Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 521/6287/20
Номер провадження:1-кс/521/2033/20
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 квітня 2020 року слідчий суддя Малиновського районного суду міста Одеси ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю прокурора Одеської місцевої прокуратури № 2 ОСОБА_3 розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Одесі клопотання старшого слідчого Малиновського ВП в місті Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_4 погодженого прокурором Одеської місцевої прокуратури № 2 ОСОБА_3 у кримінальному проваджені номер 12019160470003876 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 12 грудня 2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статтею 367 КК України, про накладення арешту, -
В С Т А Н О В И В:
З клопотання та доданих до нього матеріалів, вбачається, що згідно контракту від 11 квітня 2016 року № 93-Дк, укладеного між ОСОБА_5 та Одеським міським головою, ОСОБА_5 призначено на посаду директора комунального підприємства «Спеціальне підприємство комунально-побутового обслуговування» з 11.04.2016 по 10.04.2017 та в подальшому, шляхом укладення додаткових угод від 16.03.2017 №25-ДК, від 10.04.2018 №57-ДК, від 04.03.2019 № 40-ДК та від 03.03.2020 № 59-ДК строк дії контракту продовжено до 10.04.2021.
У своїй службовій діяльності ОСОБА_5 керується Конституцією та законами України, Господарським кодексом України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими законодавчими та підзаконними актами.
Згідно п.1 контракту від 11.04.2016 № 93-Дк ОСОБА_5 зобов`язаний безпосередньо та через адміністрацію КП«Спеціальне підприємство комунально-побутового обслуговування» здійснювати керівництво Підприємством, забезпечувати його діяльність відповідно до Статуту Підприємства, ефективно та раціонально використовувати і зберігати закріплене за Підприємством майно та фінансові ресурси, що є комунальною власністю. Відповідно до п.2.4 вказаного контракту та Статуту Підприємства ОСОБА_5 , як керівник, діє від імені Підприємства, представляє його у відносинах з іншими підприємствами, установами та організаціями; укладає господарські та інші угоди відповідно до чинного законодавства; розпоряджається коштами підприємства.
Крім того, директором КП«Спеціальне підприємство комунально-побутового обслуговування» ОСОБА_5 видано наказ від 01.09.2016 №102 «Про затвердження складу тендерного комітету комунального підприємства «Спеціальне підприємство комунально-побутового обслуговування» згідно якого затверджено положення про тендерний комітет, склад тендерного комітету, та призначено голову тендерного комітету.
Так, 15.12.2016 рішенням тендерного комітету КП «Спеціальне підприємство комунально-побутового обслуговування» (ЄДРПОУ 03350083, м. Одеса, вул. Грецька, 40) затверджена тендерна документація на закупівлю товару оголошено про проведення закупівлі товарів за ДК 021:2015 код 09130000-9 нафта і дистиляти (Бензин А-92 по талонах/скретч-картках, бензин А-95 по талонах/скретч-картках, дизельне паливо по талонах/скретч-картках).
За результатами проведення процедури відкритих торгів, 27.01.2017 укладено договір № 1-З-2017 із ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» (ЄДРПОУ 33680859) на закупівлю 1 000 літрів бензину марки А-95 вартістю 22,44 грн за 1 літр, 20 000 літрів бензину марки А-92 вартістю 21,25 грн за 1 літр, 28 000 літрів дизельного пального вартістю 19,27 грн за 1 літр. Ціна договору становила 987 000 гривень.
Умовами вищезазначеного договору визначено, що істотні умови зазначених договорів не можуть бути змінені, крім випадків (п.10.3 Договору), зміни ціни за одиницю товару не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі (п.2 ч.4 ст.36 Закону) та інші.
Так, в подальшому ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» (ЄДРПОУ 33680859) звернувся 08.02.2017, 19.05.2017, 10.10.2017, 22.12.2017 з листами на адресу директора КП«Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування» щодо внесення змін умов договору та підвищення цінина дизельне паливо та бензин А-92, А-95 за договором поставки від 27.01.2017 №1-З-2017, у зв`язку з тим, що з моменту проведення конкурсних торгів відбувалася тенденція збільшення закупівельних цін на ринку нафтопродуктів та рівень цін на нафтопродукти в Одеській області значно перевищував ціни зазначені в Договорі. До вказаних листів додано довідки Одеської регіональної торгово-промислової палати України про роздрібні ціни дизельного палива та бензину А-92, А-95 в межах комерційних пропозицій постачальників на АЗС«WOG», «OKKO», «SOCAR».
