Ухвала суду № 9623854, 13.05.2010, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
13.05.2010
Номер справи
2а-21742/09/1270
Номер документу
9623854
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції Ушаков Т.С.

Суддя-доповідач Ляшенко Д.В.

Україна

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Іменем України

(вступна та резолютивна частини)

13 травня 2010 року справа № 2а-21742/09/1270

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі:

головуючого судді: Ляшенка Д.В. судді: Колеснік Г.А., Ястребової Л. В. при секретарі судового засідання:

за участю представників:

від позивача:

від відповідача: Агейченковій К.О.

Безщекина Н.А. за дов. № 1-1/796 від 19.04.2010 року;

Вакуленко Н.Ф. за дов. № 6467/10-25 від 12.05.2010 року;

Іпатенко Г.О. за дов. № 65/10-25 від 11.01.2010 року розглянувши у відкритому

апеляційну скаргу судовому засіданні

Державної податкової інспекції у м. Красний Луч Луганської області на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 25 січня 2010 року (повний текст постанови виготовлений 30 січня 2010 року) по адміністративній справі № 2а-21742/09/1270 за позовом Державного підприємства «Донбасантрацит» до Державної податкової інспекції у м. Красний Луч Луганської області про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень, -

На підставі викладеного, керуючись ст. 195-196, ст. 199, ст. 200, ст. 205, ст. 206 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ :

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Красний Луч Луганської області на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 25 січня 2010 року у справі № 2а-21742/09/1270 за позовом Державного підприємства «Донбасантрацит» до Державної податкової інспекції у м. Красний Луч Луганської області «про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень» залишити без задоволення, а постанову суду без змін.

Вступна та резолютивна частини ухвали складені, підписані колегією суддів у нарадчій кімнаті та проголошені в судовому засіданні 13 травня 2010 року.

Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом одного місяця після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, а в разі складення в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі.

Колегія суддів: Д.В.Ляшенко Г.А.Колеснік Л.В.Ястребова

Головуючий у 1 інстанції Ушаков Т.С.

Суддя-доповідач Ляшенко Д.В.

Україна

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Іменем України

13 травня 2010 року справа № 2а-21742/09/1270

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі:

головуючого судді: Ляшенка Д.В. судді: Колеснік Г.А., Ястребової Л. В. при секретарі судового засідання:

за участю представників:

від позивача:

від відповідача: Агейченковій К.О.

Безщекина Н.А. за дов. № 1-1/796 від 19.04.2010 року;

Вакуленко Н.Ф. за дов. № 6467/10-25 від 12.05.2010 року;

Іпатенко Г.О. за дов. № 65/10-25 від 11.01.2010 року розглянувши у відкритому

апеляційну скаргу судовому засіданні

Державної податкової інспекції у м. Красний Луч Луганської області на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 25 січня 2010 року (повний текст постанови виготовлений 30 січня 2010 року) по адміністративній справі № 2а-21742/09/1270 за позовом Державного підприємства «Донбасантрацит» до Державної податкової інспекції у м. Красний Луч Луганської області про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень, -

ВСТАНОВИВ:

