ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"19" березня 2010 р. справа № 11/176 Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Деревінської Л.В. розглянув справу № 11/176 від 11.06.2007 р.
за заявою кредитора – приватного підприємства "Регіональні Меркетологічні Дослідження", Кіровоградська область, м. Голованівськ, вул. Леніна, 52а,
до боржника – відкритого акціонерного товариства "Грушківське хлібоприймальне підприємство" (далі –ВАТ "Грушківське ХПП"), Кіровоградська область, м. Ульяновка, вул. Промислова,33,
про банкрутство
П Р Е Д С Т А В Н И К И:
від кредитора Державного комітету України з державного матеріального резерву - Роздольський І.О., довіреність № 6529/0/4-09 від 30.11.09;
від боржника - Староселець Ж.В., довіреність № б/н від 17.08.09;
Розпорядник майна, арбітражний керуючийКноблох І.В. в засідання суду не з'явилася.
Розглянувши наявні матеріали справи, заслухавши пояснення представників учасників провадження у справі, господарський суд ,-
В С Т А Н О В И В:
Провадження у справі про банкрутство боржника ВАТ "Грушківське хлібоприймальне підприємство" порушено ухвалою господарського суду Кіровоградської області від 11.06.2007 р. за заявою ініціюючого кредитора приватного підприємства "Регіональні Маркетологічні Дослідження".
Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство боржника було опубліковано в газеті "Голос України" за 01.08.2007 р. № 134.
Ухвалою господарського суду від 20.05.2008 року достроково припинено виконання обов’язків (повноважень) розпорядника майна боржника ВАТ "Грушківське хлібоприймальне підприємство" арбітражного керуючого Косаренка Вадима Анатолійовича; призначено розпорядником майна боржника ВАТ "Грушківське хлібоприймальне підприємство" арбітражного керуючого Кноблох Ірину Вікторівну, зобов’язано розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого Кноблох І.В. подати господарському суду реєстр вимог кредиторів, що має відповідати вимогам ч. 6 ст. 14 Закону.
Із змісту поданого розпорядником майна боржника реєстру вимог кредиторів вбачається (том справи 4, арк. справи 21-29), що боржником та розпорядником майна визнані та без заперечень включені до реєстру вимог кредиторів вимоги кредиторів ПП "Регіональні Маркетологічні Дослідження", Гайворонської МДПІ, ТОВ "Зерноторгівельна компанія", ЗАТ "Зерноторгівельна компанія Олсідз-Україна", ТОВ "Холдінг Зерноторгівельна компанія". Грошові вимоги Державного комітету України з державного матеріального резерву на суму 4104 745,30 грн. боржником та розпорядником майна боржника відхилені (том справи 4, арк. справи 24).
Інші конкурсні кредитори із заявами про грошові вимоги до боржника до господарського суду не зверталися.
Кредитор Державний комітет України з державного матеріального резерву подав до господарського суду скаргу на рішення боржника та розпорядника майна про відхилення його грошових вимог до боржника (том справи 4, арк. справи 44-45).
Заявою про уточнення грошових вимог до боржника (вх. № 02-14/32655 від 27.10.2008 р., том справи 4, арк. справи 68-81), кредитор зменшив грошові вимоги до боржника до 3688164,96 грн., подав до суду витребувані судом докази та пояснення (вх. № 02-14/32772 від 28.10.2008 р., том справи 4, арк. справи 83-127).
Розпорядник майна боржника 28.10.2008 р. (вх. № 02-14/32918) надіслав до господарського суду повідомлення про результати розгляду вимог Держкомрезерву України, в якому стверджує про відсутність у боржника будь-якої заборгованості перед Держкомрезервом (том 4, арк. справи 130-131).
Ухвалою господарського суду від 8.12.2008р. визнано вимоги Держкомрезерву України до боржника ВАТ " Грушківське ХХП" в сумі 3668164,96 грн. та включено їх до реєстру вимог кредиторів боржника.
