
У Х В А Л А
Справа № 285/519/19
провадження № 1-кс/0285/437/20
12 червня 2020 року м. Новоград-Волинський
Слідчий суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Заполовська Т.Г., за секретаря судового засідання Матвіюк Т.М.,
з участю прокурора Матвійчука М.М.
підозрюваного ОСОБА_1 , захисника Харченка Ю.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого СВ Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області, погоджене прокурором Новоград-Волинської місцевої прокуратури
за матеріалами досудового розслідування, внесеними до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42019061240000003 від 15 січня 2019 року,
за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 209, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 367 КК України,
про відсторонення від посади підозрюваного ОСОБА_1 ,
ВСТАНОВИЛА :
10.06.2020 року слідчий за погодженням з прокурором звернувся до суду з клопотанням про відсторонення від посади селищного голови Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області, підозрюваного ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Миропіль Романівського (Дзержинського) району, строком на два місяці.
В обґрунтування клопотання слідчий зазначає, що у рамках зазначеного кримінального провадження 09.06.2020 ОСОБА_1 повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України.
Перебування ОСОБА_1 на посаді селищного голови Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області сприяло йому у вчиненні кримінального правопорушення, оскільки вчинення розтрати грошових коштів підозрюваним було нерозривно пов`язано з його службовою діяльністю.
Перебуваючи на посаді селищного голови Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області, ОСОБА_1 має можливість знищити чи підробити речі і документи, які мають суттєве значення для досудового розслідування і перебувають у його віданні.
Крім того, займаючи вказану посаду, останній, з метою зашкодити проведенню швидкого, повного та неупередженого розслідування, може незаконно впливати на осіб, яким відомі або можуть бути відомі обставини, що підлягають доказуванню під час кримінального провадження, і які будуть викликані органом досудового розслідування для надання показів, обіймання керівної посади дає можливість ОСОБА_1 суттєво вплинути на свідків у цьому ж кримінальному провадженні.
Прокурор у судовому засіданні клопотання підтримав, посилаючись на викладені в ньому доводи. Пояснив, що кримінальне провадження триває.
Підозрюваний та його захисник щодо задоволення клопотання заперечували. Наголосили, що ніяких перешкод слідству ОСОБА_1 не вчиняв, має на утриманні троє дітей та непрацездатну матір, тому відсторонення від посади поставить його та його родину у скрутне матеріальне становище.
Заслухавши пояснення сторін кримінального провадження, дослідивши матеріали клопотання та докази, якими обґрунтовується клопотання, слідчий суддя дійшов такого висновку.
Новоград-Волинським ВП ГУНП в Житомирській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42019061240000003 від 15 січня 2019 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 209, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 367 КК України,
У ході розслідування кримінального провадження, 09.06.2020 ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженцю с. Миропіль Романівського району Житомирської області, українцю, громадянину України, з вищою освітою, одруженому, проживаючому за адресою АДРЕСА_1 , раніше не судимому, селищному голові Миропільської селищної ради Романівського району повідомлено про те, що він підозрюється у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненої за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, та у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України.
Так, розслідування установлено, що голова Миропільської селищної ради ОСОБА_1 , будучи службовою особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування, відповідно до ч. 4 і ч. 5 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою , представляє територіальну громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об`єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства, укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження відповідної ради та несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.
Таким чином, обіймаючи посаду голови Миропільської селищної ради, ОСОБА_1 наділений організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, а тому відповідно до ст. 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та положеньч. 3 ст. 18 КК України є службовою особою.
Згідно з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» від 26.11.2018 Миропільською селищною радою Романівського району Житомирської області з використанням електронної системи публічних закупівель «Prozorro» оголошено відкриті торги по предмету закупівлі: «Автомобіль швидкої медичної допомоги тип А2 (в комплектації із необхідним обладнанням)» очікуваною вартістю 1700 тис. грн.
Виявивши у ході моніторингу електронної системи публічних закупівель «Prozorro», точний час і місце досудовим розслідуванням не встановлено, однак не пізніше 12.12.2018, вказану процедуру закупівлі директор ТОВ «ДУАЦ» ОСОБА_2 вирішив привласнити грошові кошти Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області, виділені на закупівлю автомобіля швидкої медичної допомоги тип А2 (в комплектації із необхідним обладнанням).
