Рішення № 92829563, 16.10.2020, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
16.10.2020
Номер справи
160/9328/20
Номер документу
92829563
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 жовтня 2020 року Справа № 160/9328/20

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Боженко Н.В., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін у письмовому провадженні в м.Дніпрі адміністративну справу №160/9328/20 за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Шевченко" (49122, м.Дніпро, вул. Краснопільська, буд. 13-ж; код ЄДРПОУ 40535389) до Головного управління ДПС у Київській області (03151, м.Київ, вул. Народного Ополчення, 5а; код ЄДРПОУ 43141377) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,-

ВСТАНОВИВ:

11 серпня 2020 р. до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла направлена засобами поштового зв`язку позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Шевченко" до Головного управління ДПС у Київській області, в якій позивач просить суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у м.Києві, яким Товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Шевченко" визначено податкове зобов`язання з транспортного податку з фізичних осіб в сумі 17 000, 00 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що податкове повідомлення-рішення №0006843203 від 10.07.2020 є протиправним та таким, що підлягає скасуванню, оскільки в акті фактичної перевірки №133/10-36-32-00-10/40535389 від 18.06.2020 р. зазначено, що перевіркою встановлено факт зберігання алкогольного напою, а саме: лікер «Шеріданс», місткістю 0,7 л, міцність 15,5% об., імпортер ТОВ «Боядера Логістік» по ціні 650 грн., маркованою маркою акцизного податку П-подібним способом не через горловину. Таким чином, при відкритті пляшки марка акцизного податку не пошкоджується, тому дана пляшка зазначеного лікеру вважається немаркованою, чим порушено ст.11 Закону України №481/95-ВР від 19.12.1995р. Позивач зазначає, що такий висновок не відповідає дійсності тому, що вказана пляшка алкогольного напою належним чином маркована маркою акцизного податку, яка наклеєна П-подібним способом та проходить через горловину, однак, враховуючи той факт, що пляшка має нахилену горловину, наклеювання марки акцизного податку проводиться із несуттєвим зміщенням останньої, що ніяк не впливає на захист пляшки та не суперечить вимогам чинного законодавства. Отже, маркування зазначеної пляшки лікеру здійснено з дотриманням вимог чинного законодавства і тому немає законних підстав вважати товар немаркованим.

Справі за даним адміністративним позовом присвоєно єдиний унікальний номер судової справи – 160/9328/20 та у зв`язку з автоматизованим розподілом дана адміністративна справа була передана для розгляду судді Боженко Н.В.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 серпня 2020 р. прийнято зазначену вище позовну заяву до розгляду та відкрито провадження по справі №160/9328/20 за вищезазначеним позовом, ухвалено здійснювати розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи, за наявними у справі матеріалами (письмове провадження) згідно ч. 5 ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 вересня 2020 р. продовжено Головному управлінню ДПС у Київській області строк подачі відзиву на позовну заяву разом витребуваними судом доказами на десять днів з дня вручення даної ухвали.

24 вересня 2020 року до суду від представника відповідача надійшов відзив на позов, в якому останній заперечує проти задоволення позову, оскільки відповідно до ст.11 Закону України №481/95-ВР алкогольні напої та тютюнові вироби, які виробляються в Україні, а також такі, що імпортуються в Україну, позначаються марками акцизного податку в порядку, визначеному законодавством. Водночас, алкогольні напої і тютюнові вироби, марковані з відхиленням від вимог Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 № 1251, вважаються такими, що немарковані. При цьому, під час відкупорювання (розкривання) товару марка акцизного податку повинна розірватися та залишиться на пляшці, між тим, на алкогольному напої, виявленому під час перевірки, марка акцизного податку наклеєна таким чином, що при відкритті остання не пошкоджується, що вбачається з фотокопій, доданих до матеріалів справи. Таким чином, на думку відповідача, фахівці ГУ ДПС у Київській області при прийнятті податкового повідомлення-рішення від 10.07.2020 №0006843203 діяли на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України, а тому відсутні підстави для скасування податкового повідомлення-рішення.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 16 жовтня 2020 р. у задоволенні клопотання представника відповідача про розгляд справи №160/9328/20 у судовому засіданні з повідомленням сторін - відмовлено.

Згідно положення ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглянув справу у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) за наявними у ній матеріалами.

