Рішення № 91750239, 23.09.2020, Чернівецький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
23.09.2020
Номер справи
600/934/20-а
Номер документу
91750239
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 вересня 2020 р. м. Чернівці Справа № 600/934/20-а

Чернівецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Брезіної Т.М., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "АВАНТІ+" до Державної служби України з безпеки на транспорті, в особі Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області про визнання протиправною та скасування постанови,-

ВСТАНОВИВ:

Описова частина

Короткий виклад позиції позивача та заперечень відповідача

В поданому до суду адміністративному позові позивач просить суд винести рішення, яким визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №199200СЕ від 11.06.2020 р. винесену Управлінням Укртрансбезпеки у Чернівецькій області.

В обґрунтування позовних вимог позивач вказав, що не погоджується з оскаржуваною постановою, оскільки Товариством з обмеженою відповідальністю "АВАНТІ+" здійснювалось перевезення подільного вантажу - щебеню, при цьому чинним законодавством не передбачено надання дозволу на рух транспортних засобів та їх составів загальною масою до 40 тонн включно та під час перевезення подільних вантажів. Позивач вказує, що відповідачем було проведено габаритно-ваговий контроль автомобіля марки MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 , загальна маса якого становить 40.8 тонн, в межах норми, який не вважається великоваговим та/або великогабаритним. Маса вантажу щебеню становить 22.5 тонн, а маса без навантаження вказаного транспортного засобу становить 14.7 тонн, що сумарно складає 37.2 тонн, а не 40.8 тонн як це зафіксовано за результатами перевірки. Таким чином позивач вважає безпідставним притягнення його до відповідальності за перевезення подільного вантажу без відповідного дозволу, який не видається. Також позивач вказав, що відповідність проведення габаритно-вагового контролю, який проводився 29.04.2020 р. на автомобільній дорозі Н-03, 197 км, не підтверджено графіком погодження з власниками автомобільних доріг та уповноваженими підрозділами Національної поліції. Крім того, позивач вказує про ненадання для ознайомлення водію транспортного засобу позивача документів, що підтверджують відповідність зважувального обладнання, яким проводилось зважування автомобіля MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 та сипучого вантажу - щебеню. Також позивач зазначив, що результати зважування проведені за відсутності розробленої Методики, затвердженої спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері метрології, а тому зважування сипучого вантажу - щебеню не може вважатись достовірним. Крім того, позивач вказав, що зважування за допомогою ваг CHEKLODE FREEWEIGH, заводський номер 008234 є незаконним, оскільки не відповідає вимогам до облаштування та технічного оснащення пунктів габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування.

Відповідач подав до суду відзив на позов, в якому вказав про необґрунтованість позовних вимог та вказав, що під час рейдової перевірки 29.04.2020 р. в Хмельницькій області на А/д, Н-03, 197 км, проведено габаритно-ваговий контроль автомобіля марки MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 , та встановлено перевищення нормативно вагових параметрів, вантажу фактичною масою 40,8 тонн, з фактичними навантаженнями: на здвоєну вісь - 15,250 тонн при нормативно допустимій - 16; та другу здвоєну вісь 25,550 тонн при нормативно допустимій 16 тонн. Вимірювання проведено робочими та справними засобами, які мають сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки №UA-М1/1-2195-2007 від 21.11.2010 р.; сертифікат про повірку вимірювальної техніки №34-00/2925 від 16.08.2019 р., чинне до 16.08.2020 року. З вказаних підстав відповідач стверджував на правомірність постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу №199200СЕ від 11.06.2020 року.

Рух справи у суді

06.07.2020 р. ухвалою Чернівецького окружного адміністративного суду відкрито провадження по справі та вирішено розглянути справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.

Фактичні обставини справи, встановлені судом

Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАНТІ+", код ЄДРПОУ 36830783, зареєстроване як юридична особа, яка здійснює зокрема вантажні перевезення, що підтверджується статутом товариства. (а.с. 9-25).

