Рішення № 97137419, 24.05.2021, Кіровоградський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
24.05.2021
Номер справи
340/1120/21
Номер документу
97137419
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 травня 2021 року м. Кропивницький Справа № 340/1120/21

Кіровоградський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Сагуна А.В. розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін адміністративну справу за позовною заявою товариства з обмеженою відповідальністю “АГРО КОМ” до Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -

ВСТАНОВИВ:

Представник товариства з обмеженою відповідальністю “АГРО КОМ” звернувся до суду із позовною заявою, в якій просить визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення №00007530706 та №00007510706 від 07.12.2020 винесені Головним управлінням Державної податкової служби у Кіровоградській області.

В обґрунтування вимог представником позивача зазначено, що податковий орган прийняв незаконні та необґрунтовані податкові повідомлення-рішення, які підлягають скасуванню, оскільки рішення ґрунтуються на помилкових висновках, викладених у акті перевірки.

Представник відповідача у наданому до суду відзиві проти заявленого позову заперечував та зазначив, що податкові повідомлення-рішення прийнято контролюючим органом у зв`язку з встановленням перевіркою обставин порушення ТОВ “АГРО КОМ” норм діючого законодавства, які належним чином зафіксовано у акті перевірки (а.с.102-106).

Представником позивача надано до суду відповідь на відзив (а.с.150-151).

Ухвалою суду від 22.04.2021 поновлено відповідачу строк на подання відзиву на позовну заяву, витребуваних документів, згідно ухвали суду та пояснень; прийнято поданий представником відповідача відзив на позовну заяву та копії документів (а.с.147).

Ухвалою суду від 11.05.2021 витребувано докази у Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області ( а.с.158-159).

Суд дослідивши та оцінивши надані докази встановив наступне.

ТОВ “АГРО КОМ” зареєстровано у відповідності до норм діючого законодавства як суб`єкт господарювання (а.с.221-32).

З 19.05.2003 ТОВ “АГРО КОМ” зареєстроване платником єдиного податку з юридичних осіб третьої групи за ставкою 5 % ( а.с. 33).

Рішенням Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області №165-11-28-04-09 від 07.10.2020 анульовано свідоцтво платника єдиного податку ТОВ “АГРО КОМ” на підставі самостійного подання платником податку заяви щодо відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв`язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених п.п. 298.2.2 п.298.2 ст. 298 Податкового кодексу України ( а.с.164, 163).

Згідно вказаного рішення ТОВ “АГРО КОМ” виключено з реєстру з 07.10.2020 ( а.с.164, зворотній бік).

Станом на час розгляду адміністративної справи ТОВ “АГРО КОМ” перебуває в стані припинення ( а.с. 167).

ГУ ДПС у Кіровоградській області, відповідно до пп. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20. п.п. 75.1.2 п.75.1. ст. 75. п.п. 78.1.7. п.78.1. ст.78, п.82.2 ст.82 Податкового кодексу України, на підставі наказу від 22.10.2020 року №1405-к проведено документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ «Агро Ком» з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.2017 по 30.10.2020 року, валютного законодавства за період з 01.01.2017 по 30.10.2020 року, з питань єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за період з 01.01.2011 по 30.10.2020 року, іншого законодавства за період з 01.01.2017 по 30.10.2020 року, за результатами якого складено акт від 10.11.2020 року №190/11-28-07-06/31972804 ( а.с.123-142).

Відповідно висновків зазначеного акту встановлено, зокрема порушення:

- п.п.133.1.1 п.133.1, п.133.5 ст.133, п.п. 134.1.1 п.134.1 ст. 134. п.138.1, п.138.2, п.п.138.3.1 п. 138.3 ст.138 Податкового кодексу України, п.5 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 11 "Зобов`язання", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.01.2000 року №20, п. 10, п.11, п.15 Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку 15 "Дохід" затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.11.1999 року №290, п. 7. п.18 Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку 16 "Витрати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.1999 року №318, в результаті чого занижено податок на прибуток всього у сумі 217 793,0 грн., в тому числі: за 2017 рік в сумі 63 578.0грн.; за 2018 рік в сумі 58 416,0грн.; за 2019 рік в сумі 47 701,0грн.; за 2020 рік (з 01.01.2020 по 23.10.2020 року) в сумі 48 098,0грн.;

- п.49.1, пп.49.18.3 п. 49.18 ст.49, п. 137.4.3 п. 137.4 ст.137 Податкового кодексу України, в результаті чого не подано податкові декларації з податку на прибуток підприємств до податкового органу за 2017, 2018, 2019, 2020 (з 01.01.2020 по 23.10.2020) роки (а.с.138).

