
Справа № 560/2719/19
РІШЕННЯ
іменем України
04 листопада 2019 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Гнап Д.Д.
за участю:секретаря судового засідання Зарічан М. В. представника позивача Царук В. В. представника відповідача Чубко Л. В. розглянув адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Хмельницькенергозбут" до Головного управління ДФС у Хмельницькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.
І. СТИСЛИЙ ВИКЛАД ПОЗИЦІЙ СТОРІН.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Хмельницькенергозбут" звернулося в суд з позовом до Головного управління ДФС у Хмельницькій області, в якому просить визнати протиправним і скасувати податкове повідомлення-рішення форми "Н" №0085805805 від 07.06.2019.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що відповідачем проведено камеральну перевірку ТОВ "Хмельницькенергозбут" щодо своєчасності реєстрації податкових накладних за грудень 2018 року в ЄРПН. В ході проведення перевірки виявлено порушення строків реєстрації податкових накладних, а саме: №7118 від 27.12.2018, №7076 від 31.12.2018, №561 від 31.12.2018, №7068 від 31.12.2018, №7072 від 31.12.2018, №7075 від 31.12.2018, №7062 від 31.12.2018, про що зазначено в акті перевірки від 13.05.2019 №1350/22-01-5805/42035266.
На підставі висновків акту перевірки, відповідач 07.06.2019 прийняв податкове повідомлення-рішення №0085805805, яким до ТОВ "Хмельницькенергозбут" застосовано штрафні санкції у розмірі 10% на загальну суму 197 338,40 грн.
Позивач не погоджується з висновком, викладеним в акті перевірки, вказує, що зазначені податкові накладні направлялись ним до контролюючого органу засобами телекомунікаційного зв`язку, за допомогою програмного забезпечення M.E.Dос у строки визначені пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, а саме у період з 12.01.2019 по 15.01.2019, в межах операційного дня. Квитанції №1 по податкових накладних №7118, №561, №7072, №7075, №7062 повернулись на адресу ТОВ "Хмельницькенергозбут" 15.01.2019 після завершення операційного дня, по податковій накладній №7068 - 16.01.2019 та по податковій накладній №7076 - 18.01.2019 року.
Крім того зазначає, що згідно з повідомленням, розміщеним на офіційному веб-сайті ДФС від 15.01.2019, у зв`язку з перевантаженням серверу ДФС та необхідністю своєчасного прийому податкових накладних/розрахунків коригування, запити щодо отримання відомостей з ЄРПН обробляються з затримкою в часі.
Позивач вважає оскаржуване податкове повідомлення-рішення протиправним, таким, що не відповідає фактичним обставинам справи, тому звернувся з адміністративним позовом до суду.
26.09.2019 до суду надійшов відзив, в якому відповідач просить відмовити в задоволенні позову. Зазначив, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення прийнято на підставі акту камеральної перевірки №1350/22-01-5805/42035266 від 13.05.2019 предметом якої було дослідження своєчасності реєстрації податкових накладних, виписаних у грудні 2018 року в ЄРПН. В ході проведення перевірки встановлено порушення позивачем вимог пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, а саме: несвоєчасна реєстрація в ЄРПН 7 податкових накладних за грудень 2018 року.
За результатами розгляду матеріалів, наданих ТОВ "Хмельницькенергозбут" до заперечення, а саме роздруківок з системи M.E.Dос та даних ІС "Податковий блок, встановлено, що податкові накладні №7075, №7076, №561, №7072, №7062 від 31.12.2018 та податкова накладна №7118 від 27.12.2018 подані на реєстрацію повторно 15.01.2019, після 20-ї години. Податкова накладна №7068 від 31.12.2018 подана на реєстрацію повторно 15.01.2018 о 19 годині 57 хвилин.
У Хмельницькому управлінні ГУ ДФС у Хмельницькій області відсутні протоколи руху документу/звіту та пов`язаних з ним повідомлень/квитанцій та письмові пояснення з документальним підтвердженням про перезавантаження серверу ДФС України у період подання позивачем вищезазначених податкових накладних.
