровського ОТЦК та СП Полуциган С.В. у судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог позивача, просив суд відмовити в задоволенні позову. Відзив на позовну заяву не надав, правом на подання відзиву на позовну заяву не скористався.
Представник Квартирно-експлуатаційного відділу м. Дніпро в судове засідання не з`явився, про час і місце судового розгляду повідомлений належним чином. Надав до суд заяву про розгляд справи за без його участі, заперечував проти задоволення позовних вимог. Відзив на позовну заяву надав під час підготовчого провадження.
У відповідності до ч.1 ст. 247 ЦПК України судовий розгляд справи здійснюється повним фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Судом встановлені наступні факти та відповідні їм правовідносини.
Судом встановлено, що 10 серпня 1999 року на підставі рапорту житловою комісією військової частини А1355 на підставі протоколу №3 ОСОБА_1 , було поставлено на квартирний облік з 05 серпня 1999 року та включено до списків в порядку черговості.(т.1 а.с.11)
05 вересня 2001 року протоколом №10 житловою комісією А1355 внесено зміни в склад сім`ї, а саме, 2 чоловіка: позивача та дружину ОСОБА_2 .
У зв`язку з переміщенням до нового місця проходження військової служби, зокрема до Індустріально-Самарського об`єднаного військового комісаріату м. Дніпропетровська, житловою комісією Дніпропетровського обласного військового комісаріату протоколом №5 від 08 жовтня 2007 року мене та склад моєї сім`ї - 4 особи, зараховано на квартирний облік та внесено до списку на встановлення отримання житла з 05 серпня 1999р.
13 лютого 2013 року протоколом №2 житловою комісією Дніпропетровського обласного військового комісаріату змінено склад сім`ї на 3 особи, а саме ОСОБА_1 , дружина ОСОБА_2 , донька ОСОБА_3 у загальній черзі з датою постановки 05 серпня 1999 року. (т.1 а.с.14)
09 листопада 2018 року на підставі рапорту позивача, житловою комісією Дніпропетровського обласного військового комісаріату протоколом №11, було внесено зміни до облікової справи та внесено до списків першої черги з 01.10.2018 року підполковника ОСОБА_1 у зв`язку з набуттям статусу учасника бойових дій (АТО). (т.1 а.с.16)
07 листопада 2019 року на черговому засіданні житлової комісії Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки протоколом № 9, було прийнято рішення яким постановили: Надати 2-х кімнатну квартиру АДРЕСА_2 для постійного проживання підполковнику ОСОБА_1 зі складом сім`ї 3 особи: він – ОСОБА_1 1977р.н., дружина ОСОБА_2 , 1981 р.н., донька ОСОБА_3 , 2007 р.н. Вказаний протокол від 07.11.2019 року був затверджений наказом військового комісара Дніпропетровського ОТЦК та СП від 12.11.2019 року №566. (т.1 а.с.22)
23 грудня 2019 року протоколом №10 житловою комісією Дніпропетровського ОТЦК та СП відмінено попереднє рішення житлової комісії від 07.11.2019 року п. 4.3. протоколу №9 щодо надання 2-х кімнатної квартири АДРЕСА_3 відповідно до п. 17 розділу VI наказу Міністра оборони України від 31.07.2018 №380, виключено з обліку осіб Дніпропетровського ОТЦК та СП та виключено зі списків осіб, які користуються правом першочергового отримання жилих приміщень у зв`язку з переміщенням по військовій службі до іншої військової частини підполковника ОСОБА_1 , зі складом сім`ї 3 особи: він – ОСОБА_1 1977 р.н., дружина ОСОБА_2 1981 р.н., донька ОСОБА_3 . (т.1 а.с.25)
10 лютого 2020 року через засоби поштового зв`язку, позивачу стало відомо, що відповідачами були прийняті рішення щодо скасування протоколу від 07.11.2019 року №9 та винесення нового протоколу.
Оцінка суду доказів та аргументів сторін. Мотиви застосування норм права судом.
Відповідно до статті 47 Конституції України кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду. Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону.
Згідно з приписами статті 17 Конституції України держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей.
Основні засади державної політики у сфері соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей визначає Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», який також встановлює єдину систему їх соціального та правового захисту, гарантує військовослужбовцям та членам їх сімей в економічній, соціальній, політичній сферах сприятливі умови для реалізації їх конституційного обов`язку щодо захисту Вітчизни та регулює відносини у цій галузі.
