
Господарський суд
Житомирської області
____________
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Від "23" лютого 2021 р.м. Житомир Справа № 906/484/20
Господарський суд Житомирської області у складі судді Макаревича В.А., за участі секретаря судового засідання Підгаєцької М.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу №906/484/20
За заявою Дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (м. Київ)
до Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" (м. Малин, Житомирська область)
про визнання банкрутом
Присутні:
- від кредиторів: Менський В.В. - представник ГУ ДПС у Житомирській області, довір. від 02.12.2020 №1713/06-30-05-05;
- від боржника: розпорядник майна Дзус Т.І.;
У провадженні Господарського суду Житомирської області знаходиться справа про визнання банкрутом Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" (м. Малин, Житомирська область).
Ухвалою Господарського суду Житомирської області від 17.06.2020, серед іншого, відкрито провадження у справі про банкрутство Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" (вул. В. Стуса, буд. 23, м. Малин, Житомирська область, 11601, код 32277167); визнано вимоги ініціюючого кредитора - Дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" ( вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116, код 31301827) до боржника на суму 4 778 836,45 грн (четверта черга), 82 123,53 грн пені (шоста черга), 21 020 грн судового збору (перша черга); введено мораторій на задоволення вимог Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" (вул. В. Стуса, буд. 23, м. Малин, Житомирська область, 11601, код 32277167); введено процедуру розпорядження майном боржника строком на сто сімдесят календарних днів; призначено розпорядником майна боржника - Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" (вул. В. Стуса, буд. 23, м. Малин, Житомирська область, 11601, код 32277167) арбітражного керуючого Дзус Тетяну Іванівну.
Ухвалою Господарського суду Житомирської області від 17.09.2020, зокрема, визнано грошові вимоги кредиторів та затверджено реєстр вимог кредиторів.
Ухвалою суду від 24.12.2020 призначено до розгляду у наступне судове засідання заяву арбітражного керуючого Дзус Т.І. від 23.10.2020 про участь у справі про визнання банкрутом Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" у якості ліквідатора; призначено до розгляду у наступне судове засідання клопотання розпорядника майна Дзус Т.І. №02-02/46 від 29.10.2020 про відкриття ліквідаційної процедури боржника та призначення її ліквідатором у справі; призначено наступне засідання суду на "23" лютого 2021 р. о 11:00 год.
Судом встановлено, що особи, які беруть участь у справі та не з`явились в судове засідання про час і місце розгляду справи повідомлені своєчасно та з дотриманням вимог ГПК України, що підтверджується реєстром на відправку рекомендованої кореспонденції.
До початку розгляду справи на адресу суду 22.02.2021 від розпорядника майна Дзус Т.І. надійшла заява №02-02/54 від 12.02.2021 з додатками, у якій розпорядник майна повідомляє, що у зв`язку із відсутністю майна у власності боржника, задовольнити кредиторські вимоги до КП "Малинтеплоенерго" інакше ніж через застосування ліквідаційної процедури немає.
Присутній у судовому засіданні арбітражний керуючий Дзус Т.І. підтримала подане до суду клопотання розпорядника майна Дзус Т.І. №02-02/46 від 29.10.2020 про відкриття ліквідаційної процедури боржника та призначення її ліквідатором у справі; заяви про участь у справі про визнання банкрутом Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" у якості ліквідатора.
Представник ГУ ДПС у Житомирській області не заперечував проти клопотань розпорядника майна Дзус Т.І. та зазначив про наявність всіх необхідних підстав у справі перейти до ліквідаційної процедури.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення учасників провадження у справі про банкрутство, господарський суд
ВСТАНОВИВ:
Комунальне підприємство "Малинтеплоенерго" зареєстроване за адресою: 11601, Житомирська область, м. Малин, вул. Василя Стуса, буд. 23, код 32277167, що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (а.с. 7-12, т. 4).
Судом встановлено, що станом на день розгляду справи будь-яких звернень про затвердження плану санації боржника чи пропозицій щодо укладення мирової угоди на адресу арбітражного керуючого, комітету кредиторів і господарського суду не надходило.
Згідно з вимогами п.6 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, під час проведення процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів представляє комітет кредиторів, утворений відповідно до цього Кодексу.
