Постанова № 8761609, 24.02.2010, Окружний адміністративний суд міста Севастополя

Дата ухвалення
24.02.2010
Номер справи
2а-47/10/2770
Номер документу
8761609
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

ПОСТАНОВА

Іменем України

24.02.10 місто СевастопольСправа №2а-47/10/2770 Окружний адміністративний суд міста Севастополя у складі:

головуючого судді - Прохорчук О.В.;

секретар судового засідання - Іванов Д.Б.,

за участю:

представника позивача – Волинець Юлія Валеріївна, довіреність № 20/10-013 від 02.09.2009,

представник відповідача - не з'явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Севастополі адміністративну справу за позовомДержавної податкової інспекції у Гагарінському районі міста СевастополядоДержавного підприємства «Конструкторське бюро радіозв’язку»про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И В :

Державна податкова інспекція у Гагарінському районі міста Севастополя звернулась до Окружного адміністративного суду міста Севастополя з адміністративним позовом до Державного підприємства «Конструкторське бюро радіозв’язку»про стягнення заборгованості у розмірі 296104,70 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані порушенням відповідачем вимог діючого законодавства, що виразилося у ненаданні податкових декларацій та іншої фінансової звітності до контролюючих органів.

Ухвалою суду від 14.01.2010 відкрито провадження в адміністративній справі, призначено попереднє судове засідання.

Ухвалою від 03.02.2010 суд, з’ясувавши відсутність можливості врегулювання спору між сторонами до судового розгляду, закінчив підготовче провадження та призначив справу до судового розгляду на 24.02.2010.

У ході судового розгляду справи представник позивача на позовних вимогах наполягав.

Представник відповідача в судове засідання не з’явився, про дату, час та місце судового розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неприбуття суд не повідомив, у зв’язку з чим суд вважає можливим розглянути справу у відсутність представника відповідача за наявними в ній матеріалами.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог з таких підстав.

Державне підприємство «Конструкторське бюро радіозв’язку»внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 06.07.2006 за № 1076120 0000 001531 та перебуває на обліку в Державній податковій інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя як платник податків та зборів.

20.03.2009 Державною податковою інспекцією у Гагарінському районі міста Севастополя проведено перевірку відповідача з питань повноти обчислення та своєчасності перерахування до бюджету сум податку з доходів фізичних осіб за період з 01.04.2007 по 31.12.2008., за результатами якої складено акт № 1155/17-128/14309020.

У ході перевірки встановлено порушення підпункту 8.1.2 пункту 8.1 статті 8 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” в частині несвоєчасного перерахування та неперерахування податку з доходів фізичних осіб за січень-грудень 2008 року. Податок з доходів фізичних осіб станом на 31.12.2008 не сплачено у сумі 193325,07 грн.

Відповідно до підпункту 8.1.2 пункту 8.1 статті 8 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” № 889-ІV від 22.05.2003 податок підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки не мають права приймати платіжні документи на виплату доходу, які не передбачають сплати (перерахування) цього податку до бюджету. Якщо оподатковуваний дохід нараховується, але не виплачується платнику податку особою, що його нараховує, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені законом для місячного податкового періоду.

          Крім того, у порушення вимог підпункту 4.2.15 пункту 4.2 статті 4 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб»відповідачем не утримано податок з доходів фізичних осіб з коштів, виданих під звіт і списаних по авансових звітах без підтверджуючих документів, оформлених згідно з Положенням “Про форму і зміст розрахункових документів”, затвердженим наказом Державної податкової адміністрації України № 614 від 01.12.2000.

За зазначеним порушенням, згідно з пунктом 7.1 статті 7 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» нарахований податок у сумі 122,87 грн.

У порушення вимог підпункту 4.2.1 пункту 4.2 статті 4 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб»за період, що перевірявся, встановлено, що відповідачем не в повному обсязі було нараховано та перераховано податок з доходів фізичних осіб за вчинення нотаріальних дій приватним нотаріусом Єгоровою С.І. по авансовим звітам. По вказаному порушенню згідно із підпунктом 7.1 статті 7 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» нараховано податок з доходів фізичних осіб у сумі 33,07 грн.

