
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 липня 2021 року м. Київ № 640/7319/21
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Вєкуа Н.Г., при секретарі судового засідання Васильєвій Ю.В., за участі: представника Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві - Мельника М.М., представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Сінево Україна" - Телик К.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за первинним позовом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сінево Україна"
про стягнення адміністративно-господарських санкцій,
та зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Сінево Україна"
до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві
про визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафу, -
На підставі ч. 1 ст. 250 Кодексу адміністративного судочинства України в судовому засіданні 13 липня 2021 року проголошено скорочене (вступна та резолютивна частини) судове рішення. Виготовлення рішення у повному обсязі відкладено, про що повідомлено осіб, які брали участь у розгляді справи, з урахуванням вимог ч. 3 ст. 243 названого Кодексу. Під час проголошення скороченого (вступної та резолютивної частин) судового рішення сторонам роз`яснено зміст судового рішення, порядок і строк його оскарження, а також порядок отримання повного тексту рішення.
ВСТАНОВИВ:
До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулась Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві (02098, м. Київ, вул. Березняківська, 29, код ЄДРПОУ 37079055) з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сінево Україна" (04214, м. Київ, вул. північна, 2/58, літера "А", код ЄДРПОУ 34709124), в якому просить суд стягнути на користь Державного бюджету України суму штрафу у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 000 грн (сто сімдесят тисяч гривень 00 копійок).
Позовні вимоги Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві мотивовано тим, що ТОВ «Сінево Україна» не було допущено завідувача сектору державного нагляду (контролю) за якістю виробів медичного призначення до проведення перевірки товариства з посиланням на мораторій щодо проведення планових заходів в період дії карантину, проте, такі посилання є безпідставними, а дії Товариства свідчать про умисне перешкоджання у здійсненні законної діяльності органу державного ринкового нагляду, факт недопуску підтверджується листом Товариства від 17.11.2020 року вих. № 916 та записом з портативного відеореєстратора працівника патрульної поліції, у зв`язку з чим до ТОВ «Сінево Україна» було застосовано адміністративно-господарські санкції, - штраф у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 000 грн), який суб`єкт господарювання мав сплатити у 15-денний строк з дня отримання Постанови, чого ним зроблено не було.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 23.03.2021 відкрито спрощене позовне провадження у справі, без проведення судового засідання та виклику сторін у справі.
В подальшому, ТОВ «Сінево Україна» подано зустрічний позов до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві про визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафних санкцій №8 від 02.12.2020, видану Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві.
Підставою для звернення позивача до суду з даним позовом стала незгода з постановою про накладення штрафних санкцій.
В обґрунтування позовних вимог зустрічного позову ТОВ «Сінево Україна» зазначило, шо посадова особа Держлікслужби здійснила планову перевірку товариства, що підтверджується актом перевірки характеристик продукції №63/04 від 18 листопада 2020 року. В свою чергу, адміністративно-господарські санкції у вигляді штрафу, передбачені пунктом 6 частини 4 статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», накладаються за створення перешкод шляхом недопущення до проведення перевірок характеристик продукції та невиконання встановлених цим Законом вимог посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд. Тобто, позивач наголошує, що підставою застосування даного виду санкцій є винні дії суб`єкта господарювання з недопущення посадової особи органу ринкового нагляду до перевірки, та зазначає, що в даному випадку відсутній факт такого діяння зі сторони Сінево, а саме: Сінево не здійснювало дій щодо недопущення посадової особи Держлікслужби до перевірки (прохання про перенесення перевірки не є недопущенням), і посадовою особою Держлікслужби здійснено планову перевірку, про що і складено відповідний акт. Таким чином, на переконання ТОВ «Сінево Україна», останнє не порушувало вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», а тому постанова про накладення штрафних санкцій №8 від 02.12.2020 є протиправною та підлягає скасуванню.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 19.04.2021 відкрито провадження в адміністративній справі за позовом ТОВ «Сінево Україна» та вирішено, що справа буде розглядатись суддею Вєкуа Н.Г. в порядку загального позовного провадження разом з первісним позовом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві, призначено підготовче засідання по справі.