У квітні 2009 року позивач звернувся до суду з позовом до державної податкової інспекції в м. Красний Луч про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень від 23.02.2009 року № 0000042342/0 та № 0000052342/0.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що на підставі направлень від 15.12.2008 року № 0158 та від 16.01.2009 року № 0003, виданих ДПІ у м. Красний Луч, фахівцями ДПІ у м. Красний Луч була проведена планова виїзна перевірка ДП «Донбасантрацит» з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.04.2007 року по 30.09.2008 року, валютного та іншого законодавства за період з 01.04.2007 року по 30.09.2008 року, за результатами якої 20.02.2009 року було складено акт № 84/23/32446546. На підставі цього акту були винесені податкові повідомлення-рішення від 23.02.2009 року № 0000042342/0, згідно якого сума податкового зобовязання по податку на прибуток, нарахованого ДПІ у м. Красний Луч, складає 12241295,3 грн., у тому числі за основним платежем 177101 грн., за штрафними санкціями 12064194,3 грн. та № 0000052342/0, згідно якого сума податкового зобовязання по податку на додану вартість за штрафними (фінансовими) санкціями складає 4212251 грн. Позивачем зазначений той факт, що ДП «Донбасантрацит» було самостійно уточнені показники декларацій у бік збільшення податку на прибуток на суму 32685503 грн., та збільшено податок на додану вартість на суму 7 637 738 грн., які були отримані відповідачем 06.02.2009 року. Виправляючи помилки через показники чергової звітної декларації, підприємством була вказана донарахована сума податку на прибуток та податок на додану вартість та 5 % штраф, які підлягають сплаті разом з податковим зобовязанням - протягом 30 календарних днів, наступних за звітним місяцем і протягом 50 календарних днів, наступних за звітним кварталом по податку на прибуток. На день складання акту про результати планової перевірки строк сплати суми донарахованого податку не настав. Таким чином, представник позивача вважає, що ДПІ у м.Красний Луч безпідставно застосувала до підприємства штрафні санкції згідно з абз. «б» пп. 4.2.2 п. 4.2. ст. 4, п. 17.1.3 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за порушення п. 4.1 ст. 4, п. 7.4. ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» та п. 4.1. ст. 4, п. 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 5.7, 5.9 ст. 5, пп. 8.7.1, п.8.7 ст. 8, пп. 12.1.5 п.12.1 ст. 12 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», визначивши в акті суми, зазначені в уточнюючих податкових розрахунках у звязку з виправленням самостійно визначених помилок, отриманих відповідачем, як дані про заниження суми його податкових зобовязань, визначених контролюючим органом самостійно та нібито донараховує суму основного податкового зобовязання платника податків в ході перевірки. За таких підстав, позивач просив суд визнати недійсними податкові повідомлення-рішення від 23.02.2009 року № 0000042342/0 та № 0000052342/0, винесені державною податковою інспекцією в м. Красний Луч Луганської області.

Постановою від 25 січня 2010 року Луганський окружний адміністративний суд частково задовольнив позовні вимоги Державної податкової інспекції у м. Красний Луч Луганської області, а саме суд першої інстанції визнав недійсним податкове повідомлення-рішення від 23.02.2009 року № 0000052342/0 на суму 4 212 251 грн. та визнав недійсним податкове повідомлення-рішення від 23.02.2009 року № 0000042342/0 в частині податкового зобов'язання з податку на прибуток в сумі 12 028 774,10 грн., з них 12 028 774,10 грн. - штрафна санкція. В задоволенні іншої частини позовних вимог було відмовлено за необґрунтованістю.

Відповідач вважаючи, що це судове рішення ухвалено з порушенням норм процесуального і матеріального права, звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій просить постанову суду скасувати і прийняти нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити у повному обсязі.

Представники позивача у судовому засіданні проти апеляційної скарги заперечували. Представник відповідача у судовому засіданні підтримав доводи апеляційної скарги та наполягав на її задоволенні.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, пояснення представників позивача та відповідача, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи апеляційної скарги, заперечення на апеляційну скаргу, колегія суддів вважає апеляційну скаргу необґрунтованою, а судове рішення таким, що підлягає залишенню без змін, з наступних підстав.

Згідно ст. 200 КАС України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду без змін, якщо визнає що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Судами першої та апеляційної інстанціями встановлено, що на підставі направлень від 15.12.2008 року № 0158 та від 16.01.2009 року № 0003, виданих ДПІ у м. Красний Луч, фахівцями ДПІ у м. Красний Луч була проведена планова виїзна перевірка ДП «Донбасантрацит» з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.04.2007 року по 30.09.2008 року, валютного та іншого законодавства за період з 01.04.2007 року по 30.09.2008 року, за результатами якої 20.02.2009 року було складено акт № 84/23/32446546.

Перевіркою встановлено наступні порушення:

- п. 4.1 ст. 4, п. 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 5.7, 5.9 ст. 5, п. п. 8.7.1 ст. 8, п. 12.1.5 ст. 12 Законну України «Про оподаткування прибутку підприємств» (зі змінами та доповненнями) від 28.12.1994 року № 334/94-ВР в результаті встановлено заниження податку на прибуток всього у сумі 32862603 грн., у тому числі за 2007 рік в сумі 12964079 грн., за 9 місяців 2008 року -19898524 грн.

