Постанова № 96558700, 23.04.2021, Біляївський районний суд Одеської області

Дата ухвалення
23.04.2021
Номер справи
496/708/21
Номер документу
96558700
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України

Справа № 496/708/21

Провадження № 3/496/557/21

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 квітня 2021 року суддя Біляївського районного суду Одеської області Пасечник М.Л. розглянувши матеріали, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,

проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,

працюючого директором комунального підприємства «Велико-Дальницьке виробниче управління житлово-комунального господарства»,

за вчинення адміністративних правопорушень передбачених ч.1 ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В:

До Біляївського районного суду Одеської області 18.02.2021 року надійшли матеріали справ про адміністративні правопорушення від Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за вчинення адміністративних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Постановою Біляївського районного суду Одеської області від 01.04.2021 року справи про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП, було об`єднано в одне провадження.

Згідно протоколів про адміністративні правопорушення, пов`язаних з корупцією вбачається, що ОСОБА_1 будучи директором комунального підприємства «Велико-Дальницьке виробниче управління житлово-комунального господарства» (далі КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ»), тобто посадовою особою юридичної особи публічного права, яка відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» і Примітки до ст. 172-7 КУпАП є суб`єктом, на якого поширюється дія цього Закону, не повідомив безпосереднього керівника, а саме орган управління Великодальницьку сільську раду Біляївського району Одеської області про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час укладання трудового договору та підписання наказів, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час укладання трудового договору на виконання робіт №01-10 від 01.10.2019 року та підписання наказів «Про надання премії» працівникам підприємства, на підставі якого нарахував премії працівникам підприємства, у тому числі собі особисто; №15-К від 31.07.2020 року, №5-К від 28.02.2020 року, №26-К від 30.09.2019 року, №20-К від 30.07.2019 року, №3-К від 31.01.2020 року, №29-К від 30.10.2019 року, №11-К від 30.04.2020 року, №23-К від 29.08.2019 року, №14-К від 30.06.2020 року, №13-К від 29.05.2020 року, №15-К від 27.06.2019 року, №10-К від 31.05.2019 року, №8-К від 31.03.2020 року, чим порушив вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», щодо врегулювання конфлікту інтересів та скоїв адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП визнав та розкаявся у вчиненому.

Прокурор вважав, що протоколи складені з дотриманням вимог КУпАП, в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, тому просив визнати його винним у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, оцінивши надані докази, суд дійшов до наступних висновків.

Згідно ст. 68 Конституції України кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Відповідності до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» визначено, що правопорушення, пов`язане з корупцією - це діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», посадова особа місцевого самоврядування - особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваження у здійсненні організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій і отримує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету.

Згідно Рішення 23 сесії 23 скликання Великодальницької сільської ради Біляївського району Одеської області від 11.09.2001 року №503-ХХІІІ було затверджено статут КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» з подальшою реєстрацією його в Біляївській райдержадміністрації та прийнято на посаду керівника виробничого управління житлово-комунального господарства ОСОБА_1 .

18.01.2018 року між Великодальницькою сільською радою Біляївського району Одеської області, яка є органом управління майном, в особі голови ОСОБА_2 та ОСОБА_1 укладено «Контракт з директором КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», у якому визначено, що керівник є повноважним представником підприємства під час реалізації повноважень, функцій, обов`язків, визначених статутом підприємства, іншими нормативними актами, та підзвітний Органу управління майном у межах, встановлених законодавством, статутом підприємства та цим контрактом.

Згідно Контракту керівник здійснює поточне (оперативне) керівництво підприємством, організовує його виробничо-господарську, соціально-побутову та іншу діяльність, забезпечує виконання завдань, передбачених законодавством, статутом підприємства та контрактом.

Згідно відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Статуту засновником КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» (код ЄДРПОУ 31609753, юридична адреса: Одеська область, Біляївський район, с. Великий Дальник, вул. Б. Хмельницького, 3), є орган місцевого самоврядування - Великодальницька сільська рада Біляївського району Одеської області (код ЄДРПОУ 04377693, юридична адреса: Одеська область, Біляївський район, с. Великий Дальник, вул. Б. Хмельницького, 3). Відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань організаційно-правовою формою КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» є комунальне підприємство та юридичною особою публічного права.

