
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 лютого 2021 року Справа № 160/16609/20
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Сліпець Н.Є.
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) у місті Дніпро адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОДОМ» до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,, -
ВСТАНОВИВ:
11.12.2020 року Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОДОМ» (далі – позивач) звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – відповідач) в якому просить:
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління ДПС у Дніпропетровській області від 24.11.2020 року №00/3359/04-12 про застосування до ТОВ «Продом» (код за ЄДРПОУ 40297539) штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 16.12.2020 року відкрито провадження та призначено розгляд в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами з 11.01.2021 року, відповідно до ч. 5 ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України.
Цією ж ухвалою відповідачам було надано строк для подання письмового відзиву на позовну заяву - протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що рішення Головного управління ДПС у Дніпропетровській області №00/3359/04-12 від 24.11.2020 року про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (перерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску є безпідставним та протиправним, оскільки суми єдиного внеску нараховувались та сплачувалися до бюджету товариством вчасно, у строки передбачені чинним законодавством, що підтверджується відповідними платіжними дорученнями, а саме від 15.10.2019 року №3061, від 21.10.2019 року №3088, від 04.11.2019 року № 3125, від 11.11.2019 року №3160, від 18.11.2019 року №3186, від 03.12.2019 року №3232, від 12.12.2019 року №3253, від 18.12.2019 року №3289, від 25.12.2019 року №3311. При цьому, у зв`язку з виявленням помилки до податкових органів було направлено у лютому 2020 року заяву з проханням зарахувати сплачені суми єдиного внеску на відповідні рахунки Самарського району ГУ ДПС у Дніпропетровській області. Таким чином, допущена підприємством помилка не свідчить про несплату необхідної суми єдиного внеску у визначений законодавством строк та не спричинила настання жодних негативних наслідків або збитків для відповідного бюджету та держави в цілому, оскільки страхові кошти в подальшому у будь-якому разі підлягали перерахуванню на єдиний казначейський рахунок. До того ж, згодом така помилка була виправлена та вжиті відповідні заходи щодо спрямування коштів за належністю.
06.01.2021 року представником відповідача подано письмовий відзив на позов, в якому просив відмовити у задоволенні позову в повному обсязі, посилаючись на те, що позивач систематично протягом 2019 - 2020 року порушував п. 2 ч. 11 ст. 25 Закону № 2464 (несвоєчасне перерахування), що підтверджується інтегрованою карткою, яка є частиною інформаційної системи фіскального органу. Так, сума недоїмки платника станом на 18.08.2016 року становила 10 000,00 грн., 05.09.2016 року здійснена сплата платежу у сумі 3 000,00 грн., на сплачену суму недоїмки нарахована пеня, яка склала 54,00 грн. З урахуванням заяви позивача надісланої на адресу податкового органу Лівобережне управління ГДУ ДПС у Дніпропетровській області та рішенням про результати розгляду скарги Державної податкової служби України від 01.07.2020 року № 20537/6/99-00-06-03-01-06 податковим органом було винесене нове рішення від 24.11.2020 року №00/3359/04-12 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 11 763,94 грн. (штраф 10 918,58 грн. + 845,36 грн. пеня). Отже, за рахунок коштів, які надходили від позивача здійснювалося погашення недоїмки, яка утворилася в попередні періоди, але не в повному обсязі, у зв`язку з чим оскаржуване рішення є правомірним та відсутні підстави для його скасування.
13.01.2021 року позивачем подано до суду відповідь на відзив, в якій зазначено, що відповідачем доводи позовної заяви не спростовано, а викладені обставини не можуть бути підставою для відмови у задоволенні позовних вимог. Так, підтвердженням своєчасної сплати сум нарахованого єдиного внеску є платіжні доручення, а також факт подання заяви про перекид коштів в межах одного виду платежу – єдиного внеску. Таким чином, твердження відповідача стосовно несвоєчасної сплати сум єдиного внеску не відповідає дійсності, а наведені докази не можуть підтвердити факт несвоєчасного перерахування сум єдиного внеску до органів Казначейства.
Відповідно до положень ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглянув справу у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) за наявними у ній матеріалами.
Згідно ст. 229 Кодексу адміністративного судочинства України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи, або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об`єктивно оцінивши докази у сукупності з нормами чинного законодавства України, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позову, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОДОМ» (код ЄДРПОУ 40297539) є юридичною особою та зареєстроване 24.02.2016 року, номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи 12241020000075808.