Постановою Вищого господарського суду України від 25.11.2009р. постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 26.08.2009р. у справі № 11/176 та ухвалу господарського суду Кіровоградської області від 08.12.2008р. в частині визнання грошових вимог Державного комітету України з державного матеріального резерву до відкритого акціонерного товариства "Грушківське хлібоприймальне підприємство" в сумі 3668164 грн. 96 коп. та включення їх до реєстру вимог кредиторів боржника у третю чергу - 1805759 грн. 15 коп. та у шосту чергу - 1862405 грн. 81 коп. скасовано. У цій частині справу передано на новий розгляд до господарського суду Кіровоградської області.
Ухвалою суду від 18.12.2009р. скаргу кредитора - Державного комітету України з державного матеріального резерву на рішення боржника та розпорядника майна про відхилення його вимог призначено до розгляду.
За заявою Держкомрезерву від 23.10.2008р., що підтверджено в поясненні від 11.02.2010р. та від 17.03.2010р., уточнені вимоги цього кредитора до боржника складають 3668164,96 грн., з яких 998349,14 грн. – вартість самовільно використаних матеріальних цінностей державного резерву, 998349,14 грн. – штраф за самовільне використання цінностей державного резерву, нарахований на підставі п. 10 ст. 14 Закону України "Про державний матеріальний резерв", 807410,01 грн. – вартість матеріальних цінностей, стосовно яких встановлено факт оформлення безтоварних операцій, 807410,01 грн. – штраф за оформлення безтоварних операцій із закладення матеріальних цінностей до державного резерву, нарахований згідно п. 7 ст.14 Закону "Про державний матеріальний резерв" та 56646,6 грн. – пеня за самовільне використання матеріальних цінностей державного резерву та оформлення безтоварних операцій із закладення матеріальних цінностей до державного матеріального резерву, нарахована відповідно до вимог п.п. 10, 16 ст. 14 цього Закону. Кредитор також просить зазначену суму вимог віднести до третьої черги реєстру вимог кредиторів.
Наявність вказаної заборгованості кредитор підтверджує поданими приймально-здавальними актами (охоронне зобов'язання), які, на його думку, є доказом одержання боржником в період 1995-2000 р.р. на зберігання матеріальних цінностей державного резерву (а.с.88-118 т.4) та актом від 04.04.2007р., складеним за результатами перевірки наявності, якісного стану та умов зберігання матеріальних цінностей держрезерву.
При перевірці 04.04.2007р. було встановлено факти самовільного використання матеріальних цінностей державного резерву: пшениці 3 кл. в кількості 175,936 тонн, пшениці 5 кл. – 21,500 тонн, жита гр. А – 112,616 тонн, ячменю 1 кл. – 1,171 тонн, проса 3 кл. – 53,658 тонн, насіння соняшника – 309,601 тонн - всього загальною вартістю 998349,14 грн.
Вказаною перевіркою виявлено також оформлення боржником ВАТ "Грушківське ХПП" безтоварних операцій із закладення до державного матеріального резерву наступних матеріальних цінностей: пшениці 3 кл. в кількості 479,271 тонни та пшениці 4 кл. в кількості 281,040 тонни - всього загальною вартістю 807410,01 грн. в цінах, які діють на позабіржовому ринку матеріальних цінностей станом на дату порушення провадження у справі про банкрутство боржника.
За вказані порушення законодавства в сфері державного резерву кредитор застосував до боржника штрафні санкції та пеню на загальну суму 1862405,94 грн.
Аналізуючи доводи кредитора та боржника і розпорядника майна арбітражного керуючого Кноблох І.В., господарський суд прийшов до висновку, про те, що вимоги Державного комітету України з державного матеріального резерву задоволенню не підлягають, виходячи із наступного.
Кредиторами за статтею 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" є юридичні або фізичні особи, які мають у встановленому порядку підтверджені документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство або які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до частини 15 статті 11 вказаного Закону після опублікування оголошення про порушення справи про банкрутство в офіційному друкованому органі всі кредитори незалежно від настання строку виконання зобов'язань мають право подавати заяви з грошовими вимогами до боржника згідно зі статтею 14 цього Закону.
