
Справа № 457/806/16-к
провадження №1-в/457/34/19
УХВАЛА
28 листопада 2019 року м. Трускавець
Суддя Трускавецького міського суду Львівської області Марчук В.І. вивчивши матеріали подання начальника Трускавецького відділу поліції Дрогобицького ВП ГУ Національної поліції у Львівській області про встановлення адміністративного нагляду відносно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Комарно, Городоцького району, Львівської області, громадянина України, освіта середня, одруженого офіційно не працюючого, проживаючого у АДРЕСА_1 , раніше судимого:
21.10.2014 року вироком Городоцького районного суду Львівської області за ст. 186 ч. 2 КК України на 4 роки позбавлення волі; 03.10.2017 року вироком Трускавецького міського суду Львівської області за ч.2 ст. 186 КК України на 4 роки позбавлення волі, згідно ст. 75 від відбування покарання звільенийз іспитовим строком 1 (один) рік 6 (шість) місяців.
В С Т А Н О В И В:
Начальник Трускавецького відділу поліції Дрогобицького ВП ГУ Національної поліції у Львівській області звернувся до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1 .
Вивчивши матеріали подання, вважаю, що такі слід повернути на дооформлення з наступних підстав.
Відповідно до ст. 3 п. В Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі»адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб, засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
Відповідно до ст.5 Закону України «Про адміністративний нагляд», разом з матеріалами подання до суду надсилається копія вироку та матеріали, що свідчать про необхідність встановлення адміністративного нагляду за відповідною особою. Однак, як випливає з матеріалів справи, копія вироку відсутня.
Крім того, одною із підстав встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1 є те, що він допустив шість адміністративних правопорушень (ст. 173 КУпАП – 2, ст.173-2 КУпАП – 3, ч.3 ст. 127 КУпАП -1), однак інформація щодо його притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення. В матеріалах подання наявна лише одна постанова Трускавецького міського суду від 11.01.2019 року, про визнання ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП та застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 51 грн. Інші постанови, які б підтверджували притягнення ОСОБА_1 до адмінвідповідальності в матеріалах подання відсутні.
Враховуючи наведене, суд позбавлений реальної можливості дати оцінку доказам, що містяться в матеріалах подання.
Відтак, матеріали подання про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1 , слід повернути на дооформлення.
На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», суддя-
У Х В А Л И В:
Матеріали подання начальника Трускавецького відділу поліції Дрогобицького ВП ГУ Національної поліції у Львівській області про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1 повернути на до оформлення.
Суддя: В. І. Марчук