Видами діяльності товариства за кодом КВЕД є: 22.22 - виробництво тари з пластмас (основний); 13.95 - виробництво нетканих текстильних матеріалів і виробів із них, крім одягу; 22.21- виробництво плит, листів, труб і профілів із пластмас; 22.29 - виробництво інших виробів із пластмас; 23.91 - виробництво абразивних виробів.
19.05.2020 року Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області було прийнято рішення №0044315240 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску, яким застосовано до ТОВ «ПРОДОМ» штраф та нараховано пеню.
Не погодившись з прийнятим рішенням, ТОВ «ПРОДОМ» оскаржило його в адміністративному порядку шляхом звернення із скаргою до Державної податкової служби України, рішенням якої від 01.07.2020 року №20537/6/99-00-06-03-01-06 про результати розгляду скарги, оскаржуване рішення скасовано, скаргу задоволено частково, зобов`язано ГУ ДПС у Дніпропетровській області винести та направити нове рішення.
21.02.2020 року ТОВ «ПРОДОМ» звернулось до Лівобережного управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області із заявою, в якій просило перерахувати помилково сплачені кошти у сумі 62 877,56 грн. з рахунка № НОМЕР_1 відкритого Лівобережною ОДПІ м. Дніпропетровська (код ЄДРПОУ 39499924) на рахунок № НОМЕР_2 , відкритий ГУ ДПС у Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 39499924), оскільки помилково вказані реквізити, згідно попереднього місця реєстрації.
До заяви додані платіжні доручення №3061 від 15.10.2019 року, №3088 від 21.10.2019 року, №3125 від 04.11.2019 року, №3160 від 11.11.2019 року, №3186 від 18.11.2019 року, №3232 від 04.12.2019 року, №3253 від 12.12.2019 року, №3289 від 18.12.2019 року, №3284 від 19.12.2019 року, №3311 від 26.12.2019 року.
Проте, 24.11.2020 року Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області було прийнято рішення №00/3359/04-12 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску, яким застосовано до ТОВ «ПРОДОМ» штраф у сумі 10 918,58 грн. та нараховано пеню у сумі 845,36 грн., що разом складає 11 763,94 грн.
Отже, спір між сторонами виник з підстав правомірності та обґрунтованості винесення контролюючим органом рішення №00/3359/04-12 від 24.11.2020 року щодо застосування до позивача штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску.
Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд виходить з наступного.
Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку визначає Закон №2464-VI.
Згідно п.2 ч.1 ст.1 Закону №2464-VI, єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) - консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов`язкового державного соціального страхування в обов`язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов`язкового державного соціального страхування.
У відповідності до п.1 ч.1 ст.4 Закону №2464-VI, платниками єдиного внеску є роботодавці підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.
Згідно з п.1 ч.2 ст.6 Закону №2464-VI, платник єдиного внеску зобов`язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.
Пунктом 1 частини 1 статті 7 Закону №2464-VI передбачено, що єдиний внесок нараховується для платників, зазначених у пунктах 1 (крім абзацу сьомого), частини першої статті 4 цього Закону, - на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України "Про оплату праці", та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.
Частинами 4, 5 статті 8 Закону №2464-VI визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску визначається цим Законом, в частині адміністрування - Податковим кодексом України, та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Єдиний внесок для платників, зазначених у статті 4 Закону №2464-VI, встановлюється у розмірі 22 відсотки до визначеної статтею 7 Закону №2464-VI бази нарахування єдиного внеску.
Згідно із ч.ч. 5, 7, 8 ст.9 Закону №2464-VI, сплата єдиного внеску здійснюється у національній валюті шляхом внесення відповідних сум єдиного внеску на рахунки податкових органів, відкриті в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів для його зарахування, крім єдиного внеску, який сплачується в іноземній валюті розташованими за межами України підприємствами, установами, організаціями (у тому числі міжнародними) за працюючих у них громадян України та громадянами України, які працюють або постійно проживають за межами України, відповідно до договорів про добровільну участь у системі загальнообов`язкового державного соціального страхування (далі - договір про добровільну участь).
Сплата єдиного внеску згідно з договорами про добровільну участь особами, зазначеними в абзаці п`ятому частини першої статті 10 цього Закону (з числа осіб, які працюють або постійно проживають за межами України), та у випадках, передбачених частиною дев`ятою статті 10 цього Закону, в іноземній валюті здійснюється на поточний рахунок податкового органу, відкритий в уповноваженому банку України.
