
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 липня 2020 року Справа № 160/4805/20 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Олійника В. М. розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпрі адміністративну справу за адміністративним позовом Керівника Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області до Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Виконавчий комітет Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
30 квітня 2020 року керівник Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: виконавчий комітет Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області, в якій просить:
визнати протиправною бездіяльність Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області з питання не затвердження планів інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих майданчиків, які розташовані на території Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області, що розташовані за адресами: Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Сташкова; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Філія, вул. Лісова; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Богданівка, вул. Центральна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с, Антонівське, вул. Шкільна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с.Новопавлівка, пров. Партизанський; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Молодіжна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Центральна;
зобов`язати Новопавлівську сільську раду Межівського району Дніпропетровської області вчинити дії по розробленню та затвердженню планів технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків, які розташовані на території Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області, що розташовані за адресами: Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Сташкова; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Філія, вул. Лісова; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Богданівка, вул. Центральна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Антонівське, вул. Шкільна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, пров. Партизанський; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с.Новопавлівка, вул. Молодіжна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Центральна.
В обґрунтування позову позивач зазначив, що Новопавлівська сільська рада Межівського району Дніпропетровської області, як суб`єкт утримання об`єктів благоустрою на території Новопавлівської ОТГ, не провела інвентаризацію та паспортизацію дитячих майданчиків.
Згідно Плану проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою (їх частин) Новопавлівської об`єднаної територіальної громади, сільською радою було заплановано проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою (їх частин), а також заплановано передбачити в бюджеті Новопавлівської ОТГ кошти на проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою населеного пункту.
Проте, станом на теперішній час жодних дій щодо виділення грошових коштів та фактичного проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою Новопавлівською ОТГ проведено не було.
Позивач стверджує, що зазначена обставина негативно впливає на організацію належного утримання територій і споруд, може призвести до тяжких наслідків або шкоди дітям та є підставою для втручання органів прокуратури шляхом пред`явлення даної позовної заяви.
Ухвалою суду від 05 травня 2020 року відкрито спрощене провадження у справі без виклику учасників справи та суд надав час відповідачу надіслати відзив на позовну заяву, а третій особі час для надання пояснень.
Відповідач відзив на позов не надав. Третя особа пояснення не надала.
Відповідно до ч. 4 ст. 159 КАС України подання заяв по суті справи є правом учасників справи. Неподання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
Відповідно до ч. 6 ст. 162 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Враховуючи вищезазначене, суд вирішив розглянути справи за наявними матеріалами.
Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши норми чинного законодавства України, суд встановив наступні обставини.
Відповідно до п. 3 ч.1 ст. 131-1 Конституції України, в Україні діє прокуратура, яка здійснює представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.
Згідно з ч. 3 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб`єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу.
Статтею 53 КАС України встановлено, що у визначених законом випадках прокурор звертається до суду з позовною заявою, бере участь у розгляді справ за його позовами. Прокурор, який звертається до суду в інтересах держави, в позовній чи іншій заяві, скарзі обґрунтовує, в чому полягає порушення інтересів держави, необхідність їх захисту, визначені законом підстави для звернення до суду прокурора, а також зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах. У разі відсутності такого органу або відсутності у нього повноважень щодо звернення до суду прокурор зазначає про це в позовній заяві і в такому разі прокурор набуває статусу позивача.
Відповідно до пункту 4 рішення Конституційного Суду України №3- рп/99 від 08.04.1999 інтереси держави можуть повністю, частково або не збігатися зовсім з інтересами державних органів, державних підприємств та організацій чи з інтересами господарських товариств з часткою державної власності у статутному фонді.
Конституційний Суд України визначив, що «інтереси держави» є оціночним поняттям, прокурор чи його заступник у кожному конкретному випадку самостійно визначає з посиланням на законодавство, на підставі якого подається позов, в чому саме відбулося або може відбутися порушення матеріальних чи інших інтересів держави, обґрунтовує у позовній заяві необхідність їх захисту та зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних відносинах.
Так, судом встановлено, що Синельниківською місцевою прокуратурою в ході вивчення стану дотримання вимог чинного законодавства у сфері благоустрою населених пунктів встановлено, що на території Новопавлівської об`єднаної територіальної громади Межівського району Дніпропетровської області розташовано 7 дитячих майданчиків, які відповідно до ст.ст. 10, 13, 18, 20, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкції з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою населених пунктів, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 550 від 29.10.2012 належать до об`єктів благоустрою виконавчого комітету Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області (код ЄДРПОУ 41052914), а саме:
1) Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Сташкова;
2) Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Філія, вул. Лісова;
3) Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Богданівка, вул. Центральна;
4) Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Антонівське, вул. Шкільна;
5) Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, пров. Партизанський;
6) Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Молодіжна;
7) Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Центральна.