Як убачається з матеріалів справи, 23.10.2020 були проведені збори комітету кредиторів Комунального підприємства "Малинтеплоенерго", на яких, зокрема, було обрано голову комітету кредиторів - Дочірню компанію "Газ України" НАК "Нафтогаз України".
Відповідно до п. 2 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, перші збори кредиторів вважаються повноважними, якщо на них присутні кредитори, що мають не менше ніж дві треті голосів.
Відповідно до п. 4 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, конкурсні кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, та кратну одній тисячі гривень. Під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу не враховуються суми неустойки (штрафу, пені), інші фінансові санкції, моральна шкода, судовий збір у справі про банкрутство, заявлені або сплачені кредиторами в провадженні у справі про банкрутство.
Як убачається із протоколу зборів кредиторів боржника від 23.10.2020 на засіданні зборів були присутні кредитори, що володіють 37 074 голоса (99,99%) в реєстрі кредиторів від загальної кількості голосів кредиторів (судом перевірено та встановлено, що всі кредитори про місце і дату зборів були повідомлені своєчасно та відповідно до вимог чинного законодавства, повноваження представників кредиторів перевірені господарським судом). Отже, перші загальні збори кредиторів боржника, проведені 23.10.2020 є повноважними (а.с. 50-51, т.5).
Згідно ч. 5, 8 ст. 48 КУзПБ, до компетенції зборів кредиторів серед іншого належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство. До компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого.
Статтею 49 КУзПБ передбачено, що у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі.
До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень, зокрема, подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень, зокрема, постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
З дня визнання господарським судом боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури або введення процедури санації процедура розпорядження майном та повноваження розпорядника майна припиняються.
03.11.2020 розпорядником майна Дзус Т.І. подано до суду клопотання №02-02/46 від 29.10.2020, у якому розпорядник майна зазначає, що на засіданні комітету кредиторів 23.10.2020, у зв`язку із відсутністю у боржника майна та не можливістю відновити свою платоспроможність за допомогою процедури санації та погасити грошові вимоги кредитори прийнято рішення про застосування до боржника ліквідаційної процедури; зобов`язано розпорядника майна подати до суду відповідне клопотання, а тому просить визнати Комунальне підприємство "Малинтеплоенерго" банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру та призначити її ліквідатором у справі.
Як вбачається з матеріалів справи, з метою виявлення активів боржника розпорядником майна направлені запити до реєструючих органів та отримано відповіді, зокрема:
Листами управлінь Держпраці повідомлено, що об`єктів підвищеної небезпеки, великовантажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі, трубопроводів, об`єктів нафтогазового комплексу у КП "Малинтеплоенерго" не виявлено.
Згідно листа Державного космічного агенства України від 10.08.2020 №3050/10-16Д03.3/20, унікальних об`єктів космічної діяльності та об`єктів космічної техніки за боржником не виявлено.
Відповідно до даних підсистеми НАІС Єдиного державного реєстру МВС, станом на 06.07.2020 за боржником зареєстрований один автомобіль - ИЖ2717, 2003 року випуску, н/з НОМЕР_1 .
Згідно з листом Держпродспоживслужби в Житомирській області від 07.08.2020 №29258/04/-ДВ за КП "Малинтеплоенерго" зареєстровано дві одиниці техніки: навантажувач марки 4045, Д.Н.З. НОМЕР_4, екскаватор колісний марка ЄО-2621, Д.Н.З. НОМЕР_2 . Вказані транспортні засоби не виявлено, а тому розпорядником майна подано відповідну заяву про його розшук.
Згідно даних Державної авіаційної служби, повітряних суден за КП "Малинтеплоенерго" не виявлено.
Відповідно до даних регістрової книги суден України, суден за боржником не зареєстровано.
Згідно даних Державної архітектурно - будівельної інспекції України, жодних ліцензій та дозвільних документів, які дають право на виконання певної роботи КП "Малинтеплоенерго" не отримувало.
Листом НКЦПФР від 03.08.20 №10/01/12210 повідомлено, що боржник емітентом цінних паперів не виступав, значними пакетами акцій не володіє.