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві надала суду відзив на зустрічну позовну заяву, в якому стосовно посилання ТОВ «Сінево Україна» на те, що перевірка вважається проведеною, оскільки підписано Акт проведення перевірки в якому викладено порушення, зазначила, що в Акті перевірки характеристик продукції від 18.11.2020р. №63/04 зафіксовано єдине порушення - недопущення до проведення перевірки. Той факт, що перевірка проведена не була підтверджує й саме ТОВ «Сінево Україна» листом від 30.11.2020 № 946, де зазначає наступне: «Оскільки зазначену вище планову перевірку не було проведено, лист, поіменований як «АКТ перевірки характеристик продукції від 18.11.2020р. №63/04» не є актом перевірки в розумінні Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції». Таким чином, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві наполягає на тому, що проведення перевірки не відбулося, оскільки товариством не було допущено посадових осіб контролюючого органу до її проведення, а тому до ТОВ «Сінево Україна» правомірно застосовано штрафні санкції, передбачені пунктом 6 частини 4 статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».
Протокольною ухвалою суду від 01.06.2021 закрито підготовче провадження у справі та призначено судове засідання для розгляду справи по суті.
В судовому засіданні 13.07.2021 представник ТОВ «Сінево Україна» наголошував на протиправності постанови про стягнення штрафу та просив суд задовольнити його вимоги по зустрічному позову щодо скасування такої постанови та відмовити в задоволенні вимог Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві про стягнення адміністративно-господарських санкцій.
Представник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві просив суд задовольнити позовні вимоги по первинному позову про стягнення штрафу та відмовити в задоволенні зустрічного позву ТОВ «Сінево Україна».
Заслухавши пояснення, доводи та заперечення осіб, які беруть участь у справі, дослідивши подані суду письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, суд дійшов наступних висновків.
Наказом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві від 16.11.2020 №421-о вирішено провести з 17.11.2020 по 18.11.2020 планову перевірку додержання вимог законодавства характеристик медичних виробів у суб`єкта господарювання ТОВ «Сінево Україна».
Направленням на проведення перевірки від 16.11.2021 №421 завідувачу сектору державного нагляду (контролю) за якістю виробів медичного призначання - Пономаренко Тетяні Михайлівні доручено провести планову виїзну перевірку характеристик продукції, що знаходиться в розповсюджувача ТОВ «Сінево Україна».
Як зазначається Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві, 17.11.2020 Пономаренко Т.М. прибула на місце проведення перевірки за адресою: м. Київ, вул. Північна, будинок 2/58, Літера "А" та пред`явила працівнику медичного закладу направлення та службове посвідчення завідувача сектору державного нагляду (контролю) за якістю виробів медичного призначення, проте, працівником медичного закладу було не допущено перевіряючи до проведення перевірки характеристик продукції, посилаючись на карантинні обмеження.
Пономаренко Т.М. звернулась до правоохоронних органів з метою усунення перешкод проведення перевірки, шо зафіксовано в талоні-повідомленні єдиного обліку про прийняття і реєстрацію заяви (повідомлення) про кримінальне правопорушення та іншу подію.
У зв`язку з не допуском ТОВ «Сінево Україна» перевіряючого Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві до проведення перевірки ані 17.11.2020, ані на наступний день - 18.11.2020, Держлікслужбою було складено Акт перевірки характеристик продукції від 18.11.2020 №63/04, яким зафіксовано, що до проведення планової перевірки посадова особа служби допущена не була. Наказу про закриття медичного закладу не було, медичний заклад здійснював свою діяльність.
18.11.2020 Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві складено протокол №МВ07 про порушення ТОВ «Сінево Україна» вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» відповідно до якого при проведенні планової перевірки суб`єктом господарювання були створені перешкоди шляхом недопущення до проведення перевірки характеристик продукції та не виконання встановлених вимог посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд.
