Постанова № 90813774, 04.08.2020, Шевченківський районний суд м. Запоріжжя

Дата ухвалення
04.08.2020
Номер справи
336/3340/20
Номер документу
90813774
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України

Справа № 336/3340/20

Провадження № 3/336/1690/2020

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

04 серпня 2020 р. м. Запоріжжя

Суддя Шевченківського районного суду м. Запоріжжя Жупанова І.Б., з участю захисника – адвоката Вайновського Є.О., розглянувши об`єднану справу про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, що надійшла від Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , виконуючого обов`язки начальника Комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, що проживає АДРЕСА_1 , за ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП,

В С Т А Н О В И Л А:

Виконуючий обов`язки начальника Комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради Стрельников Микола Васильович, будучи згідно з п.п. «а» п. 2 ч.1 ст. 3Закону України «Про запобігання корупції», приміткою до ст. 172-7 КУпАП суб`єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, знаходячись за місцем своєї роботи в Комунальному закладі «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Військбуд, буд. 570, в період з 28.08.2018 року по 10.09.2019 року вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також не повідомив у встановленому законом порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів, чим порушив вимоги встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Так, 28.08.2018 року в.о. начальника Комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради ОСОБА_1 . підписав Наказ №183 «Про встановлення педагогічного навантаження на 2018/2019 навчальний рік», чим встановив тижневе навантаження педагогічним працівникам ліцею, в тому числі для себе, тобто вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при підписанні зазначеного наказу (протоколи № 309, 310 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

14.09.2018 року ОСОБА_1 було укладено договір №33/30 поставки товару - продуктів харчування (макаронні вироби) на суму 14980 грн. 00 коп. між очолюваним ним Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, в особі ОСОБА_1 та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, чим вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні зазначеного договору (протоколи № 321, 322 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

Також, 14.09.2018 року ОСОБА_1 уклав між Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, договір №35/30 поставки товару - продуктів харчування (заправки та приправи, спеції) на суму 6000грн. 00 коп., чим вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні зазначеного договору (протоколи № 323, 324 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

20.12.2018 року ОСОБА_1 , діючи в умовах реального конфлікту інтересів, уклав між Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, договір №45/30 поставки товару - продуктів харчування (кава, чай та супутня продукція) на суму 2607 грн. 56 коп., а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні зазначеного договору (протоколи № 329, 330 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

02.01.2019 ОСОБА_1 року вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписав наказ №2к про встановлення щомісячної надбавки в розмірі 50% від посадового окладу працівникам ліцею, в тому числі своїй дружині ОСОБА_3 , швачці ліцею, а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при підписанні цього наказу (протоколи № 307, 308 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

01.02.2019 року ОСОБА_4 , діючи в умовах реального конфлікту інтересів, уклав між Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, договір №9/30 поставки товару - продуктів харчування (макаронні вироби) на суму 29994 грн. 80 коп., а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні цього договору (протоколи № 311, 312 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

В той же день 01.02.2019 року ОСОБА_4 , діючи в умовах реального конфлікту інтересів, уклав між Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, договір №10/30 поставки товару - продуктів харчування (зернові культури та картопля, горох) на суму 1444 грн. 00 коп., а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні цього договору (протоколи № 313, 314 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

12.03.2019 року ОСОБА_4 уклав між Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, договір №23/30 поставки товару - продуктів харчування (манна крупа) на суму 600 грн. 00 коп., діючи в умовах реального конфлікту інтересів, а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні цього договору (протоколи № 315, 316 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

Також, 12.03.2019 року ОСОБА_4 , діючи в умовах реального конфлікту інтересів, уклав між Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, договір №24/30 поставки товару - продуктів харчування (дріжджі) на суму 8400грн. 00 коп., а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні цього договору (протоколи № 317, 318 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

Окрім того, в той же день 12.03.2019 року ОСОБА_4 , діючи в умовах реального конфлікту інтересів, уклав між Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, договір №25/30 поставки товару, а саме поставку продуктів харчування (заправки та приправи) на суму 3000 грн. 00 коп., а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні цього договору (протоколи № 319, 320 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

10.09.2019 року ОСОБА_4 , діючи в умовах реального конфлікту інтересів, уклав між Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, договір №43/30 поставки товару - продуктів харчування (чорний чай) на суму 16320 грн. 00 коп., а також, достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні цього договору (протоколи № 325, 326 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

Також, 10.09.2019 року року ОСОБА_4 , діючи в умовах реального конфлікту інтересів, уклав між Комунальним закладом «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради та ФОП ОСОБА_2 ( НОМЕР_1 ), яка є його близькою особою – донькою, договір №44/30 поставки товару - продуктів харчування (какао порошок) на суму 21600 грн. 00 коп., та достовірно знаючи про наявність в його діях реального конфлікту інтересів, а саме наявність суперечності між його приватним інтересом та службовими повноваженнями, що впливає на об`єктивність та неупередженість прийняття рішень, не повідомив Запорізьку обласну раду про наявність реального конфлікту інтересів при укладанні цього договору (протоколи № 327, 328 про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, від 25.06.2020 року за ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП).