          На підставі вказаних порушень, Державною податковою інспекцією у Гагарінському районі міста Севастополя було прийнято податкове повідомлення-рішення № 000033171/0 від 20.03.2009 про визначення відповідачу суми податкового зобов’язання з податку з доходів найманих працівників у загальному розмірі 193897,33 грн., в тому числі за основним платежем –193481,01 грн., за штрафними санкціями –416,32 грн.

Державне підприємство «Конструкторське бюро радіозв’язку»є платником комунального податку відповідно до статті 15 Декрету Кабінету Міністрів України “Про місцеві податки і збори” № 56-93 від 20.05.1993, згідно з яким комунальний податок справляється з юридичних осіб, крім бюджетних установ, організацій, планово-дотаційних та сільськогосподарських підприємств.

Статтею 15 вказаного Декрету Кабінету Міністрів України встановлено, що комунальний податок справляється з юридичних осіб, крім бюджетних установ, організацій, планово-дотаційних та сільськогосподарських підприємств. Його граничний розмір не повинен перевищувати 10 відсотків річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Згідно зі статтею 19 Декрету місцеві податки і збори перераховуються до бюджетів місцевого самоврядування в порядку, визначеному Радами народних депутатів, якими вони встановлюються. Стягнення не внесених в установлений термін місцевих податків і зборів здійснюється згідно з чинним законодавством.

Рішенням сесії Севастопольської міської ради № 1078 від 14.03.2002 встановлено ставку комунального податку у розмірі 10 відсотків від річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Механізм стягнення, сплати та зарахування комунального податку до місцевого бюджету встановлено Додатком 1 до рішення Севастопольської міської ради № 1078 від 14.03.2002 та рішенням Севастопольської міської ради № 3690 від 13.07.2005, яким внесені зміні до підпункту 2.1 зазначеного Додатку та встановлено, що розрахунок комунального податку, базовий податковий (звітний) період для якого дорівнює календарному кварталу, надається платниками в податкові органи за місцем реєстрації на протязі 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податковго) кварталу.

Відповідно до пункту 2 Додатку 1 до рішення Севастопольської міської ради № 1078 платник комунального податку зобов’язаний самостійно сплатити до бюджету того району, у якому він зареєстрований, суму комунального податку, зазначену (декларовану) ним в наданому до податкового органу розрахунку. Податок перераховується на рахунок районого фінансового органу.

Платник комунального податку зобов’язаний здійснити уплату комунального податку на протязі десяти календарних днів, наступних за останнім днем строку надання розрахунку до державних податкових органів.

Згідно з підпунктом 1.14 пункту 1 Додатку 1 до рішення Севастопольської міської ради № 1078 контроль уплати комунального податку здійснюється районними державними податковими інспекціями міста Севастополя.

06.02.2009 Державним підприємством “Конструкторське бюро радіозв’язку” до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя надано податковий розрахунок комунального податку за 4 квартал 2008 року, згідно з яким нараховано комунальний податок до сплати до бюджету в розмірі 438,60 грн.

          05.05.2009 відповідачем до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя надано податковий розрахунок комунального податку за 1 квартал 2009 року, згідно з яким нараховано комунальний податок до сплати до бюджету в розмірі 391,00 грн.

03.08.2009 Державним підприємством “Конструкторське бюро радіозв’язку” до позивача надано податковий розрахунок комунального податку за 2 квартал 2009 року, згідно з яким нараховано комунальний податок до сплати до бюджету в розмірі 375,70 грн.

03.11.2009 відповідачем до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя надано податковий розрахунок комунального податку за 3 квартал 2009 року, згідно з яким нараховано комунальний податок до сплати до бюджету в розмірі 326,40 грн.

          У встановлені законодавством строки сума податкового зобов’язання сплачена не була, тому у відповідача виникла заборгованість в розмірі 1543,74 грн. (1531,7 грн. + пеня 12,04 грн.).

Державне підприємство “Конструкторське бюро радіозв’язку” є платником збору за забруднення навколишнього природного середовища.

Відповідно до частини 1 статті 44 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” № 1264-XII від 25.06.1991 збір за забруднення навколишнього природного середовища встановлюється на основі фактичних обсягів викидів, лімітів скидів забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище і розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) (обчислюється пропорційно обсягу та активності радіоактивних відходів, а також для експлуатуючої організації ядерних установок атомних електростанцій - на основі показників виробництва електричної енергії за певний період, для інших суб'єктів діяльності у сфері використання ядерної енергії, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, - пропорційно активності радіоактивних матеріалів, та стягується одночасно з їх придбанням) та тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками (обчислюється пропорційно терміну зберігання радіоактивних відходів понад встановлений строк з урахуванням їх обсягу та активності).