Вимогами ст. 6 Статуту КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» управління підприємством здійснює його керівник - директор. Директор підприємства самостійно вирішує питання діяльності: несе повну відповідальність за стан та діяльність підприємства, діє без довіреності від імені підприємства, представляє його в усіх установах та організаціях; розпоряджається коштами і майном відповідно до чинного законодавства; укладає договори, видає доручення, відкриває в установах банків розрахунковий та інші рахунки; несе відповідальність за формування та виконання фінансових планів.

Таким чином, директор КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» ОСОБА_1 є посадовою особою юридичної особи публічного права, яка прирівнюється до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб`єктом відповідно до пп. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», та Примітки до ст. 172-7 КУпАП, та на нього поширюється дія цього Закону, і він зобов`язаний виконувати вимоги Закону України «Про запобігання корупції», в тому числі зазначених у ст. 28 вказаного Закону.

Відповідно до п.9 ст. 1 вказаного Закону України «Про запобігання корупції» правопорушення, пов`язане з корупцією - діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції», за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

Статтею 1 Закону України «Про запобігання корупції» та п. 2 Примітки до ст. 172-7 КУпАП, під реальним конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання вказаних повноважень.

Приватний інтерес - будь- який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв`язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях (ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції»).

У ст. 41 Закону України «Про запобігання корупції» встановлено: особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, діють неупереджено, незважаючи на приватні інтереси, особисте ставлення до будь-яких осіб, на свої політичні погляди, ідеологічні, релігійні або інші особисті погляди чи переконання.

Згідно ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов`язані: 1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; 2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; 3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; 4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.

У ч.1 ст. 172-7 КУпАП встановлюється відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.

Згідно листа Великодальницької сільської ради Біляївського району Одеської області №118/02-20 від 26.01.2021 року будь-яких повідомлень від директора КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» ОСОБА_1 щодо виникнення в нього реального конфлікту інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» в період з 01.01.2019 року по теперішній час на адресу Великодальницької сільської ради не надходило.

Під час дослідження матеріалів встановлено, що директор КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» ОСОБА_1 виконуючи передбачені Статутом та Контрактом службові повноваження, підписував вищезазначені накази «Про надання премії» працівникам підприємства, в якому нарахував премії працівникам підприємства, в тому числі собі особисто в розмірі 50% від окладу.

Згідно ст. 2 Закону України «Про оплату праці» основна заробітна плата - це винагорода за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норми часу, виробітку, обслуговування, посадові обов`язки). Вона встановлюється у вигляді тарифних ставок (окладів) і відрядних розцінок для робітників та посадових окладів для службовців. Додаткова заробітна плата - це винагорода за працю понад установлені норми, за трудові успіхи та винахідливість і за особливі умови праці. Вона включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством; премії, пов`язані з виконанням виробничих завдань і функцій.

Тобто премія за інтенсивність та особливий характер роботи являється видом додаткової заробітної плати та не включається до основної. Відповідно до Розрахункових відомостей нарахованих грошових коштів директору КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» ОСОБА_1 премія або нараховується або не нараховується за окремим пунктом розрахункової відомості та за рішенням директора ОСОБА_1 .

Таким чином, директор КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» ОСОБА_1 , маючи суперечність між приватним інтересом та його службовими повноваженнями, вираженими у одноосібній службовій можливості ОСОБА_1 розпоряджатися коштами КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», застосовувати заходи заохочення працівників підприємства, що вплинуло на об`єктивність та неупередженість прийняття рішення, і виразилось в підписанні наказів «Про надання премії» працівникам підприємства, та наявним майновим інтересом, вираженим в покращенні його матеріального становища та отримання додаткових грошових коштів, перебував в умовах реального конфлікту інтересів та не врегулював його.