За результатами недбалого ставлення до свої службових обов`язків директором КП«Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування» ОСОБА_5 при розгляді вищевказаних листів та довідок Одеської регіональної торгово-промислової палати України про роздрібні ціни дизельного палива та бензину А-92, А-95 в межах комерційних пропозицій постачальників на АЗС«WOG», «OKKO», «SOCAR» у приміщенні комунального підприємства за адресою: м.Одеса, Комітетська, 10-А, ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» (ЄДРПОУ 33680859) укладено додаткові угоди від 08.02.2017, 08.02.2017, 09.02.2017 №№1-3 до договору поставки від 27.01.2017 №1-З-2017 на підставі п.2 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно яких істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов`язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Так згідно укладання додаткових угод №№1-3, ціни на паливо збільшились на дизельне палива з 19,27 грн за літр до 23,49 грн за літр (з ПДВ) (на 4,22 грн за літр), на бензин А-92 з 21,25 грн за літр (з ПДВ) до 25,99 грн за літр (з ПДВ) (на 4,74 грн за літр) та на бензин А-95 з 22,44 грн за літ (з ПДВ)р до 25,99 грн за літр (з ПДВ) (на 3,55 грн за літр).
Крім того, згідно довідки Одеської регіональної торгово-промислової палати свідчать лише про комерційні пропозиції постачальників на АЗС«WOG», «OKKO», «SOCAR», а не про коливання ціни на ринку та середньоринкові ціни, а також згідно вказаних довідок ціни на нафтопродукти на ринку коливались як у сторону збільшення, так і сторону зменшення.
Згідно інформації Одеської регіональної торгово-промислової палати щодо середніх цін дрібного гурту (бензовозні партії) на внутрішньому ринку України у період з 08.02.2017 по 09.02.2017 ціни на дизпаливо та бензин марки А-92 залишались незмінними.
Крім того, за період з 27.01.2017 по 21.12.2017 ціни дрібного гурту на внутрішньому ринку змінювались та зростали на дизпаливо на 15,82%, на бензин А-92 на 12,59%, на бензин А-95 на 11,76%, однак шляхом укладання незаконних додаткових угод до договору від 27.01.2017 №1-З-2017 ціни на паливо з 27.01.2017 по 21.12.2017 збільшились, а саме: на дизельне палива з 19,27 грн за літр до 27,99 грн за літр (з ПДВ) (на 8,72 грн за літр або на 45,25%), на бензин А-92 з 21,25 грн за літр (з ПДВ) до 29,49 грн за літр (з ПДВ) (на 8,24 грн за літр або на 38,78%) та на бензин А-95 з 22,44 грн за літр (з ПДВ) до 30,49 грн за літр (з ПДВ) (на 8,05 грн за літр або на 35,87%).
Тобто, темпи приросту цін за одиницю товару згідно додаткових угод до договору від 27.01.2017 №1-З-2017 не відповідають вимогам п.2 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» в наслідок перевищення темпів прирості цін більше встановлених 10% при наявності коливання цін на паливо.
За результатами закупівлі бензину А-92, А-95 та дизельного палива згідно додаткових угод №№1-9 до договору від 27.01.2017 №1-З-2017 за цінами, які значно перевищували початкові договірні ціни, розмір матеріальної шкоди складає 327341,00 грн.
Таким чином, ОСОБА_5 будучи службовою особою - директором КП «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування», неналежним чином виконував свої службові обов`язки через несумлінне ставлення до них, належним чином не перевірив документи щодо середньо ринкової ціни та наявність чи відсутність коливання цін на дизельне паливо, бензин марки А-92 та бензин марки А-95 на ринку, в порушення вимог п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», при відсутності коливання ціни на ринку, придбав вказане дизельне паливо, бензин марки А-92 та бензин марки А-95 за цінами, які значно перевищували початкові договірні ціни, що спричинило матеріальну шкодукомунальному підприємству «Спеціальне підприємство комунально-побутового обслуговування» (ЄДРПОУ 03350083, юридична адреса м. Одеса, вул. Комітетська, 10-А) у сумі 327341 гривень.
