
РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
і м е н е м У к р а ї н и
29 квітня 2021 року м. Рівне №460/206/21
Рівненський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді О.М. Дудар, розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом
ОСОБА_1 доКомунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради про визнання протиправними дії та зобов`язання вчинення певних дій, В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 (далі – позивач) звернувся з позовом до Комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради (далі – відповідач), за змістом якого просив суд визнати протиправними дії відповідача щодо ненадання належної відповіді на запит про надання інформації від 27.11.2020 №23-2/10.20 та зобов`язати відповідача надати відповідь на даний запит.
Позовні вимоги обґрунтовано тим, що відповідач порушив вимоги Закону України "Про доступ до публічної інформації", не надав повної відповіді на запит позивача.
Ухвалою суду від 05.02.2021 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження та вирішено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні), встановлено відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву.
Відповідачем подано відзив на позовну заяву, за змістом якого позовні вимоги є безпідставними, оскільки листом від 14.12.2020 позивачу надано обґрунтовану та правомірну відповідь з відповідними документами. Крім того, запитувана інформація стосується конкретних осіб, зокрема тренера-викладача ОСОБА_2 та спортсменів з інвалідністю, що у нього тренуються, що відповідно до вимог чинного законодавства є конфіденційною інформацією. Просив у задоволенні позову відмовити.
Позивачем подано відповідь на відзив на позовну заяву, за змістом якої запитувана інформація містить суспільний інтерес, адже діяльність та функціонування відповідача, в тому числі й виплата заробітних плат працівникам, здійснюється переважно за кошти місцевого бюджету. Саме з метою контролю за видатками місцевого бюджету позивач намагається отримати документи, що підтверджували б раціональність використання відповідачем бюджетних коштів. Просив позов задовольнити.
Від відповідача надійшли заперечення, за змістом яких позовні вимоги є необґрунтованими. Вказав, що є розпорядником інформації лише щодо використання бюджетних коштів, а запитувана позивачем інформація до такої не належить. Надати списки навчальних груп та журнали груп відповідач не має можливості, оскільки такі містять особисті (персональні) дані про спортсменів, зокрема й інформацію щодо їх контактних даних та діагнозів. Поширення зазначеної інформації може завдати матеріальну та моральну шкоду спортсменам, що мають інвалідність. Просив у задоволенні позову відмовити у повному обсязі.
Розглянувши позовну заяву та відзив, дослідивши письмові докази, суд встановив наступні фактичні обставини справи та відповідні їм правовідносини.
23.10.2020 ОСОБА_1 звернувся до Комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради із запитом №23/10.20 про надання інформації (а.с.8).
У вказаному запиті позивач просив відповідача надати "витяги з наказів за 2015-2020 роки про відання спортсменів Комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради за кожен рік окремо, у яких по прізвищам, ім`ям та по батькові вказати таких спортсменів (із картками обліку спортсменів) та закріплених згідно наказів їхнього тренера-викладача ОСОБА_2 з 36-годинним тижневим навантаженням".
На запит ОСОБА_1 від 23.10.2020 відповідачем надано відповідь від 03.11.2020 №195, згідно з якою упродовж 2015-2020 років РРЦ "Інваспорт" не віддавав своїх спортсменів відділення дзюдо (тренер Романкевич В.Я.) в інші заклади, установи, а відтак накази про їх віддання відсутні (а.с.9).
27.11.2020 ОСОБА_1 звернувся до Комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради з уточнюючим запитом №23-2/10.20 про надання інформації (а.с.10).
У вказаному запиті позивач просив відповідача надати:
- копії наказів про зарахування у групи (секції) спортсменів-інвалідів з вадами зору, згідно з відомостями набору (добору), оформленими за 2015-2020 роки за кожен рік окремо та закріплених згідно з наказами їхнього тренера-викладача ОСОБА_2 з 36-годинним тижневим навантаженням;
- витяги з журналів обліку роботи тренера-викладача ОСОБА_2 з розкладом занять по півріччях (рік), списки спортсменів щомісячно, обліку відвідування спортсменів щомісячно та кількості відпрацьованих годин з підписом тренера-викладача з 2015 по 2020 роки;
- документи, накази з погоджувальним розкладом занять відповідними посадовими особами, де підтверджують конкретизоване місце проведення тренувань спортсменів-інвалідів з вадами зору.
У цьому запиті ОСОБА_1 наголосив, що не вимагає від розпорядника інформації персональних даних про спортсменів, що тренуються у Комунальному закладі "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт". Імена спортсменів, зазначені в журналах обліку, на думку позивача не є інформацією, за допомогою якої можна ідентифікувати конкретну особу. Крім того, просив у разі наявності застережень розпорядника інформації щодо розповсюдження конфіденційної інформації, якою він володіє, надати документи з приховуванням персональних даних спортсменів.