В судовому засіданні ОСОБА_4 вину свою у вчиненні зазначених адміністративних правопорушень, пов`язаних з корупцією і всі встановлені фактичні обставини визнав, пояснив, що не був обізнаний про те, що вчинені ним дії є діями, пов`язаними з корупцією, не був попереджений про необхідність повідомляти про конфлікт інтересів, не розумівся взагалі, що є діями в умовах конфлікту інтересів. Запевнює, що після того, що сталося, він усвідомив свою відповідальність і більше не буде допускати подібних дій.

Крім визнання вини ОСОБА_4 , його вина підтверджена зібраними і дослідженими судом письмовими доказами:

-копією Розпорядження Запорізької обласної ради від 09.10.2015 №195-св «Про керівника Комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, у відповідності до якого ОСОБА_1 було звільнено з посади начальника у зв`язку із закінченням строку дії контракту (трудового договору), а Пунктом 2 розпорядження №195-св ОСОБА_1 було призначено в.о. начальника Комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради з 12.10.2015 до затвердження його на посаді начальника або прийняття рішення обласної ради про призначення на посаду начальника цього закладу;

-копією Рішення 2 сесії 7 скликання Запорізької обласної ради від 25.02.2016 №23, яким зазначене Розпорядження затверджене;

-копією статуту Комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, затвердженого 28.02.2008 Рішенням Запорізької обласної ради №30 відповідно до п.4.5 розділу 4 якого ліцей має право укладати угоди, набувати майнові та особисті немайнові права, бути позивачем і відповідачем в судових інстанціях, а згідно з п.11.5.1 розділу 11 статуту – начальник ліцею без доручення діє від імені ліцею, представляє його інтереси в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, інших органах, у відносинах з юридичними та фізичними особами, укладає договори, видає довіреності, відкриває в установах банків рахунки;

-листом Запорізької обласної ради від 22.05.2020 №2359/01-27 про відсутність повідомлення ОСОБА_1 про наявність конфлікту інтересів протягом 2018-2020 р.р.;

-копіями свідоцтв про народження та шлюб ОСОБА_5 , з яких вбачається, що ОСОБА_2 (до шлюбу і зміни прізвища – ОСОБА_6 ) є донькою ОСОБА_1 ;

-копіями договорів про поставки продуктів харчування із ФОП ОСОБА_2 №№ 30/30, 35/30 від 14.09.2018 р.; №45/30 від 20.12.2018 р.; №№ 9/30, 10/30 від 01.02.2019 р.; №№ 23/30, 24/30, 25/30 від 12.03.2019 р.; №№ 43/30, 44/30 від 10.09.2019 р.;

-копіями наказів № 183 від 28.08.2018 р., № 2-к від 2.01.2019 р.;

-копією паспорту ОСОБА_3 та копією її особистого листка по обліку кадрів, з яких вбачається, що ОСОБА_1 є її чоловіком.

Відповідно до ч.2 ст.81 ЦК України Комунальний заклад «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради є юридичною особою публічного права.

Згідно з п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції», посадові особи юридичних осіб публічного права прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і на них поширюються окремі положення Закону України «Про запобігання корупції».

Таким чином, ОСОБА_1 , будучи в.о. начальника Комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, відповідно до п.п. «а» п.2 ч. 1 ст. 3, ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», примітки до ст. 172-7 КУпАП, є суб`єктом відповідальності за ці адміністративні правопорушення.

Відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» особа, зазначена у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов`язана: вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, конфлікту інтересів; повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, не вчиняти дій в умовах реального конфлікту інтересів, вжити заходів щодо врегулювання реального конфлікту інтересів.

Відповідно до абзацу 10, 11 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» приватний інтерес – будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв`язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.

Реальний конфлікт інтересів – суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Відповідно до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 29.09.2017 №839 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» в розділі I, п.1.1.1 «Загальні положення про конфлікт інтересів» зазначено про наявність протиріччя між інтересом та повноваженнями.