Кошти єдиного внеску, що надійшли в іноземній валюті, після її продажу за курсом продажу безготівкової іноземної валюти за гривні та утримання уповноваженим банком комісійної винагороди за здійснення операції з продажу іноземної валюти зараховуються на відповідні рахунки податкових органів, відкриті в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.
Облік єдиного внеску, сплаченого в іноземній валюті, та внесення відомостей до Державного реєстру здійснюються у гривнях податковими органами за місцем реєстрації (останнім місцем проживання) громадянина в Україні на підставі копій платіжних документів, що підтверджують сплату єдиного внеску.
Для зарахування єдиного внеску в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, та його територіальних органах відкриваються в установленому порядку небюджетні рахунки відповідному податковому органу. Зазначені рахунки відкриваються виключно для обслуговування коштів єдиного внеску.
Обслуговування коштів єдиного внеску здійснюється згідно з положенням про рух коштів, що затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, Пенсійним фондом та фондами загальнообов`язкового державного соціального страхування.
Розрахункове обслуговування податкового органу здійснюється відповідно до умов договорів між центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, і власниками рахунків.
Єдиний внесок сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку.
Платники, зазначені в абзацах третьому та четвертому пункту 1 частини першої статті 4 цього Закону, які не мають банківського рахунку, сплачують внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв`язку.
Платники єдиного внеску, крім платників, зазначених у пунктах 4, 5 та 5-1 частини першої статті 4 цього Закону, зобов`язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов`язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.
При цьому платники, зазначені у пункті 1 частини першої статті 4 цього Закону, під час кожної виплати заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), на суми якої (якого) нараховується єдиний внесок, одночасно з видачею зазначених сум зобов`язані сплачувати нарахований на ці виплати єдиний внесок у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі). Винятком є випадки, якщо внесок, нарахований на ці виплати, вже сплачений у строки, встановлені абзацом першим цієї частини, або за результатами звірення платника з податковим органом за платником визнана переплата єдиного внеску, сума якої перевищує суму внеску, що підлягає сплаті, або дорівнює їй. Кошти перераховуються одночасно з отриманням (перерахуванням) коштів на оплату праці (виплату доходу, грошового забезпечення), у тому числі в безготівковій чи натуральній формі. При цьому фактичним отриманням (перерахуванням) коштів на оплату праці (виплату доходу, грошового забезпечення) вважається отримання відповідних сум готівкою, зарахування на рахунок одержувача, перерахування за дорученням одержувача на будь-які цілі, отримання товарів (послуг) або будь-яких інших матеріальних цінностей у рахунок зазначених виплат, фактичне здійснення з таких виплат відрахувань згідно із законодавством або виконавчими документами чи будь-яких інших відрахувань.
Платники єдиного внеску, зазначені у пунктах 4, 5 та 5-1 частини першої статті 4 цього Закону, зобов`язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.
Періодом, за який платники єдиного внеску подають звітність до податкового органу (звітним періодом), є календарний місяць, крім платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього Закону, для яких звітним періодом є календарний рік. У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця її останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи.
Пунктом 1 частини 10 статті 9 Закону №2464-VI визначено, що днем сплати єдиного внеску вважається у разі перерахування сум єдиного внеску з рахунку платника на відповідні рахунки податкового органу - день списання банком або центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, суми платежу з рахунку платника незалежно від часу її зарахування на рахунок податкового органу.
Відповідно до ч.11 ст.9 Закону №2464-VI, у разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені цим Законом, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.
З аналізу вищенаведених норм права вбачається, що позивач, як платник єдиного внеску зобов`язаний був своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок, проте, позивачем здійснювалася сплата єдиного соціального внеску на рахунок єдиного податку, що підтверджується інтегрованою карткою платника податків.