Для виконання свого злочинного умислу директор ТОВ «ДУАЦ» ОСОБА_2 , за невстановлених досудовим розслідуванням обставин, місці та часу залучив голову Миропільської селищної ради ОСОБА_1 , який в свою чергу мав забезпечити визнання переможцем аукціону ТОВ «ДУАЦ», підписати договір поставки, акт приймання виконаних робіт і забезпечити перерахування грошових коштів на рахунок ТОВ «ДУАЦ».
Реалізовуючи свій злочинний намір, спрямований на заволодіння грошовими коштами Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області,12.12.2018 ОСОБА_2 , за попередньою змовою з ОСОБА_1 , підготував та 12.12.2018 о 13 годині 00 хвилин розмістив у системі електронних державних закупівель для участі у відкритих торгах за предметом закупівлі «Автомобіль швидкої медичної допомоги тип А2 (в комплектації із необхідним обладнанням)» тендерну пропозицію від ТОВ «ДУАЦ». Згідно з оприлюдненою тендерною пропозицією, у разі визнання ТОВ «ДУАЦ» переможцем, підприємство гарантувало поставку Миропільській селищній раді автомобіля швидкої медичної допомоги тип А2 на базі Volkswagen Transporter Т5, який відповідає тендерній документації та вимогам ДСТУ 7032:2009 (EN 1789:2007, MOD).
З метою підтвердження відповідності автомобіля швидкої медичної допомоги у комплектації із медичними виробами, які мав би поставити ТОВ «ДУАЦ», вимогам Технічного регламенту ОСОБА_2 у тендерній пропозиції надав декларацію про відповідність медичних виробів від 18.07.2017 №001. У той же час, автомобіль швидкої медичної допомоги тип А2 на базі Volkswagen Transporter у вказаній декларації відсутній.
При цьому, селищний голова Миропільської селищної ради ОСОБА_1 за попередньою змовою із директором ТОВ «ДУАЦ» ОСОБА_2 , у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, але не пізніше 14.12.2018, достовірно знаючи про невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «ДУАЦ» вимогам тендерної документації, надав голові тендерного комітету Миропільської селищної ради ОСОБА_3 вказівку не вживати заходів до відміни процедури тендерних торгів, підписати рішення комітету із конкурсних торгів від 14.12.2018 №6 про відповідність пропозиції ТОВ «ДУАЦ» тендерній документації та визнання переможцем торгів ТОВ «ДУАЦ».
У подальшому, 26.12.2018, у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, на підставі вказаного рішення тендерного комітету ОСОБА_1 та ОСОБА_2 за попередньою змовою підписали договір поставки №1/18 між Миропільською селищною радою та ТОВ «ДУАЦ».
На виконання умов договору ОСОБА_2 , за попередньою змовою з ОСОБА_1 , організував пошук та транспортування із-за кордону автомобіля і реєстрація автомобіля Volkswagen Transporter VIN № НОМЕР_1 , білого кольору, 2015 року випуску, тип кузова універсал-В на ТОВ «ДУАЦ» відбулася 26.12.2018, загальна вартість автомобіля становила 524 494,29 грн.
З метою подальшої реалізації свого злочинного наміру, спрямованого на привласнення бюджетних коштів та приховування своєї протиправної діяльності, ОСОБА_2 за попередньою змовою з ОСОБА_1 28.12.2018, точний час і місце досудовим розслідуванням не встановлено, використав завідомо підроблений документ - висновок суб`єкта оціночної діяльності ТОВ «Люкс-Експерт», відповідно до якого ринкова вартість автомобіля Volkswagen Transporter VIN № НОМЕР_1 станом на 28.12.2018 становила 1650000,00 грн., таким чином, приховавши фактичну вартість автомобіля, який мали поставити, оскільки вказаний висновок ТОВ «Люкс-Експерт» ніколи не видавався.
Окрім того, з метою завищення вартості автомобіля, у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, ОСОБА_2 зменшив показники кілометражу на спідометрі автомобіля з НОМЕР_2 км до 73500 км, змінивши таким чином відомості щодо характеристики автомобіля, яка впливає на його вартість.