20.11.2020 до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві надійшов лист ТОВ «Сінево Україна» про перенесення планової перевірки з посиланням на неможливість проведення такої у встановлений термін через карантинні обмеження.
02.12.2020 Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві було прийнято постанову про накладення штрафних санкцій на ТОВ «Сінево Україна» в розмірі 170 000, 00 грн та зобов`язано сплатити штраф у 15-денний строк.
У зв`язку з несплатою адміністративно-господарських санкцій в розмірі 170 000, 00 грн. у встановлені строки, Державна службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві звернулась до суду з позовом про стягнення, водночас ТОВ «Сінево Україна» подано зустрічний позов про визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафних санкцій №8 від 02.12.2020.
Надаючи правову оцінку обставинам справи, суд зазначає наступне.
Відповідно до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Правові та організаційні засади здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції встановлює Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» від 02.12.2010 № 2735-VI (далі - Закон № 2735-VI).
Відповідно статті 1 Закону № 2735-VI державний ринковий нагляд - це діяльність органів ринкового нагляду з метою забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам. Вказаною статтею також визначено, що орган державного ринкового нагляду - центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного ринкового нагляду у межах сфери своєї відповідальності, що визначається відповідно до цього Закону.
Згідно ч. 1 ст. 10 Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" ринковий нагляд здійснюється органами ринкового нагляду в межах сфер їх відповідальності. Органи ринкового нагляду становлять єдину систему.
Відповідно до вимог ч. 1 - 4 ст. 23 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», передбачено, що під час перевірок характеристик продукції проводяться документальні перевірки, у разі необхідності - обстеження зразків продукції, а за наявності підстав вважати, що продукція є небезпечною, становить ризик та/або не відповідає встановленим вимогам, - відбір та експертиза (випробування) зразків продукції. При проведенні перевірок характеристик продукції органи ринкового нагляду враховують ступінь ризику, який може становити відповідна продукція, а також відомості, що містяться у зверненнях споживачів (користувачів) про захист їх права на безпечність продукції, та іншу інформацію щодо продукції. Органи ринкового нагляду проводять планові та позапланові перевірки характеристик продукції. Планові перевірки характеристик продукції проводяться у розповсюджувачів цієї продукції, а позапланові, - у розповсюджувачів та виробників такої продукції. Під час таких перевірок перевіряються характеристики лише того виду продукції, що є предметом перевірки.
Відповідальність за порушення законодавства Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" передбачена статтею 44 цього Закону.
Відповідно до п. 6 ч. 4 ст. 44 Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції", до суб`єкта господарювання застосовуються адміністративно-господарські санкції у вигляді штрафу в разі: створення перешкод шляхом недопущення до проведення перевірок характеристик продукції та невиконання встановлених цим Законом вимог посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд, - у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Як свідчать матеріали справи, посадова особа Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві 17.11.2020 здійснила виїзд на місце провадження ТОВ «Сінево Україна» своєї діяльності за адресою: м. Київ. Вул. Північна, буд. 2/58 з метою проведення планової виїзної перевірки ТОВ «Сінева Україна» на підставі наказу від 16.11.2020 №421-о та направлення на проведення перевірки від 16.11.2021 №421.
Проте, як встановлено під час судового розгляду справи, посадову особу Держлікслужби не було допущено до проведення планової перевірки ТОВ «Сінево Україна» за адресою: м. Київ, вул. Північна, буд. 2/58, тобто планова перевірка товариства фактично не відбулась, натомість, недопуск перевіряючого до перевірки, представник ТОВ «Сінево Україна» трактує як «прохання перенесення перевірки», яке було проігноровано контролюючим органом.
Так, представник ТОВ «Сінево Україна» наполягає на тому, що перевірку все ж таки було проведено посадовими особами Держлікслужби, оскільки складено Акт перевірки від 18.11.2020.
