Справа № 2а-7952/09/0470
П О С Т А Н О В А
Іменем України
19 лютого 2010 року о 15 годині 38 хвилин м. Дніпропетровськ
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Чабаненко С.В.
при секретарі - Дашковій А.М.
за участю прокурора - Кондратова В.Г.
представника позивача - Гирби М.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Дніпропетровську адміністративну справу за позовом Прокурора Індустріального району м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Лівобережної міжрайонної державної податкової інспекції у м. Дніпропетровську до Товариства з обмеженою відповідальністю «Днепростройреконструкция» про звернення стягнення на активи, -
В С Т А Н О В И В:
До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Прокурора Індустріального району м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Лівобережної міжрайонної державної податкової інспекції у м. Дніпропетровську до Товариства з обмеженою відповідальністю «Днепростройреконструкция» з вимогою: звернути стягнення на активи Товариства з обмеженою відповідальністю «Днепрстройреконструкция» на користь держави у сумі 3639,63 грн., а саме на р/р 31116029700006 - податок на додану вартість в сумі 2492,84 грн., код платежу 14010100; р/р 31114009700006 - податок на прибуток в сумі 1146,79 грн., код платежу 11021000, одержувач - Управління Державного казначейства Індустріального району, код ЄДРПОУ 24232376, банк одержувача - ГУДКУ (головне управління державного казначейства України) в Дніпропетровській області, МФО 805012.
В обґрунтування позову прокурор зазначив, що оскільки Товариство з обмеженою відповідальністю «Днепростройреконструкция» у визначений строк не перерахувало податок на додану вартість та податок на прибуток , що належать до сплати, то згідно із Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» його податкові зобов'язання стали податковим боргом .
Таким чином, Товариство з обмеженою відповідальністю «Днепростройреконструкция» повинно сплатити на користь держави податок на додану вартість в сумі 2492,84 грн. та податок на прибуток в сумі 1146,79 грн.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив позов задовольнити.
Відповідач до суду не з'явився. Судом було направлено на адресу відповідача копію ухвали про відкриття провадження у справі, судову повістку, а також копію позовної заяви та доданих до неї документів, проте конверт повернувся до суду з відміткою поштового відділення, яка свідчить, що відповідач не знаходиться за вказаною адресою. Згідно свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) субєкта підприємницької діяльності-юридичної особи, яка надана позивачем в якості доказу по справі, юридична адреса відповідача не змінена. З урахуванням викладеного суд доходить висновку про належне повідомлення відповідача про дату судового розгляду справи.
Дослідивши, матеріали справи та доводи позивача суд доходить висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, матеріалами справи підтверджено, що ТОВ «Днепрстройреконструкция» є платником податків та зборів, передбачених Законом України «Про систему оподаткування» №1251-XII від 25.06.91р. (зі змінами та доповненнями) і на даний час є боржником перед бюджетом.
Станом на 07.04.2009р. ТОВ «Днепрстройреконструкция» має податкову заборгованість в сумі 3639,63 грн., яка складається з заборгованості по податку на додану вартість в сумі 2492,84 грн. та податку на прибуток в сумі 1146,79 грн.
Лівобережною МДПІ м. Дніпропетровська здійснено перевірки своєчасності подання ТОВ «Днепрстройреконструкция» податкової звітності.
Так, відповідно до Акту перевірки №1987/15-2/31971429 від 05.07.2007р. про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності встановлено порушення вимог абз. а) п.п.4.1.4. п.4.1 ст.4 Закону України №2181 від 21.12.2000р. «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», а саме податкові декларації з податку на додану вартість за грудень 2006 р., січень 2007 р., лютий 2007 р., березень 2007 р., квітень 2007 р., травень 2007р. ТОВ «Днепрстройреконструкция» не подано, який було направлено на адресу відповідача поштою та вручено його представнику 11.07.07р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Зазначений акт перевірки №1987/15-2/31971429 від 05.07.2007р. став підставою для винесення податкового повідомлення - рішення №0002751501/0 від 17.07.2007р. на суму 1020,0 грн. Проте із за неможливості вручення платнику податків податкового повідомлення-рішення форми «Р» зазначене рішення було розміщено на дошці податкових оголошень Лівобережної МДПІ м. Дніпропетровська.