Так, згідно з частиною першою статті 12 цього Закону держава забезпечує військовослужбовців жилими приміщеннями або за їх бажанням грошовою компенсацією за належне їм для отримання жиле приміщення на підставах, у порядку і відповідно до вимог, встановлених ЖК УРСР та іншими нормативно-правовими актами; порядок забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей жилими приміщеннями, а також розмір і порядок виплати військовослужбовцям грошової компенсації за піднайом (найом) ними жилих приміщень визначаються Кабінетом Міністрів України.
На виконання приписів вищевказаної статті, постановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2006 року за № 1081 було затверджено Порядок забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями (далі - Порядок) та Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженої Наказом Міністерства оборони України 31 липня 2018 року № 380 (далі - Інструкція 380)..
Пунктом 4.2. Порядку правом першочергового одержання жилих приміщень, крім осіб, зазначених у статті 45 Житлового кодексу Української РСР, користуються військовослужбовці - ветерани війни, військовослужбовці, які прослужили 25 і більше календарних років, військовослужбовці, які безпосередньо несуть бойове чергування, льотно-підйомний склад та плавсклад, які перебували на обліку та потребують поліпшення житлових умов.
Відповідно до пункту 24 цього Порядку військовослужбовці зараховуються на облік згідно з рішенням житлової комісії військової частини, яке затверджується командиром військової частини; у рішенні зазначаються дата зарахування на облік, склад сім`ї, підстави для зарахування на облік, вид черговості (загальна черга, в першу чергу, поза чергою), а також підстави включення до списків осіб, що користуються правом першочергового або позачергового одержання житлових приміщень, а в разі відмови в зарахуванні на облік - підстави відмови з посиланням на відповідні норми законодавства.
Відповідно до пункту 1 розділу VІ Інструкції 380 житловими приміщеннями для постійного проживання забезпечуються військовослужбовці та члени їх сімей, які відповідно до вимог статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» набули права та не забезпечувалися постійним житлом протягом усього часу проходження військової служби і мають календарну вислугу на військовій службі 20 років і більше, зареєстровані в населеному пункті дислокації військової частини, в якій військовослужбовець проходить службу та перебуває на відповідному обліку.
Військовослужбовці та члени їх сімей визнаються такими, що потребують поліпшення житлових умов, відповідно до статті 34 Житлового кодексу Української УРСР. /п. 2 розділ VІ Інструкції 380/.
Пунктом 30 Порядку передбачено забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, зокрема, військовослужбовці знімаються з обліку у разі: поліпшення житлових умов, внаслідок чого відпала потреба в наданні житла; засудження військовослужбовця до позбавлення волі на строк понад шість місяців, крім умовного засудження; звільнення з військової служби за службовою невідповідністю, у зв`язку з систематичним невиконанням умов контракту військовослужбовцем; подання відомостей, що не відповідають дійсності, але стали підставою для зарахування на облік; в інших випадках, передбачених законодавством.
Однак зміст п. 30 Порядку не містить вичерпних підстав для зняття військовослужбовця з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, оскільки передбачає можливість зняття особи з обліку й в інших передбачених законодавством випадках.
Відповідно до пункту 17 розділу VI Інструкції 380 у разі переміщення військовослужбовця, який перебуває на обліку, по військовій службі до іншої військової частини житлова комісія військової частини (об`єднана житлова комісія) на підставі наказу про переміщення до нового місця служби на найближчому засіданні, але не пізніше місяця з дати виключення зі списків особового складу військової частини приймає рішення щодо виключення з обліку у військовій частині та направляє за встановленим порядком відповідну особову справу військовослужбовця до нового місця його служби.
Таким чином, суд дійшов до висновків, що вимоги цієї норми передбачають обов`язок житлової комісії виключно в межах строку не пізніше місяця, прийняти рішення щодо виключення з квартирного обліку військовослужбовця з підстав переміщення до іншої військової частини. При цьому, Інструкція 380 покладає обов`язок на житлову комісію щодо направлення особової справи до нового місця служби.
