Рішення № 88823350, 17.04.2020, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
17.04.2020
Номер справи
160/3109/20
Номер документу
88823350
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Копія ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 квітня 2020 року Справа № 160/3109/20 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Златіна Станіслава Вікторовича розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпро адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, в якій просить:

- визнати дії відповідача протиправними щодо відмови у перерахунку пенсії відповідно до ч.4 ст. 42 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" з застосуванням коефіціенту заробітку 5,02255, розрахованого на момент призначення пенсії;

- зобов`язати відповідача здійснити перерахунок розміру пенсії позивачу відповідно до ч.4 ст. 42 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" з застосуванням коефіціенту заробітку 5,02255, розрахованого на момент призначення пенсії в межах шестимісячного строку до дати звернення до суду.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що зменшення індивідуального коефіцієнту зарплати, що розрахований при призначені пенсії за віком, з 5,02255 до 2,68498 є безпідставним. Позивач є інвалідом третьої групи, що підтверджується довідкою № НОМЕР_1 . Інвалідність встановлена з 06.10.1994 року та довічно від профзахворювання. Після встановлення групи інвалідності позивач продовжував працювати, до травня 2010 року. Первинно при призначенні пенсії позивачу коефіцієнт заробітку (індивідуальний коефіцієнт для обчислення) складав 5,02255, що підтверджується протоколом розрахунку заробітку.

В 2003 році почав діяти новий Закон України «Про загальнообов`язков державне пенсійне страхування» (далі - Закон № 1058), були застосовані нові умови призначення та перерахунку пенсії. Відповідач не повідомив позивача про зменшенн коефіцієнту заробітної плати з 5,02255 до 2,68498, оскільки в гривневому еквіваленті розмір пенсії не став менший. Таким чином позивачу були невідомі складові його пенсії. Отже зміна коефіцієнту заробітку призвело до обмеження стосовно отриманні розміру пенсії в повному обсязі. З цього приводу 06.11.2019 року позивач звернувся до Головного управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, та просив поновити первинний коефіцієнт заробітку 5,02255.

Листами від 11.11.2019 року та 12.02.2020 року відповідачем було відмовленено та роз`яснений механізм перерахунку пенсії. З такою відмовою позивач не погоджується, що стало підставою для звернення до суду.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 20.03.2020 р. позовна заява прийнята до розгляду та відкрито спрощене провадження без виклику учасників справи; зобов`язано відповідача у п`ятнадцятиденний строк, з дати отримання копії даної ухвали, подати відзив на позовну заяву.

Відповідачем 10.04.2020 року подано відзив на позовну заяву, в якому просив у задоволенні позовних вимог відмовити. В обґрунтування відзиву відповідач зазначив, що аналіз ч.4 ст.42 Закону № 1058 свідчить, що цією нормою встановлено можливість перерахунку пенсії застрахованій особі, яка продовжувала працювати, з урахуванням додатково набутого нею страхового стажу. Такий перерахунок, на вибір пенсіонера, може здійснюватись або лише з урахуванням додатково набутого страхового стажу за умови перерахунку пенсії із заробітної плати (доходу), з якої ця пенсія була обчислена, або з урахуванням як зазначеного стажу, так і заробітної плати, яку пенсіонер отримував уже після призначення пенсії. Після призначення пенсії ОСОБА_1 на підставі його заяв було проведено декілька перерахунків пенсії, як по стажу та заробітної плати. Починаючи з 01.01.2004 року, тобто з часу вступу в силу Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» заробітна плата при призначенні пенсії враховується за весь період страхового стажу, починаючи з 01.07.2000 року за даними, які містяться в системі персоніфікованого обліку застрахованої особи, та за вибором заявника, за будь які 60 місяців страхового стажу 01.07.2000 року, інше не передбачено чинним законодавством. При здійсненні перерахунку пенсії у з`язку з додаванням страхового стажу та врахуванням заробітку після призначення пенсії в деяких випадках відбувається збільшення заробітної плати, з якої обчислюється пенсія, як наслідок збільшується і розмір самої пенсії, проте, знижується індивідуальний коефіцієнт заробітку. Під час проведення перерахунку пенсії по стажу та заробітній платі не передбачено збереження індивідуального коефіцієнту заробітної плати, який був до проведення перерахунку.

Дослідивши письмові докази, наявні у матеріалах справи, суд встановив наступне.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та отримує пенсію за віком на пільгових умовах з 14.08.1993 року.

Позивач до 2010 року продовжував працювати, що підтверджується копією трудової книжки позивача, а також індивідуальними відомостями про застраховану особу – позивача і розрахунком заробітної плати та стажу, які містяться у матеріалах справи.