Дослідивши матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються вимоги позову, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступні обставини справи та надав їм правову оцінку.

Наказом №830 від 29.05.2020 р. в.о. начальника Головного управління ДПС у Київський області з метою здійснення контролю за дотриманням суб`єктами господарювання норм законодавства щодо виробництва та обігу спирту, спиртовмісної продукції, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального було видано наказ про проведення фактичних перевірок.

Посадовими особами відповідача на підставі Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, Законів України від 19 грудня 1995 року № 481/95 «Про державне регулювання виробництва і торгівлі спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР, «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», від 27 грудня 2010 року №1251 «Про затвердження Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів», від 30 жовтня 2008 року № 957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускники і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв вітчизняного виробництва» та інших нормативно-правових актів 18.06.2020 р. було проведено фактичну перевірку з метою здійснення контролю за дотриманням суб`єктами господарювання норм законодавства щодо виробництва та обігу спирту, спиртовмисної продукції, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального торгового об`єкту за адресою: Київська область, м.Ірпінь, вул.Університетська, 2ф/4, магазин 197,3 м.кв.

За результатами фактичної перевірки було складено Акт від 18.06.2020 року №133/10-36-32-00-10/40535389.

Перевірка була здійснена у присутності менеджера ТОВ «Торговий дім Шевченко» ОСОБА_1 , яким отримано один примірник акту від 18.06.2020 року № 133/10-36-32-00-10/40535389.

Перевіркою встановлено: факт зберігання алкогольного напою, а саме: лікер «Шеріданс», місткість 07, л, міцність 15,5% об., імпортер ТОВ «Боядера Логістік», по ціні 650 грн., маркованою маркою акцизного податку П-подібним способом, не через горловину. Таким чином, при відкритті пляшки марка акцизного податку не пошкоджується, що передбачено п.22 Положення «Про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв, тютюнових виробів, затвердженого Постановою КМУ №1251 від 27.12.2010 р. Відповідно до п.20 Положення дана пляшка зазначеного лікеру вважається немаркованою, чим порушено ст. 11 Закону України №481/95-ВР від 19.12.1995р. Під час перевірки проводилася фотофіксація.

Висновком перевірки було встановлено порушення вимог ст. 11 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" від 19.12.1995 року № 481/95-вр.

10.07.2020 року Головним управлінням ДПС у Київський області на підставі Акту перевірки від 18.06.2020 року № 133/10-36-32-00-10/40535389 винесено податкове повідомлення-рішення № 0006843203, яким встановлено порушення ст. 11 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" від 19.12.1995 року № 481/95-вр та на підставі підпункту 54.3.3 пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України та абзацу 19 частини другої статті 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», застосовано суму штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені, у тому числі за порушення строку розрахунку у сфері зовнішньоекономічної діяльності в розмірі 17000,00 грн.

Не погодившись із зазначеним рішенням відповідача, позивач оскаржив його до суду, звернувшись із даним адміністративним позовом.

Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд виходить з наступного.

Згідно з п. 75.1 та пп. 75.1.3 ст. 75 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об`єктів права власності такого платника.

Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та цільового використання спирту платниками податків, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального.

П. 80.1 ст. 80 Податкового кодексу України встановлено, що фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).

Згідно з пп. 80.2.5 п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України, фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції, під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з підстав визначених вказаним пунктом, а саме: у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та цільового використання спирту платниками податків, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального

Як вбачається з наказу ГУ ДПС у Київській області №830 від 29.05.2020 року, фактична перевірка призначена на підставі п.п.80.2.5 п.80.2 ст.80 Податкового кодексу України.

Статтею 16 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (надалі - Закон №81/95-ВР) передбачено, що контроль за дотриманням норм цього Закону здійснюють органи, які видають ліцензії, а також інші органи в межах компетенції, визначеної законами України.

Податковим законодавством визначено, що однією з функцій контролюючого органу є здійснення контролю у сфері виробництва, обігу та реалізації підакцизних товарів, контролю за їх цільовим використанням, забезпечення міжгалузевої координації у цій сфері (пп.19-1.1.14 п.19-1.1 ст.19-1 Податкового кодексу України), а також здійснення заходів щодо запобігання та виявлення порушень законодавства у сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (пп.19-1.1.16 п.19-1.1 ст.19 Податкового кодексу України).