Зазначив, що оскаржуване податкове-повідомлення рішення прийнято на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачений чинним законодавством, з врахуванням всіх обставин, що мали значення для його прийняття, тому у задоволенні адміністративного позову просить суд відмовити.
ІІ. ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДІЇ У СПРАВІ
Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 06.09.2019 відкрито провадження в цій адміністративній справі та вирішено її розглянути за правилами спрощеного позовного провадження. Призначено судове засідання на 09.10.2019.
У судовому засіданні 09.10.2019 оголошено перерву до 24.10.2019.
У судовому засіданні 24.10.2019 оголошено перерву до 31.10.2019.
У судовому засіданні 31.10.2019 оголошено перерву до 04.11.2019.
ІІІ. ОБСТАВИНИ, ВСТАНОВЛЕНІ СУДОМ
ТОВ "Хмельницькенергозбут" зареєстровано 01.07.2018 року платником ПДВ
Посадовими особами Хмельницького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області на підставі пункту 75.1 статті 75 розділу ІІ, пункту 200.10 статті 200 розділу V та пункту 102.1 статті 102 розділу ІІ Податкового кодексу України, в порядку статті 76 розділу ІІ Податкового кодексу України, проведено камеральну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю "Хмельницькенергозбут" щодо своєчасності реєстрації податкових накладних, виписаних у грудні 2018 року, згідно даних ЄРПН.
За результатами перевірки 13.05.2019 складено акт №1350/22-01-5805/42035266, в якому зафіксовано встановлені під час перевірки порушення, а саме: порушення строків встановлених пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України - несвоєчасна реєстрація податкових накладних №7075, №7076, №561, №7072, №7062, №7068 від 31.12.2018 та податкової накладної №7118 від 27.12.2018 в ЄРПН, кількість днів затримки 1.
27.05.2019 ТОВ "Хмельницькенергозбут" подано заперечення на акт перевірки №1350/22-01-5805/42035266 від 13.05.2019. За результатами розгляду заперечень ГУ ДФС у Хмельницькій області надано відповідь, відповідно до якої висновки викладені в акті перевірки є правомірними та відповідають вимогам Кодексу.
На підставі акту перевірки №1350/22-01-5805/42035266 від 13.05.2019 та відповідно до п.п.54.3.3 п.54.3 ст.54 та пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України ГУ ДФС у Хмельницькій області винесено податкове повідомлення-рішення форми "Н" №0085805805 від 07.06.2019, яким за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних на 15 і менше календарних днів на суму ПДВ 1973383,93 грн., застосовано штраф в розмірі 10%, на загальну суму 197 338,40 грн.
24.06.2019 ТОВ "Хмельницькенергозбут" подало скаргу до ДФС України на зазначене податкове повідомлення-рішення.
Рішенням ДФС від 21.08.2019 скаргу ТОВ "Хмельницькенергозбут" залишено без задоволення, а податкове повідомлення-рішення від 07.06.2019 №0085805805 без змін.
Позивач, вважаючи податкове повідомлення-рішення від 07.06.2019 №0085805805 протиправним, звернувся з позовом до суду.
IV. ОЦІНКА СУДУ
Пунктом 75.1 статті 75 Податкового кодексу України встановлено, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.
Відповідно до підпункту 75.1.1 пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального.
Предметом камеральної перевірки також може бути своєчасність подання податкових декларацій (розрахунків) та/або своєчасність реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, виправлення помилок у податкових накладних та/або своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов`язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах.
Відповідно до пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України (далі – ПК України) при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.
Якщо надіслані податкові накладні/розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених пунктом 201.1 цієї статті та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.
Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків, зокрема, для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.
У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.
Відповідно до пункту 120-1.1 статті 120-1 ПК України порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов`язок щодо такої реєстрації, штрафу, зокрема, в розмірі 10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів.
Механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї, до Єдиного реєстру податкових накладних, визначено Порядком ведення реєстру податкових накладних, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1246 (далі – Порядок №1246).
Відповідно до пункту 2 зазначеного Порядку № 1246 операційний день - частина дня, протягом якої здійснюються прийняття від платників податку податкових накладних та/або розрахунків коригування та реєстрація або зупинення реєстрації.
Згідно пунктом 3 Порядку №1246 операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Реєстру, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день вважається операційним днем.
Пунктом 5 Порядку №1246 встановлено, що податкова накладна та/або розрахунок коригування приймаються до Реєстру у разі дотримання вимог, установлених пунктом 192.1 статті 192, пунктами 200-1.3, 200-1.9 статті 200-1 та пунктами 201.1, 201.10 і 201.16 статті 201 Кодексу, а також з урахуванням Законів України “Про електронний цифровий підпис”, “Про електронні документи та електронний документообіг” та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку. Реєстрації підлягають податкові накладні та/або розрахунки коригування (у тому числі ті, що не надаються отримувачу (покупцю) товарів/послуг, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, складені за операціями з постачання послуг нерезидентом) незалежно від суми податку на додану вартість в одній податковій накладній/розрахунку коригування.
Пунктом 10 порядку №1246 встановлено, що після складення податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі на них накладається електронний цифровий підпис посадових осіб постачальника (продавця).
Відповідно до пункту 11 Порядку №1246 після накладення електронного цифрового підпису платник податку здійснює шифрування податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі та надсилає їх ДФС за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем з урахуванням вимог Законів України “Про електронний цифровий підпис”, “Про електронні документи та електронний документообіг” та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку. Примірник податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі зберігається у платника податку.
Згідно з пунктом 12 Порядку №1246 після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки (перелік яких визначено у даному пункті).
Відповідно до пунктів 13, 14 Порядку №1246 за результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (далі - квитанція). Квитанція в електронній формі надсилається платнику податку протягом операційного дня та є підтвердженням прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в ДФС.
Основні організаційно-правові засади обміну електронними документами між суб`єктами електронного документообігу визначено Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, що затверджений Наказом Міністерства фінансів України 06.06.2017 № 557 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.08.2017 за № 959/30827 (далі – Порядок № 557).
Відповідно до пункту 2 Порядку №557 операційний день - частина дня, протягом якої за наявності технічної можливості здійснюється електронний документообіг.
Перша квитанція - електронне повідомлення, що формується у форматі (стандарті), затвердженому в установленому законодавством порядку, програмним забезпеченням контролюючого органу за результатами автоматизованої перевірки електронного документа та засвідчує факт і час отримання такого електронного документа в момент такого отримання.
Друга квитанція - електронне повідомлення, що формується у форматі, затвердженому в установленому законодавством порядку, програмним забезпеченням контролюючого органу (адресатом) за результатами ідентифікації, обробки електронного документа та засвідчує факт і час приймання (неприймання) чи реєстрації такого електронного документа.
Пунктом 5 Порядку №557 встановлено, що автор здійснює надсилання електронних документів з урахуванням встановлених законодавством граничних строків для подання таких документів. Автор електронного документа - юридична особа, самозайнята особа, фізична особа, податковий агент, контролюючий орган, орган державної влади, орган місцевого самоврядування, що створили електронний документ (пункт 2 Порядку №557).
Згідно з пунктами 8-9 Порядку №557 у разі якщо адресатом є контролюючий орган, після надходження електронного документа здійснюється його автоматизована перевірка. Автоматизована перевірка здійснюється у день надходження або не пізніше наступного робочого дня, якщо електронний документ надійшов після закінчення операційного дня або за 1 годину до його закінчення.
Відповідно до п. 15 Порядку № 557 якщо автором надіслано до контролюючих органів кілька примірників одного електронного документа (у разі виправлення, неотримання першої квитанції тощо), оригіналом вважається електронний документ, надісланий до контролюючих органів останнім до закінчення граничного строку, встановленого законодавством для подання такого документа, за умови, що його було сформовано правильно та прийнято (зареєстровано), про що автору надійшла друга квитанція про прийняття.