Актом перевірки №3529/15-2/31971429 від 27.08.2007р. про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності встановлено порушення абз. а) п.п..4.1.4. п.4.1 ст.4 Закону України №2181, а саме неподання позивачем податкових декларацій з податку на додану вартість за червень 2007р., липень 2007р., але із за неможливості вручення його відповідачу ДПІ було складено Акт № 4404/15-2/31971429 від 02.10.2007р. щодо неможливості вручення акту перевірки в звязку з незнаходженням посадових осіб за місцезнаходженням субєкта господарювання для ознайомлення та підписання акту про порушення податкового законодавства.
Зазначений акт перевірки №3529/15-2/31971429 від 27.08.2007р. став підставою для винесення податкового повідомлення - рішення №0005031501/0 від 02.10.2007. на суму 340,0 грн., який було направлено на адресу відповідача поштою та вручено його представнику 11.10.07р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Актом перевірки №4970/15-2/31971429 від 25.10.2007р. про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності встановлено порушення абз. а) п.п..4.1.4. п.4.1 ст.4 Закону України №2181, а саме неподання позивачем податкових декларацій з податку на додану вартість за серпень 2007р., вересень 2007р., який було направлено на адресу відповідача поштою та вручено його представнику 30.10.07р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Зазначений акт перевірки №4970/15-2/31971429 від 25.10.2007р. став підставою для винесення податкового повідомлення - рішення №0005631501/0 від 02.11.2007. на суму 340,0 грн., який було направлено на адресу відповідача поштою та вручено його представнику 07.11.07р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Актом перевірки №6616/15-2/31971429 від 24.12.2007р. про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності встановлено порушення абз. а) п.п..4.1.4. п.4.1 ст.4 Закону України №2181, а саме неподання позивачем податкових декларацій з податку на додану вартість за жовтень 2007р., листопад 2007р., але із за неможливості вручення його відповідачу ДПІ було складено Акт № 729/15-2/31971429 від 05.02.2008р. щодо неможливості вручення акту перевірки в звязку з незнаходженням посадових осіб за місцезнаходженням субєкта господарювання для ознайомлення та підписання акту про порушення податкового законодавства.
Зазначений акт перевірки №6616/15-2/31971429 від 24.12.2007р. став підставою для винесення податкового повідомлення - рішення №0007841501/0 від 05.02.2008 на суму 340,0 грн. Проте із за неможливості вручення платнику податків податкового повідомлення-рішення форми «Р» зазначене рішення було розміщено на дошці податкових оголошень Лівобережної МДПІ м. Дніпропетровська, що підтверджено актом від 13.03.2008р.
Актом перевірки №1193/15-2/31971429 від 25.02.2008р. про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності встановлено порушення абз. а) п.п..4.1.4. п.4.1 ст.4 Закону України №2181, а саме неподання позивачем податкових декларацій з податку на додану вартість за грудень 2007р., січень 2008р., але із за неможливості вручення його відповідачу ДПІ було складено Акт № 2386/15-2/31971429 від 02.04.2008р. щодо неможливості вручення акту перевірки в звязку з незнаходженням посадових осіб за місцезнаходженням субєкта господарювання для ознайомлення та підписання акту про порушення податкового законодавства.
Зазначений акт перевірки №1193/15-2/31971429 від 25.02.2008р. став підставою для винесення податкового повідомлення - рішення №0009421501/0 від 02.04.2008 р . на суму 340,0 грн., який було направлено на адресу відповідача поштою та вручено його представнику 08.04.08р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Крім того 29.01.2008р. Лівобережною МДПІ м. Дніпропетровська анульовано реєстраційне свідоцтво ТОВ «Днепрстройреконструкция», підприємство виключене з Реєстру платників ПДВ, про що складений акт №62, який листом №2351/10/15-2 від 29.01.2008р. надіслано підприємству.