Судом встановлено, що з 2007 року ОСОБА_1 разом зі своєю сім`єю перебував до 23 грудня 2019 року на квартирному обліку у Дніпропетровському обласному військовому комісаріаті, якого в подальшому було перейменовано на Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. На доведеність цих підстав свідчать витяги з протоколів від 08 жовтня 2007 року №5 про зарахування на квартирний облік (т.1 а.с.13), від 13 лютого 2013 року №2 про зміну складу сім`ї (т.1 а.с.14) та від 09 листопада 2018 року №11 про набуття права на першочергове отримання житла для постійного проживання (т.1 а.с.16)
Разом з цим, матеріали справи містять відомості про те, позивачем не одноразово до житлової комісії відповідача надавалися документи, що свідчили про проходження позивачем військової служби на посадах в інших військових формуваннях.(т.1 а.с.17-20)
Таким чином, твердження відповідача-1 проте, що останньому не було відомо про місце проходження військової служби позивачем в іншому військовому формуванні, а також матеріалами справи не підтверджують.
Як вбачається із витягу з протоколу №10 від 23.12.2019 року підставою розгляду особової справи, став лист від 20.12.2019 року №525/4098 за підписом начальника КЕВ м. Дніпро.
Відповідно до п. 4 розділу VIІ Інструкції 380 передбачено, що на підставі отриманих документів КЕУ, КЕВ (КЕЧ) району готує список надання житлової площі для постійного проживання (далі - Список надання постійного житла) згідно до додатку 23 до цієї Інструкції.
Список надання постійного житла, підписаний начальником КЕУ, КЕВ (КЕЧ) району, з обліковою справою військовослужбовця, витягом із наказу командира військової частини про надання військовослужбовцю жилого приміщення для постійного проживання, копією протоколу засідання житлової комісії військової частини (об`єднаної житлової комісії) направляється до ГКЕУ для узагальнення та внесення на розгляд Комісії з контролю.
Для розгляду Списку надання постійного житла Комісією з контролю на її засідання можуть запрошуватися голови житлових комісій військових частин (об`єднаних житлових комісій).
За результатами розгляду Списку надання постійного житла Комісія з контролю приймає рішення окремо щодо кожного військовослужбовця про: погодження надання постійного житла; відмову в погодженні надання постійного житла із зазначенням причини такої відмови.
Рішення Комісії з контролю оформлюється протоколом.
У разі прийняття Комісією з контролю рішення щодо відмови в погодженні надання постійного житла воно підлягає новому розподілу у встановленому цією Інструкцією порядку протягом одного місяця та є підставою для скасування наказу командира військової частини про надання військовослужбовцю житлового приміщення для постійного проживання.
Рішення Комісії з контролю є обов`язковим для виконання КЕУ, КЕВ (КЕЧ) району, військовими комісаріатами та військовими частинами.
З огляду на вказані недоліки, вказане рішення прийнято поза компетенції КЕВ м. Дніпро так і Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України.
Натомість законодавство передбачає відповідний порядок, яким визначене погодження документів та винесення відповідних рішень на отримання житла для постійного проживання.
Судом встановлено, що жодних рішень у вигляді протоколу не приймалось, а недоліки визначені в листі від 20.12.2019 року відповідачем-2, це вказує на незаконність цього рішення. Відтак це рішення може бути судом визнано не законним.
Також Європейським судом з прав людини, у рішенні від 10.12.2009 року Справа «Іван Панченко проти України»(Заява №10911/05) в п. 49 зазначає, що «Майном» може бути як «існуюче майно», так і активи, включаючи вимоги, щодо яких заявник може стверджувати, що він або вона має принаймні «легітимні сподівання» на реалізацію майнового права (див. рішення у справі «Копескі проти Словаччини» (Kopecky v. Slovakia), що наводилося вище, п. 35). «Легітимні сподівання» за своїм характером повинні бути більш конкретними, ніж просто надія і повинні ґрунтуватися на законодавчому положенні або юридичному акті, такому як судове рішення (там само п. 49).
Суд далі зазначав, що право на соціальне забезпечення як таке не є правом чи свободою, які гарантуються Конвенцією (див., наприклад, ухвалу від 15 березня 2001 року щодо прийнятності у справі «Аунола проти Фінляндії» (Aunola v. Finland), заява № 30517/96). Отже, «легітимні сподівання» на отримання спірної квартири як своєї приватної власності (див., mutatis mutandis, рішення у справі «Малиновський проти Росії» (Malinovskiy v. Russia), заява № 41302/02, п. 44, ECHR 2005-VII (витяги).