Отже, законодавством чітко визначено порядок оформлення, подачі, прийняття та реєстрації податкових накладних. При цьому, ведення Єдиного реєстру податкових накладних здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, а саме ДФС України, на яку покладено обов`язок прийняття, реєстрації та обробки податкових накладних, поданих в електронному вигляді платником податків.
Позивач, на виконання вимог вищезазначених нормативних актів, направив для реєстрації в ЄРПН протягом операційного дня 12.01.2019 податкові накладні №7118 від 27.12.2018, №561 від 31.12.2019 та протягом операційного дня 14.01.2019 податкові накладні №7076, №7068, №7072, №7075, №7062 від 31.12.2018.
Зазначені податкові накладні направлялися до контролюючого органу засобами телекомунікаційного зв`язку, за допомогою програмного забезпечення M.E.Dос. Дана обставина підтверджується копіями скріншотів, що містяться в матеріалах справи.
Водночас, до кінця операційного дня позивачу не було надіслано квитанцій про прийняття чи неприйняття поданих для реєстрації податкових накладних, що також підтверджено відомостями, які містяться в матеріалах справи.
Суд не бере до уваги посилання відповідача на квитанції № 1 по податкових накладних № 7076 від 14.01.2019, №7068 від 14.01.2019, №7072 від 14.01.19, №7075 від 14.01.19, №7062 від 14.01.19, відповідно до яких документи не прийняті, оскільки надані відповідачем копії квитанцій не містить відмітки про проходження документом валідації, яка у системному програмуванні пов`язана з отриманням, переробкою, перевіркою і передачею даних та актуальна для будь-якого користувача облікового запису, оскільки підтверджує і офіційно доводить вірність дій. Будь-яких квитанцій про прийняття чи неприйняття податкових накладних № 561 та № 7118 в день їх подання взагалі не було.
Також не доречними є посилання відповідача на п. 15 Порядку № 557, оскільки за змістом даної норми оригіналом буде останній документ, поданий до закінчення граничного строку. Відповідач ж належним чином відреагував (сформував і направив квитанції) лише на податкові накладні, подані після закінчення граничного строку подання.
Натомість судом встановлено, що позивачем для своєчасної реєстрації неодноразово надсилалися податкові накладні для реєстрації, а саме:
- податкову накладну №7118 від 27.12.2018 надано до ДФС 12.01.2019 о 14:14, повторно направлена 15.01.2019 о 17:41;
- податкову накладну №7076 від 31.12.2018 надано до ДФС 14.01.2019 о 15:56, повторно направлена 16.01.2019 о 10:08;
- податкову накладну №561 від 31.12.2018 надано до ДФС 12.01.2019 о 11:03;
- податкову накладну №7068 від 31.12.2018 надано до ДФС 14.01.2019 о 14:12, повторно направлена 15.01.2019 о 18:00 та 16.01.2019 о 10:08;
- податкову накладну №7072 від 31.12.2018 надано до ДФС 14.01.2019 о 14:17, повторно направлена 15.01.2019 о 18:00;
- податкову накладну №7075 від 31.12.2018 надано до ДФС 14.01.2019 о 14:20, повторно направлена 15.01.2019 о 18:00;
- податкову накладну №7062 від 31.12.2018 надано до ДФС 14.01.2019 о 13:57, повторно направлена 15.01.2019 о 17:59.