ДП «Донбасантрацит» самостійно уточнені показники декларації у бік збільшення податку на прибуток на суму 32685503 грн.: уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань у зв'язку з виправленням самостійно виправлених помилок за 2007 рік (від 06.02.2009р. № 2109), уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань у зв'язку з виправленням самостійно виправлених помилок за 3 квартали 2008 року (від 06.02.2009р. № 2108). Наведені уточнюючі розрахунки підприємством направлено до Державної податкової інспекції у м. Красний Луч поштою 23.01.2009р., отримано Державною податковою інспекцією 06.02.2009р. (вх. № 653);

- п. 4.1 ст. 4, п. 7.4 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997р. № 168/97-ВР зі змінами та доповненнями, в результаті чого завищено ПДВ на загальну суму 1747320 грн., у тому числі по періодам:

Квітень 2007р. - 30 грн.;

Лютий 2008р. - 3 грн.;

Квітень 2008р. - 17 грн.;

Липень 2008р. - 299997 грн.;

Вересень 2008р. - 1447273 грн.

та занижено на загальну суму 9189677 грн., у тому числі по періодам:

Травень 2007р. - 918236 грн.;

Червень 2007р. - 1016006 грн.;

Липень 2007р. - 3247000 грн.;

Серпень 2007р. 970000 грн.;

Вересень 2007р. 921295 грн.;

Жовтень 2007р. - 3 грн.;

Листопад 2007р. - 599999грн.;

Грудень 2007р. - 87 грн.;

Січень 2008р. - 569999 грн.;

Травень 2008р. - 86395 грн.;

Червень 2008р. - 661075 грн.;

Серпень 2008р. - 199583 грн.

ДП «Донбасантрацит» самостійно уточнені показники декларації у бік збільшення податку на додану вартість на суму 7637738 грн.:

Травень 2007р. - 919964 грн. (уточнюючий розрахунок від 06.02.2009 № 2111);

Червень 2007р. - 982520 грн. (уточнюючий розрахунок від 06.02.2009 № 2112);

Липень 2007р. - 3247000 грн. (уточнюючий розрахунок від 07.02.2009 № 2124);

Серпень 2007р. - 967630 грн. (уточнюючий розрахунок від 06.02.2009 № 2113);

Вересень 2007р. - 920624 грн. (уточнюючий розрахунок від 06.02.2009 № 2114);

Листопад 2007р. - 600000 грн. (уточнюючий розрахунок від 06.02.2009 № 2110).

Наведені уточнюючі розрахунки підприємством направлено до ДПІ у м.Красний Луч поштою 23.01.2009 року, отримано Державною податковою інспекцією 06.02.2009 року (вх. № 653).

На підставі акту від 20.02.2009 року № 84/23/32446546 відповідачем були винесені податкові повідомлення-рішення від 23.02.2009 року № 0000042342/0, згідно якого сума податкового зобовязання ДП «Донбасантрацит» по податку на прибуток, нарахованого ДПІ у м. Красний Луч, складає 12241295,3 грн., у тому числі - за основним платежем - 177101 грн., за штрафними санкціями 12064194,3 грн. та № 0000052342/0. згідно якого сума податкового зобовязання ДП «Донбасантрацит» по податку на додану вартість за штрафними (фінансовими) санкціями складає 4212251 грн.

З матеріалів справи вбачається, що 23.01.2009 року ДП «Донбасантрацит» було направлено ДПІ у м. Красний Луч уточнюючі розрахунки податкових зобовязань з податку на додану вартість та податку на прибуток у звязку з виправленням самостійно визначених помилок, які були отримані відповідачем 06.02.2009 року і проведені по особовому рахунку платника, про що свідчить запис в обліковій картці платника податку ДП «Донбасантрацит».

Статтею 4 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлений порядок подання податкової декларації та визначення суми податкових зобовязань.

Відповідно до приписів п.п. 4.1.1 п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» платник податків самостійно обчислює суму податкового зобовязання, яку зазначає у податковій декларації, крім випадків, передбачених підпунктом “г” підпункту 4.2.2 пункту 4.2, а також пунктом 4.3 цієї статті.

