Рішення № 93560439, 10.12.2020, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
10.12.2020
Номер справи
380/6415/20
Номер документу
93560439
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 грудня 2020 року справа №380/6415/20

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючої судді Крутько О.В.,

за участю секретаря судового засідання Лізогуб В.В.,

представника позивача Москаля Д.М.,

представника відповідача Іванського В.І.,

розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СВІСС КРОНО» (ТзОВ «СВІСС КРОНО, позивач)

до Державної податкової служби України (відповідач),

за участі третьої особи Офісу великих платників податків Державної податкової служби

про визнання протиправними дій, зобов`язання зареєструвати податкову накладну

в с т а н о в и в :

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшов позов ТзОВ «СВІСС КРОНО», у якому позивач просить визнати протиправними дії Державної податкової служби щодо неприйняття поданої для реєстрації до Єдиного реєстру податкових накладних податкової накладної ТзОВ «СВІСС КРОНО» № 404 від 30 листопада 2016 року; зобов`язати Державну податкову службу України прийняти та зареєструвати податкову накладну ТзОВ «СВІСС КРОНО» № 404 від 30 листопада 2016 року.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що на виконання вимог податкового повідомлення-рішення № 0000755212 від 07.02.2020, у якому зазначено про необхідність ТзОВ «СВІСС КРОНО» скласти та зареєструвати податкову накладну на загальну суму 2766253,26 грн. в строк, визначений п.120.1.2 ст. 120-1 Податкового кодексу України, товариство склало податкову накладну № 404 від 30.11.2016 (опис (номенклатура) товарів, робіт, послуг – «робочий проект реконструкції) на загальну суму 2766253 грн., у т.ч. ПДВ 461042,21 грн. Податкову накладну № 404 від 30.11.2016 направлено на реєстрацію до ЄРПН засобами електронного зв`язку, однак, у цей же день – 19 лютого 2020 ТзОВ «СВІСС КРОНО» отримало з ЄРПН квитанцію б/н від 19.02.2020 (код форми 1201010, якою підтверджено доставку до ЄРПН податкової накладної № 404 від 30.11.2016 та неприйняття її до реєстрації з наступним формулюванням: «документ не може бути прийнятий - порушено вимоги п.46.1 ст. 46, ст. 102 Податкового кодексу України, а саме: звітність за листопад 2016 вже не приймається».

Позивач зазначає, що податкова накладна № 404 від 30.11.2016 відповідає вимогам встановленим Порядком заповнення податкової накладної, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.01.2016 № 137/28267, натомість норми Податкового кодексу України, на які посилається відповідач (п.46.1 ст. 46, ст.102 Податкового кодексу України) не можуть бути підставою для неприйняття податкової накладної до реєстрації.

Згідно ухвали від 17.08.2020 відкрито загальне позовне провадження в адміністративній справі, залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє вимог на предмет спору на стороні відповідача Офіс великих платників податків ДПС, підготовче засідання призначено на 15.09.2020.

Третя особа – Офіс великих платників податків ДПС подав відзив на позовну заяву, у якому зазначає, що у разі дотримання вимог Податкового кодексу України платник податків має право зареєструвати в ЄРПН податкову накладну/розрахунок коригування, складені починаючи з 1 липня 2015 року, протягом 1095 календарних днів з дати їх складення. При цьому третя особа покликається на ст. 198.6 Податкового кодексу України, а саме зазначає, що у разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 1095 календарних днів з дати складення податкової накладної/розрахунку коригування. Суми податку, сплачені (нараховані) у зв`язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше ніж через 1095 календарних днів з дати складення податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних.

Відповідач відзиву на позовну заяву не подав.

15.09.2020 підготовче засідання відкладено на 20.10.2020.

Позивач подав відповідь на відзив на позовну заяву, у якому зазначає, що строки реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних визначено у п.201.10 ст. 201 Податкового кодексу України. Так, в абз.18 п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України встановлено, що платник податку має право зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну та/або розрахунок коригування, складені починаючи з 1 липня 2015 року, в яких загальна сума податку не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу. Податкове законодавство не містить жодної заборони реєструвати податкові накладні, складені починаючи з 1 липня 2015 року, без обмежень щодо граничних строків, зважаючи лише на достатність реєстраційної суми відповідно до п.200 прим.1.3 ст. 200 прим.1 Податкового кодексу України.