На запит позивача від 27.11.2020 відповідач листом від 14.12.2020 №216 (а.с.11) надав відповідь, згідно з якою Комунальний заклад "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради є юридичною особою, що фінансується з обласного бюджету, а тому в межах свої повноважень може надавати лише інформацію щодо використання бюджетних коштів. Надання запитуваної інформації не входить до компетенції закладу в порядку Закону України "Про доступ до публічної інформації". Тренери РРЦ "Інваспорт", у тому числі ОСОБА_2 , не видають жодних наказів про "закріплення". Журнал обліку роботи тренера – це документ службового використання, який не містить інформації про використання бюджетних коштів. Окремий розклад занять (тренувань) спортсменів з інвалідністю з вадами зору в РРЦ "Інваспорт" не затверджується. Інформація про розклад занять, що проводиться усіма тренерами закладу із спортсменами з інвалідністю усіх нозологій, є у вільному доступі та розміщена на інформаційних стендах у приміщенні РРЦ "Інваспорт".
Зазначеною відповіддю позивачу також надано копії наказів РРЦ "Інваспорт" про затвердження списків навчальних груп тренерів РРЦ "Інваспорт" на 2015-2016, 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 навчальні роки (а.а.с.12-17).
Вважаючи, що відповідач порушив його право на отримання повної достовірної відповіді на запит, ОСОБА_1 звернувся із даним позовом до суду.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.
Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч.2 ст.34 Конституції України, кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати й поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Згідно зі ст.1 Закону України "Про інформацію" від 02.10.1992 №2657-ХІІ (далі - Закон №2657-ХІІ), інформація - це будь-які відомості та/або дані, які можуть бути збережені на матеріальних носіях або відображені в електронному вигляді.
Частиною 1 статті 5 Закону №2657-ХІІ встановлено, що кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.
Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб`єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес, визначає Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 №2939-VI (далі - Закон №2939-VІ).
Відповідно до ст.1 Закону №2939-VІ, публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб`єктами владних повноважень своїх обов`язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб`єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.
Відповідно до ч.1 ст.2 Закону №2939-VІ, метою цього Закону є забезпечення прозорості та відкритості суб`єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.
Право на доступ до публічної інформації гарантується обов`язком розпорядників інформації надавати та оприлюднювати інформацію, крім випадків, передбачених законом (п.1 ч.1 ст.3 Закону №2939-VІ).
Доступ до публічної інформації відповідно до цього Закону здійснюється на принципах: 1) прозорості та відкритості діяльності суб`єктів владних повноважень; 2) вільного отримання, поширення та будь-якого іншого використання інформації, що була надана або оприлюднена відповідно до цього Закону, крім обмежень, встановлених законом; 3) рівноправності, незалежно від ознак раси, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак (ч.1 ст.4 Закону №2939-VІ).
Згідно з п.2 ч.1 ст.5 Закону №2939-VІ, доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію.
Відповідно до ч.1 ст.19 Закону №2939-VІ, запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Згідно з ч.2 ст.19 Закону №2939-VІ, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Частина 5 статті 19 Закону №2939-VІ передбачає, що запит на інформацію має містити: 1) ім`я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв`язку, якщо такий є; 2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; 3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
Судом встановлено, що вимоги щодо форми та змісту запиту на отримання публічної інформації були дотримані позивачем, запит належним чином оформлений, відповідачем отриманий.
Відповідно до ст.12 Закону №2939-VІ, суб`єктами відносин у сфері доступу до публічної інформації є: 1) запитувачі інформації - фізичні, юридичні особи, об`єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб`єктів владних повноважень; 2) розпорядники інформації - суб`єкти, визначені у статті 13 цього Закону; 3) структурний підрозділ або відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації розпорядників інформації.
Частиною 1 статті 13 Закону №2939-VI встановлено, що розпорядниками інформації для цілей цього Закону визнаються, зокрема, юридичні особи, що фінансуються з державного, місцевих бюджетів, бюджету Автономної Республіки Крим, - стосовно інформації щодо використання бюджетних коштів.
За приписами ч.2 ст.13 Закону №2939-VІ, до розпорядників інформації, зобов`язаних оприлюднювати та надавати за запитами інформацію, визначену в цій статті, у порядку, передбаченому цим Законом, прирівнюються суб`єкти господарювання, які володіють, зокрема, іншою інформацією, що становить суспільний інтерес (суспільно необхідною інформацією).
Згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Комунальний заклад "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради (ідентифікаційний код: 21081497; місцезнаходження: 33028, Рівненська область, місто Рівне, вул.Поштова, буд.5) зареєстровано як юридичну особу 16.06.1993 (номер запису 16081200000004260 від 10.11.2006). Засновником юридичної особи є Рівненська обласна рада. Організаційно-правова форма: комунальна організація (установа, заклад). Види діяльності закладу за КВЕД: 93.19 Інша діяльність у сфері спорту (а.с.52).
Рішенням Рівненської обласної ради від 29.11.2019 №1527 "Про перейменування та затвердження в новій редакції Положення комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради" Комунальний заклад Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради” перейменовано в Комунальний заклад "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради (а.с.51).
Зазначеним рішенням затверджено Положення Комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради" (далі - Положення) (https://ror.gov.ua/rishennya-oblasnoyi-radi-7-sklikannya/1527-pro-pereimenuvannya-ta-zatverdzhennya-v-novii-redakciyi).
Згідно з п.1.1 Положення, Комунальний заклад "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради" (далі – Регіональний центр) – є спеціалізованим закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю на регіональному рівні та проводить відповідні заходи з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивної реабілітації.
Регіональний центр є об`єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.
Регіональний центр є правонаступником усіх прав та обов`язків комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Рівненської обласної ради, засновником якого є Рівненська обласна державна адміністрація, відповідно до розпорядження Представника Президента України в області від 16.06.1993 №281.
Відповідно до п.1.8 Положення, за своїм правовим статусом Регіональний центр є комунальним закладом, бюджетною установою та фінансується з обласного бюджету.
Регіональний центр є розпорядником бюджетних коштів та самостійно розпоряджається коштами (п.4.8 Положення).
Враховуючи те, що відповідач є бюджетною установою та фінансується з обласного бюджету, а зажадана позивачем інформація й документи є базою для оплати праці тренера-викладача, тобто безпосередньо стосується використання бюджетних коштів, суд дійшов висновку, що відповідач в розумінні статті 12 Закону №2939-VI, є розпорядником запитуваної інформації, а позивач – запитувачем інформації.
Згідно з ч.2 ст.29 Закону №2657-ХІІ, предметом суспільного інтересу вважається інформація, яка свідчить про загрозу державному суверенітету, територіальній цілісності України; забезпечує реалізацію конституційних прав, свобод і обов`язків; свідчить про можливість порушення прав людини, введення громадськості в оману, шкідливі екологічні та інші негативні наслідки діяльності (бездіяльності) фізичних або юридичних осіб тощо.
Отже, суд відхиляє посилання позивача на те, що запитувана ним інформація має суспільний інтерес, оскільки останнім такого не доведено.
Частиною першою статті 6 Закону №2939-VI передбачено, що інформацією з обмеженим доступом є: 1) конфіденційна інформація; 2) таємна інформація; 3) службова інформація.
Обмеження доступу до інформації здійснюється відповідно до закону при дотриманні сукупності таких вимог: виключно в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи кримінальним правопорушенням, для охорони здоров`я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя; розголошення інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам; шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні (ча.2 ст.6 Закону № 2939-VI).
Відповідно до ч.7 ст.6 Закону №2939-VI , обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.
Згідно з ч.1 ст.7 Закону №2939-VI, конфіденційна інформація - інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб`єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов. Не може бути віднесена до конфіденційної інформація, зазначена в частині першій і другій статті 13 цього Закону.
За приписами ч.ч.1, 2 ст.11 Закону №2657-XII, інформація про фізичну особу (персональні дані) - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.
Не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров`я, а також адреса, дата і місце народження.
Як встановлено судом, у запиті на інформацію позивач, зокрема, просив надати витяги з журналу обліку роботи тренера, списки спортсменів, облік відвідування спортсменів.
Суд зазначає, що до конфіденційної інформації про фізичну особу, відповідно до положень Закону №2657-XII належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров`я, а також адреса, дата і місце народження.
Поряд з цим, прізвище, ім`я та по батькові особи не віднесено до конфіденційної інформації про фізичну особу.
Крім того, положення ч.2 ст.6 Закону №2939-VI передбачають вимоги до обмеження доступу до інформації, а не підстави для надання такого доступу. Такий підхід ґрунтується на тому, що статтею 1 цього Закону закріплена презумпція відкритості публічної інформації, доступ до якої може бути обмеженою лише у разі, якщо розпорядник інформації обґрунтує це на підставі "трискладового тесту". Отже, тягар доведення того, що доступ до інформації може бути обмежений, покладається на розпорядника публічної інформації.