На запити Синельниківської місцевої прокуратури щодо стану інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків на території Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області (№ 04/43/2-98 вих-20 від 23.01.2020, № 04/43/2-545 вих-20 від 14.01.2020) виконавчим комітетом Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області повідомлено, що заходи проведення інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків на території Новопавлівської сільської ради у 2019 році через брак коштів не проводились (листи виконавчого комітету Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області № 52 від 21.01.2020 та № 85 від 29.01.2020) та надано перелік дитячих майданчиків.
На даний час паспорти та інвентаризаційні документи на вказані дитячі майданчики відсутні, інвентаризація та паспортизація об`єктів благоустрою Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області, елементами яких є дитячі та спортивні майданчики, не проведена.
Бездіяльність відповідача в даному випадку є триваючою, жодних заходів щодо паспортизації та інвентаризації об`єктів благоустрою Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області, елементами яких є дитячі та спортивні майданчики, не вживалось.
21.02.2019 рішенням Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області № 1135-43/VІІ «Про затвердження Плану проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою (їх частин) Новопавлівської об`єднаної територіальної громади» було затверджено План проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою (їх частин) Новопавлівської об`єднаної територіальної громади, а саме: дитячих та спортивних майданчиків, спортивного обладнання, ігрових споруд та тренажерів (як елементів майданчиків), розташованих на території Новопавлівської сільської ради та Правила утримання і експлуатації дитячих та спортивно-ігрових майданчиків Новопавлівської ОТГ.
Згідно Плану проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою (їх частин) Новопавлівської об`єднаної територіальної громади, сільською радою було заплановано проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою (їх частин), зокрема лише 4 дитячих майданчиків, розташованих за адресами:
с. Новопавлівка, вул. Сташкова;
с. Філія, вул. Лісова;
с. Богданівка, вул. Центральна; с. Антонівка, вул. Шкільна.
Також заплановано передбачити в бюджеті Новопавлівської ОТГ кошти на проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою населеного пункту.
Заплановано замовити до 31.12.2019 року у суб`єкта господарювання, установчими документами якого передбачено право здійснювати технічну інвентаризацію та паспортизацію об`єктів благоустрою, проведення паспортизації та технічної інвентаризації вищевказаних об`єктів благоустрою населеного пункту.
Однак, судом встановлено, що станом на теперішній час жодних дій щодо виділення грошових коштів та фактичного проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою відповідачем проведено не було.
Крім того, дитячі майданчики, які розташовані за адресами: с. Новопавлівка, вул. Партизанська, с. Новопавлівка, вул. Молодіжна, с. Новопавлівка, вул. Центральна, взагалі не були включені до Плану проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою (їх частин) Новопавлівської об`єднаної територіальної громади.
Відповідно до ст. 39 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" №2807-IV від 06.09.2005 року ( далі Закон №2807-IV ) державний контроль за дотриманням законодавства у сфері благоустрою території населених пунктів здійснюється місцевими державними адміністраціями.
Порядок здійснення державного контролю у сфері благоустрою населених пунктів визначається цим Законом та іншими законодавчими актами.
Відповідно до листа Межівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області № 60-210/0/312-20 від 02.04.2020 технічна інвентаризація та паспортизація об`єктів благоустрою проводяться власником, балансоутримувачем або виконавцем на підставі договору із замовником або самостійно. На засіданнях колегії Межівської районної державної адміністрації у ході заслуховування питань про здійснення селищними, сільськими головами очолюваними ними виконавчими комітетами делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, постійно наголошувалося на необхідності здійснення інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою. Межівська районна державна адміністрація не зверталася до суду з позовними заявами щодо неналежного оформлення (паспортизація та інвентаризації) дитячих майданчиків на території Новопавлівської сільської ради.
Верховний Суд у своїй постанові від 25.09.2018 р. у справі №804/2244/18 зазначив, що нормативного акту, який затверджував би порядок проведення контролю у сфері благоустрою місцевими державними адміністраціями не затверджено. Законом України "Про місцеві державні адміністрації" не передбачено повноваження місцевої державної адміністрації щодо здійснення контролю за дотриманням законодавства з благоустрою у населених пунктах відповідними органами місцевого самоврядування.