29.04.2020 р. Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області склало акт проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 водієм ОСОБА_1 , на ділянці дороги А/д, Н-03, 197 км та встановлено перевищення габаритно-вагових норм понад 20% при перевезені вантажу без відповідного дозволу. (а.с. 28).

Крім того, до матеріалів справи додано довідку №037939 від 29.04.2020 р. із результатами вагового контролю транспортного засобу MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 , де вказано повну масу транспортного засобу 40800 кг, навантаження на осі: 1) 6250; 2) 9000; 3) 13000; 4) 12550. (а.с. 29).

Матеріали справи містять акт №032072 від 29.04.2020 р. про перевищення транспортним засобом MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 нормативних вагових параметрів, а саме вказано про фактичну вагу транспортного засобу 40800 кг при нормативно допустимый 40000 кг. (а.с. 30).

29.04.2020 р. складено розрахунок №072 плати за проїзд ТзОВ "АВАНТІ+" великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, всього в сумі 558,60 євро. (а.с. 31).

Відповідно до накладної №165 від 29.04.2020 р. вантажем перевезення є щебінь вагою 22,5 тонни. (а.с. 32).

Згідно свідоцтва НОМЕР_2 транспортний засіб MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 зареєстрований 16.11.2017 р. за ОСОБА_2 на праві власності, повна маса автомобіля складає 41000 кг, маса без навантаження складає 14700 кг. (а.с. 33).

11.06.2020 р. Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області складено постанову №199200СЕ про застосування до ТзОВ "АВАНТІ+" адміністративно-господарського штрафу в сумі 34000 грн, за порушення вимог ст. 48 Закону України «Про автомобільний транспорт». (а.с. 34).

До матеріалів справи додано щотижневий графік проведення рейдових перевірок Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області у період з 27.04.2020 р. по 03.05.2020 р. (а.с. 49).

Також матеріали справи містять направлення на рейдову перевірку від 27.04.2020 р. №003930 на території радіусом 4500 км з центром на вул. Соборна 75 у м. Хмельницький, А/Д Н.25,278 км; А/ДМ 12,178, 320; Н03, 169, 192, 196, 270, 288 км. (а.с. 50).

До матеріалів справи додано сертифікат Серія А №004666 затвердження типу засобів вимірювальної техніки №UA-М1/1-2195-2007 від 21.11.2007 р. техніки «Ваги пересувні автомобільні CHEKLODE FREEWEIGH», який зареєстровано в Державному реєстрі засобів вимірювальної техніки за № У2570-07. (а.с. 51).

Також матеріали справи містять свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки «Ваги пересувні автомобільні CHEKLODE FREEWEIGH» №34-00/2925, яке було чинне до 16.08.2020 року. (а.с. 52).

Мотивувальна частина

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 р. №103 затверджено Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті (далі - Постанова №103).

Згідно з п.4 Постанови №103 основними завданнями Укртрансбезпеки є: 1) реалізація державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті загального користування (далі - автомобільний транспорт), міському електричному, залізничному транспорті; 2) внесення на розгляд Міністра інфраструктури пропозицій щодо забезпечення формування державної політики з питань безпеки на автомобільному, міському електричному, залізничному транспорті; 3) здійснення державного нагляду (контролю) за безпекою на автомобільному, міському електричному, залізничному транспорті; 4) надання у передбачених законом випадках адміністративних послуг у сфері автомобільного, міського електричного, залізничного транспорту.

Згідно з ст. 33 Закону України «Про автомобільні дороги» від 08.09.2005 року N 2862-IV (далі - Закон N 2862-IV) рух транспортних засобів, навантаження на вісь, загальна маса або габарити яких перевищують норми, встановлені державними стандартами та нормативно-правовими актами, дозволяється за погодженнями з відповідними органами у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п.3 постанови Кабінету Міністрів України «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами» від 18.01.2001 р. №30 (далі - Порядок №30) транспортний засіб чи автопоїзд з вантажем або без вантажу вважається великоваговим, якщо максимальна маса або осьова маса перевищує хоча б один з параметрів, зазначених у пункті 22.5 Правил дорожнього руху.

