
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
справа№380/11649/20
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 лютого 2021 року м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд, суддя Гавдик З.В. розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу № 380/11649/20 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про зобов`язання вчинити дії, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач – ОСОБА_1 звернулася до Львівського окружного адміністративного суду із вищевказаним адміністративним позовом, в якому просила зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області зарахувати ОСОБА_1 період роботи 04.07.2001 по 11.01.2011 на посаді секретаря Жирівської сільської ради до стажу державної служби та перевести ОСОБА_1 на пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу», з дня звернення з заявою від 21.08.2020 року.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що на думку позивача вона має право на призначення пенсії згідно Закону України «Про державну службу», та звернулася із заявою від 21.08.2020 року про перевід на пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889- VIII, однак відповідач рішенням від 26.08.2020 року № 3644, відмовило у переводі пенсії з підстав, що період праці позивача з 04.07.2001 року по 11.01.2011 року на посаді секретаря Жирівської сільської ради, не зараховується до стажу державного службовця, так як дана посада не належить до категорії посад державної служби, які визначені статтею 25 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-ХІІ. Відповідач вважає, що у позивача відсутній стаж державної служби 20 років та зараховує їй стаж на даній посаді лише по 03.07.2001 року (19 років 03 дні).
Позивач зазначає, що працювала з 04.07.2001 по 11.01.2011 (період який не включає відповідач до стажу державної служби) на посаді секретаря Жирівської сільської ради, що підтверджується записами у трудовій книжці та не спростовує відповідач. У Законі України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889- VIII є пряма вказівка на зарахування часу перебування на посадах в органах місцевого самоврядування до стажу держаної служби.
Окрім цього, стаж державної служби за періоди роботи (служби) до набрання чинності цим Законом 889 обчислюється у порядку та на умовах, установлених на той час законодавством (пункт 8 розділу XI «Прикінцевих та перехідних положень» Закону № 889 та пункт 6 Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 229)
Таким чином, на думку позивача, в даному випадку слід керуватися Порядком обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 № 283 (далі - Порядок № 283), який діяв до 01.05.2016 року.
Позивач вважає, що період її роботи 04.07.2001 по 11.01.2011 на посаді секретаря Жирівської сільської ради зараховується до стажу державної служби, у зв`язку із чим відмова відповідача у зарахуванні цього періоду до стажу державної служби та призначенні пенсії державного службовця є протиправною.
Відповідач подав через канцелярію суду відзив на позовну заяву, в якому зазначає, що пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889- VIII у порядку, визначеному для осіб, які мають не менше як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців (стаття 37 Закону № 3723) призначаються особам, які:
1. Досягли пенсійного віку;
2. Мають страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченому абзацом першим частини першої статті 28 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування»: чоловіки-35років, жінки-30 років;
3. Не отримували пенсію відповідно до ст. 37 Закону № 3723;
4. На день набрання чинності Законом № 889 (01.05.2016) займають посади державної служби та мають не менше як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених ст. 25 Закону № 3723 та актами Кабінету Міністрів України, або на день набрання чинності Законом № 889 мають не менше як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону № 3723 та актами Кабінету Міністрів України незалежно від факту роботи на державній службі станом на 01 травня 2016 року.
Статтею 25 Закону № 3723 визначено сім категорій посад державних службовців, залежно від яких встановлюються ранги державних службовців.
Якщо у статті 25 Закону № 3723 не визначений певний державний орган, посади у якому віднесені до відповідних категорій посад державної служби, при визначені права особи на пенсію державного службовця слід керуватись нормативно - правовими актами, за якими в подальшому такі посади були віднесені до посад державної служби.
Згідно із записами трудової книжки НОМЕР_1 ОСОБА_1 :
- 30.06.1982 обрана секретарем Жирівської сільської Ради народних депутатів; 27.03.1990 обрана заступником голови Жирівської сільської Ради народних депутатів;
- 28.06.1994 згідно Закону України «Про державну службу» присвоєно 11 ранг державного службовця;
- 09.09.1994 затверджена секретарем виконкому Жирівської сільської Ради народних депутатів;
- 20.12.1994 прийняла присягу державного службовця;
- 28.04.1998 обрана секретарем Жирівської сільської ради;
- 04.07.2001 прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування.
Період з 04 липня 2001 року до стажу державної служби не зараховується, оскільки 04 липня 2001 року ОСОБА_1 прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування і посада секретаря сільської ради не належить до категорій посад державної служби, які визначені статтею 25 Закону № 3723.