Відповідно до листа АТ "Українська залізниця" від 31.07.2020 №59/1072 вагонів, зареєстрованих за КП "Малинтеплоенерго" не має.
Згідно листа ГУ Держгеокадастру у Житомирській області від 13.07.2020 № 33.0.2-5256/2-20 відомості про зареєстровані права на земельні ділянки на території Житомирської області за боржником відсутні.
Інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 01.07.2020 підтверджено відсутність об`єктів нерухомого майна у власності КП "Малинтеплоенерго".
Згідно з витягом з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 01.07.2020, жодних відокремлених підрозділів у КП "Малинтеплоенерго" не має; боржник засновником будь-яких підприємств не являється.
Відповідно до відкритого реєстру Державної служби України з безпеки на транспорті жодних діючих ліцензій у сфері автомобільного транспорту не має.
За місцем реєстрації підприємство - боржник відсутнє.
За результатами аналізу фінансово - господарського стану боржника - КП "Малинтеплоенерго" згідно поданого звіту розпорядником майна зроблені наступні висновки:
- ознак фіктивного банкрутства на підприємстві не виявлено;
- за результатами розрахунку показників можна зробити висновок про кризовий фінансовий стан підприємства, який виник від проведення збиткової господарської діяльності протягом кількох років підряд, що свідчить про стійку фінансову неплатоспроможність та наявність ознак дій з навмисного доведення до банкрутства;
- при проведенні аналізу щодо виявлення ознак дій з приховування банкрутства за період, що брався до аналізу не можна сказати, що у результаті перевірки не було виявлено ознак дій приховування банкрутства.
Будь-якого наявного майна у власності КП "Малинтеплоенерго" не виявлено.
За період процедури розпорядження майном на рахунок підприємства коштів не надходило .
Господарський суд при прийнятті постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури досліджує факт неоплатності боржника, як того вимагає ст. 205 ГК України відповідно до положень п. 4 згідно якої суб`єкт господарювання може бути оголошений банкрутом за рішенням суду, у разі неспроможності суб`єкта господарювання через недостатність його майна задовольнити вимоги кредиторів.
У статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства надається визначення поняття неплатоспроможності та банкрутства, за змістом яких, при перебуванні суб`єкта підприємницької діяльності у стані "неплатоспроможності", останній може відновити свою платоспроможність шляхом вжиття заходів щодо її відновлення, до яких Кодекс відносить: санацію, мирову угоду, виконання зобов`язань перед кредиторами власними силами. Тоді як у стані "банкрутства" платоспроможність боржника відновити неможливо та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів можливо не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.
Отже, визнаючи боржника банкрутом, суд має встановити його неоплатність, а відтак в обов`язковому порядку повинен з`ясувати як актив, так і пасив боржника.
Пасив боржника встановлено за даними реєстру вимог кредиторів, затвердженого ухвалою господарського суду за наслідками розгляду справи у засіданні суду від 17.09.2020 згідно якого конкурсна заборгованість за вимогами до боржника становить суму - 34 344 165,30 грн, а встановлених наявних активів згідно доказів у матеріалах справи, досліджених судом та пояснень розпорядника майна на даний час не виявлено.
Також у судовому засіданні з усних пояснень розпорядника майна судом було встановлено, що пропозицій від інвесторів про санацію боржника не поступило, умови для відновлення платоспроможності боржника відсутні, тому необхідно відкрити ліквідаційну процедуру.
Згідно протоколу зборів кредиторів та протоколу засідання комітету кредиторів від 23.10.2020 присутніми кредиторами було, зокрема, вирішено звернутися до Господарського суду Житомирської області з клопотанням про визнання банкрутом КП "Малинтеплоенерго" та відкрити процедуру ліквідації (а.с. 82-83, т.5).
Також, на засіданні комітету кредиторів 23.10.2020 комітетом кредиторів було погоджено кандидатуру арбітражного керуючого на призначення ліквідатором боржника , а саме, арбітражного керуючого Дзус Т.І.
Дослідивши матеріали справи в сукупності та оцінивши їх відповідно до ст. 86 ГПК України на предмет їх відповідності вимогам Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд дійшов висновку, що майновий та фінансовий стан боржника підтверджує той факт, що останній не може самостійно ліквідувати борг перед своїми кредиторами, а тому погашення заборгованості має відбуватися не інакше, як через процедуру ліквідації відповідно до норм Кодексу України з процедур банкрутства.