ТОВ «Днепрстройреконструкция» не повернуло реєстраційне свідоцтва платника податку на додану вартість.
Актом перевірки №3922/15-2/31971429 від 31.05.2008р. про результати невиїзної документальної перевірки з питань затримки у провернені свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість., але із за неможливості вручення його відповідачу ДПІ було складено Акт № 4398/15-2/31971429 від 11.06.2008р. щодо неможливості вручення акту перевірки в звязку з незнаходженням посадових осіб за місцезнаходженням субєкта господарювання для ознайомлення та підписання акту про порушення податкового законодавства.
Зазначений акт перевірки №3922/15-2/31971429 від 31.05.2008р.. став підставою для винесення податкового повідомлення - рішення №0011561501/0 від 12.06.08 р. на суму 170,0 грн. Проте із за неможливості вручення платнику податків податкового повідомлення-рішення форми «Р» зазначене рішення було розміщено на дошці податкових оголошень Лівобережної МДПІ м. Дніпропетровська, що підтверджено актом № 5957/15-2/31971429 від 30.07.2008р.
Також Актом перевірки №2704/15-1/31971429 від 26.07.2007р. про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності встановлено, що в порушення вимог ст. 69 Закону України «Про Державний бюджет України на 2006 рік» (зі змінами та доповненнями), від 20.12.2005р. № 3235-1V., абз. а) та останнього абзацу п.п.4.1.4. п.4.1. ст. 4. Закону України №2181 від, яким встановлено, що податкові декларації подаються за базовий (податковий) період, що дорівнює місяцю - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду: абз. б) та останнього абзацу п.п.4.1.4. п.4.1. ст.4. Закону України №2181 від 21.12.2000, яким встановлено, що податкові декларації подаються за базовий (податковий) період, що дорівнює кварталу - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду: та в порушення вимог абз.2 пункту 16.4 ст. 16 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" №334/94-ВР від 28.12.1994р. в редакції закону України від 24 грудня 2002р. №349-ІУ зі (змінами та доповненнями), яким встановлено, що у терміни, визначені законодавством, платник податку подає податковому органу за місцем свого знаходження декларацію про прибуток за звітний період, розраховану наростаючим підсумком з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових періодів у разі його наявності, але ТОВ «Днепрстройреконструкция» не подало декларації з податку на прибуток за 2006 рік та за 1 квартал 2007 року, який було направлено на адресу відповідача поштою та вручено його представнику 04.08.07р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Зазначений акт перевірки №2704/15-1/31971429 від 26.07.2007р. став підставою для винесення податкового повідомлення - рішення №0023671505/0 від 10.08.2007р. на суму 340,0 грн . , який було направлено на адресу відповідача поштою та вручено його представнику 20.08.07р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Актом перевірки №5588/15-1/31971429 від 16.07.2008р. про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності встановлено, що в порушення п.2 р. II Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування» від 30.11.2006 №398-У та абз."а" та ?" п.п.4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України №2181, яким встановлено, що податкові декларації подаються за базовий (податковий) період, що дорівнює місяцю - протягом 20 календарних днів, наступних з останнім календарним днем звітного (податкового) періоду, а за базовий (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу - протягом 40 наступних з останнім календарним днем звітного (податкового) періоду та в порушення вимог абз.2 п. 16.4 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» №334/94-ВР від 28.12.1994р. в редакції Закону України від 24.12.2004р. №349-ІУ (зі змінами та доповненнями), яким встановлено, що у терміни, визначені законодавством, платник податку подає податковому органу за місцем свого знаходження декларацію про прибуток за звітний період, розраховану наростаючим підсумком з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових періодів у разі його наявності, але податкові декларації з податку на прибуток за 3 квартали 2007 року, 11 місяців 2007 року, за 2007 рік, за 1 квартал 2008 року ТОВ «Днепрстройреконструкция» не було подано.
Із за неможливості вручення Акту відповідачу ДПІ було складено Акт № 7521/15-1/31971429 від 28.08.2008р. щодо неможливості вручення акту перевірки в звязку з незнаходженням посадових осіб за місцезнаходженням субєкта господарювання для ознайомлення та підписання акту про порушення податкового законодавства.
