
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 червня 2020 року Справа № 160/2929/20 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Сліпець Н.Є. розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) у місті Дніпро адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Пенсійного фонду України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
16.03.2020 року ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Пенсійного фонду України (далі - відповідач), в якому просить:
- визнати протиправною бездіяльність Пенсійного фонду України (01601, м.Київ-14, вул. Бастіонна, 9, ІКЮОЄДРПОУ: 00035323), яка полягає у неповідомленні у п`ятиденний строк Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області з моменту отримання інформації МО України від 22.09.2017 року № 248/3/6/3334, про підстави для проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) і про необхідність підготовки списку осіб, пенсії яких підлягають перерахунку відповідно до постанови КМ України від 30.08.2017 року № 657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури» з включенням до відповідного списку ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 );
- зобов`язати Пенсійний фонд України повідомити Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про підстави для перерахунку пенсії ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) і про необхідність підготовки списку осіб, пенсії яких підлягають перерахунку в зв`язку з набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року № 657, за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року № 45 (в редакції станом на час виникнення 06.09.2017 року права на перерахунок пенсії) та включення до відповідного списку ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ).
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 30.03.2020 року відкрито провадження та призначено розгляд в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами на 24.04.2020 року, відповідно до ч. 5 ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України.
Також, даною ухвалою залучено до участі у розгляді справи у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.
Цією ж ухвалою відповідачу було надано строк протягом 15 днів з дня отримання ухвали для подання письмового відзиву на позовну заяву, а третій особі - пояснень на адміністративний позов.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що є пенсіонером військової прокуратури, якому призначено пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб". Враховуючи, що постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №657 підвищене грошове забезпечення працівників військової прокуратури, йому повинна бути перерахована пенсія відповідно до ст.63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб". Так, позивач зазначає, що у зв`язку з прийняттям Постанови №657 Міністерство оборони України листом від 22.09.2017 року №248/3/6/3334 повідомило Пенсійний Фонд України про підстави перерахунку пенсій, у тому числі й працівникам військових прокуратур регіонів. Оскільки Пенсійний Фонд України отримав повідомлення Міністерства оборони України про підстави перерахунку пенсій 11.10.2017 року, у строк до 17.10.2017 року повинен був повідомити Головні управління ПФУ про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, у тому числі що стосується нього. Однак відповідач протиправно не направив третій особі повідомлення (завдання) про складання списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Вважаючи таку бездіяльність відповідача протиправною, позивач звернувся до суду з даним позовом.
04.05.2020 року представником відповідача подано письмовий відзив на позов, в якому представник просила відмовити у задоволенні позову в повному обсязі, посилаючись на те, що постановою КМУ від 30.08.2017 року №657 не визначені умови та порядок перерахунку пенсій військовослужбовцям з числа колишніх працівників прокуратури. На думку відповідача у вказаній постанові Кабінетом Міністрів України не приймалось рішення про порядок проведення перерахунку пенсій у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення колишнім працівникам прокуратури, а тому підстави для повідомлення про наявність підстав для перерахунку пенсії відсутні. Крім того, 11.10.2017 року Пенсійний фонд України отримав від департаменту фінансів Міністерства оборони України лист №3/6/3334 про підстави перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, однак в зазначеному листі була відсутня інформація, яка дозволяла б органам ПФУ належно реалізувати функції щодо проведення перерахунку пенсії. При цьому, обов`язок повідомити головні управління про підстави для проведення перерахунку пенсій у Пенсійного фонду України виникне лише після прийняття Кабінетом Міністрів України нормативно-правового акту, яким буде визначено умови, порядок та розміри перерахунку пенсії вищевказаним особам, пенсії яких підлягають перерахунку. Таким чином, відповідачем не було допущено протиправної бездіяльності на яку посилається позивач. З огляду на вказане, на думку відповідача, позовні вимоги є не обґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.
22.04.2020 року представником третьої особи подано відзив на позов, в якому представник просила відмовити у задоволенні позову в повному обсязі, посилаючись на те, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та отримує пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України 2262-ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб". Повідомлення про підстави для проведення перерахунку пенсій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року № 657 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області від Пенсійного фонду України не направлялось, у зв`язку з чим відсутні підстави для перерахунку раніше призначеної пенсії.
Відповідно до положень ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглянув справу у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) за наявними у ній матеріалами.
Згідно ст. 229 Кодексу адміністративного судочинства України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи, або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об`єктивно оцінивши докази у сукупності з нормами чинного законодавства України, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позову, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 проходив військову службу у Міністерстві оборони України на посаді старшого помічника військового прокурора Дніпропетровського гарнізону, з якої у 2006 році звільнений в запас за станом здоров`я.
З 01.01.2007 року ОСОБА_1 перебуває на пенсійному обліку в Головному управлінні ПФУ в Дніпропетровській області та отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
06.09.2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №657 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури", якою були підвищені посадові оклади, зокрема працівників військових прокуратур гарнізонів та прирівняних до них прокуратур.
22.09.2017 року Міністерство оборони України повідомленням за №24/3/6/3334 звернулось до Пенсійного фонду України з проханням повідомити Головні управління Пенсійного фонду України в областях про підстави проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку відповідно до постанови №657 з подальшою подачею цих списків до військових комісаріатів у встановлені строки.
