Рішення № 94836797, 12.02.2021, Миколаївський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
12.02.2021
Номер справи
400/2438/20
Номер документу
94836797
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

12 лютого 2021 р. № 400/2438/20 м. Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд, у складі судді Мельника О.М. розглянувши у письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу

за позовом:Приватного акціонерного товариство "Миколаївська теплоелектроцентраль", вул. Каботажний узвіз, 18, м.Миколаїв,54020

до відповідача:Адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради, просп. Богоявленський,1, м.Миколаїв,54003

треті особи:ОСОБА_1 , АДРЕСА_1

про:визнання протиправним та скасування рішення від 11.12.2018 р.,

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство «Миколаївська теплоелектроцентраль» (надалі-позивач) звернулось до адміністративного суду з позовною заявою до Адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради (надалі-відповідач або Адміністрація), третя особа без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1 (надалі – третя особа або ОСОБА_1 ), в якій просить визнати протиправними та скасувати рішення голови міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВП при Адміністрації Інгульського району Миколаївської області ОСОБА_2 від 11.12.2018 року щодо затвердження акту про відключення квартири, що належить на праві власності ОСОБА_1 від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що рішенням постійно діючої Міжвідомчої комісії Адміністрації Інгульського району з розгляду питань пов`язаних з відключенням окремих квартир від мереж ЦО та ГВП ухвалено 07.09.2017 року протокол №5 про надання дозволу на виконання проектних та монтажних робіт для подальшого влаштування газового турбо-котла в квартирі ОСОБА_1 за адресою АДРЕСА_2 . 09.11.2018 року було проведено відключення в квартирі ОСОБА_1 за адресою АДРЕСА_2 шляхом видимого розриву зварюванням приєднань радіаторів (конвекторів), заварюванням стояків, ізольованих стояків, про що складено відповідний акт. 11.12.2018 року головою міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВП при Адміністрації Інгульського району Миколаївської області ОСОБА_2 затверджено акт про відключення вищезазначеної квартири. Позивач вважає рішення Міжвідомчої комісії Адміністрації Інгульського району щодо затвердження акт про відключення за адресою АДРЕСА_2 , що належить на праві власності ОСОБА_1 протиправним, незаконними та таким, що суперечить нормам чинного законодавства України.

Відповідач позов не визнав, 24.07.2020 року надав до суду листв якому зазначив,що доводи позивача є безпідставними та необґрунтованими, Адміністрація району у своїй діяльності керується нормами законодавства України.

10.08.2020 року третя особа подала відзив на позов, в якому зазначила, що не погоджується із позовними вимогами та просить залишити позовну заяву без розгляду.

17.08.2020 року до суду надійшла відповідь на відзив, в якій позивач зазначив, що відзив третьої особи є безпредметним та надуманим.

28.08.2020 року відповідач надав до суду відзив на позов, в якому зазначив, що міжвідомча комісія з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВП при Адміністрації Інгульського району Миколаївської області діяла в межах своїх повноважень та керуючись нормами чинного законодавства України.

10.09.2020 року позивач надав до суду відповідь на відзив відповідача, в якій зазначив не погоджується з доводами відповідача.

Ухвалою від 30.06.2020 року провадження у справі відкрито та призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження на 10.08.2020 року на 10:00 год.

Відповідно до ч. 9 ст. 205 КАС України, суд перейшов до розгляду справи в порядку письмового провадження. Датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складання повного тексту судового рішення (ч. 5 ст. 250 КАС України).

Розглянувши матеріали та з`ясувавши всі обставини адміністративної справи, які мають юридичне значення для розгляду та вирішення спору по суті, дослідивши наявні у справі докази у їх сукупності, судом встановлено наступне.

Позивач - Приватне акціонерне товариство «Миколаївська теплоелектроцентраль» здійснює свою діяльність згідно з чинним законодавством України та Статутом. Метою діяльності позивача, зокрема є виробництво електроенергії та постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря споживачам у порядку, встановленому законодавством; задоволення потреб ринку у наданні висококваліфікованих послуг (роботах, продукції) власного виробництва.

Відповідач - Адміністрація Інгульського району Миколаївської міської ради є органом місцевого самоврядування, що представляє загальні інтереси територіальної громади Інгульського району м. Миколаєва, в межах повноважень, визначених Конституцією України, законами України.

Постійна комісія з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВП при Адміністрації Інгульського району Миколаївської області - утворюється для реалізації прав споживачів на відмову від отримання послуг централізованого опалення, згідно з наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 № 4 «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання», із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06.11.2007 № 169, та на виконання пункту 25 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 якій належить на праві власності квартира за адресою АДРЕСА_2 звернулась з заявою до директора КЖЕП ММР «Зоря» про надання дозволу відключення квартири від централізованого опалення для подальшого встановлення та підключення автономного опалення.