Первинно при призначенні пенсії позивачу коефіцієнт заробітку (індивідуальний коефіцієнт для обчислення) складав 5,02255, що підтверджується протоколом розрахунку заробітку .

Згідно останнього розрахунку заробітку для обчислення пенсії позивачу індивідуальний коефіцієнт для обчислення (після оптимізації) складає 2.68498.

Таким чином, кожні два роки було проведено, до звільнення позивача в 2010 році, перерахунок позивача пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати.

Кожного разу перерахунки здійснювались із додаванням стажу, внаслідок чого збільшувався розмір пенсії.

Позивач звернувся до Головного управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, та просив поновити первинний коефіцієнт заробітку 5,02255.

Листами від 11.11.2019 року та 12.02.2020 року відповідачем було відмовлено позивачу та роз`яснений механізм перерахунку пенсії.

Відповідно до заяв позивача, з якими позивач зверталися до Пенсійного фонду України (04.03.2002р, 14.04.2006р, 11.04.2008р, 27.05.2010р,) позивачу проведені перерахунки пенсійних виплат на вигідних для умова позивача. Відповідач надав розрахунок пенсії станом на 01.11.2019 року. За даними електронної пенсійної справи, розмір пенсії було обчислено виходячи із загального стажу, зарахованого по 31.05.2010 року, що складає 39 роки 05 місяців 20 днів, в тому числі пільговий стаж за Списком №1-21 рік.

Відповідно до статті 40 Закону № 1058 для розрахунку розміру пенсії було враховано заробітну плату за період з 01.04.1990 по 30.11.1996 та з 01.07.2000 року по 31.05.2010 року як найбільш оптимальний варіант.

Коефіцієнт заробітної плати після оптимізації становить 2,68498 середньомісячний заробіток для обчислення пенсії становить -11825,59 грн.

Коефіцієнт страхового стажу з урахуванням величини оцінки одного року страхового стажу 1% складає : 749міс/1200= 0,62417.

7381,18 грн. - розмір пенсії за віком, розрахований із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески обчисленої як середній показник за 2014, 2015 та 2016 роки, яка складається 4404,35 грн. (4404,35 * 2,68498*0,62417=7381,18 грн.);

578,68 грн. - доплата за понаднормативний стаж за 37 років(1564,00*37%);

1500,61 грн. - доплата відповідно до статті 8 Закону Україні підвищення престижності шахтарської праці" (11825,59грн.*80%=9460,47 грн.).

Загальний розмір пенсійної плати станом на 01.11.2019 року ста 9460,47 грн.

Не погоджуючись із визначенням індивідуального коефіцієнту заробітної плати після оптимізації у розмірі 2,68498, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд виходить з наступного.

Відповідно дост. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбаченіКонституцієюта законами України.

Згідно з ч. 2ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України,у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначеніКонституцієюта законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності передзаконом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Статтею 22 Конституції Українивизначено, щоправа і свободи людини і громадянина, закріплені цієюКонституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Відповідно дост. 46 Конституції України,громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду, що формуються за рахунок страхових внесків роботодавців, бюджетних та інших джерел, а також порядок формування Накопичувального пенсійного фонду та фінансування за рахунок його коштів видатків на оплату договорів страхування довічних пенсій або одноразових виплат застрахованим особам, членам їхніх сімей та іншим особам визначаєЗакон України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування».

Згідно з ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія.

За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

У разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менш як 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії проводиться не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) та заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», коефіцієнт страхового стажу, що застосовується для обчислення розміру пенсії, визначається із заокругленням до п`яти знаків після коми за формулою: Кс - коефіцієнт страхового стажу; См - сума місяців страхового стажу; Вс - визначена відповідно до цього Закону величина оцінки одного року страхового стажу (у відсотках). За період участі в системі загальнообов`язкового державного пенсійного страхування величина оцінки одного року страхового стажу дорівнює 1%. Коефіцієнт страхового стажу з урахуванням періодів до набрання чинності цим Законом не може перевищувати 0,75, а з урахуванням страхового стажу, передбаченого абзацом десятим ч. 3 ст.24 цього Закону, - 0,85.

Згідно з ч. 2 ст. 40 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» коефіцієнт заробітної плати (доходу) застрахованої особи за кожний місяць страхового стажу, який враховується при обчисленні пенсії, визначається за формулою:

Кз = Зв : Зс, де:

Кз - коефіцієнт заробітної плати (доходу) застрахованої особи;

Зв - сума заробітної плати (доходу) застрахованої особи, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цьогоЗаконувраховується для обчислення пенсії за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу);

Зс - середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу), а в разі одноразової сплати єдиного внеску відповідно до частини п`ятої статті 10 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування" - за місяць, в якому укладено договір про добровільну участь.