Згідно з п. 22.5 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №1306 від 10.10.2001 р., за спеціальними правилами здійснюється дорожнє перевезення небезпечних вантажів, рух транспортних засобів та їх составів у разі, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2,6 м (для сільськогосподарської техніки, яка рухається за межами населених пунктів, дорогами сіл, селищ, міст районного значення, - 3,75 м), за висотою від поверхні дороги - 4 м (для контейнеровозів на встановлених Укравтодором і Національною поліцією маршрутах - 4,35 м), за довжиною - 22 м (для маршрутних транспортних засобів - 25 м), фактичну масу понад 40 т (для контейнеровозів - понад 44 т, на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - до 46 т), навантаження на одиночну вісь - 11 т (для автобусів, тролейбусів - 11,5 т), здвоєні осі - 16 т, строєні - 22 т (для контейнеровозів навантаження на одиночну вісь - 11 т, здвоєні осі - 18 т, строєні - 24 т) або якщо вантаж виступає за задній габарит транспортного засобу більш як на 2 м.

Осі слід вважати здвоєними або строєними, якщо відстань між ними (суміжними) не перевищує 2,5 м.

Рух транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11 т, здвоєні осі - понад 16 т, строєні осі - понад 22 т або фактичною масою понад 40 т (для контейнеровозів - навантаження на одиночну вісь - понад 11 т, здвоєні осі - понад 18 т, строєні осі - понад 24 т або фактичною масою понад 44 т, а на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - понад 46 т) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.

Відповідно до положень ст. 48 Закону України «Про автомобільний транспорт» від 05 квітня 2001 року № 2344-III автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред`являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення.

У разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень обов`язковим документом також є дозвіл, який дає право на рух автомобільними дорогами України, виданий компетентними уповноваженими органами, або документ про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, якщо перевищення вагових або габаритних обмежень над визначеними законодавством становить менше п`яти відсотків.

У відповідності до абз. 16 ч. 1 ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються адміністративно-господарські штрафи за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 20 % при перевезенні вантажу без відповідного дозволу - штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно з п. 16 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» від 30 березня 1994 р. N 198 перевезення небезпечних, великогабаритних і великовагових вантажів автомобільним транспортом по дорожніх об`єктах допускається за окремим дозволом в порядку і за плату, що визначається окремими актами законодавства.

Відповідно до п. 3 постанови Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» від 27 червня 2007 р. N 879 (далі - Постанова № 879) габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування здійснюється Укртрансбезпекою, її територіальними органами та уповноваженими підрозділами Національної поліції.

Згідно з п. 7 Постанови № 879 місце розташування стаціонарного пункту та схема організації дорожнього руху під час під`їзду до пункту та виїзду з нього визначаються Укртрансбезпекою та її територіальними органами і погоджуються з власниками автомобільних доріг та уповноваженими підрозділами Національної поліції.

Відповідно до п. 13 Постанови № 879 під час здійснення габаритно-вагового контролю не допускається використання вимірювального і зважувального обладнання, періодична повірка (метрологічна атестація) якого не проведена, а також обладнання, що перебуває у несправному стані.

Згідно з п. 20 Постанови № 879 за результатами габаритно-вагового контролю посадові особи та/або працівники Укртрансбезпеки або її територіальних органів визначають належність транспортного засобу до великовагових та/або великогабаритних. Водії під час перебування в зоні стаціонарного або пересувного пункту габаритно-вагового контролю повинні виконувати законні вимоги посадових осіб та/або працівників Укртрансбезпеки, її територіальних органів та поліцейських.

Відповідно до п. 32 Постанови № 879 перевізник, який має намір використовувати великоваговий та/або великогабаритний транспортний засіб, зобов`язаний не пізніше ніж за три доби звернутися до уповноважених Укравтодором підприємств із заявою про видачу погодження маршруту. Дозвіл на рух великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу після отримання погодження маршруту видається уповноваженим підрозділом Національної поліції через центри надання адміністративних послуг.