ТОВ «Агро Ком» подано до ГУ ДГІС у Кіровоградській області заперечення від 23.11.2020 року вих. № 12 на акт перевірки від 10.11.2020 року №190/11-28-07-06/31972804 ( а.с.111-114).

За результатами розгляду заперечення від 23.11.2020 року вих. № 12 (вх. №27275/10 від 24.11.2020 року), висновки акту перевірки залишено без змін (висновок від 02.12.2020 року №13/11-28-07-06/31972804). Платнику податків надано відповідь на заперечення згідно листа ГУ ДПС у Кіровоградській області від 03.12.2020 року №408/12/11-28-07-06-07 ( а.с.122).

На підставі висновків акту перевірки та у зв`язку із встановленим порушенням відповідачем прийнято:

- податкове повідомлення-рішення №00007510706 від 07.12.2020, яким позивачеві збільшено суму грошового зобов`язання за платежем податок на прибуток приватних підприємств на суму 217 793 грн. та за штрафними (фінансовими) санкціями в розмірі 42 424 грн. (а.с.108);

- податкове повідомлення-рішення №00007530706 від 07.12.2020, яким до позивача застосовано штрафні (фінансові) санкції в розмірі 680 грн. ( а.с.109).

ТОВ «Агро Ком», не погодившись з винесеними податковими повідомленнями рішеннями ГУ ДПС у Кіровоградській області від 07.12.2020 №00007530706, №00007510706 подано скаргу до Державної податкової служби України від 21.12.2020 року вих. №13 (а.с. 78-84).

За результатами розгляду скарги від 21.12.2020 року вих. №13 Державною податковою службою України винесено Рішення про результати розгляду скарги від 15.02.2021 №3442/6/99-00-06-01-05-06, яким залишено без змін податкові повідомлення - рішення від 07.12.2020 №00007530706, №00007510706, а скаргу без задоволення (а.с.85- 92).

Позивач, не погодившись із зазначеними податковими повідомленнями-рішеннями, звернувся до суду з даним позовом.

Надаючи оцінку правомірності прийняття контролюючим органом податкових повідомлень-рішень, суд зазначає наступне.

Так, відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення від №00007530706 від 07.12.2020, яким позивачеві за порушення п.п.133.1.1 п.133.1, п.133.5 ст.133, п.п. 134.1.1 п.134.1 ст. 134. п.138.1, п.138.2, п.п.138.3.1 п. 138.3 ст.138 Податкового кодексу України збільшено суму грошового зобов`язання за платежем податок на прибуток приватних підприємств на суму 217 793 грн. та за штрафними (фінансовими) санкціями в розмірі 42 424 грн. (а.с.108).

Перевіркою контролюючого органу встановлено та підтверджено в ході судового розгляду справи, що з 19.05.2003 ТОВ “АГРО КОМ” зареєстроване платником єдиного податку з юридичних осіб третьої групи за ставкою 5 % ( а.с. 33).

За період з 01.01.2017 по 30.10.2020 ТОВ «Агро Ком» задекларовано в рядку 1 податкової декларації «Загальна сума доходу за податковий (звітний) період»/«Сума доходу за податковий (звітний) період» у сумі 6 300 259,5 грн. та задекларовано єдиний податок третьої групи в сумі 315 013,0 грн.