07.09.2017 року рішенням постійно діючої Міжвідомчої комісії Адміністрації Інгульського району з розгляду питань пов`язаних з відключенням окремих квартир від мереж ЦО та ГВП ухвалено протокол №5 про надання дозволу на виконання проектних та монтажних робіт для подальшого влаштування газового турбо-котла в квартирі ОСОБА_1 за адресою АДРЕСА_2 .

09.11.2018 року представниками КЖЕП ММР «Зоря» було проведено відключення квартири АДРЕСА_3 від внутрішньобудинкових мереж ЦО та ГВП шляхом видимого розриву зварюванням приєднань радіаторів (конвекторів), заварюванням стояків, ізольованих стояків, про що складено відповідний акт.

11.12.2018 року головою міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВП при Адміністрації Інгульського району Миколаївської області ОСОБА_2 затверджено акт про відключення вищезазначеної квартири.

14.08.2019 року позивач направив на адресу відповідача лист з проханням надати належним чином завірені копії документів ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_1 , ОСОБА_5 , а саме: витяг з рішення міжвідомчої комісії; протокол щодо складу комісії; узгоджений з ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» проект відключення; 4 акти претензії, що підтверджують одержання неякісної послуги; довідку про відсутність боргів за теплопостачання; інші документи, які мають відношення до відповідного відключення.

19.09.2019 року відповідач надав відповідь на лист позивача та копії запрошених документів на 18 аркушах.

Не погоджуючись з рішенням голови міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВП при Адміністрації Інгульського району Миколаївської області ОСОБА_2 від 11.12.2018 року щодо затвердження акту про відключення квартири, що належить на праві власності ОСОБА_1 від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП позивач звернувся до адміністративного суду з цим позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходив з наступного.

Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать власні (самоврядні) повноваження: управління об`єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв`язку, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг населенню.

Згідно з частиною 1 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійні комісії ради є органами ради, що обираються з числа її депутатів, для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету.

Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради прийнято рішення від 24.03.2006 року №551 «Про затвердження Положення про міжвідомчу комісію для розгляду питань щодо відключення окремих житлових будинків від мереж центрального опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання у м. Миколаєві».

Відповідно до п. 1.1 Положення міжвідомчу комісію для розгляду питань щодо відключення окремих житлових будинків від мереж центрального опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання у м. Миколаєві Комісія утворюється розпорядженням адміністрації Центрального, Заводського, Ленінського, Корабельного районів виконкому Миколаївської міської ради , призначає голову та затверджує склад (склад комісії наведено у додатку 1 до Положення).

Адміністрацією Інгульського району Миколаївської міської ради прийнято розпорядження від 02.01.2018 року № 4р «Про затвердження складу постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов`язаних з організацією відключення окремих житлових будинків від мереж центрального опалення та постачання гарячої води».

Відповідно до п. 5 ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 р. № 1875-IV (далі - Закон № 1875-IV) виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для об`єктів усіх форм власності є суб`єкт господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.

Статтею 20 Закону № 1875-IV визначено, що споживач має право, зокрема: одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг; на відшкодування збитків, завданих його майну та/або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров`ю внаслідок неналежного надання або ненадання житлово-комунальних послуг; на зменшення розміру плати за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному договором або законодавством; на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім`ї при відповідному документальному оформленні, а також за період фактичної відсутності житлово-комунальних послуг, визначених договором у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України; на перевірку кількості та якості житлово-комунальних послуг у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до ч.6 ст.26 Закону № 1875-IV у разі зникнення потреби в отриманні послуги або відмови споживача від користування послугою виконавця/виробника споживач має право розірвати договір у порядку, встановленому законом.

Ст. 6 Закону України «Про теплопостачання» визначено, що державна політика у сфері теплопостачання базується на принципах забезпечення енергетичної безпеки держави; державного управління і регулювання відносин у сфері теплопостачання; оптимального поєднання систем централізованого, помірно-централізованого, децентралізованого та автономного теплопостачання відповідно до затверджених місцевими органами виконавчої влади схем теплопостачання з періодом перегляду п`ять років; державної підтримки та стимулювання у сфері теплопостачання; формування цінової та тарифної політики; пріоритетного розвитку застосування технології комбінованого виробництва теплової та електричної енергії (когенерації) та використання вторинних енергетичних ресурсів, нетрадиційних і поновлювальних джерел енергії; забезпечення захисту прав та інтересів споживачів; взаємної відповідальності суб`єктів відносин у сфері теплопостачання за якісне постачання теплової енергії та своєчасну її оплату; періодичного перегляду, удосконалення та техніко - економічної оптимізації схем теплопостачання, затверджуваних місцевими органами виконавчої влади; додержання стандартів, правил і норм усіма суб`єктами відносин у сфері теплопостачання; заборони обмеження енергопостачання об`єктів у сфері теплопостачання в опалювальний період нижче технологічного мінімуму споживання природного газу; створення умов для функціонування сфери теплопостачання на принципах самоокупності; сприяння розвитку конкурентних відносин на ринку теплової енергії; встановлення відповідальності суб`єктів теплопостачання за порушення законодавства у сфері теплопостачання; підвищення екологічної безпеки систем теплопостачання; створення умов для впровадження енергозберігаючих технологій; забезпечення впровадження засобів обліку і приладів регулювання споживання теплової енергії.