Згідно з п. 5 Порядку №30 рух транспортних засобів та їх составів загальною масою до 40 тонн включно, якщо вони не є великогабаритними, і контейнеровозів загальною масою до 46 тонн включно та заввишки від поверхні дороги до 4,35 метра включно (на встановлених Укравтодором, Укртрансбезпекою і Національною поліцією маршрутах, які погоджено з організаціями, зазначеними в пунктах 9 - 13 цих Правил), здійснюється без дозволу.

Судом встановлено, що оскаржувана постанова прийнята на підставі встановленого перевищення габаритно-вагових норм понад 20% при перевезені вантажу без відповідного дозволу, відповідальність за яке передбачено абз.16 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Судом встановлено, що відповідно до довідки №037939 від 29.04.2020 р. із результатами вагового контролю транспортного засобу MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 , де вказано повну масу транспортного засобу 40800 кг, навантаження на осі: 1) 6250; 2) 9000; 3) 13000; 4) 12550. Матеріали справи містять акт №032072 від 29.04.2020 р. про перевищення транспортним засобом MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 нормативних вагових параметрів, а саме вказано про фактичну вагу транспортного засобу 40800 кг при нормативно допустимій 40000 кг.

З вказаного слідує, що зафіксовані відповідачем перевищення габаритно-вагових норм транспортного засобу MAN модель 19.403, вантажний самоскид, номерний знак НОМЕР_1 - 40800 кг є меншими ніж 20% встановлені законом. А тому, притягнення позивача до відповідальності за абз.16 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» суд вважає безпідставним.

Щодо доводів позивача про те, що результати зважування проведені за відсутності розробленої Методики, затвердженої спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері метрології, а тому зважування сипучого вантажу - щебеню не може вважатись достовірним, суд зазначає наступне.

Згідно з пп.2 п.2 Постанови № 879 вимірювання (зважування) - процес визначення за допомогою вимірювального (зважувального) обладнання габаритно-вагових параметрів фактичної маси та навантаження на вісь (осі) транспортного засобу, що проводяться згідно з методикою, затвердженою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері метрології.

Судом встановлено, що на час вирішення даного спору відсутня належним чином затверджена спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері метрології методика, однак суд вважає за необхідне зазначити, що відсутність такої методики, не позбавляє відповідача повноважень на здійснення габаритно-вагового контролю, з огляну на наступне.

Відносини, що виникають в процесі провадження метрологічної діяльності врегульовано Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05.06.2014 року №1314-VII (надалі - Закон №1314-VII).

Згідно з положеннями ст. 3 Закон №1314-VII до сфери законодавчо регульованої метрології, крім іншого, віднесено - контроль безпеки дорожнього руху та технічного стану транспортних засобів.

При цьому, суд звертає увагу, що метрологічна система України створює необхідні засади для забезпечення єдності вимірювань у державі.

Основними завданнями цієї системи, відповідно до ст. 4 Закону №1314-VII, є: реалізація єдиної технічної політики у сфері метрології та метрологічної діяльності; 2) захист громадян і національної економіки від наслідків недостовірних результатів вимірювань; 3) здійснення фундаментальних і прикладних досліджень та наукових розробок у сфері метрології та метрологічної діяльності; 4) економія всіх видів енергетичних і матеріальних ресурсів; 5) забезпечення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції; 6) створення нормативно-правових, нормативних, науково-технічних та організаційних основ забезпечення єдності вимірювань у державі.

Відповідно до п. 9 розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону №1314-VII, Кабінет Міністрів України, до набрання чинності цим Законом, зобов`язано: забезпечити прийняття технічних регламентів, вимогам яких відповідно до цього Закону повинні відповідати засоби вимірювальної техніки; забезпечити призначення органів з оцінки відповідності для проведення оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки вимогам технічних регламентів; подати до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів у відповідність із цим Законом; забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом; забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів, а також нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.