Відповідно до наданих до перевірки установчих документів- Статуту ТОВ «АГРО КОМ», затвердженого Загальними зборами учасників, та протоколів №18/12/14-01 від 18.12.2014 року, №18/07/17-01 від 18.07.2017 року, №16/01/19-01 від 16.01.2019 року, встановлено, що:

- згідно протоколу №18/12/14-01 від 18.12.2014 року - учасником товариства є Компанія Кінтас Лімітед (СОМРАNY КINTAS LIMITED), юридична особа, що зареєстрована та діє відповідно до законодавства Республіки Кіпр, реєстраційний номер НЕ 246514 - розмір частки в статутному капіталі - 100%;

- згідно протоколу №18/07/17-01 від 18.07.2017 року учасниками товариства є Компанія Кінтас Лімітед, юридична особа, що зареєстрована та діє відповідно до законодавства Республіки Кіпр, реєстраційний номер НЕ 246514 - розмір частки в статутному капіталі - 99,9% та Компанія Девісал Лімітед (СОМРАNY DEVISAL LIMITED), юридична особа, що зареєстрована та діє відповідно до законодавства Республіки Кіпр, реєстраційний номер НЕ 236201 - розмір частки в статурному капіталі-0,1%;

- згідно протоколу №16/01/19-01 від 16.01.2019 року учасником товариства є Компанія Кінтас Лімітед (СОМРАNY КINTAS LIMITED), юридична особа, що зареєстрована та діє відповідно до законодавства Республіки Кіпр, реєстраційний номер НЕ 246514 - розмір частки в статутному капіталі - 100%.

Крім того, встановлено, що відповідно до інформаційних баз податкового органу, інформація про засновників - юридичних осіб ТОВ «Агро Ком» були:

- ТОВ «ТАГРОН» (код ЄДРПОУ 37849030) - платник податків на загальній системі оподаткування (платник податку на прибуток), частка у статутному капіталі ТОВ «Агро Ком» станом на 01.01.2017 року - 0.0%;

- КОМПАНІЯ КРАСОНІ ЛІМІТЕД (КRASONI LIMITED), (КІПР, МІСТО НІКОСІЯ, ВУЛИЦЯ ДІАГОРУ БУД.№ 4 КОРПУС КЕРМІЯ ОФІС № 104) -підприємство - нерезидент, частка у статутному капіталі ТОВ «Агро Ком» станом на 01.01.2017 року-0,0%;

- КОМПАНІЯ КІНТАС ЛІМІТЕД (СОМРАNY КINTAS LIMITED), (КІПР, МІСТО НІКОСІЯ, ВУЛИЦЯ ДІАГОРУ, КОРПУС "КЕРМІЯ",БУДИНОК 4, ОФІС№ 104) - підприємство - нерезидент, частка у статутному капіталі ТОВ «Агро Ком» станом на 01.01.2017 року - 99,9%.

- КОМПАНІЯ ДЕВІСАЛ ЛІМІТЕД (СОМРАNY DEVISAL LIMITED) (КІПР, КІПР, МІСТО НІКОСІЯ, 1097, ДІАГОРУ, 4, КЕРМІА ХАУС, КВАРТИРА/ОФІС 104) - підприємство- нерезидент, з 24.07.2017 року, частка у статутному капіталі ТОВ «Агро Ком» станом на 01.01.2017 року-0,1% ( а.с.38).

Доказів на спростування зазначених обставин представником позивача до суду не надано.

Отже, в періоді, що перевірявся контролюючим органом сукупність часток у статутному капіталі ТОВ «Агро Ком», що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнювало 100%, тобто перевищувало 25 відсотків.

В силу вимог положень п. 291.1 - 291.3 ст. 291 Податкового кодексу України встановлюються правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку.

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності - особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 цього Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених цією главою, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

Юридична особа чи фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим цією главою, та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному цією главою.

Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп фізичні та юридичні особи - нерезиденти (п.п. 291.5.7 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України).

Відповідно до пп.14.1.122 п.14.1 ст. пп.14 Податкового кодексу України нерезиденти - це: а) іноземні компанії, організації, утворені відповідно до законодавства інших держав, їх зареєстровані (акредитовані або легалізовані) відповідно до законодавства України філії, представництва та інші відокремлені підрозділи з місцезнаходженням на території України; б) дипломатичні представництва, консульські установи та інші офіційні представництва інших держав і міжнародних організацій в Україні; в) фізичні особи, які не є резидентами України.

Згідно пп. 14.1.213 п.14.1 ст. пп.14 Податкового кодексу України резиденти - це, зокрема, юридичні особи та їх відокремлені особи, які утворені та провадять свою діяльність відповідно до законодавства України з місцезнаходженням як на її території, так і за її межами.