Згідно з частиною 1 статті 14 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" грошові вимоги кредитора до боржника повинні бути підтверджені відповідними доказами.
Відповідно до вимог ст.ст. 33, 34, 43 Господарського процесуального кодексу України господарський суд оцінює належні докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивного розгляду в судовому процесі всіх обставин справи.
Вказівки, що містяться у постанові касаційної інстанції, є обов'язковими для суду першої інстанції під час нового розгляджу справи (ч. 1 ст. 111-12 ГПК України).
Вимогами ст. 11 Закону України "Про державний матеріальний резерв" частина запасів матеріальних цінностей державного резерву може зберігатися на промислових, транспортних, сільськогосподарських та інших підприємствах та установах і організаціях незалежно від форм власності на договірних умовах.
Такого договору між кредитором та боржником укладено не було. Наявність підписаних боржником актів приймання - передачі форми Р-16, не може бути підтвердженням укладення між сторонами договору зберігання матеріальних цінностей державного резерву, так як зміст цих актів не містить посилання на Закон України "Про державний матеріальний резерв", а отже, не може бути підставою для виникнення прав та обов'язків і відповідальності зберігача матеріальних цінностей з державного резерву.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 35 ГПК України факти, встановлені рішенням господарського суду... під час розгляду однієї справи, не доводяться знову при вирішенні інших спорів, в яких беруть участь ті самі сторони.
Рішенням господарського суду Кіровоградської області від 20.03.2003р. по справі № 15/18 позов Державного комітету України з державного матеріального резерву до ВАТ "Грушківське хлібоприймальне підприємство" про повернення самовільно використаних матеріальних цінностей державного резерву та стягнення штрафних санкцій на суму 1704972 грн. залишено без розгляду в зв'язку з неподанням позивачем витребуваних господарським судом документів: розпорядження на відвантаження матеріальних цінностей держрезерву та інші за період до 2000р., які необхідні для вирішення спору по суті.
Цим же рішенням суд задовольнив зустрічний позов ВАТ "Грушківське ХПП" до Державного комітету України з державного матеріального резерву про стягнення витрат на суму 1115681 грн. 75 коп. за збереження майна.
При прийнятті вказаного рішення, враховуючи вимоги Закону України "Про державний матеріальний резерв" та надані сторонами докази, суд встановив, що ВАТ "Грушківське ХПП" не включене до переліку підприємств, що виконують відповідальне зберігання матеріальних цінностей державного резерву і йому доведені номенклатура і обсяг накопичення матеріальних цінностей. При таких обставинах суд прийшов до висновку про наявність між сторонами відносин, які слід кваліфікувати як цивільно-правові зобов'язання зі схову відповідно до глави 36 Цивільного кодексу УРСР.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14.05.2003р. рішення господарського суду від 20.03.2003р. залишено без змін.
В зв'язку з цим посилання кредитора на висновки, викладені в акті перевірки від 04.04.2007р., як на доказ виникнення у боржника зобов'язання по поверненню до державного резерву в зв'язку з самовільним його відчуженням та оформленням безтоварної операції і сплаті фінансових санкцій за вказані порушення, є безпідставним та спростовується наступним.
Із названого акта вбачається, що період закладки зерна є 1998-1999рр., тобто в акті відображені той період і ті факти, які досліджувались господарським судом при вирішенні спору по справі № 15/18. Надані кредитором приймальні акти за період 1998-2000р.р. (а.с. 88-118 т.4) не містять посилання на діючий з 1997р. Закон України "Про державний матеріальний резерв". Відомості про кількість переданого зерна згідно актів приймання не відповідають кількості одержаного боржником зерна, зазначеного в акті від 04.04.2007р. Вказані обставини свідчать про відсутність між сторонами правовідносин, що випливають із договору збереження майна державного матеріального резерву, які регулюються Законом України "Про державний матеріальний резерв".