Водночас статтею 40 Закону №2807-IV передбачено, що самоврядний контроль у сфері благоустрою населених пунктів здійснюється сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими органами.
Також Верховний Суд у даній постанові зазначив, що оскільки відповідачем є відповідна сільська рада, самоврядний контроль виключається.
Крім того, відповідно до отриманої інформації Виконавчого комітету Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області вихідний №265/1 від 02.04.2020 відомо, що на території Новопавлівської сільської ради, відповідно до ст. 40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» позовні заяви, в частині належного функціонування дитячих майданчиків, як об`єктів благоустрою, до суду не скеровувались. Також Новопавлівська сільська рада вказані повноваження нікому не делегувала.
Статтею 143 Конституції України передбачено, що територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.
Відповідно до підпункту 7 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать власні (самоврядні повноваження), зокрема: організація благоустрою населених пунктів, залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення; здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян.
Статтею 1 Закону №2807-IV визначено, що благоустрій населених пунктів - це комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращання мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.
Також згідно з вказаною статтею, заходами з благоустрою населених пунктів є роботи щодо відновлення, належного утримання та раціонального використання територій, охорони та організації упорядкування об`єктів благоустрою з урахуванням особливостей їх використання.
Частиною 1 статті 20 Закону №2807-IV встановлено, що організацію благоустрою населених пунктів забезпечують місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом.
Відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону №2807-IV до повноважень сільських, селищних і міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить, зокрема, затвердження місцевих програм та заходів з благоустрою населених пунктів, затвердження правил благоустрою територій населених пунктів, створення в разі необхідності органів і служб для забезпечення здійснення спільно з іншими суб`єктами комунальної власності благоустрою населених пунктів, визначення повноважень цих органів (служб), визначення на конкурсних засадах підприємств, установ та організацій (балансоутримувачів), відповідальних за утримання об`єктів благоустрою.
Згідно зі ст. 13 Закону №2807-IV, до об`єктів благоустрою населених пунктів належать території загального користування, прибудинкові території, території будівель та споруд інженерного захисту територій, території підприємств, установ, організацій та закріплені за ними території на умовах договору, а також інші території в межах населеного пункту.
Пунктом 8 частини 1 статті 21 Закону №2807-IV встановлено, що елементами (частинами) об`єктів благоустрою, зокрема, є обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 18 Закону №2807-IV, підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов`язані проводити згідно з планами, затвердженими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об`єктів благоустрою (їх частин), що здійснюються у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово - комунального господарства.
Аналогічні норми містяться у Правилах благоустрою Новопавлівської сільської ради, затверджених рішенням Новопавлівської сільської ради від 11.09.2018 № 931-36/VІІ.
Згідно з пунктом 5 розділу II Правил благоустрою громадяни, посадові особи підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності мають право, зокрема брати участь у здійснення заходів з благоустрою сільської ради, озеленення та утриманні в належному стані садиб, дворів, парків, площ, кладовищ, братських могил, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків, ремонті шляхів і тротуарів, інших об`єктів благоустрою.
Порядок проведення паспортизації та інвентаризації об`єктів благоустрою встановлюється «Інструкцією з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою населених пунктів», затвердженою наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 29 жовтня 2012 року № 550 (далі Інструкція № 550), яка розроблена на виконання ст. 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».
Пунктом 1.3 вказаної Інструкції передбачено, що під паспортизацією об`єктів благоустрою слід розуміти складання технічних паспортів об`єктів благоустрою за результатами їх інвентаризації; під технічною інвентаризацією об`єктів благоустрою - сукупність заходів з обстеження, спрямованих на підтвердження наявності об`єктів нерухомого майна, елементів благоустрою та оцінку їх технічного стану, а також наявності інженерних мереж на об`єкті благоустрою.
Відповідно до пункту 1.4 Інструкції № 550 технічна інвентаризація та паспортизація об`єктів благоустрою проводяться власником, балансоутримувачем або виконавцем на підставі договору із замовником або самостійно.
Пунктом 1.5 Інструкції № 550 передбачено, що технічна інвентаризація об`єктів благоустрою може бути плановою або позаплановою. Планова технічна інвентаризація повинна проводитись згідно з планами, затвердженими органами державної влади та органами місцевого самоврядування.
Згідно з пунктом 1.6. Інструкції № 550 на підставі матеріалів технічної інвентаризації об`єктів благоустрою на кожний об`єкт благоустрою складається інвентаризаційна справа згідно з додатком 1 до цієї Інструкції. Склад інвентаризаційної справи визначається відповідно до опису інвентаризаційної справи, наведеного в додатку 2 до цієї Інструкції.