Продовжуючи свою злочинну діяльність, 26.12.2018, у невстановленому розслідуванням час та місці ОСОБА_1 , достовірно знаючи про відсутність автомобіля швидкої медичної допомоги, його невідповідністьтендерній документації, вимогам ДСТУ та умовам укладеного договору, за попередньою змовою з ОСОБА_2 , будучи службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби, діючи умисно, з метою подальшої розтрати грошових коштів, підписав та скріпив печаткою офіційний документ - акт приймання-передачі автомобіля Volkswagen Transporter VIN № НОМЕР_1 , таким чином, внісши завідомо неправдиві відомості в офіційний документ, оскільки на той час вказаний автомобіль не був переобладнаний в автомобіль швидкої медичної допомоги, перебував у власності ТОВ «ДУАЦ», не відповідав характеристикам, які були зазначені в тендерній документації та не був переданий Миропільській селищній раді Романівського району Житомирської області.
Окрім того, 26.12.2018, у невстановлений розслідуванням місці та точний час, ОСОБА_1 , достовірно знаючи про відсутність автомобіля швидкої допомоги, його невідповідністьтендерній документації, вимогам ДСТУ 7032:2009 та умовам укладеного договору, за попередньою змовою з ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби, діючи умисно, з метою розтрати грошових коштів, підписав видаткову накладну від 26.12.2018 №РН-0000010 з резолюцією «в бухгалтерію до оплати», таким чином, видавши завідомо неправдивий офіційний документ, оскільки на той час вказаний автомобіль не був переобладнаний в автомобіль швидкої медичної допомоги, перебував у власності ТОВ «ДУАЦ» та не був переданий Миропільській селищній раді Романівського району Житомирської області.
На підставі вказаних підроблених документів 26.12.2018 згідно з платіжними дорученнями №1 та №2 з рахунку Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області (код ЄДРПОУ 04345204), який відкрито у ГУ ДКСУ у Житомирській області за № НОМЕР_3 , на рахунок ТОВ «ДУАЦ», який відкрито в ТВБВ АТ «АЙБОКС БАНК» за № НОМЕР_4 перераховано кошти в сумі 110 000 грн. та 1 500 000 грн. відповідно з призначенням платежу: оплата за одержаний автомобіль швидкої медичної допомоги тип А2 в комплекті з необхідним обладнанням, договір від 26.12.2018 №1/18, накладна від 26.12.2018 №РН-0000010.
У подальшому, лише 09.01.2019 на виконання умов укладеного договору від 26.12.2018 №1/18 ТОВ «ДУАЦ» поставлено Миропільській селищній раді Романівського району Житомирської області автомобіль швидкої допомоги Volkswagen Transporter VIN№ НОМЕР_1 , державний номерний знак НОМЕР_5 .
При цьому, внаслідок вказаних неправомірних дій ОСОБА_1 Миропільській селищній раді Романівського району Житомирської областіпоставлено автомобіль швидкої медичної допомоги на базі Volkswagen Transporter VIN№ НОМЕР_1 , який не відповідає вимогам ДСТУ 7032:2009 (EN 1789:2007, MOD) в частині комплектації медичним обладнанням та тендерній документації в частині комплектації та року виготовлення, що підтверджується висновком комісійної автотоварознавчої експертизи від 17.04.2020 №4670/4671/20-54.
Окрім того, ринкова вартість поставленого автомобіля марки Volkswagen Transporter VIN№ НОМЕР_1 станом на 26.12.2018 складала лише 744446,39 грн., що підтверджується висновком автотоварознавчої експертизивід 08.05.2020 №12/2-68.
Таким чином, у період з 26.11.2018 по 09.01.2019 селищний голова Миропільської селищної ради ОСОБА_1 шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою з директором ТОВ «ДУАЦ» ОСОБА_2 , вчинив розтрату грошових коштів Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області на загальну суму 865553,61 (1 610 000,00 - 744446,39) грн., що у 600 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян та є особливо великим розміром.
Наведені вище обставини дають підстави вважати, що перебування ОСОБА_1 на посаді селищного голови Миропільської селищної ради Романівського району сприяло вчиненню кримінального правопорушення.