Зважаючи на відсутність 20 років стажу державної служби, підстави для призначення пенсії за нормами Закону України «Про державну службу» відсутні.
Крім цього, відповідач просив розглядати справу у судовому засіданні із повідомленням сторін, у зв`язку із необхідністю дослідження поданих доказів та надання усних пояснень.
Згідно п. 3 ч. 6 ст. 12 КАС України, для цілей цього Кодексу справами незначної складності є справи щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.
Згідно з ч. 2 ст. 257 КАС України, за правилами спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка справа, віднесена до юрисдикції адміністративного суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті, зміст якої відповідає змісту частини четвертої статті 12 Кодексу адміністративного судочинства України.
Згідно ч. 1 ст. 260 КАС України, питання про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.
Згідно з п. 1 ч. 6 ст. 262 КАС України, суд може відмовити в задоволенні клопотання сторони про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням сторін у випадках, визначених статтею 263 цього Кодексу.
Так, пунктом 2 частини першої статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд розглядає за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) справи щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.
З урахуванням викладеного, суд дійшов висновку про відсутність підстав для розгляду даної справи у судовому засіданні та про відмову у задоволенні відповідного клопотання.
Ухвалою судді від 14.12.2020 року відкрито спрощене провадження в адміністративній справі.
Судом встановлені наступні обставини:
21.08.2020 року ОСОБА_1 звернулася до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області із заявою про перехід на пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу.
26.08.2020 року Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області прийнято Рішення про відмову у проведенні перерахунку пенсії (переводі на пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу») гр. ОСОБА_1 .
У вказаному рішенні відповідач зазначив: «Статтею 25 Закону № 3723 визначено сім категорій посад державних службовців, яким встановлювалися ранги державних службовців, що передбачено статтею 26 Закону № 3723.
Згідно із записами трудової книжки НОМЕР_1 ОСОБА_1 :
- 30.06.1982 обрана секретарем Жирівської сільської Ради народних депутатів; 27.03.1990 обрана заступником голови Жирівської сільської Ради народних депутатів;
- 28.06.1994 згідно Закону України «Про державну службу» присвоєно 11 ранг державного службовця;
- 09.09.1994 затверджена секретарем виконкому Жирівської сільської Ради народних депутатів;
- 20.12.1994 прийняла присягу державного службовця;
- 28.04.1998 обрана секретарем Жирівської сільської ради;
- 04.07.2001 прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування.
Отже з 04 липня 2001 року посада відповідної категорії посад державної служби відсутня, та до стажу державної служби можна зарахувати період з 30 червня 1982 року по 03 липня 2001 року (19 років 03 дні).
Період з 04 липня 2001 року до стажу державної служби не зараховується, оскільки 04 липня 2001 року ОСОБА_1 прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування і посада секретаря сільської ради не належить до категорій посад державної служби, які визначені статтею 25 Закону № 3723.
Зважаючи на відсутність 20 років стажу державної служби, підстави для призначення пенсії за нормами Закону України «Про державну службу» відсутні».
Зміст спірних правовідносин полягає в тому, що у зв`язку з не зарахуванням періоду роботи на посаді секретаря сільської ради до стажу державної служби, відповідач порушив право позивача на отримання пенсії державного службовця.
Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до статті 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними (частини перша і друга вказаної статті).
Приписами частини 3 статті 46 Конституції України передбачено, що пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із статею 1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.01.2006 за № 2493-III (далі - Закон України № 2493-III) служба в органах місцевого самоврядування - це професійна, на постійній основі діяльність громадян України, які займають посади в органах місцевого самоврядування, що спрямована на реалізацію територіальною громадою свого права на місцеве самоврядування та окремих повноважень органів виконавчої влади, наданих законом.
Положення статей 2, 3 Закону України № 2493-III визначають, що посадовою особою місцевого самоврядування є особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій і отримує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету. Посадами в органах місцевого самоврядування є: виборні посади, на які особи обираються на місцевих виборах; виборні посади, на які особи обираються або затверджуються відповідною радою; посади, на які особи призначаються сільським, селищним, міським головою, головою районної, районної у місті, обласної ради на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.
Відповідно до частини 7 статті 21 Закону України № 2493-IIІ (в редакції станом на 01.05.2016) пенсійне забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування, які мають стаж служби в органах місцевого самоврядування та/або державної служби не менше 10 років, здійснюється у порядку, визначеному законодавством України про державну службу.