Зазначений акт перевірки №5588/15-1/31971429 від 16.07.2008р. став підставою для винесення податкового повідомлення - рішення №00384011505/0 від 28.08.2008р. на суму 680,0 грн. Проте із за неможливості вручення платнику податків податкового повідомлення-рішення форми «Р» зазначене рішення було розміщено на дошці податкових оголошень Лівобережної МДПІ м. Дніпропетровська, що підтверджено актом № 8903/15-1/31971429 від 08.10.2008р.
Актом перевірки №9897/15-1/31971429 від 03.11.2008р. про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності встановлено, що в порушення пп. ?" п.п.4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України №2181, яким встановлено, що податкові декларації подаються за базовий (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу - протягом 40 наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду та в порушення вимог абз.2 п. 16.4 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» №334/94-ВР від 28.12.1994р. в редакції Закону України від 24.12.2004р. №349-IV (зі змінами та доповненнями), яким встановлено, що у терміни, визначені законодавством, платник податку подає податковому органу за місцем свого знаходження декларацію про прибуток за звітний період, розраховану наростаючим підсумком з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових періодів у разі його наявності. Проте, податкову декларацію з податку на прибуток за 1 півріччя 2008 року ТОВ «Днепрстройреконструкция» не подало.
Із за неможливості вручення Акту відповідачу ДПІ було складено Акт № 11552/15-1/31971429 від 22.12.2008р. щодо неможливості вручення акту перевірки в звязку з незнаходженням посадових осіб за місцезнаходженням субєкта господарювання для ознайомлення та підписання акту про порушення податкового законодавства.
Зазначений акт перевірки №9897/15-1/31971429 від 03.11.2008р. став підставою для винесення податкового повідомлення - рішення №0043121505/0 від 23.12.2008р. на суму 170,0 грн., який було направлено на адресу відповідача поштою та вручено його представнику 05.01.09р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Крім того, На підставі ст.6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» №2181- III Лівобережною МДПІ м. Дніпропетровська на адресу ТОВ «Днепрстройреконструкция» надіслано першу податкову вимогу - №1/923 від 03.09.2007р., яка отримана відповідачем 14.09.2007р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення та другу податкову вимогу - №2/1123 від 15.10.2007р., яка отримана відповідачем в листопаді 2007р., що підтверджується поштовим повідомленням про вручення поштового відправлення.
В зв'язку з непогашенням суми податкового боргу з моменту надіслання ТОВ «Днепрстройреконструкция» другої податкової вимоги та значною сумою податкового боргу на виконання вимог ст.10 Закону №2181-111 Лівобережною МДПІ м. Дніпропетровська винесено рішення №118 від 10.12.2007р. про стягнення коштів та продаж інших активів платника податків в рахунок погашення його податкового боргу.
Згідно листа Дніпропетровського відділення реєстраційно екзаменаційної роботи №2 ДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області від 25.12.2008р. №14/2-рер-4965 за ТОВ «Днепрстройреконструкция» автомототранспортні засоби, на правах приватної власності, в числі зареєстрованих не означаються.
Відповідно до листа КП «ДМБТІ» від 08.05.2008р. №5622 за ТОВ «Днепрстройреконструкция» право власності на нерухоме майно не зареєстровано. Відомості про реєстрацію права власності на нерухоме майно відсутні.
Згідно листа інспекції Держтехнагляду від 21.04.2008р. №900-02-11 відсутня інформація про реєстрацію сільськогосподарської техніки за ТОВ «Днепрстройреконструкция».
Вищезазначені рішення про застосування штрафних санкцій в судовому порядку відповідачем не оскаржувались.
Оскільки Товариство з обмеженою відповідальністю «Днепростройреконструкция» у визначений строк не перерахувало податок на додану вартість та податок на прибуток , що належать до сплати, то згідно із Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» його податкові зобов'язання стали податковим боргом .