Частиною 3 статті 44 Закону України № 1264-XII від 25.06.1991 встановлено, що порядок встановлення нормативів збору і стягнення зборів за забруднення навколишнього природного середовища визначається Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до пунктів 9, 10, 11, 13, 15 Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища та стягнення цього збору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 303 від 01.03.1999 та також згідно з Інструкцією “Про порядок нарахування та уплати збору за забруднення навколишнього природного середовища”, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, Державної податкової адміністрації України № 162/379 від 19.07.1999 розрахунки збору, базовий податковий (звітний) період для якого дорівнює календарному кварталу, подаються платниками органам державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за місцем податкової реєстрації. Остаточний річний розрахунок збору подається платниками до органів державної податкової служби за місцем податкової реєстрації платника протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного року. Збір сплачується платниками протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного терміну подання розрахунку збору, за місцем податкової реєстрації. Платники перераховують суми збору одним платіжним дорученням на рахунки, відкриті в територіальних органах Державного казначейства, які здійснюють розподіл цих коштів у співвідношенні, визначеному законом. Платники несуть відповідальність за правильність обчислення та своєчасну сплату збору згідно із законодавством. Не внесені своєчасно кошти збору стягуються з платників у встановленому законодавством порядку. Контроль за своєчасністю та повнотою сплати збору здійснюється органами державної податкової служби.

06.02.2009 Державним підприємством “Конструкторське бюро радіозв’язку” до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя надано розрахунок збору за забруднення навколишнього природного середовища за 2008 рік, згідно з яким до сплати підлягає сума в розмірі 18,49 грн.

30.04.2009 відповідачем до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя надано розрахунок збору за забруднення навколишнього природного середовища за півріччя 2009 року, згідно з яким до сплати підлягає сума в розмірі 36,68 грн.

30.07.2009 Державним підприємством “Конструкторське бюро радіозв’язку” до позивача надано розрахунок збору за забруднення навколишнього природного середовища за 9 місяців 2009 року, згідно з яким до сплати підлягає сума в розмірі 1,41 грн.

Самостійно нарахована сума збору у розмірі 56,58 грн. у встановлені законом строки відповідачем сплачена не була.

Таким чином, Державне підприємство “Конструкторське бюро радіозв’язку” має заборгованність перед бюджетом по сплаті збору за забруднення навколишнього природного середовища в розмірі 56,58 грн,

Також, Державне підприємство “Конструкторське бюро радіозв’язку” є платником податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.

Відповідно до статті 5 Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” № 1963-XII від 11.12.1991 податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується юридичними особами щоквартально рівними частинами до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Згідно з розрахунком суми податку з власників транспортних засобів № 3441, що надійшов до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя 21.02.2008, Державне підприємство “Конструкторське бюро радіозв’язку” має у власності 4 транспортні засоби: «Ford-Transit”, ГАЗ “Волга-3102”, УАЗ-469, “Reno F 40”, та зазначено суму податку з власників транспортних засобів за 4 квартал 2008 року в розмірі 279,75 грн., що у встановлений законом строк відповідачем до бюджету сплачена не була.

Згідно з розрахунком суми податку з власників транспортних засобів № 4014 на 2009 рік, що надійшов до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя 26.02.2009, Державне підприємство “Конструкторське бюро радіозв’язку” має у власності 4 транспортні засоби: «Ford-Transit”, ГАЗ “Волга-3102”, УАЗ-469, “Reno F 40”, та зазначено суму податку з власників транспортних засобів за 1 квартал 2009 року в розмірі 1472,00 грн., за 2-ій квартал 2009 року у розмірі 1472,00 грн., за 3-ій квартал 2009 року у розмірі 1472,00 грн., за 4-ий квартал 2009 року у розмірі 1471,00 грн.

29.05.2009 відповідачем до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя здано уточнюючий розрахунок на 2009 рік № 17765 суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів і зазначенням зміненої суми податку, що підлягає сплаті до бюджету за 2-ий квартал 2008 року - у розмірі 279,34 грн., за 3-ій квартал 2009 року - у розмірі 279,33 грн.

Усі задекларовані суми відповідачем у встановлений законом строк до бюджету сплачені не були.