Відповідно до п.п.14.1.39 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України грошове зобов`язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Згідно з п.п 14.1.107 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України марка акцизного податку - спеціальний знак для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, віднесений до документів суворого обліку, який підтверджує сплату акцизного податку, легальність ввезення та реалізації на території України цих виробів.

Підпунктом 14.1.109 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України передбачено, що маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів - наклеювання марки акцизного податку на пляшку (упаковку) алкогольного напою чи пачку (упаковку) тютюнового виробу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України щодо виробництва, зберігання та продажу марок акцизного податку.

Відповідно до п.п.14.1.265 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Згідно з п.п.20.1.19 п.20.1 ст.20 Податкового кодексу України застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов`язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб`єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.

Підпунктами 222.2.1, 222.2.2 п.222.2 ст.222 Податкового кодексу України встановлено, що податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) сплачується платниками податку до або в день подання митної декларації. У разі ввезення маркованої підакцизної продукції на митну територію України податок сплачується під час придбання марок акцизного податку з доплатою (у разі потреби) на день подання митної декларації.

Відповідно до п.п. 226.1, 226.2, 226.3, 226.5, 226.6, 226.7, 226.10, 226.9, 226.14 ст.226 Податкового кодексу України у разі виробництва на митній території України алкогольних напоїв і тютюнових виробів чи ввезення таких товарів на митну територію України платники податку зобов`язані забезпечити їх маркування марками встановленого зразка у такий спосіб, щоб марка акцизного податку розривалася під час відкупорювання (розкривання) товару.

Наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку встановленого зразка на пляшці (упаковці) алкогольного напою та пачці (упаковці) тютюнового виробу є однією з умов для ввезення на митну територію України і продажу таких товарів споживачам, а також підтвердженням сплати податку та легальності ввезення товарів.

Виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів здійснюються відповідно до положення, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюється марками акцизного податку, зразки яких затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об`ємних одиниць. Маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового до 8,5 відсотка об`ємних одиниць не здійснюється.

Кожна марка акцизного податку на алкогольні напої повинна мати окремий номер, місяць і рік випуску марки та позначення про суму сплаченого акцизного податку за одиницю маркованої продукції, крім суми акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі алкогольних напоїв.

Вважаються такими, що немарковані: алкогольні напої та тютюнові вироби з підробленими марками акцизного податку; алкогольні напої та тютюнові вироби, марковані з відхиленням від вимог положення, затвердженого Кабінетом Міністрів України, відповідно до якого здійснюються виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, та/або марками, що не видавалися безпосередньо виробнику або імпортеру зазначеної продукції; алкогольні напої з марками акцизного податку, на яких зазначення суми акцизного податку, сплаченого за одиницю маркованої продукції, не відповідає сумі, визначеній з урахуванням чинних на дату розливу продукції ставок акцизного податку, міцності продукції та місткості тари.

Згідно з п. 228.9. ст.228 Податкового кодексу України відповідальність за недодержання порядку маркування, продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, несплату чи несвоєчасну сплату податку несуть виробники (замовники), імпортери, продавці таких товарів та їх посадові особи відповідно до закону.

Відповідно до ст.11 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" №481/95-ВР від 19.12.1995 алкогольні напої та тютюнові вироби, які виробляються в Україні, а також такі, що імпортуються в Україну, позначаються марками акцизного податку в порядку, визначеному законодавством.

Частиною 2 ст.17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів встановлено, що за порушення норм цього Закону посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

До суб`єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі: виробництва, зберігання, транспортування, реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв чи тютюнових виробів; алкогольних напоїв чи тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку, або з використанням тари, що не відповідає вимогам, визначеним частиною першою статті 11 цього Закону, - 200 відсотків вартості товару, але не менше 17000 гривень.

Відповідно до п.8, 9, 19, 20 Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 № 125 (надалі - Положення №1251) марки продаються суб`єктам господарювання, які відповідно до законодавства є платниками акцизного податку з алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Плата за марки акцизного податку зараховується до державного бюджету і відповідно до бюджетного законодавства використовується виключно для фінансування витрат, пов`язаних з їх виробництвом, зберіганням та реалізацією.

Наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку встановленого зразка на пляшці (упаковці) алкогольного напою та пачці (упаковці) тютюнового виробу є однією з умов для ввезення на митну територію України і продажу таких товарів споживачам, а також підтвердженням сплати акцизного податку та легальності ввезення товарів.

Відповідно до п. 20 Положення №1251 маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів здійснюється виробниками зазначеної продукції.

Для прикріплення марок використовується клей (дисперсійний, дескрин тощо), який не дає змоги зняти їх з виробів без пошкодження і змивається у разі потреби в митті пляшок для повторного їх використання (п. 21 Положення №1251).

Згідно з п.22 Положення №1251 марки наклеюються на пляшку П- чи Г-подібним способом через горловину.

Отже, згідно з положеннями пункту 226.1 статті 226 Податкового кодексу України та пунктів 20 та 21 Положення №1251 маркування алкогольних напоїв марками встановленого зразка здійснюється у такий спосіб, який не дає зняти їх з виробів без пошкодження та щоб марка акцизного податку розривалася під час відкупорювання (розкривання) товару. Тобто при відкупорюванні пляшки з алкогольним напоєм марка акцизного податку повинна розриватися, а не видалятися (зніматися тощо) з такої пляшки повністю.

При цьому, чинним законодавством не передбачено винятків щодо маркування такої продукції.

В даному випадку під час фактичної перевірки посадовими особами Головного управління ДПС у Київській області встановлений факт маркування маркою акцизного податку П-подібним способом не через горловину алкогольного напою – лікер «Шеріданс», об`ємом 0,7 , міцністю 15,5% об., імпортер: ТОВ «Боядера Логістік» по ціні 650 грн.

Вказані обставини підтверджуються також представленими відповідачем до матеріалів справи фотокопіями, зробленими під час проведення фактичної перевірки.

Водночас, таке маркування суперечить п.22 Положення №1251, яким чітко встановлено, що марки наклеюються на пляшку П- чи Г-подібним способом через горловину.

Таким чином, на алкогольному напої, виявленому під час перевірки, марка акцизного податку наклеєна таким чином, що при відкритті пляшки не пошкоджується, як це передбачено п.226.1 ст.226 Податкового кодексу України.

З урахуванням викладеного вище, суд вважає спірне податкове повідомлення-рішення №0006843203 від 10.07.2020 Головного управління ДПС у Київський області про застосування до ТОВ «Торговий дім Шевченко» штрафної (фінансової) санкції у розмірі 17000,00 грн. таким, що прийняте у відповідності до норм діючого податкового законодавства, а відтак скасуванню не підлягає.

Щодо тверджень позивача стосовно того, що вказана пляшка алкогольного напою належним чином маркована маркою акцизного податку, яка наклеєна П-подібним способом та проходить через горловину, однак, враховуючи той факт, що пляшка має нахилену горловину, наклеювання марки акцизного податку проводиться із несуттєвим зміщенням останньої, що ніяк не впливає на захист пляшки та не суперечить вимогам чинного законодавства, то суд вважає їх необґрунтованими, оскільки відповідно до фотокопій, які додані до акту перевірки, поряд з пляшкою лікеру «Шеріданс», об`ємом 0,7л , міцністю 15,5% об., по ціні 650 грн. знаходиться пляшка лікеру «Шеріданс» вартістю 509,00 грн., акцизна марка до якої наклеєна через горловину, як це передбачено п.22 Положення №1251, незважаючи на нахилену горловину.

Інших належних доказів на обґрунтування своєї правової позиції позивачем не надано.

Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 90 Кодексу адміністративного судочинства України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна, довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

За вказаних обставин, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім Шевченко».

Відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв`язку з відмовою позивачу в задоволенні позову понесені ним судові витрати, пов`язані зі зверненням до суду, не відшкодовуються.

Керуючись ст.ст. 139, 241-246, 250, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ВИРІШИВ:

У задоволенні позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Шевченко" (49122, м.Дніпро, вул. Краснопільська, буд. 13-ж; код ЄДРПОУ 40535389) до Головного управління ДПС у Київській області (03151, м.Київ, вул. Народного Ополчення, 5а; код ЄДРПОУ 43141377) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Н.В. Боженко