Згідно протокольної ухвали від 20.10.2020 закрито підготовче провадження, призначено справу до судового розгляду на 26.11.2020.

В судовому засіданні 26.11.2020 оголошено перерву до 10.12.2020.

В судовому засіданні 10.12.2020 представник позивача позовні вимоги підтримав з мотивів, зазначених у позовній заяві.

Представник третьої особи проти позову заперечив з підстав, вказаних у відзиві на позов. Представник відповідача в судове засідання не з`явився, відповідач відзиву на позовну заяву не подав.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши представника позивача, представника третьої особи, оцінивши докази, які мають значення для справи суд виходив з наступного.

Офісом великих платників податків ДПС в період з 30.09.2019 по 16.01.2020 проведена планова виїзна документальна перевірка ТзОВ «СВІСС КРОНО» з питань здійснення контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування і сплати податків і зборів, дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.07.2016 по 30.06.2019, та правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за період 01.01.2014 по 30.06.2019.

За результатами перевірки складено акт від 23.01.2020 № 16/28-10-52-12/31147999.

Перевіркою серед іншого встановлено, що ТзОВ «СВІСС КРОНО» в листопаді 2016 р не склало та не зареєструвало в Єдиному державному реєстрі податкових накладних протягом граничного строку податкової накладної на загальну суму 2766253,26 грн.(в т ч. ПДВ 461042,21 грн.).

Офісом великих платників податків ДПС винесено податкове повідомлення-рішення № 0000755212 від 07.02.2020 на підставі акту перевірки від 23.01.2020 № 16/28-10-52-12/31147999, попереджено ТОВ «СВІСС КРОНО» про необхідність скласти та зареєструвати податкову накладну на загальну суму 2766253,26 грн. в строк, визначений п.120.1.2 ст. 120-1 Податкового кодексу України та згідно з ст.120-1 Податкового кодексу України за факт нескладення та нереєстрації податкової накладної до ТОВ «СВІСС КРОНО» застосовано штраф у розмірі 50% в сумі 230521,10 грн.

ТзОВ «СВІСС КРОНО» виконало грошові зобов`язання за таким податковим повідомленням-рішенням та сплатило в бюджет кошти в сумі 230521,10 грн., що підтверджується платіжним дорученням № 15890 від 30 січня 2020 р.

На виконання вимог податкового повідомлення-рішення № 0000755212 від 07.02.2020 ТзОВ «СВІСС КРОНО» склало податкову накладну № 404 від 30.11.2016 (опис (номенклатура) товарів, робіт, послуг – «робочий проект реконструкції) на загальну суму 2766253 грн., у т ч. ПДВ 461042,21 грн. Податкова накладна датована останнім днем звітного (податкового) періоду (листопад 2016), у якому вчинено порушення.

Податкову накладну № 404 від 30.11.2016 направлено на реєстрацію до ЄРПН засобами електронного зв`язку.

19 лютого 2020 ТзОВ «СВІСС КРОНО» отримало з ЄРПН квитанцію б/н від 19.02.2020 (код форми 1201010), якою підтверджено доставку до ЄРПН податкової накладної № 404 від 30.11.2016 та неприйняття її до реєстрації з наступним формулюванням: «документ не може бути прийнятий - порушено вимоги п.46.1 ст. 46 ст. 102 Податкового кодексу України, а саме: звітність за листопад 2016 вже не приймається».

Не погодившись з діями відповідача щодо неприйняття зазначеної податкової накладної позивач звернувся до суду.

Згідно пп.16.1.2, п.16.1.3 п.16.1 ст. 16 Податкового кодексу України платник податків зобов`язаний вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів; подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Відповідно до пп. 14.1.6 п.14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, єдиний реєстр податкових накладних - реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.