Водночас, представник Держлікслужби наголошує на тому, що перевірка по суті не відбулась, ані 17.11.2020, ані 18.11.2020, коли посадова особа Держлікслужби повторно здійснила виїзд до ТОВ "Сінево Україна" з метою проведення планової перевірки.
Оцінивши надані сторонами пояснення та доводи стосовно факту проведення перевірки та встановлених порушень, зафіксованих в Акті від 18.11.2020, суд не може погодитись з доводами представника ТОВ «Сінево Україна» стосовно факту проведення перевірки посадовими особами Держлікслужби, враховуючи наступне.
Дослідивши зміст Акта перевірки характеристик продукції від 18.11.2020р. №63/04 судом встановлено, що в такому Акті зафіксовано лише одне порушення, а саме - недопущення до проведення перевірки.
Водночас, представником Держлікслужби надано суду копію пояснень ТОВ «Сінево Україна» від 07.12.2020 на Акт перевірки характеристики продукції №63/04 від 18.11.2020, в яких зазначено наступну позицію ТОВ «Сінево Україна»:
«Відповідно до п. 5ст. 231 Закону України Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції", за результатами здійснення планового або позапланового заходу, в тому числі за результатами перевірки характеристик продукції, посадова особа органу державного нагляду (контролю) складає відповідний акт (Акт перевірки). Оскільки зазначену вище планову перевірку не було проведено, лист поіменований, як АКТ перевірки характеристик продукції від 18.11.2020 №63/04, не є актом перевірки в розумінні Закону України Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції"».
Тобто, в наведеному вище листі ТОВ «Сінево України» підтвердило ті обставини, що перевірку товариства проведено не було.
Суд наголошує, що Акт перевірки не є доказом саме проведення такої перевірки опираючись виключно на назву такого акту - «перевірки».
Згідно з приписами ч. 1 ст. 23 Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" під час проведення перевірок характеристик продукції проводиться перевірка документів, у разі необхідності - обстеження зразків продукції, за результатами яких приймається рішення про відбір та експертизу (випробування) зразків продукції, про що зазначається в акті, підготовленому відповідно до вимог статті 23-1 цього Закону.
Матеріали справи не містять жодних доказів того, що Держлікслужбою проводились дії, передбачені ч. 1 ст. 23 Закону, тобто, фактичні дії по дослідженню документів та/або продукції ТОВ «Сінево Україна», натомість, в Акті №63/04 від 18.11.2020 зафіксовано лише одне порушення - щодо недопуску до проведення перевірки посадових осіб Держлікслужби.
При цьому, суд зазначає, що нормами Закону України Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" не передбачено такого поняття, як «перенесення перевірки» за проханням суб`єкта господарювання, а тому суд погоджується з доводами представника Держлікслужби відносно того, що перенесення строку проведення перевірки за проханням суб`єкта господарювання не є можливим, оскільки це не передбачено Законом України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».
Стосовно посилань представника ТОВ «Синево Плюс» на пп. 4, п. 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-ІХ від 17.03.2020 (із змінами та доповненнями), в контексті чого зазначено, що перевірка додержання вимог законодавства характеристик медичних виробів у суб`єкта господарювання ТОВ «Сінево Україна» не може бути проведена у визначений наказом період, то суд вважає такі доводи безпідставними, враховуючи наступне.
Так, відповідно до пп.4, п. 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-ІХ від 17.03.2020 (в редакції від 18.04.2020) забороняється проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності в період карантину.
Разом з тим, відповідно до ч.2 ст.2 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» дія цього закону не поширюється, зокрема, на відносини, що виникають під час здійснення заходів державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції.
Тобто, заходи державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції не є заходами державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.
Порядок здійснення заходів державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції визначається Законом України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», а тому, на переконання суду, заборона на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності не поширюється на проведення заходів державного ринкового нагляду.