Таким чином коефіцієнт заробітної плати не є сталою величиною, а розраховується заново кожного разу при перерахунку пенсії у зв`язку зі змінами розміру заробітної плати.

Відповідачем у відзиві зазначено, що після призначення пенсії, позивачу було проведено декілька перерахунків пенсії, як по стажу, так і по стажу та заробітній платі, а саме:

з 01.01.2004 проведено автоматичний перерахунок пенсії відповідно до Закону №1058, індивідуальний коефіцієнт заробітної плати складав 5,02255. Пенсія розрахована із заробітної плати за періоди роботи з 01.08.1991 по 31.03.1993. Розмір пенсії до перерахунку складав 275,80 грн., після перерахунку 833,72 грн. Коефіцієнт страхового стажу складав 0,54167;

з 01.01.2004 проведено перерахунок пенсії відповідно до Закону № 1058 на підставі заяви від 19.03.2004 року про перерахунок пенсії по стажу роботи. Коефіцієнт страхового стажу змінився з 0,54167 на 0,56000. Розмір пенсії склав 867,68 грн. Середньомісячний заробіток для обчислення пенсії складав 1549,43 грн. Загальний стаж роботи складав 33 роки 19 днів;

з 01.04.2006 проведено перерахунок пенсії на підставі особистої заяви від 14.04.2006 по стажу та заробітній плати. Коефіцієнт страхового стажу складав 0,58250. Індивідуальний коефіцієнт заробітної плати складав 3,06344. Пенсія розрахована із заробітної плати за періоди роботи з 01.12.1991 по 30.11.1996 та з 01.07.2000 по 31.03.2006 відповідно до ст. 40, 42 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2005 рік (735 грн. 57 коп.), де середньомісячний заробіток складав — 2253,37 грн. (735, 57грн.*3,06344 — індивідуальний коефіцієнт заробітку). Загальний стаж роботи складав 35 років 3 місяці 19 днів;

з 01.10.2006 проведено перерахунок пенсії на підставі особистої заяви від 12.10.2006 по заробітній плати. Для перерахунку пенсії надана довідка про заробітну плату від 05.09.2006, видана ВАТ "Павлоградвугілля" ВСП "шахта Західно-Донбаська" за період роботи з 01.01.1990 по 31.12.1994. Перерахунок пенсії проведено по заробітній платі відповідно до ст. 40, 42 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування". Пенсію обчислено із заробітної плати за період з 01.04.1990 по 31.03.1995 (найбільш вигідні періоди) та даних персоніфікованого обліку за період з 01.07.2000 по 31.03.2006, які враховані на час перерахунку пенсії з 01.04.2006 на підставі заяви від 14.04.2006 року, відповідно до ст. 40, 42 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2005 рік (735 грн. 57 коп.), де середньомісячний заробіток складав — 2286 грн. 25 коп. (735, 57 грн. * 3,10813 — індивідуальний коефіцієнт заробітку). Заробіток для розрахунку пенсії збільшився порівняно з попереднім перерахунком пенсії — 01.04.2006. Коефіцієнт трудового стажу залишився не змінним;

з 01.04.2008 проведено перерахунок пенсії на підставі особистої заяви від 11.04.2008 по стажу та заробітній плати. Перерахунок пенсії проведено по стажу та заробітній платі відповідно до ст. 40, 42 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування". Після перерахунку пенсії загальний стаж роботи обчислений по 31.03.2008 складав 37 років 3 місяці 19 дні. Пенсію обчислено із заробітної плати за період з 01.04.1990 по 31.03.1995 та даних персоніфікованого обліку за період з 01.07.2000 по 31.03.2008, відповідно до ст. 40, 42 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2007 рік (1197 грн. 91 коп.), де середньомісячний заробіток складав — 3423,32 грн. (1197, 91 грн. * 2,85774 — індивідуальний коефіцієнт заробітку). Заробіток для розрахунку пенсії збільшився порівняно з попереднім перерахунком пенсії - 01.10.2006 ;

з 01.06.2010 проведено перерахунок пенсії по стажу та заробітній платі відповідно до ст. 42 Закону № 1058 на підставі заяви про перерахунок пенсії від 27.05.2010 з урахуванням постанови Тернівського міського суду Дніпропетровської області від 10.11.2010 по справі № 2-а-192/2010. Після перерахунку пенсії загальний стаж роботи обчислений по 31.05.2010 складав 39 років 5 місяців 20 днів. Коефіцієнт страхового стажу з урахуванням кратності 1,35 склав — 0,84263. Пенсію обчислено із заробітної плати за період з 01.04.1990 по 31.03.1995 та даних персоніфікованого обліку за період з 01.07.2000 по 31.05.2010, відповідно до ст. 40, 42 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2009 рік (1650 грн. 43 коп.), де середньомісячний заробіток складав — 4431,37 грн. (1650, 43 грн. * 2,68498 — індивідуальний коефіцієнт заробітку). Заробіток для розрахунку пенсії збільшився порівняно з попереднім перерахунком пенсії — 01.04.2008.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсії» від 03.10.2017 року № 2148-VIII внесені зміни в Закон України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» стосовно перерахунку призначених пенсій.