Під час розгляду справи судом встановлено, що платіжними дорученнями №3061 від 15.10.2019 року, №3088 від 21.10.2019 року, №3125 від 04.11.2019 року, №3160 від 11.11.2019 року, №3186 від 18.11.2019 року, №3232 від 04.12.2019 року, №3253 від 12.12.2019 року, №3289 від 18.12.2019 року, №3284 від 19.12.2019 року, №3311 від 26.12.2019 року, на загальну суму 62 877,56 грн., тобто у строк, передбачений ч. 8 ст. 9 Закону №2464-VI, ТОВ «ПРОДОМ» здійснено оплату сум єдиного соціального внеску, проте помилково у платіжних дорученнях зазначило рахунок № НОМЕР_1 , який призначений для обслуговування коштів єдиного внеску підприємств Лівобережної ОДПІ м. Дніпропетровська (код ЄДРПОУ 39499924), а не на інший рахунок № НОМЕР_2 , відкритий ГУ ДПС у Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 39499924), у зв`язку із зміною місця реєстрації.
Про помилковість зарахування коштів та переведення їх на інший рахунок ТОВ «ПРОДОМ» повідомило податковий орган заявою від 21.02.2020 року.
Таким чином, допущена ТОВ «ПРОДОМ» помилка не свідчить про несплату необхідної суми єдиного внеску у визначений законодавством строк та не спричинила настання жодних негативних наслідків або збитків для відповідного бюджету та держави в цілому, оскільки страхові кошти в подальшому у будь-якому разі підлягали перерахуванню на єдиний казначейський рахунок. До того ж, згодом така помилка була виявлена платником, який вжив відповідні заходи щодо спрямування коштів за належністю.
Суд зазначає, що здійснення помилки під час перерахування платником суми грошового зобов`язання з єдиного внеску у строк, встановлений Законом №2464, має кваліфікуватися як дія, хоча й помилкова, а тому не може слугувати підставою для притягнення платника до відповідальності за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску.
Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду від 11.04.2019 року у справі №822/3323/17.
Щодо доводів відповідача про те, що за рахунок коштів, які надходили від позивача здійснювалося погашення недоїмки, яка утворилася в попередні періоди, суд не приймає їх до уваги, оскільки з самого рішення не вбачається, що відбулось зарахування платежів в минулі періоди. Так, у самому рішенні зазначено період нарахування штрафних санкцій та пені з 21.12.2019 року по 21.02.2020 року, тобто, саме той період, в якому і відбулась зміна місця реєстрації позивача, що і було визначено позивачем у своїй заяві про помилковість зарахування коштів.
Таким чином, суд дійшов висновку, що відсутність вини платника податків, як необхідної складової податкового правопорушення, обумовила протиправність застосування штрафних (фінансових) санкцій, а тому рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску від 24.11.2020 року №00/3359/04-12 на загальну суму 11 763, 94 грн. є протиправним та підлягає скасуванню.
Згідно із ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу, а за змістом ст. 90 цього Кодексу суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.
Оцінюючи усі докази, які були досліджені судом у їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Вирішуючи питання про розподіл судових витрат, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Як вбачається з матеріалів справи, позивачем при зверненні до суду понесені судові витрати, пов`язані зі сплатою судового збору за подання адміністративного позову до суду в розмірі 2 102,00 грн., що документально підтверджується платіжним дорученням №1020 від 10.12.2020 року.
Отже, сплачений судовий збір за подачу позову до суду в сумі 2 102,00 грн. підлягає стягненню на користь позивача.
Відповідно до ч. 4 ст. 243 Кодексу адміністративного судочинства України, судове рішення, постановлене у письмовому провадженні, повинно бути складено у повному обсязі не пізніше закінчення встановлених цим Кодексом строків розгляду відповідної справи, заяви або клопотання.
Згідно із ч. 5 ст. 250 Кодексу адміністративного судочинства України датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Керуючись ст.ст. 2-10, 11, 12, 47, 72-77, 94, 122, 132, 139, 193, 241-246, 250, 251, 257-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОДОМ» (49051, м. Дніпро, вул. Олександра Оцупа, буд. 1-М, код ЄДРПОУ 40297539) до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (49005, м. Дніпро, вул. Сімферопольська, буд. 17а, код ЄДРПОУ 43145015) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення – задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління ДПС у Дніпропетровській області про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску від 24.11.2020 року №00/3359/04-12 на загальну суму 11 763, 94 грн.
Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОДОМ» (49051, м. Дніпро, вул. Олександра Оцупа, буд. 1-М, код ЄДРПОУ 40297539) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (49005, м. Дніпро, вул. Сімферопольська, буд. 17а, код ЄДРПОУ 43145015) судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 2 102,00 (дві тисячі сто дві гривні 00 копійок) грн.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Н.Є. Сліпець