Квитанції про прийняття було надіслано відповідачем лише на податкові накладні, направлені після завершення операційного дня, а саме :
- квитанції на податкову накладну №7118 від 27.12.2018 надійшли 15.01.2019 о 21:38, 15.01.2019 о 22:20 та 15.01.2019 о 22:21;
- квитанції на податкову накладну №7076 від 31.12.2018 надійшли 18.01.2019 о 13:50 та 18.01.2019 о 13:57;
- квитанція на податкову накладну №561 від 31.12.2018 надійшла 15.01.2019 о 20:19;
- квитанції на податкову накладну №7068 від 31.12.2018 надійшли 16.01.2019 о 10:13, 18.01.2019 о 13:50 та 18.01.2019 о 13:57;
- квитанції на податкову накладну №7072 від 31.12.2018 надійшли 15.01.2019 о 22:14 та 17.01.2019 о 08:17;
- квитанції на податкову накладну №7075 від 31.12.2018 надійшли 15.01.2019 о 21:39 та 15.01.2019 о 21:43;
- квитанції на податкову накладну №7062 від 31.12.2018 надійшли 15.01.2019 о 20:04, 15.01.2019 о 20:09, 15.01.2019 о 20:11, 15.01.2019 о 20:12, 15.01.2019 о 20:21 та 18.01.2019 о 13:57.
Суд також враховує, що до позивача були застосований штраф відповідно до ст.120-1 ПКУ, тобто за податкове правопорушення.
Пунктом 109.1 ст.109 ПКУ визначено, що податковими правопорушеннями є протиправні діяння (дія чи бездіяльність) платників податків, податкових агентів, та/або їх посадових осіб, а також посадових осіб контролюючих органів, що призвели до невиконання або неналежного виконання вимог, установлених цим Кодексом та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.
Таким чином, податкове правопорушення, як і правопорушення будь-яке, має суб`єктивну сторону, тобто це повинно бути умисне порушення норм закону, або умисне невиконання її , коли повинен її виконати.
Встановлені судом обставини свідчать про відсутність у позивача складу податкового правопорушення.
Верховний суд неодноразово формулював висновок про те, що законодавець передбачив можливість застосування до платника наслідків несвоєчасної реєстрації податкової накладної, передбачених статтею 120-1 Податкового кодексу України лише за наявності його вини (№ 803/1583/17, № 806/1965/16, № 815/2745/17, № 809/1040/17)
Також судом враховуються твердження позивача про перевантаження серверу ДФС та оброблення запитів щодо отримання відомостей з ЄРПН із затримкою в часі. Зазначена проблема існувала по всій Україні і була описана в рішеннях, які набрали законної сили, по подібних справах. Зокрема, в постановах Другого апеляційного адміністративного суду від 10 жовтня 2019 р. по справі № 520/4056/19, від 28 жовтня 2019 р. по справа № 440/2236/19; рішенні Львівського окружного адміністративного суду від 09 липня 2019 року по справі №1.380.2019.002536; постанові Шостого апеляційного адміністративного суду від 30 жовтня 2019 року по справі № 640/9852/19 та багато інших.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Враховуючи зазначене, суд вважає, що позивачем здійснено усі передбачені законодавством дії для реєстрації податкових накладних, відповідач не довів правомірність прийнятого ним рішення, а тому суд дійшов висновку, що податкове повідомлення-рішення форми "Н" від 07.06.2019 року № 0085805805 про застосування штрафу на загальну суму 197338, 93 грн є протиправним та підлягає скасуванню.
Частиною 1 ст.139 КАС України встановлено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі.
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю "Хмельницькенергозбут" задовольнити.
Визнати протиправним і скасувати податкове повідомлення-рішення форми "Н" №0085805805 від 17.06.2019.
Стягнути на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Хмельницькенергозбут" судові витрати за сплату судового збору в розмірі 2960 (дві тисячі дев`ятсот шістдесят) грн 08 коп. за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складене 08 листопада 2019 року
Позивач:Товариство з обмеженою відповідальністю "Хмельницькенергозбут" (вул. Свободи, 57/2,Хмельницький,Хмельницька область,29000 , код ЄДРПОУ - 42035266) Відповідач:Головне управління ДФС у Хмельницькій області (вул. Пилипчука, 17,Хмельницький,Хмельницька область,29000 , код ЄДРПОУ - 39492190)
Головуючий суддя Д.Д. Гнап