Пенсійне забезпечення державних службовців станом до 01.05.2016 регулювалося Законом України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII (далі - Закон України № 3723 - ХІІ).
Водночас, з 01.05.2016 набрав чинності Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі - Закон України № 889-VІІІ), відповідно до статті 90 якого встановлено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування».
Згідно із пунктом 10 розділу XI Прикінцевих та перехідних положень Закону України № 889-VІІІ державні службовці, які на день набрання чинності вказаним Законом України займають посади державної служби та мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених статею 25 Закону України «Про державну службу» та актами Кабінету Міністрів України, мають право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України №3723-XII у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.
Згідно із пунктом 11 розділу XI Прикінцевих та перехідних положень Закону України № 889-VІІІ Перелік посад державної служби, які займали особи з числа колишніх державних службовців, що належать до певної категорії посад, передбачених вказаним Законом, визначається Кабінетом Міністрів України.
Пункт 12 розділу XI Прикінцевих та перехідних положень Закону України № 889-VІІІ визначає, що для осіб, які на день набрання чинності вказаним Законом мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статею 25 Закону України «Про державну службу» (Відомості Верховної Ради України 1993 р., № 52, ст. 490 із наступними змінами) та актами Кабінету Міністрів України, зберігається право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490 із наступними змінами) у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.
Тобто, Прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про державну службу» № 889-VIII від 10.12.2015 передбачено, що за наявності в особи станом на 01.05.2016 певного стажу державної служби (10 років для осіб, що на зазначену дату займали посади державної служби, або 20 років незалежно від того, чи працювала особа станом на 01.05.2016 на державній службі), така особа зберігає право на призначення пенсії відповідно до ст. 37 Закону України № 3723-XII, але за певної додаткової умови: у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.
Обов`язковою умовою для збереження у особи права на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України № 3723-XII після 01.05.2016 є дотримання сукупності вимог, визначених частиною 1 статті 37 вказаного Закону України та Прикінцевих та перехідних положень Закону України № 889-VIII, а саме щодо віку, страхового стажу, стажу державної служби.
Отже, після 01.05.2016 (дата набрання чинності Законом України № 889-VIII) зберігають право на призначення пенсії державного службовця відповідно до статті 37 Закону України № 3723-XII лише ті особи, які мають стаж державної служби, визначений пунктами 10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України №889-VIII та мають передбачені частиною 1 статті 37 Закону України № 3723-XII вік і страховий стаж.
Вказані висновки суду узгоджуються з правовими позиціями, викладеними в постанові Великої Палати Верховного Суду від 13.02.2019 у справі № 822/524/18 та у постанові Верховного Суду від 26.06.2018 у справі № 676/4235/17.
Відповідно до статті 37 Закону України № 3723-XII (у редакції на час набрання чинності Законом України №889-VIII) на одержання пенсії державних службовців мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, та жінки, які досягли пенсійного віку, встановленого статею 26 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом першим частини першої статті 28 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", у тому числі стажу державної служби не менш як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають тне менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку.
Згідно з частиною 2 статті 46 Закону України № 889-VIII до стажу державної служби зараховується час перебування на посадах в органах місцевого самоврядування, передбачених Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» №2493-III від 07.06.2001.
Таким чином, час перебування на посадах в органах місцевого самоврядування, передбачених Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», входить до стажу державної служби.
Як вбачається з трудової книжки НОМЕР_1 ОСОБА_1 з 04.07.2001 прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування; з 14.04.2002 року обрана секретарем Жирівської сільської ради ІV скликання; 26.04.2005 Згідно Закону України «Про внесення змін до ст. 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» присвоєно 10 ранг посадової особи місцевого самоврядування; 16.04.2006 року обрана секретарем Жирівської сільської ради V скликання; 26.04.2007 року присвоєно 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування; з 11.01.2011 року звільнена у зв`язку з закінченням строку повноважень.
Посади і органи, час роботи в яких зараховуються до стажу державної служби визначався Порядком обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 283 від 03.05.1994 (втратив чинність 01.05.2016).
Відповідно до пункту 2 вказаного Порядку до стажу державної служби зараховується робота (служба), зокрема, на посадах в органах місцевого самоврядування, передбачених у статті 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також на інших посадах, не зазначених у вказаній статті, віднесених Кабінетом Міністрів України до відповідної категорії посад в органах місцевого самоврядування.