Згідно п.1 ст. 58 Кодексу України з процедур банкрутства, у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.
Згідно п.1 ст.60 Кодексу України з процедур банкрутства, у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.
В силу п.8 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (ліквідатора) належить до компетенції комітету кредиторів.
Як убачається з протоколу засідання комітету кредиторів боржника від 23.10.2020 комітетом кредиторів було погоджено кандидатуру арбітражного керуючого Дзус Т.І. на призначення ліквідатором боржника і арбітражним керуючим Дзус Т.І. подано заяву про згоду на призначення ліквідатором у справі.
Згідно ч. 1 ст. 28 КУзПБ, арбітражний керуючий для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, у разі відсторонення розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, визначеного Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою, від виконання повноважень, керуючий санацією, керуючий реалізацією та ліквідатор призначаються господарським судом за клопотанням комітету кредиторів.
Частиною 2 статті 10 КУзПБ визначено, що одна й та сама особа може здійснювати повноваження арбітражного керуючого на всіх стадіях провадження у справі про банкрутство відповідно до вимог цього Кодексу.
Таким чином враховуючи, що кандидатура арбітражного керуючого Дзус Т.І. погоджена в установленому порядку комітетом кредиторів боржника та відповідає вимогам ст. 11 та ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, суд дійшов висновку про призначення ліквідатором Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" арбітражного керуючого Дзус Т.І.
З огляду на вищевикладене, суд дійшов висновку про припинення процедури розпорядження майном Комунального підприємства "Малинтеплоенерго", визнати Комунальне підприємство "Малинтеплоенерго" банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру; призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Дзус Т.І.
Керуючись статтями 86, 233 - 235, 238, 240, 241, 256, п. 17.5. розділу ХІ ГПК України, ст.ст.2, ч.4 ст.9, 28, 58 - 65 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Задовольнити клопотання арбітражного керуючого Дзус Т.І. №02-02/46 від 29.10.2020 про відкриття ліквідаційної процедури боржника Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" та призначення її ліквідатором у справі, а також заяву арбітражного керуючого Дзус Т.І. від 23.10.2020 про участь у справі про визнання банкрутом Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" у якості ліквідатора.
2. Припинити процедуру розпорядження майном Комунального підприємства "Малинтеплоенерго".
3. Припинити повноваження арбітражного керуючого Дзус Тетяни Іванівни як розпорядника майна Комунального підприємства "Малинтеплоенерго".
4. Визнати банкрутом Комунальне підприємство "Малинтеплоенерго" (вул. Василя Стуса, буд. 23, м. Малин, Житомирська область, 11601, код 32277167).
5. Відкрити ліквідаційну процедуру Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" строком на 12 місяців по 23.02.2022 включно.
6. Призначити ліквідатором Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" (вул. В. Стуса, буд. 23, м. Малин, Житомирська область, 11601, код 32277167) арбітражного керуючого Дзус Тетяну Іванівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1545, видане 22.07.2013, ідентифікаційний номер НОМЕР_3 , адреса: АДРЕСА_1 .
7. Оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України повідомлення про визнання банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" (вул. В. Стуса, буд. 23, м. Малин, Житомирська область, 11601, код 32277167) .
8. З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури:
господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо;
строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав;
у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури;
припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута;
відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю;
продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом;
скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається;
припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.
9. Встановити основну грошову винагороду арбітражному керуючому Дзус Т.І. за виконання обов`язків ліквідатора Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" в розмірі трьох встановлених законом мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
10. Зобов`язати посадових осіб (керівника боржника) Комунального підприємства "Малинтеплоенерго" (вул. В. Стуса, буд. 23, м. Малин, Житомирська область, 11601, код 32277167) протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора банкрута передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору Дзус Тетяні Іванівні (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1545, видане 22.07.2013, ідентифікаційний номер НОМЕР_3 , адреса: АДРЕСА_1 .
У разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до закону.
