Рішення № 89250509, 13.05.2020, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
13.05.2020
Номер справи
640/7093/19
Номер документу
89250509
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 травня 2020 року м. Київ № 640/7093/19

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Патратій О.В., розглянувши в спрощеному позовному провадженні без повідомлення учасників справи адміністративну справу

за позовом Публічного акціонерного товариства "Державний Ощадний банк України"

до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення

№0000714302 від 03.04.2019р. в частині

ВСТАНОВИВ:

Позивач - Публічне акціонерне товариство "Державний Ощадний банк України" звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (далі - Відповідач), в якому просить суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення №0000714302 від 03.04.2019р. в частині нарахування штрафних санкцій у розмірі 266 592,94 грн.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 25.04.2019р. відкрито спрощене позовне провадженні без повідомлення (виклику) учасників справи.

В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на порушення відповідачем вимог чинного податкового законодавства України при прийнятті оскаржуваного рішення.

Відповідач проти позовних вимог заперечив, надав письмовий відзив на позовну заяву, в якому просив відмовити у задоволенні позову у повному обсязі, з підстав того, що контролюючим органом правомірно встановлено порушення вимог законодавства.

Дослідивши обставини справи та оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд зазначає наступне.

Офісом великих платників податків Державної фіскальної служби проведено камеральну перевірку ПАТ "Державний Ощадний банк України" щодо своєчасності реєстрації податкових накладних та розрахунків коригувань в Єдиному реєстрі податкових накладних виписаних за період з 01.01.2017р. по 31.10.2018р.

За результатами перевірки складено Акт перевірки від 10.12.2018 року № 4015/28-10-43-02/00032129 (надалі - Акт перевірки).

В акті перевірки встановлено порушення позивачем п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України, а саме несвоєчасно зареєстровано податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних відображених у Додатку, який є невід`ємною частиною даного Акту, зокрема:

- на загальну суму податку на додану вартість (далі - ПДВ) - 2 458 217,00 грн. із порушенням строку реєстрації до 15 календарних днів;

- на загальну суму ПДВ - 25 685,50 грн., із порушенням строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

- на загальну суму ПДВ - 52 926,12 грн., із порушенням строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

- на загальну суму ПДВ - 27 174,96 грн., із порушенням, строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів;

- на загальну суму ПДВ - 55,91 грн., із порушення строку реєстрації на 366 і більше календарних днів.

У зв`язку з встановленими порушеннями контролюючим органом винесено податкове повідомлення-рішення від 03.01.2019 №0000044302, яким позивачу визначена сума грошового зобов`язання за штрафними (фінансовими) санк ціями (штрафами) у розмірі 277 734,61 грн. за платежем податок на додану вар тість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг).

Не погоджуючись з вказаним податковим повідомленням-рішенням від 03.01.2019 №0000044302 ПАТ "Державний Ощадний банк України" подано скаргу до ДФС України.

Рішенням ДФС України від 21.03.2019р. №13207/6/99-99-11-06-01-25, прийнятим за резуль татом розгляду скарги АТ «Ощадбанк», скасовано штраф у розмірі 7 394,34 грн. за порушення строків реєстрації розрахунків коригування на зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг, які не надаються покупцю та прийнято податкове повідомлення-рішення від 03.04.2019р. №0000714302 про застосування штрафу за порушен ня граничних термінів реєстрації податкових накладних, встановлених ст. 201 ПК України, у ро змірі 270 314,17 грн.

Як зазначає позивач в позовній заяві, АТ «Ощадбанк» визнає застосований штраф частково - на суму 3 721,23 грн. При цьому, із застосуванням штрафу у розмірі 266 592, 94 грн. АТ «Ощадбанк» не пого джується, вважає його необґрунтованим та таким, що підлягає скасуванню.

Згідно з пп. 14.1.60 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі - ПК України) Єдиний реєстр податкових накладних - це реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.

Відповідно до пункту 201.10 статті 201 ПК України, в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку-продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;

для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.