При цьому, нормами ч. 2 Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №1314-VII встановлено, що до приведення нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом вони діють в частині, що не суперечить цьому Закону.

Із змісту положень Порядку № 879 вбачається, що вказаний нормативно-правовий акт містить методику проведення габаритно-вагового контролю, при цьому така методика жодним чином не суперечать вимогам Закону №1314-VI, а тому є чинною.

Враховуючи викладене, суд дійшов до висновку про необґрунтованість доводів позивача з приводу недостовірного зважування сипучого вантажу, проведеного за відсутності розробленої Методики, затвердженої спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері метрології.

Аналогічна правова позиція із цього приводу викладена у постановах Верховного Суду від 21.09.2018 у справі № 804/5296/17, від 02.08.2018 у справі № 820/1420/17.

Щодо доводів позивача про те, що зважування за допомогою ваг CHEKLODE FREEWEIGH, заводський номер 008234 є незаконним, суд зазначає наступне.

Судом встановлено, що нормами чинного законодавства України не передбачено обов`язкового пред`явлення водію транспортного засобу при здійсненні габаритно - вагового контролю документів про державну метрологічну атестацію вимірювального приладу, яким здійснено габаритно - ваговий контроль, а також протоколу, свідоцтва про метрологічну реєстрацію на предмет відповідності технічних характеристик ваг тощо. Тобто, ненадання посадовими особами під час здійснення габаритно-вагового контролю вказаної документації не свідчить про протиправність дій останніх та відсутність права використовувати вказане вимірювальне і зважувальне обладнання.

При цьому, судом встановлено та підтверджено матеріалами адміністративної справи, що відповідно до свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки №34-00/2925 засіб вимірювальної техніки вага пересувна автомобільна типу CHEKLODE FREEWEIGH №008208, яким здійснювалося зважування транспортного засобу позивача, відповідає вимогам нормативно-технічної документації, а відповідне Свідоцтво про повірку є чинним до 16.08.2020 року.

Отже, суд не приймає до уваги посилання позивача на неправомірність використання посадовими особами контролюючого органу вагового обладнання чи його несправність.

Аналогічний висновок щодо оцінки таких обставин викладено у постанові Верховного суду у складі Касаційного адміністративного суду від 09.08.2019 року по справі № 819/586/16.

Попри вказане, судом встановлено протиправність постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу №199200СЕ від 11.06.2020 р., а решта доводів учасників справи не спростовують вказаних висновків суду.

Висновки за результатами розгляду справи

Відповідно до ч.1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно з ч.1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

За результатами судового розгляду справи, суд дійшов висновку про протиправність постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу №199200СЕ від 11.06.2020 р. винесену Управлінням Укртрансбезпеки у Чернівецькій області. У зв`язку із зазначеним, позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.

Судові витрати

Відповідно до ч.1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

У зв`язку із вказаним, суд стягує на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача сплачений судовий збір.

Керуючись статтями 9, 14, 77, 78, 90, 139, 143, 241 - 246, 250, 262 Кодексу адміністративного судочинства України,-

В И Р І Ш И В:

1. Адміністративний позов задовольнити повністю.

2. Визнати протиправною та скасувати постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №199200СЕ від 11.06.2020 винесену Управлінням Укртрансбезпеки у Чернівецькій області.

3. Стягнути на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача судовий збір в сумі 2102 грн згідно квитанції №846 від 30.06.2020 року.

Згідно статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У відповідності до статей 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку повністю або частково. Апеляційна скарга на рішення до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи подається до Сьомого апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня його складання.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Найменування учасників справи:

позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАНТІ+" (вул. 19 квартал, буд. 20 А, м.Новодністровськ, Сокирянський район, Чернівецька область, 60236, код ЄДРПОУ 36830783);

відповідач: Державна служба України з безпеки на транспорті (01135, м.Київ, проспект Перемоги, 14, код ЄДРПОУ 39816845), в особі Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області (58023, вул. Руська, 458 У, м. Чернівці).

Суддя Т.М. Брезіна