В подальшому, 30.11.2017 рішенням тендерного комітету КП «Спеціальне підприємство комунально-побутового обслуговування» (ЄДРПОУ 03350083, . Одеса, вул. Комітетська, 10-А) затверджена тендерна документація на закупівлю товару оголошено про проведення закупівлі товарів за ДК 021:2015 код 09130000-9 нафта і дистиляти (Бензин А-92 по талонах/скретч-картках, бензин А-95 по талонах/скретч-картках, дизельне паливо по талонах/скретч-картках).
За результатами проведення процедури відкритих торгів, 15.01.2018 укладено договір № 1-З-2018 із ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» (ЄДРПОУ 33680859) на закупівлю 1 400 літрів бензину марки А-95 вартістю 26,08 грн за 1 літр, 22 000 літрів бензину марки А-92 вартістю 24,99 грн за 1 літр, 32 000 літрів дизельного пального вартістю 23,52 грн за 1 літр. Ціна договору становила 1 338926 гривень.
Умовами вищезазначеного договору визначено, що істотні умови зазначених договорів не можуть бути змінені, крім випадків (п.10.3 Договору), зміни ціни за одиницю товару не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі (п.2 ч.4 ст.36 Закону) та інші.
Так, в подальшому ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» (ЄДРПОУ 33680859) звернувся 07.02.2018, 25.05.2018, 06.09.2018, 04.10.2018, 12.10.2018 з листами на адресу директора КП«Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування» щодо внесення змін умов договору та підвищення ціни на дизельне паливо та бензин А-92, А-95 за договором поставки від 15.01.2018 №1-З-2018, у зв`язку з тим, що з моменту проведення конкурсних торгів відбувалася тенденція збільшення закупівельних цін на ринку нафтопродуктів та рівень цін на нафтопродукти в Одеській області значно перевищував ціни зазначені в Договорі. До вказаних листів додано довідки Одеської регіональної торгово-промислової палати України про роздрібні ціни дизельного палива та бензину А-92, А-95 в межах комерційних пропозицій постачальників на АЗС «WOG», «OKKO», «SOCAR», «SHELL», «AMIC».
За результатами недбалого ставлення до свої службових обов`язків директором КП«Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування» ОСОБА_5 при розгляді вищевказаних листів та довідок Одеської регіональної торгово-промислової палати України про роздрібні ціни дизельного палива та бензину А-92, А-95 в межах комерційних пропозицій постачальників на АЗС«WOG», «OKKO», «SOCAR», «SHELL», «AMIC» у приміщенні комунального підприємства за адресою: м.Одеса, Комітетська, 10-А, з ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» (ЄДРПОУ 33680859) укладено додаткові угоди від 07.02.2018 №№ 1-3, від 25.05.2018 № 5, 06.09.2018 № 7, від 04.10.23018 № 8, 16.10.2018 № 9 до договору поставки від 15.01.2018 № 1-З-2018 на підставі п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно яких істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов`язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Згідно довідки Одеської регіональної торгово-промислової палати свідчать лише про комерційні пропозиції постачальників на АЗС«WOG», «OKKO», «SOCAR», «SHELL», «AMIC», а не про коливання ціни на ринку та середньоринкові ціни, а також згідно вказаних довідок ціни на нафтопродукти на ринку коливались як у сторону збільшення, так і сторону зменшення.
Також, згідно інформації Одеської регіональної торгово-промислової палати щодо середніх роздрібних цін на АЗС на внутрішньому ринку України у період з 07.02.2018 ціни на дизпаливо та бензин марки А-92, А-95 залишались незмінними.
Крім того, за період з 15.01.2018 по 28.12.2018 ціни дрібного гурту на внутрішньому ринку змінювались та зростали на дизпаливо на 10,12%, на бензин А-92 на 13,26%, на бензин А-95 на 12,50%, однак шляхом укладання незаконних додаткових угод від 07.02.2018 №№2-3 та від 04.10.2018 №8 до договору від 15.01.2018 №1-З-2018 ціни на паливо з 15.01.2018 по 28.12.2018 збільшились, та не відповідають вимогам п.2 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» в наслідок перевищення темпів прирості цін більше встановлених 10% при наявності коливання цін на паливо.