Проте, Пенсійний фонд України листом від 02.11.2017 року №34407/02-23 звернувся до Міністерства соціальної політики України про надання роз`яснень щодо наявності підстав для перерахунку пенсій військовослужбовцям військових прокуратур у зв`язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 30.08.2017 року №657.
Міністерство соціальної політики України 12.12.2017 року у відповідь повідомило, що постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №657 не були визначені умови, порядок та розміри проведення перерахунку пенсій у зв`язку з прийняттям цієї постанови.
26.11.2019 року ОСОБА_1 звернувся до Голови правління Пенсійного фонду України із зверненням щодо усунення порушень законодавства та повідомити Головне управління Пенсійного фонду України про підстави для перерахунку пенсії.
Листом від 28.12.2019 року №2978-30573/Т-03/8-2800/19 повідомив, що Міністерство оборони України листом від 22.09.2017 року №248/3/6/3334 (вх. №4473/5 від 11.10.2017) повідомило Фонд про підстави проведення перерахунку пенсій особам, пенсії яких підлягають перерахунку відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №657. Фонд звернувся до Міністерства соціальної політики України за роз`ясненням щодо підстав для проведення перерахунку пенсій у зв`язку з набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №657. Листом від 12.12.2017 року Міністерство повідомило Фонд, що Постановою №657 не визначено умов, порядку та розмірів перерахунку пенсій у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення. З урахуванням відповіді Пенсійний фонд України повідомлення про підстави для проведення перерахунку пенсії до головних управлінь в областях не направляло.
Вважаючи свої права порушеними бездіяльністю відповідача та з метою їх відновлення позивач звернувся з даним позовом до суду.
Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд виходить з наступного.
Спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, є Закон України від 09 квітня 1992 року № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Закон № 2262-ХІІ).
Даним Законом держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв`язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.
Згідно ст. 1 зазначеного Закону, особи офіцерського складу, прапорщики і мічмани, військовослужбовці надстрокової служби та військової служби за контрактом, особи, які мають право на пенсію за цим Законом при наявності встановленої цим Законом вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв`язку та захисту інформації України, в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби України мають право на довічну пенсію за вислугу років.
Відповідно до ч. 1-2 ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей у зв`язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку. Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.
Згідно із ч. 4 вказаної статті всі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Частиною 4 ст. 27 Закону України «Про прокуратуру» передбачено, що військовослужбовці військової прокуратури у своїй діяльності керуються Законом України «Про прокуратуру» і проходять військову службу відповідно до Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» та інших законодавчих актів України, якими встановлено правові та соціальні гарантії, пенсійне, медичне та інші види забезпечення, передбачені законодавством для осіб офіцерського складу Збройних Сил України.
У відповідності до ч. 4 ст. 83 вказаного Закону на військовослужбовців військової прокуратури поширюються усі передбачені Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" та іншими законодавчими актами про військову службу соціальні і правові гарантії.
Згідно п. 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 р. № 45 (у редакції на 06.09.2017 р.), перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв`язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
Пунктом 2 вказаного Порядку передбачено, що на підставі зазначеного в пункті 1 цього Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв`язку, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС (далі - державні органи) повідомляють у п`ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.
Пенсійний фонд України повідомляє у п`ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (далі - головні управління Пенсійного фонду України) про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку (далі - списки).
Головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.
У Рішенні від 06.07.1999 р. № 8-рп/99 у справі за конституційним поданням Міністерства внутрішніх справ України щодо офіційного тлумачення положень статті 5 Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" (справа про ветеранів органів внутрішніх справ) Конституційний Суд України прямо зазначив, що служба в органах внутрішніх справ має ряд специфічних властивостей (служба в правоохоронних органах держави пов`язана з ризиком для життя і здоров`я, підвищеними вимогами до дисципліни, професійної придатності, фахових, фізичних, вольових та інших якостей), що повинно компенсуватись наявністю підвищених гарантій соціальної захищеності, тобто комплексом організаційно-правових та економічних заходів, спрямованих на забезпечення добробуту саме цієї категорії громадян як під час проходження служби в органах внутрішніх справ, так і після звільнення у запас або у відставку.
Отже, заходи, що спрямовані на забезпечення державою соціального захисту пенсіонерів органів внутрішніх справ України, у зв`язку, зокрема, з економічною доцільністю, соціально-економічними обставинами, не можуть бути скасовані.
Суд вважає, що даний висновок має бути застосований і до спірних правовідносин.
Громадяни мають бути впевненими у своїх законних очікуваннях, а також у тому, що набуте ними на підставі чинного законодавства право, його зміст та обсяг буде ними реалізовано.
Тобто, набуте право не може бути скасоване чи звужене (правові позиції Конституційного Суду України в таких рішеннях: від 22.09.2005 р. № 5-рп/2005, від 29.06.2010 р. № 17-рп/2010, від 22.12.2010 р. № 23-рп/2010, від 11.10.2011 р. № 10-рп/2011).