Згідно п.201.1 ст. 201 Податкового кодексу України на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов`язкові реквізити: а) порядковий номер податкової накладної; б) дата складання податкової накладної; в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім`я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг; г) податковий номер платника податку (продавця та покупця). У разі постачання/придбання філією (структурним підрозділом) товарів/послуг, яка фактично є від імені головного підприємства - платника податку стороною договору, у податковій накладній, крім податкового номера платника податку додатково зазначається числовий номер такої філії (структурного підрозділу); д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім`я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг; е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг; є) ціна постачання без урахування податку; ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні; з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку; і) код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду; й) індивідуальний податковий номер.

Згідно п. 201.10. ст. 201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

З метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими покупцем.

Покупцю товарів/послуг податкова накладна/розрахунок коригування можуть бути надані продавцем таких товарів/послуг в електронній формі з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо надіслані податкові накладні/розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених пунктом 201.1 цієї статті та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.

Помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов`язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді.

Квитанція про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування надсилається одночасно продавцю та покупцю платнику податку.

Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Платник податку має право зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну та/або розрахунок коригування, складені починаючи з 1 липня 2015 року, в яких загальна сума податку не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу.

Суд встановив, що 19 лютого 2020 ТзОВ «СВІСС КРОНО» подало на реєстрацію податкову накладну № 404 від 30.11.2016 року, яка була складена на виконання вимог акту перевірки від 23.01.2020 № 16/28-10-52-12/31147999 та податкового повідомлення-рішення № 0000755212 від 07.02.2020. Під час перевірки посадові особи контролюючого органу – Офісу великих платників податків ДПС встановили, що ТзОВ «СВІСС КРОНО» не склало і не зареєструвало в ЄРПН податкову накладну на загальну вартість списаного Робочого проекту «Реконструкція заводу проектно-геологічні роботи» (смт. Солоницівка, Деграчівський р-н, Харківська область) в сумі 2766253,26 грн., в т.ч. ПДВ 461042,21 грн. Оскільки в акті перевірки та податковому повідомленні-рішенні містились вимоги до ТзОВ «СВІСС КРОНО» про складення та реєстрації податкової накладної на загальну суму списаного робочого проекту в сумі 2766253,26 грн., в т.ч. ПДВ 461042,21 грн., а позивач виконував вказівки контролюючого органу, то непослідовним є неприйняття та не реєстрація такої податкової накладної платнику податків.

Що стосується зазначення ДПС України у квитанції б/н від 19.02.2020 підстави для неприйняття для реєстрації податкової накладної № 404 від 30.11.2016 року: «документ не може бути прийнятий – порушено вимоги п.46.1 ст. 46, ст. 102 Податкового кодексу України, а саме: звітність за листопад 2016 вже не приймається» та висловленого третьою особою твердження про пропущення позивачем строку в межах якого податкова накладна може бути зареєстрована (1095 днів), то відповідач та третя особа не обґрунтували зазначені доводи з покликанням на правові норми.

Натомість, позивач вірно зазначив, що абз.18 п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України встановлено, що платник податку має право зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну та/або розрахунок коригування, складені починаючи з 1 липня 2015 року, в яких загальна сума податку не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу.

Податкове законодавство не містить жодної заборони реєструвати податкові накладні, складені починаючи з 1 липня 2015 року, без обмежень щодо граничних строків, зважаючи лише на достатність реєстраційної суми відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 Податкового кодексу України.

Податкова накладна № 404 від 30.11.2016 відповідає вимогам встановленим Порядком заповнення податкової накладної, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.01.2016 № 137/28267, а норми Податкового кодексу України, на які посилається відповідач (п.46.1 ст. 46, ст.102 Податкового кодексу України), не можуть бути підставою для неприйняття податкової накладної до реєстрації.

Отже, дії Державної податкової служби України щодо неприйняття для реєстрації до Єдиного реєстру податкових накладних податкової накладної ТзОВ «СВІСС КРОНО» № 404 від 30.11.2016 є протиправними.

Що стосується вимог зобов`язати Державну податкову службу прийняти та зареєструвати податкову накладну ТОВ «СВІСС КРОНО» № 404 від 30.11.2016, суд зазначає наступне.