Отже, приписами зазначених норм права встановлено обов`язок особи скласти в установлені терміни податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у строк не пізніше п`ятнадцяти календарних днів, наступних за датою виникнення податкових зобов`язань.

У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.

Відповідно до пункту 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов`язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:

- 10 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації до 15 календарних днів;

- 20 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

- 30 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

- 40 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації на 61 і більше календарних днів.

- 50 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних / розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації на 366 і більше календарних днів.

Відповідно до п.120-1.2 ст.120 ПК України відсутність реєстрації протягом граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою), що зазначена у податковому повідомленні - рішенні, складеному за результатами перевірки контролюючого органу, - тягне за собою накладення на платника податку штрафу в розмірі 50 відсотків суми податкових зобов`язань з податку на додану вартість, зазначеної у такій податковій накладній та/або розрахунку коригування до податкової накладної або від суми податку на додану вартість, нарахованого за операцією з постачання товарів/послуг, якщо податкову накладну на таку операцію не складено. У разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних згідно з пунктом 201.16 статті 201 цього Кодексу штрафні санкції, передбачені цим пунктом, не застосовуються на період зупинення такої реєстрації до прийняття відповідного рішення щодо відновлення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування згідно з підпунктом 201.16.4 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу.

Отже, вказаними нормами права визначено підстави відповідальності платника податку за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних в ЄРПН. При цьому, вказаними нормами права також визначено і випадки, коли штрафні санкції не застосовуються до платника податку у разі порушення строків реєстрації податкових накладних, а саме у випадку несвоєчасної реєстрації податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою).

Встановлені обставини у цій справі свідчать про те, що фактично спірні правовідносини між сторонами виникли з приводу тлумачення положень ст.120-1 ПК України, якою, зокрема, визначено види податкових накладних, несвоєчасність реєстрації яких не створює підстав для застосування штрафних санкцій.

Так, позиція позивача полягає у тому, що до платника податку не застосовуються штрафні санкції, передбачені п.п. 120-1.1 ст. 120-1 Податкового кодексу України, у випадку порушення строків реєстрації трьох окремих видів податкових накладних:

1) що не надаються отримувачу (покупцю);

2) складених на постачання товарів/послуг для операцій, які звільнені від оподаткування;

3) складених на постачання товарів/послуг для операцій, які оподатковуються за нульовою ставкою.

Позиція відповідача полягає у тому, що за порушення термінів реєстрації податкових накладних в ЄРПН або відсутність реєстрації податкової накладної в ЄРПН штрафні санкції, визначені Кодексом, не застосовуються виключно до податкових накладних двох видів:

1) що не надаються отримувачу (покупцю), складених на операції з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, та/або;

2) що не надаються отримувачу (покупцю), складених на операції з постачання товарів/послуг, які оподатковуються за нульовою ставкою.

Вирішуючи спірні правовідносини між сторонами, суд зазначає, що в абз.8 п.11 підр.2 р. XX "Перехідні положення" ПК України передбачено, що з 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають всі податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних (у тому числі які не надаються покупцю, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній/розрахунку коригування.

За правилами п.201.1 ст.201 ПК України на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках зазначені у цьому пункті обов`язкові реквізити, зокрема, ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні.

У разі звільнення від оподаткування у податковій накладній робиться запис "Без ПДВ" з посиланням на відповідні пункти (підпункти), статті, підрозділи, розділи цього Кодексу та/або міжнародного договору, якими передбачено звільнення від оподаткування податком (п.201.3 ст.201 ПК України).

Згідно з п.201.5 ст.201 ПК України для операцій, що оподатковуються, і операцій, звільнених від оподаткування, складаються окремі податкові накладні.

Відповідно до п.201.10 ст.201 ПК України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність із даними Єдиного реєстру податкових накладних.

Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов`язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов`язань за відповідний звітний період.