Таким чином, відмова у наданні інформації є обґрунтованою у разі, якщо розпорядник в листі вказує, якому саме з інтересів загрожує розголошення запитуваної інформації, в чому полягає істотність шкоди цим інтересам від її розголошення, чому шкода від оприлюднення такої інформації переважає право громадськості знати цю інформацію в інтересах національної безпеки, економічного добробуту чи прав людини.
Частиною першою статті 22 Закону №2939-VI передбачено, що розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту в таких випадках: розпорядник інформації не володіє і не зобов`язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит (пункт 1); інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 цього Закону (пункт 2); особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 цього Закону фактичні витрати, пов`язані з копіюванням або друком (пункт 3); не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною п`ятою статті 19 цього Закону (пункт 4).
Зі змісту наведеної норми вбачається, що встановлений статтею 22 Закону України №2939-VI перелік підстав для відмови у задоволенні запиту на інформацію є вичерпним і не підлягає розширеному тлумаченню.
Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації (ч.2 ст.22 Закону №2939-VI).
Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов`язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником (ч.3 ст.22 Закону №2939-VI).
Відсутність висновку розпорядника інформації щодо наявності хоча б однієї з трьох підстав, передбачених указаною правовою нормою, означає, що відмова у доступі до публічної інформації є необґрунтованою.
Згідно із ч.3 ст. 10-1 Закону №2939-VI, публічна інформація, що містить персональні дані фізичної особи, оприлюднюється та надається на запит у формі відкритих даних у разі додержання однієї з таких умов: 1) персональні дані знеособлені та захищені відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"; 2) фізичні особи (суб`єкти даних), персональні дані яких містяться в інформації у формі відкритих даних, надали свою згоду на поширення таких даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"; 3) надання чи оприлюднення такої інформації передбачено законом; 4) обмеження доступу до такої інформації (віднесення її до інформації з обмеженим доступом) заборонено законом.
Суд враховує, що ні Закон №2939-VI, ні Закон №2657-ХІІ не встановлюють обмежень щодо надання запитуваної позивачем інформації в частині прізвища, імені та по батькові.
Судом встановлено, що відповідач у листі від 14.12.2020 №216 посилається на те, що запитувані документи містять інформацію з обмеженим доступом (конфіденційну) - персональні дані осіб, які не надавали згоди на її розголошення.
Поряд з цим, як зазначено судом вище, обмеженою у доступі може бути лише інформація, а не документ, який її містить. Відтак, з урахуванням положень Закону №2939-VI у разі запиту на документ, який містить інформацію з обмеженим доступом, її розпорядник повинен надати вказаний документ, забезпечивши при цьому неможливість доступу до обмеженої (у даному випадку конфіденційної) інформації.
Крім того, у поданому запиті позивач наголосив на тому, що не вимагає від розпорядника інформації персональних даних про спортсменів, та просив надати відповідні документи із приховуванням зазначених даних.
Таким чином, суд приходить до висновку про протиправність відмови відповідача у наданні позивачу витягів з журналів обліку роботи тренера- викладача ОСОБА_2 , списків спортсменів, обліку відвідування спортсменів з 2015 по 2020 рік.
У сукупності викладеного, суд вважає, що порушене право позивача на отримання публічної інформації підлягає захисту шляхом визнання протиправними дій відповідача щодо надання неповної відповіді на запит від 27.11.2020 та зобов`язання надати відповідь на запит із забезпеченням при цьому неможливості доступу до інформації з обмеженим доступом.
Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст.78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідач належними та допустимими доказами не довів правомірність своїх дій.
Отже, позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню.
Враховуючи приписи ст.139 Кодексу адміністративного судочинства України, суд стягує на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача витрати у виді судового збору у сумі 908,00грн, що сплачені згідно з квитанцією від 01.02.2021 №8 (а.с.23).
Керуючись статтями 241-246, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
В И Р І Ш И В :
Позов ОСОБА_1 до Комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради про визнання протиправними дії та зобов`язання вчинення певних дій задовольнити.
Визнати протиправними дії Комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради щодо ненадання належної відповіді на запит ОСОБА_1 від 27.11.2020 № 23-2/10.20.
Зобов`язати Комунальний заклад "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради надати ОСОБА_1 інформацію, зажадану ним у запиті від 27.11.2020 № 23-2/10.20, із забезпеченням неможливості доступу до обмеженої (конфіденційної) інформації.
Стягнути на користь ОСОБА_1 за рахунок бюджетних асигнувань Комунального закладу "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради судові витрати зі сплати судового збору у сумі 908,00грн.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або справу розглянуто в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Позивач: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ).
Відповідач: Комунальний заклад "Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Рівненської обласної ради (вул.Поштова, буд.5, м.Рівне, 33028, ідентифікаційний код 21081497).
Рішення складено 29 квітня 2021 року.
Суддя О.М. Дудар