Крім того, директор КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» ОСОБА_1 , будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» і Примітки до ст. 172-7 КУпАП, в порушення п.2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив безпосереднього керівника, а саме орган управління Великодальницьку сільську раду Біляївського району Одеської області, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час укладання Трудового договору №01-10 на виконання роботи від 01.10.2019 року, між роботодавцем - КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», в особі директора ОСОБА_1 та працівником, фізичною особою ОСОБА_1 , із самим собою, згідно якого працівник ОСОБА_1 зобов`язується за дорученням роботодавця КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», в особі директора ОСОБА_1 , виконати роботи з безпечної експлуатації систем газопостачання та газового обладнання на об`єктах Великодальницької сільської ради, за що отримав заробітну плату, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Під час дослідження матеріалів встановлено, що п. 14 та п. 15 «Контракту з директором КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», укладеного 18.01.2018 року, між Великодальницькою сільською радою Біляївського району Одеської області, яка є Органом управління майном, в особі голови ОСОБА_2 та ОСОБА_1 визначено, що керівник укладає трудові договори з працівниками відповідно до чинного законодавства. Керівник зобов`язаний вжити заходів для створення на кожному робочому місці умов праці відповідно до вимог нормативних актів, а також забезпечити додержання прав працівників, гарантованих законодавством про працю. При укладенні трудових договорів з працівниками, визначенні та забезпеченні умов їх праці та відпочинку, Керівник керується трудовим законодавством з урахуванням галузевих особливостей, передбачених статутом підприємства, генеральною та галузевою угодами, колективним договором і фінансовими можливостями підприємства.

Згідно ст. 21 КЗпП України та абз. 5 Роз`яснення Міністерства юстиції України «Трудовий договір та його види» від 20.12.2011 року, трудовим договором є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою» за якою працівник зобов`язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов`язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Так, 01.10.2019 року директор КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» ОСОБА_1 виконуючи передбачені Статутом та Контрактом службові повноваження, уклав Трудовий договір №01-10 на виконання роботи від 01.10.2019 року, між роботодавцем - КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», в особі директора ОСОБА_1 та працівником, фізичною особою ОСОБА_1 , згідно якого працівник ОСОБА_1 зобов`язується за дорученням роботодавця КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», в особі директора ОСОБА_1 , виконати роботи з безпечної експлуатації систем газопостачання та газового обладнання на об`єктах Великодальницької сільської ради, за що отримав заробітну плату. Строк дії даного договору визначений п. 9.1 та починається з 01.10.2019 року, а закінчується 15.04.2020 року. Протоколом погодження договірної ціни по Трудовому договору №01-10 від 01.10.2019 року визначено заробітну плату за роботи по відповідальності за безпечну експлуатацію систем газопостачання та газового обладнання на об`єктах Великодальницької сільської ради. Крім того, відповідно до п. 7 розрахункових відомостей про нарахування заробітної плати директору КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» ОСОБА_1 , останньому в період з листопада 2019 року по квітень 2020 року щомісячно нараховувалась заробітна плата за виконання робіт по трудовому договору.

Враховуючи вищевказане, директор КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» ОСОБА_1 , маючи суперечність між приватним інтересом та його службовими повноваженнями, вираженими у одноосібній службовій можливості ОСОБА_1 розпоряджатися коштами КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», застосовувати заходи заохочення працівників підприємства, що вплинуло на об`єктивність та неупередженість прийняття рішення, і виразилось в укладанні Трудового договору №01-10 на виконання роботи від 01.10.2019 року, між роботодавцем - КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ» в особі директора ОСОБА_1 та працівником, фізичною особою ОСОБА_1 , та наявним майновим інтересом, вираженим в покращенні свого матеріального становища та отримання додаткових грошових коштів, перебував в умовах реального конфлікту інтересів та не врегулював його.