Платники податку зобов`язані вести окремий облік операцій з постачання та придбання товарів/послуг, які підлягають оподаткуванню, а також які не є об`єктами оподаткування та звільнені від оподаткування згідно з цим розділом (п. 201.14 ст.201 ПК України).

Отже, законодавець передбачає обов`язкове складення податкових накладних для операцій, що оподатковуються (в тому числі за нульовою ставкою), і операцій, звільнених від оподаткування.

Перелік операцій, що підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою визначено статтею 195 ПК України, перелік операцій, звільнених від оподаткування, - статтею 197 ПК України, а також окремими пунктами підрозділу 2 розділу ХХ ПК України.

Також за загальними правилами наведеної вище норми п.201.10 ст.201 ПК України продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Втім, податкове законодавство передбачає випадки, коли складені в установленому порядку податкові накладні не надаються покупцю, що разом з тим не позбавляє продавця зареєструвати такі податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування.

Судом досліджено податкові накладні і розрахунки коригування, що не надаються покуп цю та були зареєстровані АТ «Ощадбанк» без дотримання строків реєстрації, зазначе них у п. 201.10 ПК України - загальна сума штрафу 89 685,68 грн.

Судом встановлено, що оскільки податкові накладні, за якими відповідачем застосовано штраф у розмірі 89 685,68 грн., відносяться до тих, що не надаються покупцю, застосування штрафу за порушення строку реєстрації не передбачено п. 120-1.1 статті 120і ПК України.

За таких обставин суд приходить до висновку, що вказані податкові накладні не можуть бути віднесені до податкових накладних, порушення граничних термінів реєстрації яких відповідно до пункту 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України є підставою для накладення штрафу.

Аналогічна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 04.09.2018р. у справі № 816/1488/17.

Щодо податкових накладних, своєчасно доставлених до поштової скриньки ДФС України (загальна сума штрафу у розмірі 176 907,26 грн.), суд зазначає наступне.

Відповідно до пп. 16.1.3 п. 16.1 ст. 16 ПК України платник податків зобов`язаний пода вати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодав ством. декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Положеннями п. 14.1.60 ст. 14 ПК України визначено, що єдиний реєстр податкових на кладних (ЄРПН) - це реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригу вання, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.

З метою спрощення надання податкових документів з використанням телекомунікацій них каналів зв`язку. 30.12.2015р. між АТ «Ощадбанк» та ДФС було укладено договір №763 про визнання електронних документів. Предметом договору є визнання податкових докуме нтів, поданих Банком в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового під пису до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв`язку або на електронних носіях, як оригіналу.

За змістом п. 201.10 ст. 201 ПК України при здійсненні операцій з постачання това рів/послуг. на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку - продавець това рів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з пос тачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття реєстрації податкової накладної/розрахунку кори гування, то така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі по даткових накладних.

Судом встановлено, що протягом 14 та 15 червня 2017 року АТ «Ощадбанк» неодноразово здійснював дії для реєстрації податкової накладної 266//160 від 31.05.2017р. (далі - ПН/266) у Єдиному реєстрі податкових накладних.

Зокрема, 14.06.2017р. о 17:54:48 ПН/266 була відправлена на реєстрацію. Файл було доставлено в поштову скриньку ДФС України 14.06.2017р. в 19:40:00, однак реєстрація ПН/266 була відхилена.

Також 15.06.2017р. о 08:52:16 ПН/266 була відправлена на реєстрацію повторно. Файл достав лено в поштову скриньку ДФС України 15.06.2017р. в 09:36:30 та реєстрація знову була від хилена.

15.06.2017р. о 10:47:07 ПН/266 була відправлена на реєстрацію втретє. Файл доставлено в поштову скриньку ДФС України 15.06.2017р. в 10:35:25. о 11:31:03 отримано повідомлен ня про доставку ГІН/266 в поштову скриньку ДФС України. Проте, протягом операційного дня 15.06.2017р. року квитанція від ДФС про прийняття або відхилення доставленої звітно сті на адресу позивача так і не надійшла.