          15.05.2009 позивачем проведено перевірку з питання дотримання граничних термінів сплати погодженого податкового зобов’язання по податку з власників транспортних засобів, за результатами якої складено акт № 1840/10/17-128.

У ході перевірки встановлено, що відповідачем у встановлений законом строк не сплачена узгоджена сума податкового зобов’язання за квартал 2008 року у сумі 279,75 грн., у зв’язку з чим на підставі підпункту 17.1.7 пункту 17.1 статті 17 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»начальником Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000011171/0 від 14.05.09 та нарахована штрафна санкція у розмірі 127,60 грн. Вказане повідомлення-рішення отримано уповноваженою особою відповідача 14.05.2009, про що свідчить підпис на корінці податкового повідомлення-рішення.

За несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов’язання відповідачу у порядку статті 16 Закону України № 2181-III було нараховано пеню у розмірі 10,53 грн. за период прострочки з 15.10.2008 по 20.01.2009.

Таким чином, Державне підприємство “Конструкторське бюро радіозв’язку” має заборгованість перед бюджетом з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в розмірі 2448,55 грн. (279,75 грн. + 1472 грн. + 127,6 грн. + 279,34 грн. + 279,33 грн. + 10,53 грн.), у тому числі за основним платежем –2438,02 грн. та з пені –10,53 грн.

Державне підприємство “Конструкторське бюро радіозв’язку” також є платником земельного податку на підставі Закону України «Про плату за землю»№ 2535-ХІІ від 03.07.1992.

Державному підприємству “Конструкторське бюро радіозв’язку” згідно з державним актом 11км002749 виділена земельна ділянка площею 14071 кв.м. га за адресою: місто Севастополь, вул. Вакуленчука, 29 за цільовим призначенням –для обслуговування будівель, споруд науково-дослідного виробничого призначення. Земельна ділянка, що використовується підприємством, знаходиться в адміністративних межах міста Севастополя, грошова оцінка земельної ділянки встановлена.

Відповідно до статті 2 Закону України „Про плату за землю” № 2535-ХІІ від 03.07.1992 використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель. Розміри податку за земельні ділянки, грошову оцінку яких не встановлено, визначаються до її встановлення в порядку, визначеному цим Законом. Власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, крім орендарів та інвесторів - учасників угоди про розподіл продукції, сплачують земельний податок. Справляння земельного податку за земельні ділянки, надані в користування у зв'язку з укладенням угоди про розподіл продукції, замінюється розподілом виробленої продукції між державою та інвестором на умовах такої угоди. За земельні ділянки, надані в оренду, справляється орендна плата.

          Згідно з частиною 1 статті 14 Закону України № 2535-ХІІ платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій.

Відповідно до частини 1 статті 15 Закону України «Про плату за землю»власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок, а також орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

Статтею 17 Закону України № 2535-ХІІ передбачено, що податкове зобов'язання по земельному податку, а також по орендній платі за землі державної та комунальної власності, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Земельний податок, а також орендна плата за земельні ділянки державної i комунальної власності громадянами сплачується рівними частками до 15 серпня i 15 листопада.

Державне підприємство “Конструкторське бюро радіозв’язку” самостійно обчислило земельний податок на 2008 рік та 22.01.2008 надало до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя податковий розрахунок суми земельного податку, згідно з яким загальна річна сума земельного податку склала 69434,53 грн., тобто щомісячне нарахування склало 5786,21 грн., а за грудень 2008 року - 5786,22 грн.

З матеріалів справи вбачається, що за листопад та грудень 2008 року відповідач припинив сплату сум узгодженого податкового зобов’язання з земельного податку, у зв’язку з чим у відповідача виникла заборгованість зі сплати земельного податку за 2008 рік у розмірі 11572,43 грн.

Державне підприємство “Конструкторське бюро радіозв’язку” самостійно обчислило земельний податок на 2009 рік та 30.01.2009 надало до Державної податкової інспекції у Гагарінському районі міста Севастополя податковий розрахунок суми земельного податку, згідно з яким загальна річна сума земельного податку склала 94405,23 грн., тобто щомісячне нарахування склало 7867,10 грн., а за січень 2009 року склало 7867,13 грн.