Акт перевірки від 04.04.2007р. підписаний боржником з відміткою про особливу думку голови ліквідаційної комісії. В матеріалах справи (а.с. 65-69 т.6) мається переписка, яка свідчить про здійснення боржником відповідних заходів стосовно виправлення даних по приймально-здавальних актах, які ще з 1996р. свідчать про різницю в кількості 760,311 тон зерна. Вказане зерно в акті перевірки від 04.04.2007р. значиться як безтоварна закладка зерна. Разом з тим, cуд враховує те, що визначена різниця по зерну в кількості 760,311 тон виникла внаслідок помилкового оформлення актів на закладку зерна у 1995 році., а за даними акта перевірки від 04.04.2007р., яким обґрунтовані вимоги заявника, терміни зберігання зерна закінчились у 2002-2003р.р.
Відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у справі про банкрутство кредитори мають право заявляти грошові вимоги до боржника; кредитори з речево-правовими вимогами, зокрема, такими, що виникають із зобов’язань про повернення майна, тільки у випадку відсутності майна, яке повинно бути повернене, можуть у відповідному законному порядку перевести ці вимоги на грошові зобов’язання та звернутися із заявою про визнання грошових вимог і включення їх до реєстру вимог кредиторів.
Кредитором не надано доказів наявності вимоги до боржника про відвантаження зерна, зазначеного в акті від 04.04.2007р., як такого, що на думку кредитора, підлягає поверненню до державного резерву.
Відсутність вимоги до боржника про відвантаження зерна в натурі свідчить про відсутність у кредитора порушеного боржником права на витребування зерна, а отже, і на грошову вимогу до боржника в розмірі вартості зерна, яке на думку Державного комітету України з державного матеріального резерву, повинно бути повернуте боржником до держрезерву.
Стягнення з боржника 100% штрафу вартості за самовільне відчуження матеріальних цінностей державного резерву та за оформлення безтоварних операцій із закладенням матеріальних цінностей до державного резерву, передбачених пунктами 7, 10 статті 14 Закону України "Про державний матеріальний резерв", є самостійним примусовим заходом і застосовується як міра відповідальності за вчинення правопорушення, оскільки застосування таких санкцій пов'язується саме із встановленням факту правопорушення.
Крім того, при розрахунку суми грошових вимог, в т.ч. штрафу та пені, заявником застосована ціна зерна, яка встановлена на дату порушення провадження у справі, тоді коли ст. 14 Закону України "Про державний матеріальний резерв" передбачає нарахування штрафу та пені, виходячи із ринкової ціни зерна на день виявлення факту його відсутності (самовільного відчуження).
За приписами частини 2 статті 15 цього Закону у попередньому засіданні господарський суд розглядає наданий йому реєстр вимог кредиторів, вимоги кредиторів, щодо яких були заперечення боржника і які не були включені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів. Реєстр вимог кредиторів повинен включати усі визнані судом вимоги кредиторів. За результатами розгляду господарський суд виносить ухвалу, в якій зазначається розмір визнаних судом вимог кредиторів, які включаються розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, та призначається дата проведення зборів кредиторів.
З врахуванням викладеного та на підставі пунктів 7, 10, 16 ст. 14 Закону України "Про державний матеріальний резерв" господарський суд не визнає вимоги кредитора Держкомрезерву України до боржника в сумі 3668164,96 грн.
З врахуванням викладеного, необхідно виключити з реєстру вимог кредиторів, затвердженого ухвалою суду від 08.12.2008р., кредитора - Державний комітет України з матеріального резерву.
Крім того, для розпорядника майна Кноблох І.В. та комітету кредиторів необхідно встановити інші строки вчинення дій в процедурі розпорядження майном боржника.
Оскільки органи Держкомрезерву та державної податкової служби згідно з чинним законодавством звільнені від сплати державного мита та судових витрат, то відповідно до ст.ст. 44, 49 ГПК України на заявника - Держкомрезерв України покладається державне мито в сумі 85 грн. і витати на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу в сумі 40 грн. та не стягується, а по заяві кредитора Гайворонської державної податкової інспекції державне мито в сумі 85 грн. та витрати на ІТЗ судового процесу в сумі 40 грн. покладаються на боржника.