Додатково, суд бере до уваги Роз`яснення Міністерства економіки України від 25.05.2020 "МОРАТОРІЙ НА ПЕРЕВІРКИ БІЗНЕСУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ" (https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=0d301d71-c687-4d19-bfad-ad0461237404&title=MoratoriiNaPerevirkiBiznesuPidChasKarantinuRoziasnenniaMinekonomiki). де зазначено, що перевірки державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції не підпадають під мораторій.
Отже, проаналізувавши наведене в сукупності, суд погоджується з доводами представника Держлікслужби відносно того, що фактично планова виїзна перевірка ТОВ "Сінево Україна" не відбулась, а Акт від 18.11.2020 №63/04 засвідчує виключно факт недопуску посадових осіб Держлікслужби до проведення перевірки та не містить жодних обставин щодо проведення такої перевірки по суті.
Як зазначено судом вище, відповідно до п. 6 ч. 4 ст. 44 Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції", до суб`єкта господарювання застосовуються адміністративно-господарські санкції у вигляді штрафу в разі: створення перешкод шляхом недопущення до проведення перевірок характеристик продукції та невиконання встановлених цим Законом вимог посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд, - у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
В результаті не допуску ТОВ "Сінево України" посадових осіб Держлікслужби до проведення перевірки, обставини чого наведені судом вище, контролючим орагном правомірно було прийнято постанову про накладення штрафу на ТОВ "Сінево Україна" в розмірі 170 000, 00 грн., а тому підстави для задоволення зустрічного позову про скасування постанови про накладення штрафних санкцій №8 від 02.12.2020 - відсутні.
Частиною 5 ст. 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» встановлено, що суб`єкт господарювання має сплатити штраф у п`ятнадцятиденний строк з дня отримання постанови про його накладення. У разі несплати штрафу в зазначений строк він стягується в судовому порядку. Рішення про накладення штрафу в справах про порушення, передбачені цією статтею, може бути оскаржено відповідно до цього Закону.
З аналізу наведених норм Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" слідує, що він містить імперативну норму, згідно з якою суб`єкт господарювання зобов`язаний сплатити накладений на нього штраф у 15 (п`ятнадцятиденний) строк з дня отримання постанови, якою такий штраф накладено. Натомість, несплата штрафу у встановлений строк є підставою для стягнення суми штрафу у судовому порядку.
Отже, враховуючи правомірність постанови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві про накладення штрафних санкцій №8 від 02.12.2020, суд приходить до висновку про наявність достатніх правових підстав для задоволення первинного позову та стягнення з ТОВ «Сінево Україна» на користь Державного бюджету України суми штрафу у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 000 грн. (сто сімдесят тисяч гривень 00 копійок).
У відповідності до частини 2 статті 73 Кодексу адміністративного судочинства України предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Згідно із частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Оцінюючи подані сторонами докази, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог і заперечень, з урахуванням обставин зазначених вище, суд прийшов до переконання про доведеність позивачем заявлених вимог та необхідності задоволення адміністративного позову.
Згідно зі статтею 139 КАС України судові витрати до стягнення не підлягають.
Керуючись статтями 77-78, 139, 143, 243-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
В И Р І Ш И В:
1. В задоволенні зустрічного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "Сінево Україна" (04214, м. Київ, вул. північна, 2/58, літера "А", код ЄДРПОУ 34709124) - відмовити повністю.
2. Первинний позов Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві (02098, м. Київ, вул. Березняківська, 29, код ЄДРПОУ 37079055) - задовольнити повністю.
3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Сінево Україна" (04214, м. Київ, вул. північна, 2/58, літера "А", код ЄДРПОУ 34709124) на користь Державного бюджету України суми штрафу у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 000 грн. (сто сімдесят тисяч гривень 00 копійок).
Рішення набирає законної сили в порядку передбаченому ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства та може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково за правилами, встановленими ст. ст. 293, 295-297 КАС України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги).
Повний текст рішення виготовлено та підписано 21 липня 2021 року.
Суддя Н.Г. Вєкуа