Згідно п.п. 4.1.4. п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює:

а) календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;

б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);

в) календарному року, крім випадків, передбачених підпунктом “г” підпункту 4.1.4 цього пункту, протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем звітного (податкового) року;

г) календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб (прибуткового податку з громадян), до 1 квітня року, наступного за звітним.

Порядок узгодження сум податкових зобовязань визначається ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».

Відповідно до п. 5.1. ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податкове зобовязання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.

Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 цього Закону) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок.

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо такі уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені. Форма уточнюючих розрахунків визначається у порядку, встановленому для податкових декларацій.

Строки погашення податкового зобовязання визначено п. 5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», згідно якого платник податків зобовязаний самостійно сплатити суму податкового зобовязання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.

Таким чином, граничний строк сплати по уточнюючим розрахункам та можлива дата для нарахування штрафних санкцій за порушення строків сплати податкового зобовязання визначається з урахуванням особливостей, передбачених Законами України «Про оподаткування прибутку підприємств» та «Про податок на додану вартість».

Згідно п. 16. 4 ст. 16 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» податок за звітний період сплачується його платником до відповідного бюджету у строк, визначений законом для квартального податкового періоду.

Таким чином, суд першої інстанції обґрунтовано вважає, що граничний термін сплати податку на прибуток настає через 50 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду, тобто останній строк сплати позивачем податку на прибуток, визначеного у першому кварталі 2009 року є 20 травня 2009 року.

Що стосується порядку визначення суми податку на додану вартість, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або відшкодуванню з Державного бюджету України (бюджетному відшкодуванню), та строків проведення розрахунків, то згідно п. п. 7.7.1 п. 7.7 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобовязання звітного податкового періоду та сумою податкового кредиту такого звітного податкового періоду.

При позитивному значенні суми, розрахованої згідно з підпунктом 7.7.1 цього пункту, така сума підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені законом для відповідного податкового періоду.

При відємному значенні суми, розрахованої згідно з підпунктом 7.7.1 цього пункту, така сума враховується у зменшення суми податкового боргу з цього податку, що виник за попередні податкові періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до закону), а при його відсутності зараховується до складу податкового кредиту наступного податкового періоду.

Відповідно до п. п. 7.8.1 п. 7.8 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» податковим періодом є один календарний місяць.

Таким чином, граничний термін сплати податку на додану вартість настає через 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду, тобто останній строк сплати позивачем податку на додану вартість визначеному у січні 2009 року є 2 березня 2009 року.

Згідно п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» штрафні санкції за порушення податкового законодавства накладаються на платника податків у розмірах, визначених цією статтею, крім штрафних санкцій за порушення валютного законодавства, що встановлюються окремим законодавством.

Штрафні санкції накладаються контролюючими органами, а у випадку, передбаченому пунктом 17.2 цієї статті, самостійно нараховуються та сплачуються платником податків.

Пунктом 17.2 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» визначено, що контролюючим органом самостійно виявляє факт заниження податкового зобовязання минулих податкових періодів, зобовязаний:

а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму такої недоплати та штраф у розмірі пяти відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку,

б) або відобразити суму такої недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за наступний податковий період, збільшену на суму штрафу у розмірі пяти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми податкового зобовязання з цього податку.

З матеріалів справи вбачається, що у наданих ДП «Донбасантрацит» уточнюючих розрахунках податкових зобовязань з податку на додану вартість та податку на прибуток у звязку з виправленням самостійно визначених помилок позивач нарахував штраф у розмірі пяти відсотків від уточнюючої суми податкового зобовязання, однак при надісланні уточнюючих розрахунків сума штрафу у розмірі пяти відсотків від уточнюючої суми податкового зобовязання позивачем сплачена не була.