В зв'язку з викладеним, наказ господарського суду про стягнення з боржника в доход державного бюджету 170 грн. державного мита, виданий Гайворонській районній державній інспекції 24.12.2008р. та наказ господарського суду про стягнення з боржника в доход державного бюджету 80 грн. оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судового процесу, виданого 24.12.2008р. відділу ДВС Ульянівського районного управління юстиції, необхідно повернути суду без виконання. Після повернення вказаних виконавчих документів будуть видані накази господарського суду про стягнення з боржника судових витрат згідно ухвали суду від 19.03.2010р.
Клопотання заявника - Держкомрезерву про відкладення розгляду справи, подане в судовому засіданні 19.03.2010р., яке мотивоване необхідністю надання інших документів, судом визнано необґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню. Суд вважає, що у заявника було достатньо часу для надання документів, що необхідні для розгляду кредиторських вимог, навіть з 18.12.2009р. - дати поновлення провадження у справі після надходження її з Вищого господарського суду України.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 14-16, 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 4-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,-
У Х В А Л И В:
1. Відмовити Державному комітету України з державного матеріального резерву в задоволенні скарги від 07.07.2008р. на результати розгляду заяви про грошові вимоги до ВАТ "Грушківське хлібоприймальне підприємство".
2. Вимоги Держкомрезерву України до боржника ВАТ "Грушківське ХПП" в сумі 3668164,96 грн. відхилити та виключити їх з реєстру вимог кредиторів боржника.
3. Визнати грошові вимоги кредиторів та затвердити реєстр вимог кредиторів боржника ВАТ "Грушківське ХПП" в таких сумах і в такій черговості задоволення вимог:
1) Гайворонської міжрайонної державної податкової інспекції (26300, Кіровоградська область, м. Гайворон, вул. Кірова, 39/38 ) в сумі 356700,00 грн. - четверта черга;
2) приватного підприємства "Регіональні Маркетологічні Дослідження" (26500, Кіровоградська область, м. Голованівськ, вул. Леніна, 52 а) в сумі 118,00 грн. державного мита та 40,00 грн. плати за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу – перша черга; 547543,59 грн. – четверта черга;
3) ТОВ "Зерноторгівельна компанія" (04070, м. Київ, вул. Верхній Вал, 72) в сумі 85,00 грн. державного мита та 40,00 грн. плати за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу – перша черга; 462860,00 грн. – четверта черга;
4) ТОВ "Холдінг Зерноторгівельна компанія" (04119, м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових,8) в сумі 85,00 грн. державного мита та 40,00 грн. плати за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу – перша черга; 240000,00 грн. – четверта черга;
5) ЗАТ "Зерноторгівельна компанія Олсідз-Україна" (04070, м. Київ, вул. Верхній Вал,72) в сумі 85,00 грн. державного мита та 40,00 грн. плати за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу – перша черга; 2600,00 грн. – четверта черга.
4. Вимоги конкурсних кредиторів, що заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не розглядаються і вважаються погашеними.
5. Стягнути з відкритого акціонерного товариства "Грушківське хлібоприймальне підприємство", що знаходиться за адресою: 26400, Кіровоградська область, м. Ульяновка, вул. Промислова, 33 (р/р № 26009301332116 в філії "Відділення Промінвестбанку в м. Кіровоград", МФО 323301, код ЄДРПОУ - 00951847) в доход Державного бюджету на рахунок ВДК в м. Кіровограді (банк отримувача: ГУДКУ в Кіровоградській області, рахунок № 31118095700002 в УДК в Кіровоградській області, МФО 823016, ідентифікаційний код 24145329, код бюджетної класифікації 22090200 "Державне мито, не віднесене до інших категорій") - 85,00 грн. державного мита.
Наказ видати після повернення Гайворонською міжрайонною державною податковою інспекцією наказу господарського суду про стягнення з боржника в доход державного бюджету 170 грн. державного мита, виданого 24.12.2008р.