У зв`язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 30.08.2017 р. № 657 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури" (офіційно опублікована та набрала чинності 06.09.2017 р.) Міністерство оборони України повідомленням від 22.09.2017 року № 248/3/6/3334 повідомило відповідача про підстави перерахунку пенсій, у тому числі й працівників військових прокуратур регіонів.
Отже, Міністерство оборони України свій обов`язок щодо повідомлення Пенсійного фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям військових прокуратур виконало.
Відтак, після отримання такого повідомлення відповідач зобов`язаний був повідомити третю особу, де позивач перебуває на обліку, про підстави для проведення йому перерахунку пенсії та про необхідність підготовки списку осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, зазначивши в ньому позивача.
Аналогічна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 06.03.2018 року у справі № 592/10486/17.
Оскільки підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, проведена на підставі рішення суб`єкта владних повноважень, наділеного правом установлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців чи іншої категорії осіб, а постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 657 збільшено посадовий оклад прокурора військової прокуратури, що відповідає посаді, яку обіймав позивач на час виходу на пенсію, про такі зміни відповідач зобов`язаний був повідомити Головне управління ПФУ в Дніпропетровській області для проведення перерахунку пенсії. Також, у Пенсійного фонду України виник обов`язок повідомити Головне управління ПФУ у Дніпропетровській області про необхідність підготовки списку осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, зазначивши у ньому позивача.
Проте, відповідач в порушення Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року № 45 ( далі - Порядок № 45), керуючись лише листом Мінсоцполітики України від 12.12.2017 року №24462/0/2-17/21, не направив повідомлення про підстави для проведення перерахунку пенсій відповідно до постанови №657 до Головних управлінь Пенсійного фонду України в областях, зокрема до Головного управління ПФУ у Дніпропетровській області, що не заперечується останнім.
Суд критично оцінює посилання відповідача на звернення до Міністерства соціальної політики України, оскільки станом на момент виникнення спірних правовідносин, обов`язок відповідача повідомити свої головні управління про підстави для проведення перерахунку пенсій не залежав від повідомлення Міністерства соціальної політики України.
Не є прийнятним і посилання відповідача на постанову Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103, оскільки вона прийнята пізніше виникнення у відповідача обов`язку повідомити свої головні управління про підстави для проведення перерахунку пенсій.
Таким чином, відповідач не надав суду доказів в обґрунтування правомірності своєї бездіяльності щодо не повідомлення Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, чим порушив «законне сподівання» позивача на перерахунок пенсії.
В силу вимог ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 73 Кодексу адміністративного судочинства України належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Згідно ч. 2 ст. 73 'Кодексу адміністративного судочинства України, предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Частиною 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Оцінуючи усі докази, які були досліджені судом у їх сукупності, а також обставини, встановлені у ході судового розгляду справи, суд дійшов висновку, що викладені в позовній заяві доводи позивача є обґрунтованими, а вимоги такими, що підлягають задоволенню.
Вирішуючи питання про розподіл судових витрат відповідно до ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, суд виходить із того, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Як вбачається з матеріалів справи, позивачем при зверненні до суду понесені судові витрати, пов`язані зі сплатою судового збору за подання позову до суду в розмірі 840,80 грн., що документально підтверджується квитанцією № 0.0.16588150821 від 23.03.2020 року.
Отже, сплачений судовий збір за подачу позову до суду в сумі 840,80 грн. підлягає стягненню на користь позивача.
Відповідно до ч. 4 ст. 243 Кодексу адміністративного судочинства України, судове рішення, постановлене у письмовому провадженні, повинно бути складено у повному обсязі не пізніше закінчення встановлених цим Кодексом строків розгляду відповідної справи, заяви або клопотання.
Згідно із ч. 5 ст. 250 Кодексу адміністративного судочинства України датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Керуючись ст.ст. 2-10, 11, 12, 47, 72-77, 94, 122, 132, 139, 193, 241-246, 250, 251, 257-263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Пенсійного фонду України (01601, м. Київ-14, вул. Бастіонна, 9, код ЄДРПОУ 00035323), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 26, код ЄДРПОУ 21910427) про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії - задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність Пенсійного фонду України, яка полягає у не повідомленні у п`ятиденний строк Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області з моменту отримання інформації МО України від 22.09.2017 року №248/3/6/3334, про підстави для проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 та про необхідність підготовки списку осіб, пенсії, яких підлягають перерахунку відповідно до постанови КМ України від 30.08.2017 року №657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури» з включенням до відповідного списку ОСОБА_1 .
Зобов`язати Пенсійний фонд України повідомити Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про підстави для перерахунку пенсії ОСОБА_1 та про необхідність підготовки списку осіб, пенсії яких підлягають перерахунку у зв`язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №657, за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45 (в редакції станом на час виникнення 06.09.2017 року права на перерахунок пенсії) та включення до відповідного списку ОСОБА_1 .
Стягнути з Пенсійного фонду України (01601, м. Київ-14, вул. Бастіонна, 9, код ЄДРПОУ 00035323) за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) судовий збір у сумі 840,80 (вісімсот сорок гривень вісімдесят копійок) грн.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Н.Є. Сліпець