Відповідач обґрунтовує застосування штрафних санкцій, визначених в оскаржуваних податкових повідомленнях-рішеннях, положенням, передбаченим пп. 17.1.3 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», згідно якого, у разі коли контролюючий орган самостійно донараховує суму податкового зобовязання платника податків за підставами, викладеними у підпункті “б” підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4 цього Закону, такий платник податків зобовязаний сплатити штраф у розмірі десяти відсотків від суми недоплати (заниження суми податкового зобовязання) за кожний з податкових періодів, установлених для такого податку, збору (обовязкового платежу), починаючи з податкового періоду, на який припадає така недоплата, та закінчуючи податковим періодом, на який припадає отримання таким платником податків податкового повідомлення від контролюючого органу, але не більше пятдесяти відсотків такої суми та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули.

Відповідно до п. 6.1 ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» у разі коли сума податкового зобовязання розраховується контролюючим органом відповідно до статті 4 цього Закону, такий контролюючий орган надсилає платнику податків податкове повідомлення, в якому зазначаються підстава для такого нарахування, посилання на норму податкового закону, відповідно до якої був зроблений розрахунок або перерахунок податкових зобовязань, сума податку чи збору (обовязкового платежу), належного до сплати, та штрафних санкцій за їх наявності, граничні строки їх погашення, а також попередження про наслідки їх несплати в установлений строк та граничні строки, передбачені законом для оскарження нарахованого податкового зобовязання (штрафних санкцій за їх наявності).

Слід зазначити, що відповідач в акті перевірки включив до зведених таблиць дані уточнюючих податкових розрахунків позивача. В податковому повідомленні-рішенні № 0000042342/0 від 23.02.2009 року відповідачем самостійно нараховано суму податкового зобовязання - 177101 грн. та штрафну санкцію - 12241295,3 грн., в податковому повідомленні-рішенні № 0000052342/0 від 23.02.2009 року відповідач самостійно суму податкового зобовязання не визначив, а вказав лише штрафну санкцію - 4212251 грн. Інших податкових повідомлень-рішень щодо нарахування податку на прибуток та податку на додану вартість відповідачем не виносилось.

Проаналізувавши наявні в матеріалах справи докази та нормативно-правові акти, що регулюють спірні правовідносини, суд першої інстанції обгрунтовано вважає, що відповідачем в порушення вимог пп. 17.1.3 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» було винесено податкові повідомлення-рішення без самостійного донарахування суми податкового зобовязання платника податків за підставами, викладеними у підпункті “б” підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4 цього Закону. Сума податкового зобовязання, на яке податковий орган нарахував штрафні санкції, була самостійно визначена відповідачем в уточнюючих розрахунках податкових зобовязань з податку на додану вартість та податку на прибуток у звязку з виправленням самостійно визначених помилок, які були прйняті відповідачем та внесені до особової картки платників податків.

Що стосується вимоги позивача про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення №0000042342/0 від 23.02.2009 року, колегія суддів погоджується з думкою суду першої інстанції та також вважає, що вказана вимога не підлягає задоволенню, оскільки податковим органом підчас перевірки було встановлено заниження податкового зобовязання з податку на прибуток на суму 177101 грн., що відображено в акті перевірки. На підставі акту перевірки податковим органом було винесено податкове повідомлення-рішення № 0000042342/0 від 23.02.2009 року, в якому вказана сума податкового боргу з податку на прибуток в сумі 177101 грн. та нарахована штрафна санкція в розмірі 20 відсотків від суми основного боргу у розмірі 354202 грн.

Тобто суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

На підставі викладеного, керуючись ст. 195-196, ст. 199, ст. 200, ст. 205, ст. 206 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ :

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Красний Луч Луганської області на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 25 січня 2010 року у справі № 2а-21742/09/1270 за позовом Державного підприємства «Донбасантрацит» до Державної податкової інспекції у м. Красний Луч Луганської області «про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень» залишити без задоволення, а постанову суду без змін.

Вступна та резолютивна частини ухвали складені, підписані колегією суддів у нарадчій кімнаті та проголошені в судовому засіданні 13 травня 2010 року.

Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом одного місяця після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, а в разі складення в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі.

Ухвала складена в повному обсязі та підписана колегією суддів 18 травня 2010 року.

Колегія суддів: Д.В.Ляшенко Г.А.Колеснік Л.В.Ястребова

/підписи/

З оригіналом згідно:

Суддя: Д.В.Ляшенко