Крім того, згідно з пунктом 4 Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 229 від 25.03.2016, до стажу державної служби зараховуються час перебування на посадах в органах місцевого самоврядування, передбачених Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
Відповідно до статті 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» четверта категорія - посади голів постійних комісій з питань бюджету обласних, Київської та Севастопольської міських рад (у разі коли вони працюють у раді на постійній основі), керівників управлінь і відділів виконавчого апарату обласних, Севастопольської міської та секретаріату Київської міської рад, секретарів міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад, заступників міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) голів з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів, директорів, перших заступників, заступників директорів департаментів міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад, міських (міст районного значення) голів, селищних і сільських голів, посади заступників голів районних рад.
Пунктом 6 Порядку № 229 встановлено, що стаж державної служби за періоди роботи (служби) до набрання чинності Законом України № 889-VIII обчислюється відповідно до пункту 8 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" вказаного Закону.
Відповідно до пункту 8 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України № 889-VIII стаж державної служби за періоди роботи (служби) до набрання чинності вказаним Законом обчислюється у порядку та на умовах, установлених на той час законодавством.
Тобто, обчислення стажу державної служби за періоди роботи до 01.05.2016 (до набрання чинності Законом України №889-VIII) здійснюється згідно з Порядком обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 №283.
Таким чином, у спірному випадку необхідно застосовувати норми Порядку № 283, а саме пункту 2 вказаного порядку - до стажу державної служби зараховується робота (служба), зокрема, на посадах в органах місцевого самоврядування передбачених статею 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та на посадах керівних працівників і спеціалістів виконавчих комітетів місцевих рад, їх управлінь, самостійних відділів, інших структурних підрозділів.
Аналогічна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 26.06.2018 у справі №735/939/17.
Таким чином, посада позивача – секретар Жирівської сільської ради відповідно до статті 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пункту 2 Порядку № 283 входить до переліку посад, які зараховуються до стажу державної служби.
Стаж роботи позивача на посаді, віднесеній до відповідних категорій посад державної служби станом на дату звільнення з посади секретаря Жирівської сільської ради, відповідно до записів у трудовій книжці, становить понад 20 років.
21.08.2001 позивач звернулася до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області із заявою про призначення їй пенсії як особі, яка відповідно до Закону України «Про державну службу» №889-VIII від 10.12.2015.
Стаж роботи позивача на посаді, віднесеній до відповідних категорій посад державної служби станом на 01.05.2016 - день набрання чинності Законом України №889-VIII становив більше 20 років, що дає їй право на призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу».
Разом з тим, обов`язковою умовою для збереження у особи права на призначення пенсії відповідно до 16.12.1993 після 01.05.2016 є дотримання сукупності вимог, визначених частиною 1 статті 37 вказаного Закону і Прикінцевих та перехідних положень Закону України № 889-VІІІ, а саме щодо віку, страхового стажу та стажу державної служби.
Суд встановив, що на час звернення до відповідача із заявою про переведення на пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу» у позивача наявний необхідний вік, стаж державної служби та страховий стаж (підтверджується записами трудової книжки позивача).
У зв`язку з викладеним існують достатні правові підстави для здійснення перерахунку ОСОБА_1 пенсії, а саме переведення на пенсію за віком державного службовця відповідно до Закону України «Про державну службу» з врахуванням стажу державної служби з 04.07.2007 року по 11.01.2011 року на посаді секретаря Жирівської сільської ради.
Згідно з вимогами статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до статті 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.
Оцінивши докази, які є у справі за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд дійшов до висновку про задоволення позову повністю.
Згідно ч. 1 ст. 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Керуючись ст.ст. 19-21, 72-77, 242-246, 255, 262-263, 293, 295, підп.15.5 п.15 Перехідних положень КАС України, суд, –
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (79016, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10) про зобов`язання вчинити дії, - задоволити повністю.
Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області зарахувати ОСОБА_1 період роботи 04.07.2001 року по 11.01.2011 року на посаді секретаря Жирівської сільської ради до стажу державної служби та перевести ОСОБА_1 на пенсію за віком державного службовця відповідно до Закону України «Про державну службу», з дня звернення з заявою від 21.08.2020 року.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (ЄДРПОУ 13814885, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10) на користь ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ) 840,80 грн. сплаченого судового збору.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України.
Рішення може бути оскаржене за правилами, встановленими ст. ст. 295 - 297 Кодексу адміністративного судочинства України відповідно, з урахуванням положень підп. 15.5 п.15 розд. VII «Перехідні положення» цього Кодексу.
Рішення суду складено в повному обсязі 22.02.2021 року.
Суддя Гавдик З.В.