Обґрунтованість оголошеної підозри ОСОБА_1 у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень підтверджується наступними доказами: протоколами обшуків в приміщеннях ТОВ «ДУАЦ» та Миропільської селищної ради від 19.02.2019, в ході яких вилучено документацію щодо проведеної процедури закупівлі, договору, акти приймання передачі, платіжні доручення, документи щодо закупівлі, установки обладнання; протоколом проведення огляду місця події від 06.03.2019, в ході якого із залученням спеціаліста оглянуто автомобіль Volkswagen Transporter VIN № НОМЕР_1 , 2015 року випуску, НОМЕР_5 із наявним медичним обладнанням та встановлено наявність бувшого у використанні обладнання та його часткової невідповідності специфікації; протоколом тимчасового доступу до речей та документів від 16.04.2019, в ході якого вилучено документи, які підтверджують, що автомобіль Volkswagen Transporter VIN НОМЕР_6 р.н. НОМЕР_5 зареєстровано як спеціалізований легковий - спеціалізований меддопомога - В лише 28.12.2018, власником якого є ТОВ «ДУАЦ»; висновком авто товарознавчої експертизи № 11/74 від 27.06.2019, згідно якого ринкова вартість автомобіля марки Volkswagen Transporter VIN НОМЕР_6 р.н. НОМЕР_5 , з урахуванням укомплектованого обладнання з показниками одометра 249433 км. станом на 26.12.2018 складає 507496,65 грн.; матеріалами перевірки Управління Північного офісу Держаудит служби в Житомирській області від 04.10.2019, згідно яких при перевірці окремих питань фінансово-господарської діяльності Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області в частині закупівлі за рахунок бюджетних коштів: «Автомобіль швидкої медичної допомоги тип А2 (в комплекції з необхідним обладнанням)» встановлено, що різниця між ринковою вартістю автомобіля Volkswagen Transporter VIN № НОМЕР_1 станом на 26.12.2018 та ціною 1610000,00 грн., за яку фактично придбано даний автомобіль Миропільською селищною радою становить 1102503,35 грн.; висновком судової економічної експертизи № 2236 ві/19-25 від 09.12.2019, згідно якої висновки викладені в Довідці від 04.10.2019 складеної Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області у частині встановленої різниці в розмірі 1 102 503,35 грн. вартості придбаного Миропільською селищною радою Романівського району Житомирської області автомобіля Volkswagen Transporter VIN № НОМЕР_1 станом на 26.12.2018 з урахуванням висновку експерта сектору авто товарознавчих досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Житомирського НДЕКЦ МВС України № 11/74 від 27.06.2019 року документально підтверджується; висновком почеркознавчої експертизи № 1/3-412 від 29.11.2019, згідно якого підпис в договорі поставки № 1/18 від 26.12.2018 та в додатку № 2 від імені Миропільської селищної ради, підпис під резолюцією виплатити кошти у видатковій накладній №РН-0000010 від 26.12.2018, підпис покупця в акті прийому-передачі товару від 26.12.2018, виконані ОСОБА_1 ; протоколами допиту свідків ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_3 які показали, що питаннями закупівлі та розміром очікуваної вартості по предмету закупівлі швидкої допомоги займався селищний голова ОСОБА_1 ; протоколом допиту свідка ОСОБА_8 , яка повідомила, що на момент підписання видаткової накладної автомобіль швидкої допомоги не був поставлений; висновком комісійної автотоварознавної експертизи №4670/4671/20-54 від 17.04.2020 згідно якого, автомобіль швидкої допомоги на базі Volkswagen Transporter кузов № НОМЕР_1 , який не відповідає вимогам ДСТУ 7032:2009 (EN 1789:2007, MOD) в частині комплектації медичним обладнанням та тендерній документації в частині комплектації та року виготовлення; довідкою Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області від 22.05.2020, згідно якої документально підтверджена різниця між фактичною вартістю автомобіля швидкої медичної допомоги тип А2 (в комплектації з необхідним обладнанням) на базі Volkswagen Transporter VIN № НОМЕР_1 , який був придбаний Миропільською селищною радою згідно договору № 1/18 від 26.12.2018 та проведеною авто товарознавчою експертизою (висновок експерта Житомирського НДЕКЦ МВС України № 12/2-68 від 08.05.2020) складає 865553,61 грн.; висновком автотоварознавчої експертизи№12/2-68 від 08.05.2020 згідно якого, ринкова вартість поставленого автомобіля марки Volkswagen Transporter кузов № НОМЕР_1 станом на 26.12.2018 складала лише 744446,39 грн.