11. Ліквідатору банкрута Дзус Т.І.:
- забезпечити виконання повноважень ліквідатора банкрута в порядку, визначеному статтею 61 Кодексу України з процедур банкрутства та належне виконання заходів, передбачених статтями 62-64 Кодексу України з процедур банкрутства, спрямованих на задоволення вимог кредиторів;
- виявити документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов`язковому зберіганню, зокрема, згідно переліку видів документів, пов`язаних із забезпеченням соціального захисту громадян, що мають надходити до архівних установ у разі ліквідації підприємств, установ, організацій, які не належать до джерел формування Національного архівного фонду, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 14.03.2013 №430/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.03.2013 за №428/22960;
- здійснити інвентаризацію майнових активів та заборгованості банкрута, в тому числі, перед найманими працівниками; оцінку майна боржника; результати проведеної інвентаризації та оцінки надати суду;
- вжити відповідні дії по фактичному встановленню наявності рухомого та нерухомого майна зареєстрованого за боржником;
- виявити додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування, підтверджуючі документи подати суду;
- надати докази звернення з відповідною заявою до реєстраційної служби для внесення до ЄДР юридичних, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про ліквідатора банкрута Дзус Т.І. як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами; особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори;
- надати витяг з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з внесеними до нього відомостями щодо ліквідатора банкрута Дзус Т.І. як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами та особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори;
- надати письмову інформацію з документальним підтвердженням про дебіторську заборгованість боржника;
- надати докази користування печаткою та штампом банкрута;
- надати довідку податкового органу відносно рахунків банкрута, відкритих у банківських установах;
- закрити рахунки банкрута у банківських установах, виявлені при проведенні ліквідаційної процедури за винятком основного рахунку боржника;
- надати інформацію про рух коштів на розрахункових рахунках боржника в банківських установах;
- надати господарському суду проміжний звіт з підтверджуючими документами про хід ліквідаційної процедури банкрута та інші матеріали, що свідчать про виконання ліквідатором покладених на нього обов`язків.
12. Призначити судове засідання для з`ясування стану здійснення ліквідаційної процедури банкрута на "27" квітня 2021 р. о 14:20 в приміщенні господарського суду Житомирської області за адресою: м.Житомир, майдан Путятинський3/65, зал судових засідань № 733.
13. Копії постанови надіслати на адреси боржника, кредиторів, державного реєстратора Малинської районної державної адміністрації, Малинської міської ради, Малинського відділу державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), Управління забезпечення примусового виконання рішень у Житомирській області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький), Головному управлінню статистики у Житомирській області, ліквідатору банкрута Дзус Т.І.
Постанова господарського суду набирає законної сили 23.02.2021.
Постанова може бути оскаржена до Північно-західного апеляційного господарського суду або через Господарський суд Житомирської області в порядку та строки, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.
Суддя Макаревич В.А.
Список розсилки:
1- у справу
2- ДК "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" - вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116 (рек.)
3- КП "Малинтеплоенерго" , вул. В. Стуса, буд. 23, м. Малин (рек.з повідом.)
4 - арбітражному керуючому Дзус Тетяні Іванівні - на електронну пошту та реком.
5- Малинському відділу державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) (вулиця Івана Огієнка, 65, Малин, Житомирська область, 11604) (рек.)
6 - державному реєстратору Малинської районної державної адміністрації (площа Соборна, 6 А, Малин, Житомирська область, 11601) (рек.)
7 - Малинській міській раді (площа Соборна, 6 А, Малин, Житомирська область, 11601) (рек.з повідом.)
8- Головному управлінню ДПС у Житомирській області ( вул. Юрка Тютюнника, буд. 7, м. Житомир, 10003) - на елек. пошту;
9 - ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України" info@gasukraine.com.ua
10 - ПАТ "Малинська паперова фабрика -Вайдманн" - ІНФОРМАЦІЯ_1
11- АТ "НАК "Нафтогаз України" ngu@naftogaz.com
12- Управлінню забезпечення примусового виконання рішень у Житомирській області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) (вул. Володимирська, 91, 29000, м Хмельницький) (рек. з пов.)
13- Головному управлінню статистики у Житомирській області (вулиця Миколи Сціборського, 6А, Житомир, Житомирська область, 10002 - реком.