Відповідно до ст.. 24 цього ж Закону споживач теплової енергії має право на: вибір одного або декількох джерел теплової енергії чи теплопостачальних організацій, якщо це можливо за існуючими технічними умовами; отримання інформації щодо якості теплопостачання, тарифів, цін, порядку оплати, режимів споживання теплової енергії; відшкодування згідно із законодавством збитків, заподіяних внаслідок порушення його прав, у разі виконання ним своїх зобов`язань відповідно до договору; приєднання до теплової мережі відповідно до нормативно - правових актів; отримання обсягів теплової енергії згідно з параметрами відповідно до договорів та стандартів; отримання перерахунку за спожиту теплову енергію з урахуванням здійсненого авансового платежу та показань приладів комерційного обліку теплової енергії протягом місяця після закінчення опалювального періоду.

Цією ж статтею визначено, що захист прав споживачів теплової енергії, а також механізм реалізації захисту цих прав регулюються цим Законом, Законом України "Про захист прав споживачів", іншими нормативно-правовими актами.

Відповідно до ч.1 ст. 5 Закону України "Про захист прав споживачів" держава забезпечує споживачам захист їх прав, надає можливість вільного вибору продукції, здобуття знань і кваліфікації, необхідних для прийняття самостійних рішень під час придбання та використання продукції відповідно до їх потреб, і гарантує придбання або одержання продукції іншими законними способами в обсязі, що забезпечує рівень споживання, достатній для підтримання здоров`я і життєдіяльності.

При цьому, відповідно до ч.1 ст. 21 ЗУ "Про захист прав споживачів" крім інших випадків порушень прав споживачів, які можуть бути встановлені та доведені виходячи з відповідних положень законодавства у сфері захисту прав споживачів, вважається, що для цілей застосування цього Закону та пов`язаного з ним законодавства про захист прав споживачів права споживача вважаються в будь-якому разі порушеними, якщо при реалізації продукції будь-яким чином порушується право споживача на свободу вибору продукції. Тобто дії постачальника послуг, що перешкоджають споживачу здійснити вільний вибір продукції є протиправними.

Питання відключення від мереж централізованого опалення регулюється, зокрема, Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630 (надалі - Правилами), які з метою захисту прав усіх мешканців багатоквартирних будинків передбачають відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води не окремих квартир багатоквартирного будинку з ініціативи їх власників або наймачів, а відключення цілих багатоквартирних будинків з ініціативи споживачів.

Відповідно до п.п.24, 25 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630 (далі - Правила № 630), споживачі можуть відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства. Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води забороняється.

Крім того, відповідно до п. 39 Правил користування тепловою енергією, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2007 №1198 споживач має право, зокрема, вибирати теплопостачальну організацію, а також відмовитися від послуг теплопостачальної організації, про що попереджає письмово теплопостачальну організацію в строк, передбачений договором. Одночасно, пунктом 30 Правил користування тепловою енергією передбачена можливість теплопостачальній організації частково або повністю припиняти постачання теплової енергії споживачеві.

При цьому, п. 3 Правил користування тепловою енергією визначає, що будь-яка зміна проектного рішення теплопостачання об`єкта, виконана споживачем або будь-якою іншою організацією без погодження з теплопостачальною організацією є самовільним втручанням в діючі системи теплопостачання і тепло споживання, а споживач, відповідно до пункту 41 Правил користування тепловою енергією, несе відповідальність за самовільне переобладнання системи теплоспоживання.

З аналізу наведених норм слідує, що чинним законодавством передбачено право споживачів відмовитись від отримання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Відповідно до п. 26 Правил відключення споживачів від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у разі, коли технічна можливість такого відключення передбачена затвердженою органом місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про теплопостачання» схемою теплопостачання за умови забезпечення безперебійної роботи інженерного обладнання будинку та вжиття заходів щодо дотримання в суміжних приміщеннях вимог будівельних норм і правил з питань проектування житлових будинків, опалення, вентиляції, кондиціонування, будівельної теплотехніки; державних будівельних норм з питань складу, порядку розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва, а також норм проектування реконструкції та капітального ремонту в частині опалення.