Відповідно до абз. 1 ч. 4 статті 245 КАС України у випадку, визначеному пунктом 4 частини другої цієї статті, суд може зобов`язати відповідача - суб`єкта владних повноважень прийняти рішення на користь позивача, якщо для його прийняття виконано всі умови, визначені законом, і прийняття такого рішення не передбачає права суб`єкта владних повноважень діяти на власний розсуд.

За вказаних обставин, в контексті наведених норм, суд вважає, що для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної виконано всі умови, визначені законом, і прийняття такого рішення у даному випадку не передбачає права суб`єкта владних повноважень діяти на власний розсуд.

Так, Європейський суд з прав людини у п. 50 рішення від 13 січня 2011 року (остаточне) по справі "Чуйкіна проти України" (case ofv. Ukraine) (Заява № 28924/04) зазначив, що суд нагадує, що процесуальні гарантії, викладені у статті 6 Конвенції, забезпечують кожному право звертатися до суду з позовом щодо своїх цивільних прав та обов`язків. Таким чином стаття 6 Конвенції втілює "право на суд", в якому право на доступ до суду, тобто право ініціювати в судах провадження з цивільних питань становить один з його аспектів (див. рішення від 21 лютого 1975 року у справі "Голдер проти Сполученого Королівства" (Golder v. the), пп. 2836, Series A № 18). Крім того, порушення судового провадження саме по собі не задовольняє усіх вимог п. 1 статті 6 Конвенції. Ціль Конвенції гарантувати права, які є практичними та ефективними, а не теоретичними або ілюзорними. Право на доступ до суду включає в себе не лише право ініціювати провадження, а й право отримати "вирішення" спору судом. Воно було б ілюзорним, якби національна правова система Договірної держави дозволяла особі подати до суду цивільний позов без гарантії того, що справу буде вирішено остаточним рішенням в судовому провадженні. Для п. 1 статті 6 Конвенції було б неможливо детально описувати процесуальні гарантії, які надаються сторонам у судовому процесі провадженні, яке є справедливим, публічним та швидким, не гарантувавши сторонам того, що їхні цивільні спори будуть остаточно вирішені (див. рішення у справах "Мултіплекс проти Хорватії" (Multiplex v. Croatia), заява № 58112/00, п. 45, від 10 липня 2003 року, та "Кутіч проти Хорватії" (Kutic v. Croatia), заява № 48778/99, п. 25, ECHR 2002-II).

В даному випадку, задоволення позовної вимоги про зобов`язання зареєструвати в ЄРПН податкову накладну подану позивачем є дотриманням судом гарантій на те, що спір між сторонами буде остаточно вирішений.

Відповідно до ч.2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до ст.90 Кодексу адміністративного судочинства України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

Згідно ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Отже, враховуючи вищезазначене, суд доходить висновку, що позовні вимоги слід задовольнити повністю. Визнати протиправними дії Державної податкової служби України щодо неприйняття поданої до реєстрації до Єдиного реєстру податкових накладних податкової накладної ТзОВ «СВІСС КРОНО» № 404 від 30 листопада 2016 року. Зобов`язати Державну податкову службу України прийняти та зареєструвати податкову накладну ТзОВ «СВІСС КРОНО» № 404 від 30 листопада 2016 року.

Відповідно до ст.139 КАС України, судові витрати покласти на відповідача.

Керуючись ст.ст.14, 139, 241-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, –

В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити повністю.

Визнати протиправними дії Державної податкової служби України щодо неприйняття поданої до реєстрації до Єдиного реєстру податкових накладних податкової накладної ТзОВ «СВІСС КРОНО» № 404 від 30 листопада 2016 року.

Зобов`язати Державну податкову службу України прийняти та зареєструвати податкову накладну ТзОВ «СВІСС КРОНО» № 404 від 30 листопада 2016 року.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України на користь ТОВ «СВІСС КРОНО» судовий збір у розмірі 4204 грн.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення через Львівський окружний адміністративний суд до Восьмого апеляційного адміністративного суду, з врахуванням гарантій встановлених пунктом 3 Розділу VІ «Прикінцевих положень» Кодексу адміністративного судочинства України.

Повний текст рішення складено 16.12.2020.

Суддя Крутько О.В.