За результатами закупівлі бензину А-92, А-95 та дизельного палива згідно додаткових угод №№1-10 до договору від 15.01.2018 №1-З-2018 за цінами, які значно перевищували початкові договірні ціни, розмір матеріальної шкоди складає 544127,15грн.
ОСОБА_5 будучи службовою особою - директором КП «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування», неналежним чином виконував свої службові обов`язки через несумлінне ставлення до них, належним чином не перевірив документи щодо середньо ринкової ціни та наявність чи відсутність коливання цін на дизельне паливо, бензин марки А-92 та бензин марки А-95 на ринку, в порушення вимог п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», при відсутності коливання ціни на ринку, придбав вказане дизельне паливо, бензин марки А-92 та бензин марки А-95 за цінами, які значно перевищували початкові договірні ціни, що спричинило матеріальну шкодукомунальному підприємству «Спеціальне підприємство комунально-побутового обслуговування» (ЄДРПОУ 03350083, юридична адреса м. Одеса, вул. Комітетська, 10-А) у сумі 544127 гривень 15 копійок.
01 квітня 2020року ОСОБА_5 обґрунтовано повідомлено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України.
За наявною інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за підозрюваним ОСОБА_5 , на праві приватної власності зареєстрована будівля ДБК «Відпочинок трудящих», реєстраційний номер майна № 6072142, загальною площею 387,9 кв.м., частка власності: 47/1000, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 ; нежитлове приміщення офісу-магазину, реєстраційний номер майна № 12012868, загальною площею 51,5 кв.м., яке розташоване за адресою: АДРЕСА_2 ; квартира, реєстраційний номер майна № 18221403, загальною площею 51,3 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_3 ; квартира, реєстраційний номер майна № 23464116,частка власності: 1/2, яка розташована за адресою: АДРЕСА_4 ; квартира, реєстраційний номер № 6385145, загальною площею 77,5 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_5 ; квартира, реєстраційний номер майна № 37338224, загальною площею 32,6 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_6 ; квартира, реєстраційний номер майна № 30209648, яка розташована за адресою: АДРЕСА_7 .
З метою відшкодування шкоди, завданого внаслідок вчинення кримінального правопорушення, та враховуючи те, що є достатні підстави, вважати що підозрюваний після притягнення його до відповідальності, вживатиме заходи щодо переходу права власності на майно яке йому належить третім особам у сторони обвинувачення виникла необхідність у накладання арешту на майно підозрюваного ОСОБА_5 .
Прокурор у судовому засіданні клопотання підтримав та, з метою забезпечення заявленого цивільного позову, просив слідчого суддю його задовольнити. Крім того, прокурор вважав за необхідне розглянути клопотання без виклику особи у володінні якою перебуває майно в даному випадку ОСОБА_5 , оскільки підозрюваний після порушення кримінального провадження, передав деяке належне йому майно третім особам.
Враховуючи думку прокурора, та з метою забезпечення арешту майна, слідчий суддя вважає за необхідне клопотання розглянути без повідомлення власника майна, в даному випадку ОСОБА_5 .
Вивчивши клопотання та додані до нього матеріали, вислухавши думку прокурора, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Стаття 170 КПК України передбачає підстави для арешту майна, та зазначає яке саме майно може бути арештовано.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому КПК України порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Метою арешту майна, відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 170 КПК України серед інших, є відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.У випадку,передбаченому пунктом4частини другоїцієї статті,арешт накладаєтьсяна майнопідозрюваного,обвинуваченого,засудженого,фізичної чиюридичної особи,яка всилу законунесе цивільнувідповідальність зашкоду,завдану діями(бездіяльністю)підозрюваного,обвинуваченого,засудженого абонеосудної особи,яка вчиниласуспільно небезпечнедіяння,а такожюридичної особи,щодо якоїздійснюється провадження,за наявностіобґрунтованого розміруцивільного позовуу кримінальномупровадженні,а таксамо обґрунтованогорозміру неправомірноївигоди,яка отриманаюридичною особою,щодо якоїздійснюється провадження. У разі задоволення цивільного позову або стягнення з юридичної особи розміру отриманої неправомірної вигоди суд за клопотанням прокурора, цивільного позивача може вирішити питання про арешт майна для забезпечення цивільного позову або стягнення з юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, доведеного розміру отриманої неправомірної вигоди до набрання судовим рішенням законної сили, якщо таких заходів не було вжито раніше (частина 6 статті 170 КПК України).