У відповідності до статті 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Відповідно до ч. 1 ст. 94 КПК України слідчий, прокурор, слідчий суддя, суд за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінюють кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв`язку для прийняття відповідного процесуального рішення.
Згідно із ч. 1 ст. 154 КПК України відсторонення від посади може бути здійснено щодо особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину середньої тяжкості, тяжкого чи особливо тяжкого злочину, і незалежно від тяжкості злочину - щодо особи, яка є службовою особою правоохоронного органу.
Вивчення особи підозрюваного, матеріалів провадження встановлено, що підозрюваний перебуває на посаді селищного голови Миропільської селищної ради Романівського району (приймає на роботу та звільняє працівників Миропільської селищної ради, має безпосередній доступ до бухгалтерських документів), а тому може знищити чи підробити речі та документи, які мають суттєве значення для досудового розслідування, а також створити нові речі та документи, а також незаконними засобами впливатиме як на свідків, так і на інших учасників кримінального провадження, яких необхідно допитати в якості свідків з метою встановлення фактів та обставин, що підлягають доказуванню.
Слідчим суддею протягом розгляду клопотання не встановлено невідповідностей клопотання вимогам ч. 2 ст. 155 КПК України, які могли б бути підставою для його повернення прокурору відповідно до ч. 2 ст. 156 КПК України.
ОСОБА_1 не був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.
09.06.2020 ОСОБА_1 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України та 12.06.2020 року обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту у нічний час доби.
Відповідно до ст. 154 КПК України відсторонення від посади може бути здійснено щодо особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину середньої тяжкості, тяжкого чи особливо тяжкого злочину, і незалежно від тяжкості злочину - щодо особи, яка є службовою особою правоохоронного органу.
ОСОБА_1 підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину за ч. 5 ст. 191 КК України, санкція статті якого передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Відповідно до п. 1 ч. 5 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом.
При вирішенні клопотання слідчий суддя у відповідності до вимог ст. ст.155, 157 КПК України враховує наявність правових підстав для відсторонення від займаної посади ОСОБА_1 , який підозрюється у вчиненні тяжкого корупційного злочину, обґрунтованість підозри, що стверджується наявними в долучених на обґрунтування клопотання документах даними, які на даній стадії процесу є достатніми для висновку про обґрунтованість підозри.
Також слідчим суддею враховано обставини вчинення інкримінованого діяння, які вказують на те, що подія кримінального правопорушення пов`язана із займаною підозрюваним посадою, дані про займану посаду, необхідність відсторонення від посади для запобігання можливості знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, незаконному впливу на свідків у цьому ж кримінальному провадженні, які перебувають у його безпосередньому підпорядкуванні.
Слідчим суддею також оцінені негативні наслідки для підозрюваного та інших осіб, наявність на утриманні однієї неповнолітньої дитини, які в даному конкретному випадку не перевищують необхідності забезпечення досягнення завдань у даному кримінальному провадженні.
Керуючись ст.ст. 155-157, 534, 309, 392 КПК України, слідчий суддя
ПОСТАНОВИЛА :
Клопотання слідчого Васильчука В.Я. СВ Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області, про відсторонення підозрюваного ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від посади - задовольнити.
Відсторонити ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,уродженця с. Миропіль Романівського (Дзержинського) району, громадянина України, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , строком на два місяці від посади селищного голови Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області до 12 серпня 2020 року включно.
Копію ухвали направити до Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області для виконання.
Вилучити у підозрюваного службове посвідчення селищного голови Миропільської селищної ради Романівського району Житомирської області
Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню після її проголошення.
На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу до Житомирського апеляційного суду протягом 5 (п`яти) днів з дня її проголошення.
Слідчий суддя : Т.Г.Заполовська