Згідно з п. 5 Правил відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

Відповідно до пп. 1 п. "а" ст.. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать власні (самоврядні) повноваження: управління об`єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв`язку, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг населенню.

Згідно з ч.1 ст. 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" постійні комісії ради є органами ради, що обираються з числа її депутатів, для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету.

Згідно пункту 1.2 Порядку № 4, для реалізації права споживачів на відмову від отримання послуг ЦО і ГВП орган місцевого самоврядування або місцевий орган виконавчої влади створює своїм рішенням постійно діючу міжвідомчу комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж ЦО і ГВП (далі - Комісія), призначає голову та затверджує її склад, затверджує положення про роботу комісії.

Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженим наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 №4, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09.12.2005 за №1478/11758 (надалі - Порядок відключення). Так, відповідно до п. 2.1 Порядку відключення для вирішення питання відключення житлового будинку (будинків) від мереж централізованого опалення його власник (власники) повинен (повинні) звернутися до Комісії з письмовою заявою про відключення від мереж ЦО і ГВП.

У заяві про відключення від мереж ЦО і ГВП власник (власники) будинку зазначає причини відключення. До заяви додається копія протоколу загальних зборів мешканців будинку щодо створення ініціативної групи з вирішення питання відключення від мереж ЦО і ГВП та прийняття рішення про влаштування у будинку системи індивідуального або автономного опалення. Рішення про відключення будинку від системи централізованого опалення з улаштуванням індивідуального опалення повинно бути підтримане всіма власниками (уповноваженими особами власників) приміщень у житловому будинку.

Положеннями п.2.2 Порядку визначено, що Комісія розглядає надані документи лише за наявності затвердженої органом місцевого самоврядування в установленому порядку оптимізованої схеми перспективного розвитку систем теплопостачання населеного пункту та у відповідності до неї.

Комісія, після вивчення наданих власником (власниками) документів, у місячний строк приймає рішення щодо відключення від мереж ЦО і ГВП, улаштування індивідуальної (автономної) системи теплопостачання та збір вихідних даних і технічних умов для виготовлення проектної документації.

При цьому обов`язково враховуються технічні можливості існуючих мереж газопостачання, водопостачання та електропостачання даного населеного пункту або окремого мікрорайону щодо забезпечення живлення запропонованої власником (власниками) системи теплопостачання. Комісією, у разі необхідності, можуть розглядатися питання збільшення потужностей та можуть розроблятися пропозиції щодо їх фінансування, а також заміни систем внутрішньоквартальних, а в деяких випадках і магістральних мереж газо-, водо-, теплопостачання.

Засідання Комісії відбувається за участю заявника або його уповноваженого представника.

Рішення Комісії оформляється протоколом, витяг з якого у десятиденний строк надається заявникові.

Чинним законодавством передбачено надання дозволу на відключення від мереж централізованого опалення з ініціативи споживачів на будинок у цілому, а не на окремі квартири.

Положеннями п.2.2.3 Порядку визначено якщо заявником є власник, наймач (орендар) окремого приміщення, Комісія має право не розглядати його заяву до прийняття рішення про відключення від мереж централізованого теплопостачання всього будинку.

Про відмову у розгляді заяви Комісія повідомляє заявника у десятиденний строк.

Однак, відповідно до п. 7 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII, що діє з 10.12.2017 року у багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов`язані, але мають право виключно за власним рішенням у встановленому порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.

Отже, за вимогами зазначеного Закону, що діє з 10.12.2017 року, можливе відключення квартири від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води та влаштувати систему індивідуального теплопостачання якщо у багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову (ч. 1, 2 ст.77 КАС України).

Відповідно до ст. 90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

З урахуванням системного аналізу правових норм, наведених вище, досліджених судом доказів, суд дійшов висновку, що позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Керуючись ст. 2, 19, 139, 241 - 246, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

У задоволенні позову Приватного акціонерного товариства «Миколаївська теплоелектроцентраль» (Каботажний спуск, 18, м. Миколаїв, 54020, код ЄДРПОУ 30083966) до Адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради пр.. Богоявленський, 1, м. Миколаїв, 54003, код ЄДРПОУ 05410582), третя особа без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1 ( АДРЕСА_4 , ІПН НОМЕР_1 ) про визнання протиправними та скасування рішення голови міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВП при Адміністрації Інгульського району Миколаївської області Волкова І.В. від 11.12.2018 року щодо затвердження акту про відключення квартири, що належить на праві власності ОСОБА_1 від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП відмовити.

Рішення суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи в порядку, визначеному ст. 255 КАС України. Строк на апеляційне оскарження рішення суду - 30 днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження - 30 днів з дня складання повного судового рішення.

Апеляційна скарга подається в порядку та строки, визначені ст.ст. 295-297 КАС України і п. 15.5 Перехідних положень КАС України.

Суддя О.М. Мельник