6. Стягнути з відкритого акціонерного товариства "Грушківське хлібоприймальне підприємство", що знаходиться за адресою: 26400, Кіровоградська область, м. Ульяновка, вул. Промислова, 33 (р/р № 26009301332116 в філії "Відділення Промінвестбанку в м. Кіровоград", МФО 323301, код ЄДРПОУ - 00951847) в доход Державного бюджету 40,00 грн. витрат на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу (отримувач коштів: УДК в м. Кіровограді, банк отримувача: ГУДКУ у Кіровоградській області, МФО 823016, № рахунку: 31218259700002, ідентифікаційний код: 24145329, код бюджетної класифікації: 22050000 "Оплата витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справ у судах").
Наказ видати після повернення відділом ДВС Ульянівського районного управління юстиції наказу господарського суду про стягнення з боржника в доход державного бюджету 80 грн. оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судового процесу, виданого 24.12.2008р.
7. Зобов’язати керівника боржника та розпорядника майна організувати обрання представника працівників боржника та уповноваженої особи акціонерів ВАТ "Грушківське ХПП" в порядку, встановленому абз. 20,28 ст.1 Закону, та надати їм можливість представляти інтереси працівників боржника та акціонерів при проведенні послідуючих процедур банкрутства. Копію протоколу загальних зборів про обрання представника працівників боржника та загальних зборів акціонерів про обрання уповноваженої особи учасників акціонерів подати господарському суду до 25.04.2010 р.; повідомити суду адресу місця проживання представника працівників боржника та уповноваженої особи акціонерів.
8. Зобов’язати розпорядника майна боржника Кноблох І. В. в порядку, визначеному ст. 16 Закону, скликати перші загальні збори кредиторів, які провести до 20.04.2010 р.
Рішення (протокол) зборів кредиторів про створення та склад комітету кредиторів подати господарському суду не пізніше 25.04.2010 р. разом з довіреностями представників кредиторів на участь у справі про банкрутство, письмовими повідомленнями розпорядника майна на адресу кредиторів та інших учасників провадження у справі про час і місце проведення перших зборів кредиторів разом з доказами їх направлення кредиторам.
9. Зобов’язати розпорядника майна боржника Кноблох І. В. до 25.04.2010 р. подати суду звіт про свою діяльність в якості розпорядника майном боржника, відомості про фінансове становище боржника з аналізом активів боржника з точки зору їх достатності для задоволення вимог кредиторів; також інформацію про виявлення ознак фіктивного банкрутства боржника чи доведення до банкрутства у відповідності із Методичними рекомендаціями щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.01.2006 р. № 14 та вжиті правоохоронними органами заходи при виявленні розпорядником майна таких фактів;
10. Запропонувати комітету кредиторів боржника подати суду клопотання про відкриття процедури санації, або визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, укладення мирової угоди; про призначення керуючого санацією чи ліквідатора з пропозиціями щодо їх кандидатур не пізніше 25.04.2010 р. До клопотання необхідно додати копію ліцензії арбітражного керуючого та заяву арбітражного керуючого про його неналежність стосовно боржника до категорій осіб, які не можуть бути призначені арбітражними керуючими.
11. Засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника, чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство, відбудеться 29.04.2010 р. об 11:00 год.
Явка голови комітету кредиторів, представника боржника та арбітражного керуючого у це засідання суду є обов’язковою.
12. Гайворонській міжрайонній державній податковій інспекції повернути наказ господарського суду № 11/176 про стягнення з боржника в доход державного бюджету 170 грн. державного мита, виданого 24.12.2008р.
13. Відділу ДВС Ульянівського районного управління юстиції повернути наказ господарського суду № 11/176 про стягнення з боржника в доход державного бюджету 80 грн. оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судового процесу, виданого 24.12.2008р.
14. Примірники цієї ухвали направити кредиторам, зазначеним у реєстрі вимог кредиторів (п. 3 цієї ухвали); боржнику; розпоряднику майна боржника, арбітражному керуючому Кноблох І. В.; відділу ДВС Ульянівського районного управління юстиції; Сектору з питань банкрутства у Кіровоградській області Державного департаменту з питань банкрутства, Державному комітету України з державного матеріального резерву - 01601 м. Київ-4 вул. Пушкінська, 28.
Суддя