З огляду на відповідне національне законодавство (див. пп. 39 та 41 вище), що позивач мав «легітимні сподівання» отримати в порядку першочерговості житло для постійного проживання по лінії Міністерства оборони України.
Тому дії відповідача-1 та відповідач-2 мають протиправний характер, що призвело до погіршення мого майнового сподівання на отримання житла для постійного проживання. Відтак, діями відповідачів позивач позбавлений легітимних сподівань на отримання житла.
Відповідно до вимог ст. 81 Цивільного процесуального кодексу України кожна сторона зобов`язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.
Відповідно до ч. 3 ст. 89 Цивільного процесуального кодексу України, суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.
Оскільки, відповідачами не спростовано доводів позовної заяви, не надано належних доказів які свідчили проте, що ОСОБА_1 протизаконно перебував на квартирному обліку або інших відомостей про незаконне перебування на квартирному обліку, докази які наявні в матеріалах справи свідчать проте, що відповідачами безпідставно та в супереч законодавства прийняті незаконні рішення, суд доходить до висновку, що рішення необхідно визнати такими, що є незаконними та підлягають скасуванню, а тому позов слід задовольнити повністю.
Відповідно до ст. 141 ЦПК України суд вважає, що з відповідачів на користь держави підлягають солідарно стягненню судові витрати по сплаті судового збору в сумі 840 грн. 80 коп., оскільки судом ухвалюється рішення про задоволення позовних вимог.
Керуючись статтями 10, 12, 13, 141, 259, 263-265 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 до Житлової комісії Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в особі Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Квартирно-експлуатаційного відділу м. Дніпро про визнання незаконним та скасування рішень - задовольнити повністю .
Визнати незаконним та скасувати рішення Житлової комісії Дніпропетровського
обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (код ЄДРПОУ
08353525) від 23 грудня 2019 року, оформлене протоколом № 10, в частині виключення з
обліку осіб Дніпропетровського ОТЦК та СП та виключення зі списків осіб, які
користуються правом першочергового отримання жилих приміщень у зв`язку з
переміщенням по військовій службі до іншої військової частини підполковника
ОСОБА_1 , зі складом сім`ї 3 особи: він - ОСОБА_1
1977 р.н., дружина ОСОБА_2 1981 р.н., донька
ОСОБА_3 .
Зобов`язати Житлову комісію Дніпропетровського обласного територіального
центру комплектування та соціальної підтримки (код ЄДРПОУ 08353525) поновити
підполковника Комарянського С.О, зі складом сім`ї 3 особи:
ОСОБА_1 1977 р.н., дружина ОСОБА_2 1981 р.н., донька
ОСОБА_3 на квартирному обліку військовослужбовців та осіб, які
користуються правом першочергового отримання житла з 05 серпня 1999 року.
Визнати незаконним та скасувати рішення Житлової комісії Дніпропетровського
обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (код ЄДРПОУ
08353525) від 23 грудня 2019 року, оформлене протоколом № 10, в частині відміни
попереднього рішення житлової комісії від 07.11.2019 року п. 4.3. протоколу №9 щодо
надання 2-х кімнатної квартири у АДРЕСА_1 .
Визнати незаконним рішення Квартирно - експулатаційного відділу м. Дніпро
(код ЄДРПОУ 08004581) від 20 грудня 2019 року, оформлене листом вих. №525/4098
щодо підполковника ОСОБА_1 , яким запропоновано
об`єднаній військовій комісії Дніпропетровського обласного територіального центру
комплектування та соціальної підтримки передати особову справу підполковника
ОСОБА_1 для постановки на квартирний облік в об`єднану житлову комісію
військової частини А1314 згідно керівних документів з новою датою реєстрації.
Стягнути з Квартирно - експлуатаційного відділу м. Дніпро (код ЄДРПОУ 08004581) та Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на користь держави судовий збір в сумі 420 грн. 40 коп. з кожного.
Рішення може бути оскаржене до Дніпровського апеляційного суду до або через Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області шляхом подачі апеляційної скарги у тридцятиденний строк з дня складення повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Дата складення повного судового рішення - 22 липня 2021 року.
Суддя О.О. Лобарчук