Згідно п.4-3 розділу XV Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" пенсії, призначені відповідно до нього Закону до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", з 1 жовтня 2017 року перераховуються із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчисленої як середній показник за 2014, 2015 та 2016 роки із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1 %.

Розрахунок пенсійної виплати Позивача з 01.10.2017 року : загальний стаж роботи становить 39 років 5 місяців 20 днів (по 31.05.2010 відповідно до заяви про перерахунок пенсії по стажу від 27.05.2010). Коефіцієнт страхового стажу з урахуванням кратності 1 складає 0,62417.

Розрахунок пенсії проведений за матеріалами пенсійної справи із застосуванням заробітної плати за період 01.04.1990 по 31.03.1995 та даних персоніфікованого обліку за період з 01.07.2000 по 31.05.2010 (за останньою заявою про перерахунок пенсії від 27.05.2010). Індивідуальний коефіцієнт заробітної плати після оптимізації складає 2,68498. Заробітна плата для обчислення пенсії складає (3764,40*2,68498) = 10 107,34 грн. Заробіток для розрахунку пенсії збільшився порівняно з попереднім перерахунком пенсії-27.05.2010 .

6308,70 грн. - розмір пенсії за віком, розрахований із застосуванням середньої заробітної плати працівників зайнятих у галузях економіки України за 2014, 2015 та 2016 роки, яка складає 3764,40 грн. (3764,40*2,68498*0,62417.) = 6308,70 грн.

537,24 грн. - доплата за понаднормативний стаж роботи;

Всього нарахована пенсійна виплата - 6845,94 грн.

З урахуванням викладеного, суд зазначає, що у відповідності до норм Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», позивачу надане право самостійно обрати умови перерахунку: зі зміною страхового стажу та заробітної плати чи зміною виключно страхового стажу. При цьому пенсіонер має можливість самостійно прийняти рішення щодо здійснення перерахунку коефіцієнту заробітної плати чи використання коефіцієнту, визначеного при призначенні (здійсненні останнього перерахунку) пенсії.

Як було встановлено вище, після визначення коефіцієнту заробітної плати 5,02255, ОСОБА_1 неодноразово звертався із заявами про перерахунок пенсії з урахуванням нового стажу та нової заробітної плати. Внаслідок перерахунку пенсії на підставі його заяв від 04.03.2002р, 14.04.2006р, 11.04.2008р, 27.05.2010 року коефіцієнт заробітної плати зменшився до 2,68498.

Таким чином, коефіцієнт заробітної плати 2,68498 і було застосовано при перерахунку пенсії ОСОБА_1 з 01 жовтня 2017 року.

З урахуванням вказаного, вимоги позивача про здійснення перерахунку пенсії із використанням коефіцієнта заробітної плати 5,02255, визначеного під час призначення пенсії є необґрунтованими.

Таким чином своїми діями відповідач жодним чином не звузив обсяг прав та свобод, наданих позивачу. Зменшення коефіцієнту заробітної плати виникло у зв`язку зі змінами розміру заробітної плати позивача та змінами розміру середньої заробітної плати (доходу) в Україні.

Відповідно до частини 1 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно з частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Відповідно до частини 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності субєкта владних повноважень обовязок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Суд, відповідно достатті 90 Кодексу адміністративного судочинства України, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та обєктивному дослідженні. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний звязок доказів у їх сукупності.

Наданими Головним управлінням Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області по даній справі доказами доведено правомірність дій та рішення під час здійснення перерахунку пенсії позивача та встановлення розміру коефіцієнту заробітної плати.

За таких обставин, суд приходить до переконання, що адміністративний позов задоволенню не підлягає.

Відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, у звязку з відмовою позивачу в задоволенні позову понесені ним судові витрати, пов`язані зі зверненням до суду, не відшкодовуються.

Керуючись ст. ст.139,241-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

В задоволенні адміністративного ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_2 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26, код ЄДРПОУ 21910427) про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії. - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя (підпис) С.В. Златін

Виготовлено з автоматизованої системи документообігу суду

Помічник судді Лісна А.М.

Рішення не набрало законної сили станом на 17.04.2020 року

Помічник судді Лісна А.М.