За 2009 рік відповідач не сплатив жодної задекларованої суми узгодженого податкового зобов’язання з земельного податку, у зв’язку з чим у відповідача виникла заборгованість зі сплати земельного податку за січень-листопад 2009 року у розмірі 86538,13 грн.

Крім того, за несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов’язання, відповідно до статті 16 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами»№ 2181-ІІІ від 21.12.2000, Державною податковою інспекцією у Гагарінському районі міста Севастополя нараховано пеню у розмірі 47,94 грн. за період затримки сплати узгодженого податкового зобов’язання з 31.12.2008 по 20.01.2009.

Таким чином, відповідач має заборгованість перед бюджетом у загальній сумі 296104,70 грн., з яких: заборгованість з земельного податку у розмірі 98158,50 грн., заборгованість з податку з доходів найманих працівників в розмірі 193897,33 грн., заборгованість з податку з власників транспортних засобів в розмірі 2448,55 грн., заборгованість зі збору за забруднення навколишнього природного середовища в розмірі 56,58 грн., за основним платежем –274796,71 грн., зі сплати штрафних санкцій –38260,32 грн., пені –112,99 грн.

Враховуючи викладене, суд вважає вимоги позивача щодо стягнення заборгованості з Державного підприємства “Конструкторське бюро радіозв’язку” обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Керуючись статтями 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України,

П О С Т А Н О В И В :

1. Адміністративний позов задовольнити повністю.

2. Стягнути з Державного підприємства «Конструкторське бюро радіозв’язку» (99053, м. Севастополь, вул. Вакуленчука, 29; ідентифікаційний код 14309020, інших реквізитів немає) в доход місцевого бюджету Гагарінського району міста Севастополя (р/р 33211811700006, код платежу 13050100, в УДК м.Севастополя, МФО 824509, ЄДРПОУ 24035612) заборгованість з земельного податку у розмірі 98158,50 грн. (дев’яносто вісім тисяч сто п’ятдесят вісім гривень 50 коп.).

3. Стягнути з Державного підприємства «Конструкторське бюро радіозв’язку» (99053, м. Севастополь, вул. Вакуленчука, 29; ідентифікаційний код 14309020, інших реквізитів немає) в доход місцевого бюджету Гагарінського району міста Севастополя (р/р 33211800700006, код платежу 11010101, в УДК м.Севастополя, МФО 824509, ЄДРПОУ 24035612) заборгованість з податку з доходів найманих працівників у розмірі 193897,33 грн. (сто дев’яносто три тисячі вісімсот дев’яносто сім гривень 33 коп.).

4. Стягнути з Державного підприємства «Конструкторське бюро радіозв’язку» (99053, м. Севастополь, вул. Вакуленчука, 29; ідентифікаційний код 14309020, інших реквізитів немає) в доход місцевого бюджету Гагарінського району міста Севастополя (р/р 33214807700006, код платежу 12020100, в УДК м.Севастополя, МФО 824509, ЄДРПОУ 24035612) заборгованість з податку з власників транспортних засобів у розмірі 2448,55 грн. (дві тисячі чотириста сорок вісім гривень 55 коп.).

5. Стягнути з Державного підприємства «Конструкторське бюро радіозв’язку» (99053, м. Севастополь, вул. Вакуленчука, 29; ідентифікаційний код 14309020, інших реквізитів немає) в доход місцевого бюджету Гагарінського району міста Севастополя (р/р 33215828700006, код платежу 16010200, в УДК м.Севастополя, МФО 824509, ЄДРПОУ 24035612) заборгованість з комунального податку у розмірі 1543,74 грн. (одна тисяча п’ятсот сорок три гривні 74 коп.).

6. Стягнути з Державного підприємства «Конструкторське бюро радіозв’язку» (99053, м. Севастополь, вул. Вакуленчука, 29; ідентифікаційний код 14309020, інших реквізитів немає) в доход місцевого бюджету Гагарінського району міста Севастополя (р/р 33112329700006, код платежу 50080200, в УДК м.Севастополя, МФО 824509, ЄДРПОУ 24035612) заборгованість зі збору за забруднення навколишнього природного середовища у розмірі 56,58 грн. (п’ятдесят шість гривень 58 коп.).

Постанова набирає законної сили в порядку і строки, встановлені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Постанова може бути оскаржена до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачи заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення постанови, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України – з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

СуддяО.В. Прохорчук Постанову складено та підписано в порядку частини 3 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України 01 березня 2010 року.