16.06.2017р. ПАТ «Ощадбанк» у телефонному режимі з`ясував, що ПН/266 не зареєстро вано і в черговий раз відправив на реєстрацію ПН/266 о 13:08:14. Файл доставлено в по штову скриньку ДФС України 16.06.2017р. в 12:58:47, а в 18:18:46 отримано квитанцію №1 про відхилення. Цього ж дня о 16:39:44 та в 17:13:22 ПН/266 знову відправлялася на реєстра цію. Квитанція від ДФС про реєстрацію ПН/266 надійшла лише 19.06.2017р. о 17:30:56.

Таким чином, оскільки звіт було доставлено в поштову скриньку ДФС України 15.06.2017р. в 10:35:25, а протягом операційного дня 15.06.2017р. квитанція від ДФС про прийняття або відхилення доставленої звітності не надходила, суд приходить до висновку, що ПАТ «Ощадбанк» завершив процес надання звітної інформації щодо реєстрації ПН/266 15.06.2017р.

Також судом встановлено, що протягом 12-13 жовтня 2017 року ПАТ «Ощадбанк» неодноразово здійснював спроби за реєструвати податкову накладну від 30.09.2017р. № 200//212 (далі - ПН/200) у Єдиному реєстрі податкових накладних.

Зокрема, 12.10.2017р. о 16:31:33 відправлено на реєстрацію ПН/200. Файл доставлено в поштову скриньку ДФС України 12.10.2017р. в 17:42:56 та реєстрація ПН/200 була відхилена.

13.10.2017р. о 15:19:13. ПН/200 повторно відправлена. Файл доставлено в поштову скри ньку ДФС України 13.10.2017р. в 15:29:51. Протягом операційного дня 13 жовтня 2017 року квитанція від ДФС про прийняття або відхилення відправленої звітності так і не надійшла. Квитанція №1 про відхилення реєстрації ПН/200 була отримана Банком 17.10.2017р. 10:11:48 (тобто на третій операційний день).

18.10.2017 о 15:16:10 ПН/200 була втретє відправлена на реєстрацію та цього ж дня заре єстрована. Відповідно, отримана квитанція про прийняття ПН/200 була датована 18.10.2017р.

Таким чином, суд приходить до висновку, що оскільки звіт доставлено в поштову скриньку ДФС України 13.10.2017р. в 15:29:51, а протягом операційного дня 13.10.2017р. квитанція від ДФС про прийняття або відхилення доставленої звітності не надходила, ПАТ «Ощадбанк» завершив процес надання звітної інформації щодо реєстрації ПН/200 13.10.2017р.

Отже, на переконання суду, ПАТ «Ощадбанк» здійснив усі необхідні дії для своєчасної реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, зазначених у додатку до податкового повідомлення-рішення, а несвоєчасне надходження квитанцій про їх прийняття відбу лося з незалежних від позивача причин, отже, враховуючи норми п. 201.10 ПК України, зазначені податкові накладні/розрахунки коригування вважаються зареєстрованими своєчасно.

Згідно з частиною першою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Відповідно до частини другої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.

У зв`язку з викладеним, суд доходить висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог.

Згідно з частиною першою статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись статтями 77, 139, 241-246, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити повністю.

2. Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби № 0000714302 від 03.04.2019р. в частині нарахування штрафних санкцій у розмірі 266 592,94 грн.

3. Стягнути на користь Публічного акціонерного товариства "Державний Ощадний банк України" (01001, м. Київ, вул. Госпітальна, 12-г; код ЄДРПОУ 00032129) судові витрати за сплату судового збору у розмірі 3 998,00 грн. (три тисячі дев`ятсот дев`яносто вісім) гривень 00 коп. за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 11-Г; код ЄДРПОУ 39440996).

Рішення суду набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України.

Рішення суду може бути оскаржено за правилами, встановленими ст. ст. 293, 295 - 297 КАС України.

Суддя О.В. Патратій