Пунктом 3.1. Інструкції № 550 передбачено, що на основі проведеної інвентаризації об`єкта благоустрою складається його технічний паспорт за зразком, наведеним у додатку 5 до цієї Інструкції (далі - технічний паспорт), який затверджується власником (балансоутримувачем) цього об`єкта благоустрою та підписується представником виконавця. Технічний паспорт долучається до матеріалів інвентаризаційної справи.
Відповідно до вищевказаної Інструкції належним підтвердженням проведення інвентаризації та паспортизації об`єкту благоустрою є інвентаризаційна справа складена згідно з додатком 1, а також складений на її основі технічний паспорт за зразком, наведеним у додатку 5 Інструкції.
Документи, що надані відповідачем на запити Синельниківської місцевої прокуратури, не мають жодного відношення до виконання органами місцевого самоврядування передбачених законодавством обов`язків у сфері благоустрою, а саме проведення інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків, розташованих на території Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області як об`єктів благоустрою.
Статтею 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та пунктом 1.5 Інструкції № 550 чітко передбачено, що інвентаризація та паспортизація об`єктів благоустрою проводиться на підставі планів, затверджених органами місцевого самоврядування.
Відсутність фактичного проведення заходів щодо інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою (дитячих майданчиків) свідчить про протиправну бездіяльність відповідача, яка в свою чергу слугує підставою для невжиття підприємствами, установами та організаціями у сфері благоустрою заходів щодо належного їх утримання. Крім того, зважаючи на цільове призначення таких об`єктів благоустрою як дитячі майданчики, невиконання суб`єктами благоустрою своїх обов`язків у цій сфері порушує права жителів територіальної громади-користувачів цих об`єктів на безпечні умови для життя і розвитку.
Виходячи з вищенаведених положень чинного законодавства України, організацію благоустрою на території Новопавлівської сільської ради повинна забезпечувати Новопавлівська сільська рада Межівського району Дніпропетровської області, до компетенції якої віднесено вжиття заходів щодо забезпечення проведення інвентаризації та паспортизації будь-яких об`єктів благоустрою, у тому числі дитячих майданчиків, якщо вказані обов`язки не делеговано іншим суб`єктам.
При цьому, підтримання у належному стані об`єктів благоустрою, в тому числі таких їх елементів, як обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків, їх власники, балансоутримувачі зобов`язані проводити після проведення інвентаризації та паспортизації закріплених за ними об`єктів благоустрою (їх частин).
Отже, однією з необхідних умов для належного виконання зазначеного обов`язку власниками, балансоутримувачами об`єктів благоустрою є проведення заходів з благоустрою населеного пункту.
Відповідно до ч. 2 ст. 6 Закону України «Про охорону дитинства», держава гарантує дитині право на охорону здоров`я, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров`я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, раціонального харчування, формуванню навичок здорового способу життя.
Враховуючи викладене, бездіяльність відповідача щодо не затвердження відповідних планів інвентаризації призводить до порушення покладених на підприємства, установи та організації обов`язків проводити згідно з планами, затвердженими органами місцевого самоврядування, інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об`єктів благоустрою, зокрема, дитячих майданчиків, розташованих на території Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області.
Вказані обставини негативно впливають на організацію належного утримання територій і споруд та може призвести до тяжких наслідків або шкоди дітям.
З урахуванням вищезазначеного суд приходить до висновку про задоволення адміністративного позову.
Керуючись ст.ст. 241-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Визнати протиправною бездіяльність Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області з питання не затвердження планів інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих майданчиків, які розташовані на території Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області, що розташовані за адресами: Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Сташкова; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Філія, вул. Лісова; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Богданівка, вул. Центральна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с, Антонівське, вул. Шкільна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, пров. Партизанський; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Молодіжна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Центральна.
Зобов`язати Новопавлівську сільську раду Межівського району Дніпропетровської області вчинити дії по розробленню та затвердженню планів технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків, які розташовані на території Новопавлівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області, що розташовані за адресами: Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Сташкова; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Філія, вул. Лісова; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Богданівка, вул. Центральна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Антонівське, вул. Шкільна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, пров. Партизанський; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с.Новопавлівка, вул. Молодіжна; Дніпропетровська обл., Межівський р-н, с. Новопавлівка, вул. Центральна.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя В.М. Олійник