З урахуванням викладеного встановлено, що ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директораКП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, яка прирівнюється до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, достовірно знаючи, що приймає рішення, щодо укладання вищезазначеного Трудового договору №01-10 на виконання роботи від 01.10.2019 року, не повідомив безпосереднього керівника (орган управління майном) - Великодальницьку сільську раду Біляївського району Одеської області, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, чим порушив п.2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст.172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Разом з тим, відповідно до ч.2 ст. 172-7 КУпАП, встановлюється відповідальність за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Крім того, вина ОСОБА_1 , у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, повністю доведена та підтверджується зібраними в справі доказами, а саме: протоколами про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 16.02.2021 року №171, №172, №151, 170, 169, 168, 167, 166, 165, 164, 163, 162, 161, 160, 159, 158, 155, 154, 157, 156, 153, 152, 149, 145, 146, 148, 147, наказами: «Про надання премії» працівникам підприємства, на підставі якого нарахував премії працівникам підприємства, у тому числі собі особисто у розмірі 50% від окладу: №15-К від 31.07.2020 року, №5-К від 28.02.2020 року, №26-К від 30.09.2019 року, №20-К від 30.07.2019 року, №3-К від 31.01.2020 року, №29-К від 30.10.2019 року, №11-К від 30.04.2020 року, №23-К від 29.08.2019 року, №14-К від 30.06.2020 року, №13-К від 29.05.2020 року, №15-К від 27.06.2019 року, №10-К від 31.05.2019 року, №8-К від 31.03.2020 року, Трудовим договором №01-10 на виконання роботи від 01.10.2019 року, листом Великодальницької сільської ради №118/02-20 від 26.01.2021 року, Рішенням Великодальницької сільської ради про прийняття ОСОБА_1 на посаду керівника житлово комунального господарства, Контрактами з директором КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ від 18.01.2018 року та 31.08.2020 року між Великодальницькою сільською радою Біляївського району Одеської області, яка є органом управління майном, в особі голови ОСОБА_2 та ОСОБА_1 , Наказом про прийняття на роботу ОСОБА_1 в КП «Велико-Дальницьке ВУЖКГ», відомості нарахування заробітної плати ОСОБА_1 за 2019-2020 роки, наказами за 2019-2020 роки, розрахунковими відомостями за 2019-2020 роки, поясненнями ОСОБА_1 від 27.01.2021 року, штатними розписами, поясненнями ОСОБА_1 , рапортами оперуповноваженого УСР в Одеській області ДСР НП України старшого лейтенанта поліції Іщук Б.

Враховуючи все вищевикладене, суд дійшов висновку, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП за кваліфікуючою ознакою не повідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а також за ч.2 ст.172-7 КУпАП за кваліфікуючою ознакою вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Згідно ст. 23 КУпАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.

Відповідно до ч.2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.

Суд при накладенні стягнення враховує: ступінь суспільної небезпеки правопорушення, особистість правопорушника, ступінь його провини, майновий стан.

Обставину, яка відповідно до ст. 34 КУпАП, пом`якшує відповідальність, суд визнає щире каяття, обставини, що обтяжують відповідальність, передбачені ст. 35 КУпАП, судом не встановлено.

Враховуючи вищевикладене та вирішуючи питання про адміністративне стягнення, яке слід застосувати до особи, що притягується до адміністративної відповідальності, суд вважає, що воно має бути визначене у вигляді штрафу.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

Керуючись ст. ст. 33-35, 36, 40-1, ч.ч. 1, 2 ст. 172-7, ст.ст. 283, 284 КУпАП, Законом України «Про запобігання корупції», суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП: НОМЕР_1 ) - винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП та піддати його адміністративним стягненням:

-за ч.1 ст. 172-7 КУпАП - у вигляді штрафу на користь держави в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1 700 гривень;

-за ч.2 ст. 172-7 КУпАП - у вигляді штрафу на користь держави в розмірі триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5 100 гривень.

На підставі ч.2 ст. 36 КУпАП призначити остаточне адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5 100 гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП: НОМЕР_1 ) на користь держави судовий збір у розмірі 454 гривень.

Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду через Біляївський районний суд Одеської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя М.Л. Пасечник

Строк пред`явлення постанови до виконання

згідно Закону України "Про виконавче провадження"

Постанова набрала законної сили

"___" __ 2021 року