Відповідно до п.п. 291.5.5 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп суб`єкти господарювання, у статутному капіталі яких сукупність часток, що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнює або перевищує 25 відсотків.

Відповідно до п.п. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України платники єдиного податку зобов`язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у таких випадках та в строки:

5) у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми.

Згідно пп. 298.2.1. п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України для відмови від спрощеної системи оподаткування суб`єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до контролюючого органу заяву.

Відповідно до п. 299.10 ст. 299 Податкового кодексу України реєстрація платником єдиного податку є безстроковою та може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу у разі:

1) подання платником податку заяви щодо відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв`язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, - в останній день календарного кварталу, в якому подано таку заяву;

2) припинення юридичної особи (крім перетворення) або припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем відповідно до закону - в день отримання відповідним контролюючим органом від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення;

3) у випадках, визначених підпунктом 298.2.3 пункту 298.2 та підпунктом 298.8.6 пункту 298.8 статті 298 цього Кодексу;

4) якщо у податковому (звітному) році частка сільськогосподарського товаровиробництва юридичної особи платника єдиного податку четвертої групи становить менш як 75 відсотків;

5) якщо платником єдиного податку четвертої групи не подано податкову звітність, передбачену підпунктом 295.9.1 пункту 295.9 статті 295 та підпунктом 298.8.1 пункту 298.8 статті 298 цього Кодексу.

Відповідно до п. 299.11 ст. 298 Податкового кодексу України у разі виявлення відповідним контролюючим органом під час проведення перевірок порушень платником єдиного податку першої - третьої груп вимог, встановлених цією главою, анулювання реєстрації платника єдиного податку першої - третьої груп проводиться за рішенням такого органу, прийнятим на підставі акта перевірки, з першого числа місяця, наступного за кварталом, в якому допущено порушення. У такому випадку суб`єкт господарювання має право обрати або перейти на спрощену систему оподаткування після закінчення чотирьох послідовних кварталів з моменту прийняття рішення контролюючим органом.

У разі виявлення відповідним контролюючим органом під час проведення виїзних документальних перевірок платника єдиного податку четвертої групи невідповідності вимогам підпункту 4 пункту 291.4 та пункту 291.5-1 статті 291 цього Кодексу у податковому (звітному) році або у попередніх періодах, такому платнику за такі періоди нараховуються податки та збори, від сплати яких він звільнявся як платник єдиного податку четвертої групи, та штрафні (фінансові) санкції (штрафи), передбачені главою 11 розділу II цього Кодексу. Такий платник податку зобов`язаний перейти до сплати податків за загальною системою оподаткування, починаючи з наступного місяця після місяця, у якому встановлено таке порушення.

Аналіз вказаних норм податкового законодавства дає підстави для висновку, що якщо платники єдиного податку порушують умови, визначені Податковим кодексом України щодо перебування на спрощеній системі оподаткування, то такі платники зобов`язані, перейти на сплату інших податків і зборів, визначених кодексом.

Представником позивача не надано до суду доказів, що після перевищування 25 відсотків частки у статутному капіталі ТОВ «Агро Ком», що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, товариством виконано обов`язок щодо відмови від спрощеної системи оподаткування.

Таким чином, на порушення п.п. 291.5.5 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України, ТОВ «Агро Ком» за перевіряємий період неправомірно перебувало на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності - єдиному податку 3 групи, так як статутний капітал ТОВ «Агро Ком» належить юридичній особі - нерезиденту, який не є платником єдиного податку.

Однак суд звертає увагу, що відповідно до п. 133.5 ст. 133 Податкового кодексу України не є платниками податку суб`єкти господарювання, що застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, визначені главою 1 розділу XIV цього Кодексу, крім випадків, передбачених абзацами другим та третім підпункту 133.1.1 та підпункту 133.1.4 пункту 133.1 цієї статті.

Представником відповідача не надано до суду доказів, що анулювання реєстрації позивача, як платника єдиного податку третьої групи проводено за рішенням контролюючого органу, прийнятим на підставі акта перевірки, з першого числа місяця, наступного за кварталом, в якому допущено порушення позивачем податкового законодавства щодо перебування на спрощеній системи оподаткування.