Наявність протиріччя встановлюється в кожному окремому випадку шляхом порівняння повноважень та існуючого у особи приватного інтересу із подальшим визначенням можливості (неможливості) такого інтересу вплинути на об`єктивність чи неупередженість прийняття рішення, вчинення діяння службовою особою.

На підставі досліджених доказів, суддя дійшла висновку, що укладаючи господарські договори зі своєю донькою, діючи від імені юридичної особи приватного права, а також видаючи накази, які впливають на рівень його особистого матеріального забезпечення та матеріального забезпечення членів його сім`ї, близьких осіб – доньки і дружини, ОСОБА_1 , будучи суб`єктом адміністративних правопорушень, пов`язаних з корупцією, діяв в умовах реального конфлікту інтересів, маючи приватний майновий інтерес, порушив встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вимоги щодо не вчинення дій та не прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, а також щодо повідомлення про наявність у нього реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника – Запорізьку обласну раду.

Ці випадки вчинення ним дій в умовах реального конфлікту інтересів були виявлені внаслідок інформування про це посадову особу управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області ДСР Національної поліції України Запорізькою обласною радою листом – відповіддю на запит від 22.05.2020 №2359/01-27 про відсутність повідомлення ОСОБА_1 про наявність конфлікту інтересів протягом 2018-2020 р.р., на підставі якого була надана оцінка зібраним доказам, та встановлено факт вчинення правопорушення. Отже, датою встановлення цих фактів, на думку суду, слід вважати саме дату отримання Управлінням стратегічних розслідувань ДСР Національної поліції України, якою у відповідності до штампу вхідної кореспонденції – 17.06.2020 р.

На підставі викладеного, суддя встановила, що ОСОБА_1 вчинив адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією – порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, відповідальність за які передбачена ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення - вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, а також вчинив адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення – неповідомлення особою у встановленому законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.

При накладенні адміністративного стягнення суд враховує правила їх накладення при вчиненні кількох адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним органом, що передбачені ч. 2 ст. 36 КУпАП, і накладає на ОСОБА_1 адміністративне покарання в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, тобто в межах санкції ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Обставиною, що пом`якшує відповідальність ОСОБА_1 за адміністративні правопорушення суддя визнає щире розкаяння винного.

Враховуючи всі обставини у справі, дані про особу ОСОБА_1 , який до адміністративної відповідальності притягується вперше, суддя вважає за доцільне накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у мінімальному розмірі, передбаченому санкцією ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Окрім того, на підставі статті 40-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення з правопорушника підлягає стягненню судовий збір у розмірі 420,40 гривень.

На підставі викладеного, керуючись статтями 27, 33-36, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя –

П О С Т А Н О В И Л А:

Накласти на ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОККП – НОМЕР_2 , за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП, адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 3 400 (три тисячі чотириста) гривень у дохід держави (Отримувач - УК у Шевч.р-ні м.Зап./Шевч./21081100, Код отримувача (ЄДРПОУ) – 38025367, Код банку отримувача (МФО) – 899998, Банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), Номер рахунку (IBAN) - UA848999980313090106000008009, Код класифікації доходів бюджету –21081100).

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОККП – НОМЕР_2 , судовий збір в розмірі 420 грн. 80 коп. (чотириста двадцять гривень 40 копійок) в дохід держави (Отримувач коштів: ГУКу м. Києві/м. Київ/22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), Рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001, Код класифікації доходів бюджету: 22030106).

Постанову може бути оскаржено протягом десяти днів з дня її вручення шляхом подання апеляційної скарги в Запорізький апеляційний суд через Шевченківський районний суд м. Запоріжжя.

Роз`яснити правопорушнику, що у відповідності до статті 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф повинен бути сплачений не пізніше 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення адміністративного стягнення, а у разі оскарження не пізніше 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У разі несплати штрафу в установлений строк, постанова про накладення адміністративного стягнення надсилається на примусове виконання у відділ державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу, у відповідності до частини 2 статті 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу визначеного у відповідній статті цього Кодексу; та зазначеного у постанові про стягнення штрафу (тобто 6 800 (шість тисяч вісімсот) гривень); витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.

Суддя І.Б.Жупанова

Строк пред`явлення виконавчого документу “ ”_______20__рік.

Постанова набрала законної чинності “ ”______20__рік.

Дата видачі “ ”______20___рік.