Частинами 10ст.170КПК Українивизначено,що арешт можебути накладенийу встановленомуцим Кодексомпорядку нарухоме чинерухоме майно,гроші убудь-якійвалюті готівкоюабо убезготівковій формі,в томучислі коштита цінності,що знаходятьсяна банківськихрахунках чина зберіганніу банкахабо іншихфінансових установах,видаткові операції,цінні папери,майнові,корпоративні права,щодо якихухвалою чирішенням слідчогосудді,суду визначенонеобхідність арештумайна. Неможе бутиарештовано майно,якщо воноперебуває увласності добросовісногонабувача,крім арештумайна зметою забезпеченнязбереження речовихдоказів. Заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.
Під час розгляду клопотання слідчим суддею встановлено, що мало місце вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст. 367 ч 2 КК України. 21 квітня 2020 року, комунальним підприємством «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування» в особі директора ОСОБА_6 до ОСОБА_5 заявлено цивільний позов на загальну суму 871468 гривень 15 копійок.
На підставі викладеного, з метою відшкодування шкоди,завданої внаслідоккримінального правопорушення(цивільнийпозов)слідчий суддявважає занеобхідне накластиарешт на об`єкт нерухомості, а саме: будівля ДБК «Відпочинок трудящих», реєстраційний номер майна № 6072142, загальною площею 387,9 кв.м., частка власності: 47/1000, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 ; нежитлове приміщення офісу-магазину, реєстраційний номер майна № 12012868, загальною площею 51,5 кв.м., яке розташоване за адресою: АДРЕСА_2 ; квартира, реєстраційний номер майна № 18221403, загальною площею 51,3 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_3 ; квартира, реєстраційний номер майна № 23464116, частка власності: 1/2, яка розташована за адресою: АДРЕСА_4 ; квартира, реєстраційний номер № 6385145, загальною площею 77,5 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_5 ; квартира, реєстраційний номер майна № 37338224, загальною площею 32,6 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_6 ; квартира, реєстраційний номер майна № 30209648, яка розташована за адресою: АДРЕСА_7 , яка за наявною інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, зареєстрована за підозрюваним ОСОБА_5 .
При вирішені питання про арешт майна слідчий суддя враховує правову підставу для арешту майна та розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням; розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження; наслідки арешту майна для підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб.
Керуючись ст. 132, 170, 172, 173, 175 КПК України, слідчий суддя, -
У Х В А Л И В:
Клопотання старшого слідчого Малиновського ВП в місті Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_4 погодженого прокурором Одеської місцевої прокуратури № 2 ОСОБА_3 у кримінальному проваджені номер 12019160470003876 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 12 грудня 2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статтею 367 КК України, про накладення арешту задовольнити.
Накласти арешт на об`єкт нерухомості, а саме: будівля ДБК «Відпочинок трудящих», реєстраційний номер майна № 6072142, загальною площею 387,9 кв.м., частка власності: 47/1000, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 ; нежитлове приміщення офісу-магазину, реєстраційний номер майна № 12012868, загальною площею 51,5 кв.м., яке розташоване за адресою: АДРЕСА_2 ; квартира, реєстраційний номер майна № 18221403, загальною площею 51,3 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_3 ; квартира, реєстраційний номер майна № 23464116, частка власності: 1/2, яка розташована за адресою: АДРЕСА_4 ; квартира, реєстраційний номер № 6385145, загальною площею 77,5 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_5 ; квартира, реєстраційний номер майна № 37338224, загальною площею 32,6 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_6 ; квартира, реєстраційний номер майна № 30209648, яка розташована за адресою: АДРЕСА_7 , яка за наявною інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, зареєстрована за підозрюваним ОСОБА_5 , з забороною на відчуження, розпорядження без заборони користуватись вказаним майном.
Копію ухвали надіслати слідчому та прокурору.
Виконання ухвали про арешт майна негайно доручити слідчому та прокурору.
Ухвала слідчого судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
Апеляційна скарга, на ухвалу слідчого судді, може бути подана протягом п`яти днів з дня її оголошення.
Підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.
Слідчий суддя ОСОБА_1