Так, анулювання реєстрації позивача, як платника єдиного податку третьої групи відбулося з 07.10.2020, а не з першого числа місяця, наступного за кварталом, в якому допущено порушення позивачем вимог Податкового кодексу України щодо перебування на спрощеній системі оподаткування.

Тобто саме, з 07.10.2020 позивач втратив статус платника єдиного податку третьої групи, а тому нарахування відповідачем податкового зобов`язання позивачу з податку на прибуток з 2017 року по 2020 рік у розмірі 217 793 грн. за загальною системою оподаткування, є протиправним.

З огляду на викладене податкове повідомлення-рішення від №00007530706 від 07.12.2020, яким позивачеві за порушення п.п.133.1.1 п.133.1, п.133.5 ст.133, п.п. 134.1.1 п.134.1 ст. 134. п.138.1, п.138.2, п.п.138.3.1 п. 138.3 ст.138 Податкового кодексу України збільшено суму грошового зобов`язання за платежем податок на прибуток приватних підприємств на суму 217 793 грн. та за штрафними (фінансовими) санкціями в розмірі 42 424 грн. (а.с.108) підлягає скасуванню.

Щодо податкового повідомлення-рішення №00007530706 від 07.12.2020, яким до позивача застосовано штрафні (фінансові) санкції в розмірі 680 грн. за неподання податкові декларації з податку на прибуток підприємств до податкового органу за 2017, 2018 роки ( а.с.109), суд зазначає наступне.

Так, перевіркою контролюючого органу встановлено, що ТОВ «Агро Ком» у періоді, за який проводилась перевірка, неправомірно застосовувало спрощену систему оподаткування, та відповідно до вимог пп. 133.1.1 п.133.1 п.133.5 ст.133 Податкового кодексу України, ТОВ «Агро Ком» в періоді, що перевіряється являється платником податку на прибуток.

А саме, позивачем порушено п.49.1, пп.49.18.3 п. 49.18 ст.49, п. 137.4.3 п. 137.4 ст.137 Податкового кодексу України, в результаті чого не подано податкові декларації з податку на прибуток підприємств до податкового органу за 2017, 2018, 2019, 2020 (з 01.01.2020 по 23.10.2020) роки (а.с.138).

Відповідно до п. 297.1. ст. 297 Податкового кодексу України, платники єдиного податку звільняються від обов`язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

1) податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених абзацами другим і третім підпункту 133.1.1 та підпунктом 133.1.4 пункту 133.1 статті 133 цього Кодексу.

Як вже зазначено судом позивач з 07.10.2020 втратив статус платника єдиного податку третьої групи, а тому висновки відповідача щодо обов`язку позивача подати податкові декларації з податку на прибуток підприємств до податкового органу за 2017, 2018, 2019, 2020 роки є необґрунтованими, отже податкове повідомлення-рішення №00007530706 від 07.12.2020 є протиправним та підлягає скасуванню.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, оскаржувані податкові повідомлення-рішення прийнято відповідачем: не на підставі та не у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; необґрунтовано, тобто без урахування усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення; нерозсудливо; непропорційно, зокрема без дотримання необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення, тому вони є протиправними та підлягають скасуванню.

Згідно з ч.1 ст.139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

При зверненні до суду позивачем понесені судові витрати зі сплати судового збору в сумі 3 913,45 грн. (а.с.1), а тому суд стягує на користь ТОВ «Агро Ком» документально підтверджені судові витрати (судовий збір) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Кіровоградській області.

Керуючись ст.ст.132, 139, 242-246, 255, 293, 295-297 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю “АГРО КОМ” (вул. Центральна, 161, м. Мала Виска, Маловисківський район, Кіровоградська область, 26000, код ЄДРПОУ 31972804) до Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області (вул. Велика Перспективна, 55 м. Кропивницький, 25006, код ЄДРПОУ 39393260) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень задовольнити.

Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення №00007530706 та №00007510706 від 07.12.2020 винесені Головним управлінням Державної податкової служби у Кіровоградській області.

Стягнути на користь товариства з обмеженою відповідальністю “АГРО КОМ” понесені ним судові витрати (судовий збір) у розмірі 3 913,45 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної податкової служби в Кіровоградській області.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення суду може бути оскаржено до Третього апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення за правилами, встановленими ст.ст.293, 295 - 297 КАС України.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду А.В. Сагун