Таким чином, ТОВ «Днепростройреконструкция» повинно сплатити на користь держави 3639,63 грн. податкового боргу.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про систему оподаткування» платниками податків і зборів (обов'язкових платежів) є юридичні і фізичні особи, на яких згідно з законами України покладено обов'язок сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі).
Згідно п.1 ст. 9 Закону України «Про систему оподаткування» платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів) та сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.
Пункт 1.1 ст.1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» №2181- III від 21.12.2000 року передбачає, що платник податків - юридичні особи, їх філії, відділення, і відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, а також фізичні особи , які мають статус суб'єктів підприємницької діяльності чи не мають такого статусу, на яких згідно із закон покладено обов'язок утримувати та (або) сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), пеню, штрафні санкції.
Згідно до п.п.17.1.1 п.17.1 ст.17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-III від 21.12.2000р. платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.
Відповідно до пп. "ґ" п. 9.8 ст. 9 Закону України від 03.04.97 №168/97-ВР «Про податок на додану вартість» (із змінами та доповненнями) реєстрація діє до дати її анулювання, яка відбувається якщо особа, зареєстрована як платник податку, не надає податковому органу декларації з цього податку протягом дванадцяти послідовних податкових місяців або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність оподатковуваних поставок протягом такого періоду.
Анулювання реєстрації на підставах, визначених у підпункті "г" цього пункту за ініціативою відповідного податкового органу або такої особи.
Платник податку зобов'язаний повернути податковому органу реєстраційне свідоцтво:
якщо анулювання реєстрації здійснюється за ініціативою платника податку, -разом із наданням заяви про таке анулювання;
якщо анулювання реєстрації здійснюється за ініціативою податкового органу -протягом двадцяти календарних днів від дня прийняття рішення про анулювання. У цьому випадку затримка у поверненні такого свідоцтва прирівнюється до затримки у наданні податкової звітності з цього податку.
Відповідно до абз. «в» пп.4.2.2 п.4.2 ст.4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-III від 21.12.2000р. контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму податкового зобов'язання платника податків у разі, якщо внаслідок проведення камеральної перевірки виявляє арифметичні або методологічні помилки у поданій платником податків податковій декларації, які призвели до заниження або завищення суми податкового зобов'язання.
Відповідно до ст.5 п.5.1, п.5.4 п.п.5.4.1 Закону №2181- III податкове зобов'язання, самості визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, вважається сумою податкового боргу платника податків.
Податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.
Активи платників податків - кошти, матеріальні та нематеріальні цінності, що належать юридичній або фізичній особі за правом власності або повного господарського відання (п.1.7 Закону №2181- III).
Відповідно до п.11 ч.1 ст.10 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та обєднані державні податкові інспекції подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.
Згідно з підп.3.1.1. п.3.1. ст.3 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.
З урахуванням вищезазначеного суд доходить висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 9, 11, 70-71, 86, 94, 160-163, 167, 186, 254 КАС України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов Прокурора Індустріального району м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Лівобережної міжрайонної державної податкової інспекції у м. Дніпропетровську до Товариства з обмеженою відповідальністю «Днепростройреконструкция» про звернення стягнення на активи задовольнити.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Днепростройреконструкция» код ЄДРПОУ 31971429, адреса: 49000, м. Дніпропетровськ, пр. Миру, 47, кв.154, на користь держави податковий борг у сумі 3639,63 грн., а саме на р/р 31116029700006 - податок на додану вартість в сумі 2492,84 грн. (дві тисячі чотириста девяносто дві гривні 84 коп.), код платежу 14010100; на р/р 31114009700006 - податок на прибуток в сумі 1146,79 грн. (одна тисяча сто сорок шість гривень 79 коп.), код платежу 11021000, одержувач - Управління Державного казначейства Індустріального району, код ЄДРПОУ 24232376, банк одержувача - ГУДКУ (головне управління державного казначейства України) в Дніпропетровській області, МФО 805012.
Постанова набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги, якщо вони були подані у встановлений строк. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в десятиденний строк з дня викладення постанови у повному обсязі заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, з подачею копій відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Повний текст постанови викладений 24.02.2010р.
Суддя С.В.Чабаненко